Блог навчальних закладів

Знайдена 221 стаття

Разом до перемоги!

Професійне зростання, здобуття якісних знань та актуальних практик, розширення своїх професійних горизонтів за допомогою участі у міжнародних сертифікаціях.

Стандарт — ISO 22000

Міжнародний стандарт спрямований на створення систем управління безпечністю і призначений для застосування усіма організаціями, зайнятими в ланцюгу виробництва, постачання і реалізації харчової продукції.

Рейдерство в АПК: юридичні методи протидії

Превентивні методи захисту підприємств АПК, - міжнародне структурування агробізнесу.

Види рейдерських захоплень бізнесу

Обізнаність з можливими діями рейдерів, недобросовісних партнерів і контрагентів – запорука побудови ефективної системи юридичного захисту підприємства

Юридичний захист бізнесу

На практиці рейдерів цікавлять будь-які успішні бізнес-проекти. Отже, розвиваючи власну справу варто одночасно забезпечувати належний юридичний захист підприємства.

Нові зміни в митному регулюванні України

У зв’язку з підписанням угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом існує практична необхідність лібералізації правил митного оформлення.

Міжнародні ресурси звітування про шахрайство COVID-19

Допоможіть повідомити про потенційні шахрайства або шахрайство, пов’язані з пандемією COVID-19 у вашій країні.

Каким образом можно прекратить зависимость от наркотиков?

В первую очередь нужно понимать, что собой представляет зависимость?

Почему надо использовать аккредитованный орган для сертификации

Почему нужно использовать аккредитованный орган по сертификации? Правильный выбор организации, которая будет осуществлять вашу сертификацию, может быть полон неизвестностей.

6 правил, как проверить информацию на достоверность

6 простых правил, как проверить информацию на достоверность. Напоминаю простые истины как проверить информацию: 1 Является ли ресурс зарегистрированным электронным СМИ или официальным ресурсом организации 2 читайте далее в статье.