Комунальний заклад Балтський педагогічний фаховий коледж
Балтское педагогическое училище
-
Балта
· вул. Шевченка, 2, 66101
На мапі - www.bpu.edu.ua
- Директор — Іванніков Сергій Іванович
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Спеціальності
Останнє оновлення 25 березня 2026
Відгуки
57Від імені відпочиваючих санаторію ім. СЕРГІЯ ЛАЗО звертаємося до керівництва Балтського педагогічного училища. Будь ласка, зверніть увагу на роботу практикантів, що працюють вожатими.Обурює безвідповідальне ставлення до своєї роботи, так як тут лікуються хворі люди та люди з маленькими хворими дітьми. Підопічні вожатих не дотримуються норм поведінки, режиму, вживають ненормовану лексику. Вожатий на зауваження пропонує свій галстук та місто роботи. Відпочиваючі вчителі.
найкращі спогади про викладачів та однокурсників 181 - 481 групи
Ось вже майже 30 років (1985 -1989) ,як я закінчила Балтське педагогічне училище. Усі ці роки - вчитель початкових класів, з них 5 років - директор сільської малокомплектоної школи. Ви не можете уявити, як часто я згадую моє рідне училище! Хочу подякувати усім викладачам за їх працю, за той досвід, який я отримала під час проходження практик( а їх у нас було достатньо), на скільки це допомогло при роботі в школі. Щиро дякую Вам! Я горджуся тим, що навчалась у БПУ.
Реально не розумію звідки беруться коментарі типу: "тепер теж свойми силами не вступиш,тільки за кошти той хто заплатив він знае що вже поступив,ще даже нездавши екзамени,кругом гроші яких немае." Після 9 вступала дівчинка з мого класу і пішла на бюджет одразу і це, на хвилиночку, без хабаря. В цьому році вступила я. І професіоналізм викладачів видно неозброєним оком. Отож, вивід: хочете вступати без грошей і всього такого - учіться, а то тільки рейтинги псуєте і репутацію.
Дивіться також усі коледжі в Балті, курси в Балті.
Любимые учителя и хорошие знания, которые они дают. Много возможностей для развития своих талантов. Много разнообразных кружков. За 2 года которые я здесь учусь успела полюбить это место. У нас очень красиво