Блог навчальних закладів

Знайдено 430 статей

Подих життя, ретрит-перезавантаження

Запрошуємо відпочити та побути із собою у оточенні чарівної природи! Подих життя – це ретрит, що дозволяє доторкнутись до свого внутрішнього світу з трьох напрямків Psy-Body-Soul (Психологія/Тіло/Душа)

GPT Chat 3 vs викладач англійської: хто кого?

Скрізь тільки й розмов, що про GPT-Chat та дива, що він творить. Написати філософську казку про качечку, запропонувати успішний бізнес-план чи кілька жартів для підпільного стендапу. А як щодо допомоги в навчанні?

Онлайн-курси англійської мови: переваги та вибір

Сучасні технології відкривають маємо величезні можливості у сфері освіти. Онлайн-курси англійської мови стають все більш популярними, пропонуючи гнучкий графік занять та можливість навчатися у комфортній домашній обстановці.

Ораторика – лідируюча школа англійської мови в Одесі

Вивчення англійської є невід'ємною частиною сучасної освіти та кар'єрного розвитку. Якщо ви проживаєте в Одесі і прагнете ефективно вивчити англійську мову, то школа Ораторика є безумовним лідером у цій галузі.

Школа Ораторика — ефективне місце для вивчення англійської мови у Харкові

Вивчення англійської мови в сучасному світі стає все більш актуальним та затребуваним. Якщо ви живете в Харкові і хочете ефективно вивчити англійську мову, то Ораторика є чудовим вибором.

Відновлення емоційного балансу: літній табір в Карпатах для дорослих з фокусом на співі та релаксації

У шаленому темпі життя, коли українці постійно зайняті роботою, сім'єю та іншими зобов'язаннями, відпочинок стає необхідністю для підтримання нашого фізичного та емоційного благополуччя.

  • U-club
  • Мірошниченко
  • 7 червня 2023

Чому школа Ораторика – ідеальне місце для вивчення англійської мови у Львові.

У світі знання англійської стає дедалі важливішим. У Львові багато людей прагнуть освоїти цю міжнародну мову для покращення своїх кар'єрних можливостей та розширення своїх горизонтів.

Інтернет-маркетинг. Стратегії, методи і переваги

Дізнайтеся більше про інтернет-маркетинг: його стратегії, методи та переваги. Інтерактивний пост про роль інтернет-маркетолога, основні принципи та способи реалізації.

Як вивчити англійську за допомогою соцмереж

Що об’єднує 59,3% населення планети? Саме стільки землян активно користується соцмережами. Хтось спілкується, читає новини, хтось просто вбиває час. Та чи допоможуть соцмережі під час вивчення англійської мови?

Співочий арт табір для дорослих, на який можна з дітьми!

Запрошуємо вас у співочий арт табір у Карпатах в липні 2023 року. Працювати з тілом. Вчити фантастично красиві пісні. Слухати легенди біля вогнища. Гуляти біля старовинного замка. Святкувати Купала. Ділитися творчістю

  • U-club
  • Мірошниченко
  • 1 червня 2023