За кордоном

Супутник-студент, відділ ТК Київський супутник


 • Київ · вул. Пушкінська, 9
 • sputnik.kiev.ua
 • Юрій Ходарєв
 • (044) 531-91-30
 • alex1@sputnik.kiev.ua

Ми переконані, що Ви коли-небудь задавались питанням про необхідність надання своїм дітям такої освіти, яка забезпечить їх у майбутньому престижною і високооплачуваною роботою в провідних компаніях не тільки в Україні, але можливо і по всьому світі. Завжди вважалося, що краща інвестиція - це інвестиція в освіту.

Спеціалізований відділ "Супутник-Студент" (Туроператор Київський Супутник) допоможе Вам реалізувати мрію, і пропонує наступні послуги з освіти за кордоном.

Вивчення іноземної мови в Англії, на Мальті, у Франції і Намеччині.

Підготовка до здачі тестів на сертифікати, адаптація дитини з ранніх років до вільного спілкування і навчання на іноземній мові, життя в міжнародному співтоваристві - ці навички "Супутник-Студент" допоможе придбати в мовних школах Англії, Мальти, Франції та Німеччини.

Кожна країна по-своєму цікава. Англія - це батьківщина найпопулярнішої міжнародної мови. Мальта - це сонце, море, пляж і відкрита для спілкування атмосфера. Франція - це можливість оздоровлення батьків у Віші паралельно з навчанням дітей у мовній школі.
Серед наших партнерів:

 • професіонали в сфері навчання мов;
 • міжнародні літні розважальні центри для дітей з вивченням іноземної мови.

Освіта в приватних коледжів і шкіл Великобританії.

Орієнтуючись на Великобританію, як центр кращої в світі освіти, де уважно стежать за якістю академічних знань, допомагають студентам розкрити приховані можливості та зміцнити сильні сторони, компанія «Супутник-Студента» відкриває Вашим дітям двері у світ приватних англійських шкіл і коледжів.

Приватні школи і коледжі Великобританії - це:

 • дипломи про середню і післяшкільного освіту міжнародного зразка;
 • важливий етап на шляху в самі знамениті університети світу;
 • місце, де вчать мислити, приймати рішення, встановлювати цілі і досягати їх, формують різнобічно розвинену особистість в комплексній програмі виховання;
 • можливість молодих людей до 17 років долучитись до інтернаціональної еліти.

Вища освіта в університетах за кордоном.

Система освіти західних країн побудована на 12-13-річному навчанні в школі/коледжі/гімназії для вступу до університету і здобуття вищої освіти. Українським дітям вступ до кращих ВНЗ Європи, Канади теж може бути доступний шляхом 2-річного навчання після української школи у відповідному передуніверситетському навчальному закладі країни в якій планується отримання вищої освіти. Хоча окремі приватні ВНЗ приймають студентів одразу після української школи - головне хороше знання іноземної мови, на якому ведеться викладання. Також можна говорити про можливість переведення з українського ВНЗу в іноземний університет на бакалавра після другого курсу українського університету, або на навчання на магістра після отримання бакалавра в Україні.


Програми1

 • Програми для школярів - Мальта; Англійська мова - Мальта

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Индивидуальный подход к каждому студенту :) Очень довольна услугами Спутника!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві