За кордоном

UniverPL
Про компанію

Українсько-польський центр освіти "UniverPL"

Ukraińsko-Polskie Centrum Edukacyjne "UniverPL" Sp. z o.o. - польська компанія, зареєстрована за адресою ul. Nowogrodzka 31, Warszawa 00-511 (Polska).

Українсько-Польський Центр Освіти "UniverPL" створений для українських абітурієнтів з метою простого та прямого доступу до вищих навчальних закладів Польщі, зокрема для їхньої підготовки до вступу, адаптації та підтримки під час навчання.

“UniverPL” впевнено займає лідируючі позиції на українському ринку. Головний офіс в Україні розташований у м. Київ.

"UniverPL" має підписані угоди про співпрацю з престижними та відомими польськими вузами, які надали Центру Освіти делеговані повноваження, представляти їхні інтереси та проводити попередній набір абітурієнтів за співбесідою в Україні.

Команда Українсько-Польського Центру Освіти має професійний досвід роботи в цій сфері з 2009 року. Ми чітко знаємо усі тонкощі, що дають змогу якісно та професійно допомогти кожному абітурієнту, який прагне провести своє студентське життя в європейському університеті й здобувати престижну освіту та широкі можливості для самореалізації.

10 причин чому варто обрати "UniverPL"?

 • «UniverPL» - це надійний та досвідчений колектив професіоналів в Україні та Польщі;
 • офіційно зареєстрована польська компанія з представництвами в Україні;
 • офіційний представник польських приватних та державних університетів;
 • 30 ВНЗ, більше 80 напрямків та понад 600 спеціальностей на вибір;
 • знання польської мови, на момент проходження співбесіди, не вимагається;
 • вступ без іспитів та ЗНО;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • наявність професійних координаторів в Польщі;
 • допомога, підтримка та дистанційний супровід студента протягом 1 року навчання;
 • досвід в даній сфері з 2009 року.

Наш сайт: univerpl.com.ua


Програми

1
 • 3500 грн 
 • Вища освіта — Польща; Підготовка до вступу в університет — Польща; Інші мовні курси — Польща

Статті5

Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Цього року я була на курсах польської мови UniverPL, які тривали 4 тижні. Щодня ми мали уроки, на яких вивчали граматику та практикували нашу мову. В суботу, зазвичай, ми мали різні екскурсії, на яких були: - парки з чудовими пейзажами; - зоопарк з різноманітністю тварин; - неймовірний «Centrum Nauki Kopernika»; - «Muzeum Povstania Warszawskiego». Проте, найбільш вражаючою для мене була поїздка до «Palac Kultury i Nauki», де ми ходили по нічній терасі і спостерігали красу нічної Варшави. Великий плюс, що щосереди, після занять, ми дивилися фільми польською мовою, щоб розуміти повсякденну мову поляків. Я дуже вдячна нашому координатору – Роману, який допомагав мені вилікуватися, купляв ліки та вирішував проблеми зі страховкою. І не можна забути про Еліну, яка завжди піде на зустріч, допоможе з домашнім завданням , вислухає, підтримає і розвеселить. Загалом я дуже вдячна цій компанії)


Залишити відгук

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.