Блог навчальних закладів

Знайдено 3944 статті

Психологічне консультування з Борисом Медвідем

Консультування — це багатошаровий процес взаємодії психолога та клієнта. Як консультант я бачу своє завдання в тому, щоб у процесі консультування відбувалася не лише терапія, а й формування уявлень про себе як про унікальне та складне явище.

Спіральна динаміка: архетипи та психічний розвиток

Що можна сказати про психіку? Що вона динамічна і що при цьому стійка. Це є пародоксально, але так і є. Щоб розвиватися, потрібно допустити мінливість нашого Я. Образ спіралі є зручним прикладом поєднання динаміки та стійкості...

Запрошуємо до онлайн-курсу «Школа медичних представників»

16 вересня розпочинаються заняття в «Школі медичних представників».

«Істино, виявись!» — кліринги у відкритому доступі

На Землі відбувається прискорення процесів та зміна парадигм, як ви проживаєте енергії цього часу?

Хто мислить тріалектично?

За рівнем складності людське мислення можна розділити на такі моделі опису: алектика, монолектика, діалектика, тріалектика та квадролектика.

16 архетипів

Багато хто знає про 12 рольових архетипів. Але є інший оригінальний набір архетипів зі своєю логікою та структурою. Пропонований курс досліджує 16 архетипів. Кожен архетип має свою стратегію, як спосіб оптимального прояву, так і свою пастку.

Як герой стає Переможцем

Книга-щоденник «Як герой стає переможцем» — це технологія саморозвитку, створена психологами-практиками. Вона розрахована для щоденного читання і практики протягом більш як трьох місяців.

Діловий етикет — інструмент для розв'язання проблем у бізнесі

Діловий етикет допомагає створити позитивне враження та встановити професійні відносини у бізнес-середовищі. А які проблемні ситуації допоможе вирішити дотримання правил ділового етикету, ви дізнаєтесь у нашій статті.

Первинне ідеальне тіло — це можливо?

Техніка, що служить імпульсом для самозцілення, завдяки якому може бути запущений всеосяжний процес зцілення при найрізноманітніших захворюваннях у фізичному тілі, а також — на рівні тонких тіл.