За кордоном

LLC Bud'-SK, освітнє агенство


  • Київ · пл. Спортивна, 1-а
  • www.budsk.com
  • Богдан Володимирович
  • (080) 033-79-17
  • info.budsk@gmail.com

LLC Bud'-SK - офіційні представники словацьких ВНЗ в Україні.

Дорогий друг!

Наша команда відділу "Освіта в Словаччині", яка є офіційним представником словацьких ВНЗ в Україні, бажає бути не просто сполучною ланкою між тобою і словацькими ВУЗами, а стати другом і помічником у подоланні важливого етапу твоєму житті. Ти здобуваєш від нас щось більше, ніж гарантований вступ в словацький ВНЗ на бюджет з можливістю отримувати стипендію, а саме, Ми допомагаємо Тобі зробити усвідомлений і продуманий крок в майбутнє.

У Тебе завжди є можливість вибору: звернутися в компанію за допомогою або вступити до ВНЗ самостійно. Якщо Ти вибереш другий варіант, то знайдеш у нас найдетальнішу і актуальну інформацію.  

Наш підхід до роботи:

Ми разом почнемо роботу з профорієнтації та визначимо відповідний для Тебе вектор розвитку, враховуючи Твої прагнення і цінності. Ми допоможемо вибрати ВНЗ і це буде найкращий з усіх можливих варіантів: за ціною, рейтингом і можливостей працевлаштування. Під час або після навчання тобі буде надана допомога в пошуку додаткового заробітку в Словаччині. Також ми візьмемо на себе всі аспекти, які зазвичай забирають багато нервів і часу - організація всього процесу "ВІД і ДО" - це робота з документами, мовні курси, адаптація, пошук житла, переїзд, заселення, отримання студентського квитка та ін., більш детально дивіться на нашому сайті www.budsk.com


Програми1

  • безкоштовно
  • Вища освіта — Словаччина; Підготовка до вступу в університет — Словаччина; Інші мовні курси — Словаччина

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві