За кордоном

YES Center
Про компанію

Ми пропунуємо студентам та випускникам унікальну можливість зробити крок в новий світ, світ з новими можливостями та новими друзями, незабутніми враженнями і безцінним досвідом. З нашими програмами  ви набуваєте можливість навчання та розвитку ділових навиків, досвід міжнародного спілкування, знайомство з организацією американського бізнеса та вміння працювати в колективах іноземних компаній.
Зроби правильний вибір!

Компанія YES Center має багаторічний досвід роботи в сфері освіти та стажування за рубіжом, а також культурного обміну. Ми маємо всі необхідні ліцензії та акредитації.

Загальні принципи, яких ми дотримуємося в нашій роботі

  • Висока професійність персонала;
  • Індивідуальний підхід у виборі програми;
  • Справедливі ціни без прихованих  комісій и депозитов;
  • Увага та  підтримка протягом усьго часу співробітництва.

Програми

1
  • Вища освіта — Канада; Підготовка до вступу в університет — Канада; Програми для студентів — Канада

Відгуки

16
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Не все було просто - у консульстві я дуже хвилювалась, бо чула від багатьох людей, що не усім відкривають візу, особливо першим і останнім курсам, але у мене все минуло успішно і легко. Квитки на літак допомогли мені придбати у компанії агенції. Працювала рятівником в басейні. Умови проживання у мене були дуже достойні, та ще і близько до роботи, нам давали в оренду велосипеди, тому мені до роботи було хвилин 10-12. У вільні від роботи дні я подорожувала, дуже все сподобалось. Хвилюватись не потрібно взагалі, зі свого досвіду знаю, що переживання ще нікому не допомагало. Після поїздки змінилось багато, мої погляди на життя, пріоритети і цілі, ніби знайшла сенс свого існування, з'явилось багато планів. Англійська стала набагато кращою. Боятись не потрібно нічого, бути впевненим і сміливо іти до своїх цілей.

,

Спасибо Yes Center за такую прекрасную возможность жить и учится в Праге. Это восхитительный город, погруженный в искусство, с добрыми, приветливыми людьми. Здесь нравится всё — учиться, жить, даже просто находиться. Никаких трудностей не возникает, со всем помогают, всё рассказывают. В Yes Center работают настоящие профессионалы

,

В июне ездила на 3 недели в Канаду, Монреаль, школа ILSC. Курсы велись как на англ, так и на франц. языках, иногда было непривычно переключаться между ними. Очень много разных людей с любых уголков мира. Пользуйтесь каждой возможностью!

,

Прошлым летом была в штате Мэн, что под Портлендом, по программе Ворк энд Трэвэл. Работала на двух работах, но в этом что-то уникальное было. Работала официанткой и до этого думала, что неплохо знаю английский, но ошибалась. Не сидите по домам, учавствуйте в программах, мир огроменный!

,

Подавались на обучение в Нидерландах, решением воспользоваться услугами такой компании была перестраховка, что бы все было в порядке с подачей и документами. В начале все было спокойно, пока не начали подходить дедлайны по подаче и визе. Абсолютная некомпетентность сотрудников компании и ее директора привела к неразберихе между университетом, нами и компанией. В итоге пришлось разбирать с университетом самим, включая контакты с сотрудниками университета по приему и посольством. Ждите невероятной способности уходить от ответственности, особенно от директора этой "компании" Владимира. На любой вопрос "почему вы не сделали", они отвечают "мы подумали вы отказались. Не возьмись мы за дело собственными силами возможно потеряли бы год, который можно было бы провести на учебе. Услуги этой компании не стоят заявленных сумм.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві