Білгород-Дністровський педагогічний фаховий коледж

Коммунальное учреждение Белгород-Днестровский колледж




  • денна, заочна
  • фаховий молодший бакалавр
  • Статус комунальний.

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Спеціальності


Останнє оновлення 19 березня 2026


Відгуки

98
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Це жесть. Коледж має більше негативного. Мене вражає те, як про нього гововрять і те, яким він є насправді. На рахунок навчання - це більше ніж важко. Вчителям всеодно на те, що у вас мільйон інших предметів. Всі дають по 6-7 листків завдань в ДЕНЬ. Вчителі некомпетені, деякі "викладачі" можуть обізвати хамлом, через неввімкнену камеру. Деякі думають, що за добу реально виконати величезний об'єм завдань, а якщо не вчасно - твої проблеми, це оцінюватися не буде. Деякі ставлять занадто високу планку, будуть прискіплюватися до всього. Є ті,хто любить хабарі, і це прямо впливає на оцінки. Вчитися важко, завантажують нереально. До кінця 2 курсу, здається зненавиділа вже всіх. Зі сльозами чекаю, тих 20 днів пекла, щоб нарешті забрати звідси документи. Можете йти, за умови, що у вас стальна моральна система і ви готові на протязі 4 років спати по 3 годину на добу, якщо звісно хочете стипендію. Звісно є декілька гарних виклдачів це Єрьоменко О.М., Удич О.А., Герасименко В.М., Чумаченко К.О.

,

Обожаю это место, настоящая школа жизни и крутой опыт практики. Благодарю всех педагогов, 4 года того стоили. Сейчас работаю тренером, строю свой бизнес в ЗОЖ сфере. Много навыков для жизни, знание психологи человека и умение находит общий язык. Всегда нужна идти а целе и понимать что для тебя важно.

,

Здесь отличный опыт практики можно получить,незабываемый.А вот некоторым педагогам действительно нужно идти на пенсию так как есть некоторые ,которые больше третируют студентов(самоутверждается),чем дают знания,к сожалению...(В общем ,я всегда вспоминаю с благодарностью этот период своей жизни .Здесь я по настоящему стала взрослой,ответственной после школы.Благодарю всех тех,кто с пониманием и заботой относился к нам,давая знания и тепло своих сердец.;)

,

Здесь отличный опыт практики можно получить,незабываемый.А вот некоторым педагогам действительно нужно идти на пенсию так как есть некоторые ,которые больше третируют студентов(самоутверждается),чем дают знания,к сожалению...(В общем ,я всегда вспоминаю с благодарностью этот период своей жизни .Здесь я по настоящему стала взрослой,ответственной после школы.Благодарю всех тех,кто с пониманием и заботой относился к нам,давая знания и тепло своих сердец.;)

,

Максимально высокий балл могу поставить любимому ВУЗу! Благодарю всех педагогов за полученные знания!


Дивіться також усі коледжі в Білгород-Дністровському, курси в Білгород-Дністровському, репетитори в Білгород-Дністровському.