Брацлавський агроекономічний коледж

Брацлавский агроэкономический колледж
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

79
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчався в Брацлавському агроекономічному коледжі, повністю задоволений,викладачі хороший колектив,до студентів відносяться з повагою та розумінням,кожен педагог дуже добре знає свій придмет,і передає свої знання студентам. В гуртожитку завжди чисто,тепло,затишно,в комнатах пороблені ремонти, меблі нові,вікна пластикові,в душі завжди тепла вода. Також в коледжі проводяться різні заходи як і розумові так і розважальні. Є секції по вайлеболу,футболу, настільного тенісу,важкої та легкої атлетики, гімнастика. Дякую БАЕК за найкращі студентські часи!

,

Що до мене, мені в коледжі подобається. Викладачі дають чудові знання та гарні поради. Гуртожиток забеспечений усім необхідним. Зручно розташований. Не уявляю свого життя без БАЕК)))

,

Не знаю як хто але під час 2 років навчання ні разу нікому не давали взятку, більшість викладачів вимагають знання. Зважаючи на фізкультуру ,якщо займатися спортом як потрібно, то тобі додають бали до стипендії,якщо незайматися на фізкультурі і приходити без форми тоді можуть послати на громадську роботу. Колектив вчителів теж люди і вони нас розуміють і підуть тобі на зустріч(покладуть оцінку на користь студента). студенський колектив є хороший. Ні кому не вірте можите спокійно сюда поступати.

,

Подумайте добре перед тим як поступати в цей коледж , в коледжі стипендія трошки більше 800 грн, але на колежд здавати треба набагато більше (на ремонти на практики на різні заходи на профнески ) , крім того ти більшість вільного часу будеш проводити на громадських роботах(сапати клумби, копати траншеї, білити бордюри дерева , строїти технічні приміщення ) про такий предмет як фізкультура можеш обще забути , більшіть пар фізкультури ти бужеш сапати траву на стадіоні, мити поли , різати дерева , прибирати територію . Якщо ти думаєш що це все неправда то ласкаво просимо прийди і сам все побачиш . Плюси коледжу: Студеньский колектив хороший , організовуються різні поїздки по всій Україні Мінуси коледжу: стипендію ріжуть називають певний відсоток студентів, які мають отримувати її, а решту тупо ріжуть.

,

Як кому, а мені тут навчатися сподобалося.


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в смт Брацлаві.