Блог навчальних закладів

Знайдено 3924 статті

10 липня було проведено онлайн майстер-клас «Точність рішень лідера. Нумерологія - попутний вітер бізнесу» для ГО «ПО Аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД»

Лідеру, який веде людей за собою до реалізації поставлених цілей чи нагальної соціальної потреби, долає кризи та ініціює прогрес, дуже важливо бути максимально точним у своїх рішеннях. Нумерологія допомагає отримати орієнтири для прийняття рішень.

Як нумерологія допомагає легше долати труднощі

Розбір персонального року на власному прикладі. У кінці — приємний бонус для вас.

Безкоштовний марафон «Живи ЗАРАЗ: Марафон особистих трансформацій»

Годі відкладати свої мрії та бажання на потім... Цей марафон допоможе вам більш чітко сформулювати ваші цілі, пропрацювати страхи та перешкоди, які заважають вашим досягненням та створити план ваших кроків до мети.

Презентація інтенсиву «Стратегії успіху: вихід на новий рівень»

🌟 ГОДІ ВІДКЛАДАТИ СВІЙ РОЗВИТОК 🌟 Чи мрієш ти про кар’єрне зростання, нові навички або особистісний розвиток? Можливо, ти хочеш змінити своє життя, але не знаєш, з чого почати? Настав час діяти! 🚀

Побач себе! Винагороди себе!

Часто ми нехтуємо похвалою самому собі — найближчій людині у житті.

Опанування технік спонтанного спілкування

У сфері комунікації спонтанне спілкування часто є найважчими для навігації. Розбираємо, як відповісти ефективно та з впевненістю у непередбачених моментах.

Ефект спостерігача

Як цей ефект діє у нашому житті: все що ми вивчили, визначили, припустили, як можлива реальність відрізає і руйнує можливі та ймовірні реальності, перетворюючись на одну панівну, вибрану нами з простору обмежень.

З 25 березня до 8 квітня ми знаходимось у коридорі затемнень

Розпочате в коридорі затемнень може мати складну долю. Чого не можна робити в цей період та як рухатись по життю за принципом «все вчасно», читайте нижче.

Комплекс вправ Пілатесу середнього рівня складності для пацієнтів з остеохондрозом і порушеннями постави

Дослідження свідчать про ефективність занять лікувальної фізкультури із застосуванням методу Пілатеса. Позитивний вплив на гармонійний розвиток всього тіла, силу м'язів, гнучкість і мобільність хребта, стабілізацію міжхребцевого сегмента.

Нумерологія — ключ до пізнання себе та реалізації талантів. Можливість свідомо керувати своїм життям

Нумерологічна консультація дає можливість познайомитись із самим собою, зрозуміти «чому так відбувається?», отримати орієнтири для точного прийняття рішень, знайти способи виходу зі складних ситуацій, бути у потрібному місці в потрібний час...