Блог навчальних закладів

Знайдено 80 статей

5 причин, чому варто вивчати англійську цього літа

Зі шкільної та студентської пори ми звикли асоціювати літо з канікулами та відпочинком. Проте навчатися важливо будь-якої пори року, але для тих, хто не готовий витрачати літній час на це, у нас є 5 аргументів, здатних переконати у зворотному.

15 виразів про літо англійською мовою

Як зробити так, щоб не переривати навчання англійської мови навіть влітку? Правильно, зацікавитись нею по-справжньому. У цьому вам допоможе наша добірка з 15 ідіом, які містять “літні” слова (summer, shine, sun) або якось характеризують літню пору.

Підбірка для вчителів: 10 актуальних підходів у викладанні англійської мови

У сучасному світі інформація швидко застаріває, тому хочемо поділитися останніми тенденціями у викладанні англійської мови.

Вчимо англійські абревіатури та скорочення

У цій статті ми зібрали для вас найбільш популярні абревіатури. Частина з них застосовується навіть у діловому листуванні, але загалом подібні скорочення притаманні неформальному спілкуванню.

Мовні ритуали. Навіщо вони?

Мені страшенно подобаються ритуали. Тому я без них - не я. Переважно на те є 2 причини: почуття, коли я спочатку за ними ганяюся, щоб звикнути, а потім - вони за мною. Якщо ми одне до одного нарешті привчаємо, відбувається ефект ейфорії.

5 причин навчатися програмувати у шкільному віці

Багато батьків звикли думати, що навчатись програмувати можна лише після школи в університеті. Але насправді розпочати програмувати у Scratch можна вже у 8-9 років, головне, що дітям такі незвичні захоплення дуже подобаються.

Скільки дітей має навчатись в онлайн-класі, щоб це було ефективно і чому?

На це питання дає відповідь дослідження, проведене доктором Лоуренсом Томей, професором педагогіки Університету Роберта Морріса та Дугласом Нельсоном, директором програми MBA та професором Університету Сетон-Хілл.

Трихологія від А до Я

Комплексний підхід та методи вирішення проблем шкіри голови та випадання волосся Безкоштовний вебінар з трихології від Космотрейд з Вікторією Кущій 21.06 о 19.00

Як стати затребуваним подологом у будь-якій точці світу?

Особистий шлях професіонала, доступний кожному Безкоштовний вебінар із Віталієм Конєвим 22.06 о 19.00

Корпоративне навчання чи хантінг?

Незважаючи на війну та скорочення зарплат, досвідчених розробників, як і раніше, не вистачає. У такій ситуації є два виходи: хантити співробітників в інших компаніях чи навчати новачків.