Ох вже це підстроювання під засуджуючий світ

На цей раз фільм «Малена» порушив тему суджень. Судження... Це те, що вбиває і розчавлює нас найсильніше

На цей раз фільм «Малена» порушив тему суджень... Це одна з тем, яка показала свою глибину через фільм.

Судження... Це те, що вбиває і розчавлює нас найсильніше. Нещодавно моє життя розгорнулося прикладом і показало - як ми виявляємося, коли знаємо, що в повітрі висять судження, і в будь-який момент можуть обрушитися на тебе.

Це був приклад, коли я свідомо спостерігала свій внутрішній діалог і свій прояв із поправкою на можливі засудження. Так, я робила щось хороше для себе і незвичайне для більшості людей (але судження і наше хлопування через підстроювання під цей засуджуючий світ відбувається на кожному кроці..)

Ми, як квантова частка - під наглядом людей, що засуджують, не можемо розслабитися і насолодитися життям повною мірою, не можемо бути собою, проявитися на повну.

І навпаки - які таланти, здібності може виявити людина, маючи підтримку, визнання, погляд через любов (у цьому місці - подякую всім моїм ангелам, хто в людському образі є в моєму житті, дозволяючи мені бути собою і яких, на щастя, у мене все більше)

А ось ще питання: до якого рептильного інстинкту виживання можуть дійти люди в цьому «правильно»/«добре»/будь як усі/не виділяйся?... Малену роздерли ці «правильні»... коли вона на їхню думку стала безпечною (з чоловіком) ... - тваринний світ, боротьба за самця .. Все з почуття недостатності себе, недостатності ресурсів. Але як може бути краще?!! Ваші думки?

Запрошую вас на мою сторінку в Інстаграм. Мій блог для тих, хто розвивається, шукає відповіді на запитання та готовий йти у передові знання нового часу. Через фільми, які я люблю (рубрика #галюсин_кинозал), через мої усвідомлення кожного дня, через кейси роботи з клієнтами, моїми студентами

Ділюсь з вами своїми гранями усвідомленості: грані усвідомленості


Залишити коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Інші статті в категорії Коучинг, менторство Саморозвиток Тренінги для тренерів