Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Відокремлений структурний підрозділ «Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» (ВСП ТПФК ВНАУ)


  • Вінниця · просп. Юності, 8, 21021
  • (0432) 51-31-62
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки115

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дуже подобається навчатися! СтудРада рулить! У нас постійний двіж і різноманітні заходи! Запрошуємо! Не пожалкуєте!)

,

Дуже задоволена навчанням! Поступила на другий курс після 11 класу, знала б. що тут так круто, прийшла після 9! Раджу всім однозначно

,

Чудовий навчальний заклад, найкращі викладачі ! Дякую за якісну освіту та чудові роки навчання !!!

,

Найкращі студентські рокі! Найкращі викладачі! Дуже задоволенний, шана і повага! Випускник юридичного відділення 2021! Рекомендую

,

Зараз навчаюсь на підготовчих курсах для вступу в коледж. Моя мрія поступити і тут навчатися, мені дуже подобаються викладачі і як відносяться до нас і студенти, і дирекція. Вчать нас цікаво

,

Коледж класний, вчуся на юриста, живу в гуртожитку. Єдиний мінус- дистанційне навчання. А так дуже круто, все викладають зрозуміло, в буфеті завжди смачні слойки, постійно проводять різні цікаві заходи. Відношення повністю нормальне, викладачі класні

,

Випускаюсь в 2021 році(. Коледж дуже крутий, і по знанням, і по відношенню до студентів. Рекомендую до вступу однозначно! Чотири чудових роки начання, купа друзів, знання та безліч можливостей для гідної роботи. Найкращий!

,

Шановні батьки, діти яких бажають вступати в цей коледж! Переконливо раджу завітати на день відкритих дверей чи просто, в будь-який день, прийти і поспілкуватися з викладачами, приймальною комісією.Сформуйте особисту думку з побаченого на власні очі. Будете приємно вражені! Всі співробітники абсолютно адекватні і зацікавлені в високій якості навчання. З дітьми постійно працюють, і в творчому, і в професійному напрямку. Навіть працевлаштовують ще під час навчання. Сучасний інтер'єр. Дуже задоволений постійним зв'язком з куратором, постійним контролем та вимогами до дитини та навчання! Багато моїх знайомих та їх дітей навчалися в цьому коледжі і всі згадують ці роки тільки теплими спогадами... Як батько я задоволений закладом і всім рекомендую! Ставлю 12 зірочок!

,

Коледж можна оцінити на 2+. Випустилась в 2020 р, чому дуже рада. Юр.фак це просто жах! Викладачі абсолютно безвідповідальні, їм байдуже до того що вони викладають, адже їх в каптьорках чекають колеги, особливо це стосується 303 ауд. Не дивним є і те, що іноді не зовсім у тверезому стані можуть проводитися пари. Особливо хороший «улов» - це сесія, навіть не думайте, що ви її здасте без грошей. Також коледж дуже любить збирати «благодійні» кошти, зібрали мільон на шатрову кришу в гуртожитку, але вартувала та криша 400000, і це не єдинний випадок коли гроші дивним чином «витратились»! Гуртожиток це взагалі окрема історія, там своє королівство, керують яким таракани. Вихователі мають своїх улюбленців, яким вибачається все (навіть вибиті по п‘яні двері). Повернемось до оцінки, плюс який коло двійки, то окреме дякую викладачам Тітенко і Шаповаловій, адже це єдинні викладачі які хоч чогось навчили, тому що під час пар не пили чаї по каптьоркам.

,

Чудовий навчальний заклад, всі викладачі адекваті, навіть можна спокійно зайти в кабінет до заступників директора і запитати що не зрозуміло. Є різні гуртки. Конкурси різні проводять онлайн, я вже грамоту отримала. Мені дуже подобається, шкода, що карантин

,

Мені дуже подобається тут вчитися, тут круто, це не школа. Коли вже відмінять карантин я хочу на навчання

,

Навчаюся нажаль уже останній рік ! Навчання цікаве , викладачі на прекрасному рівні подають знання ! А саме цікаве , це гуртожиток , завдяки вихователям та коменданту все просто і легко ! Окреме , дякую , Світлані Сергіївні , яка може допомогти в будь-яку хвилину і в будь-якій ситуації!

,

Дуже задоволена , проживаю у гуртожитку ! Навчання відмінне , гуртожиток комфортний та доступний ! Комендант Світлана Сергіївна , привітна , завжди допоможе та розкаже ! Жодних сварок не було , все прекрасно!

,

Поки не в повному обсязі відчули переваги очного навчання, але впевнено стверджую - задоволені рівнем викладання на дистанційній формі. Постійно слухаю, як в зумі ведуть лекції, сама бухгалтер, і хоч немає ще спецпредметів - дуже все цікаво, доступно, з презентаціями . Головне - син задоволений! Каже стало цікавіше і зрозуміліше, ніж в школі.

,

Задоволені коледжем! Викладачі професійні, коректні, індивідуально підходять до кожної ситуації та дитини! Куратор постійно контролює відвідування та оцінки! Скірь по коледжу сучасні ремонти, кава, піроженки. Рекомендуємо ! 12 балів!

,

Жалію що поступила сюди викладачі може і норм Вахтери дуже злі, одного разу на вулиці увімкнули музику не голосто і досить спокійна то вахтерша порозгонила за що? В ВТК в гуртожитку весило музика грає і вахтери не погані'

,

Настільки задоволені дистанційним навчанням, його методами, формами. Спочатку дуже хвилювалися,.т.я. у молодшого в школі зовсім не виходило, сиділи всією родиною писали-малювали....і не більше 5, а іноді й там не перевіряли. Тут зовсім інше відншення, дочці цікаво і із задоволенням все виконує. В творчому конкурсі теж взяла участь онлайн. Отримала грамоту і подарунки! Як мама рекомендую на всі 100%!

,

Донька навчається вже на третьому курсі. Задоволені, ще і як! Дуже подобається контроль за відвідуванням, якісь освіти та різні заманухи, яких у коледжі безліч. Рокомендую 100%

,

Прочитавши коменти вирішила залишити свій відгук про коледж. Навчаюсь на 3 курсі. Кондитер. Навчанням я задоволена, навчають нас так як треба, та щей зараз ми почали самі випікати різні смаколики, тому це не тільки одні там лекції, а ще й практика. Багато оновлень відбулося за цих 3 роки, покращують стан аудиторій, їдальні і ще багатьох приміщень. Мені лічно подобається тут навчатися і всім рекомендую.

,

Донька місяць навчається, задоволені всі. Старший в минулому році закінчив. Дуже задоволений, тому і молодшу забрали зі школи. Рекомендуємо дуже

,

Не рекомендую, закінчила у 2019 році цей коледж по спеціальності "Правознавство", жах повний. Знань не дають взагалі, читають все з бумажки "аби було".

,

Рекомендую! Зверніть увагу на додаткові робітничі професії, оновлену, бюджетну їдальню та буфети, дозвілля студентів! Вне конкуренції.

,

Ні зав відділенням , ні адміністрація не впливають на Ваше навчання! Якщо Ви погано вчитесь, то крім Вас самих Вам ніхто не допоможе, а звалювати все на адміністрацію не потрібно, було б натхнення вчитись! Якщо Ви дійсно розумна людина - то ніхто до Вас претензій мати не буде, а навчальний заклад дає дуже хороші знання, які в подальшому Вам дуже знадобляться! Тому подивіться спочатку на себе, тому що коментувати інших легко, а чи Ви також дотримуєтесь закону і чи дотримуєтесь всіх норм .

,

Зав відділення у юристів просто монстр! Ні за що не вступайте!

,

Навчаюсь на 1 курсі. Викладачі чудові, вміють знаходити підхід до кожної дитини, викладають якісно матеріал, адміністрація намагається зробити студентське життя цікавим та різноманітним. Є можливість ходити на вокал та танці. Багато концертів, де діти можуть проявити себе. Жодного разу не пожалкувала, що вступила в ТПК ВНАУ.

,

Прочитавши відгуки про наш коледж . Хочу сказати, що весь негатив це від ледарів, прогульщиків, тих хто псує все навколо себе. А для тих хто прийшов чомусь навчитись створені всі умови.

,

Я ні разу не пожаліла, що навчалась у ТПК ВНАУ. Навчалась я старанно, ходи на всі пари (крім днів чергування в гуртожитку) і здавала все без всякої корупції. Хто ходе на заняття і працює, той і отримує оцінки. Може там і хтось платив, але це точно був якийсь двоюшник який зовсім не хотів вчитись а хотів диплом. А як по другому йому поставити оцінку? Все в руках студентів. Хочеш без проблем здати - ходи і вчись. Щодо гуртожитку, то умови проживання просто "нормальні". Води гарячої на всіх не вистачало, але більшість встигали помитись може не гарячою але точно теплою водою. Матеріал викладали доступно і вільно. Знаючи інші коледжі у м. Вінниця гарантую, що ТПК - кращий варіант

,

Викладачі Юридичного відділення просто шикарні!!! Всі розуміючі, завжди допоможуть. Звісно буває різне, як в любому навчальному закладі. Але на мою думку , якщо вчити то ніяких проблем не буде! І «чайок та водичку» нікому носити не буде потрібно. Так що все залежить від вас самих, якщо добре навчатись і відноситись до викладачів з повагою то так само будуть ставитись до вас. Ми самі створюємо цей світ, і все що навколо нас!

,

ТПК - ОДИН З НАЙКРАЩИХ КОЛЕДЖІВ В МІСТІ,НА МОЮ ДУМКУ. висококваліфіковані викладачі,нереальна підтримка від адміністрації,зокрема від директора. Юридичне відділення було і залишається завжди на високому рівні,викладачі дійсно намагаються навчити та дати якісну освіту.

,

Дуже хороший навчальний заклад! Викладачі - професіонали, розуміючі, завжди прийдуть на допомогу, раджу навчання у даному закладі, ви отримаєте сильні знання, та багато практичних навиків.

,

Якесь весняне загострення в опозиції... Заспокойтесь ....Все у вас буде добре. ТПК завжди був і буде в лідерах!

,

Чудовий навчальний заклад! Серед інших в Вінниці, в ТПК ВНАУ вступає велика кількість студентів, великий вибір спеціальностей, практики по спеціальності , коледж дає можливість студентам отримати досвіт закордоном. . Є дуже класні викладачі, які дійсно намагаються навчити. Найкращі викладачі на юридичному відділені. Проблем з навчанням ніколи не було. Мені подобалось тут навчатись. Я є випускницею даного навчального закладу. Якби була можливість я б вступила сюди знову.)))рекомендую.

,

Випускниця цього коледжу, і можу сміливо його порекомендувати і друзям, і знайомим. Викладачі завжди допоможуть якщо є якісь складнощі в навчанні, матеріал викладають зрозуміло і доступно, до того ж, я знайшла тут багато друзів з якими спілкуюся і по сьогоднішній день.

,

Такую помойную яму еще поискать надо. Коррупция на каждом углу, а особенно там где есть администрация, которая это и провоцирует. За пропуски здесь не отрабатывают, а плотят уже установленую таксу. За защиту практики намекают платить либо ее не защитают. А сам учебный процес укатился на дно, некоторые преподы пары не ведут, а распивают кофе в подсобках. А еще есть «преподаватели» которые еще даже универов не закончили, а уже студентов учат. Чему эти «преподы» могут научить, если сами полные нули?! Выводы делайте сами, но находясь здесь чувство справедливости и правды пропадает совсем.

,

Супер заклад, все було компетентно і на вищому рівні.

,

Пройшовши навчання в тпк можу сказати одне, це повний ужас. Гроші тут рішать усе. Можна не ходити на пари, і просто заплатити за пропуски і за екзмен домовитись в заввідвлення і все чудово. Дуже гарно вміють балакти, вішати лапшу на вуха, а на ділі тільки люблять гроші і все шо з ними зв'язано. Практика за кордоном повне приниження. Зам директора так солодко обіцяє класну практику на заводах за кордоном, технологам обіцяють досвід, а насправді знаємо як клубніку збирати за мізерні копійки, а як потім ще й не поділишся тим що заробив, то буде пресування. І пожалітись ти не можеш нікому, бо буде ще гірше. А гуртожиток взагалі страховисько, дах тече, ніхто нічого не робить, тільки благодійні внески ВИМАГАЮТЬ, а на що і куди вони невідомо. невже заслужили підставляти тазіки і жити в цвілі і грибку????? так що думайте добре перед тим як йти сюди вчитись, бо гарні відгуки дійсно підроблює адміністрація.

,

О каком хорошо организованном учебном процессе может идти речь, если администрация не в состоянии навести порядок в местах общего пользования, где полная антисанитария, вонь и грязь. И это в колледже пищевой промышленности! Уровень культуры руководства вызывает очень большое сомнение, а вопиющее неуважение к детям зашкаливает

,

Всем кто хочет идти в этот колледж, а особенно на юр отделение, хочу сказать - Не делайте ошибку. Если вам интересно учиться, знать что-то, то будете вы это делать до 2 го курса, пока на замену школьных учителей полностью не перейдут преподаватели. Берут взятки большинство, некоторые их даже нагло требуют в виде "Пойди купи водички и чаю, а я тебе 5 поставлю". Некоторые вообще не преподают, а рассказывают про Афган и армейку. Вообщем, это все цветочки по сравнению с главным, не побоюсь этого слова, Цербером! Зав отделения - это вообще отдельная тема, в которой без матов не обойтись. Неадекватная женщина, которая в силу своей старости и не замужества, срывается на детях. Умер кто-то, нога отпала, руку оторвало, беременны вы - "Это ваши проблемы, ходите на пары и учитесь" Хорошо, что в это году закончиваю, хочется пойти уже в адекватное заведение

,

Це не колледж а повне дно! Гроші беруть усі! Гуртожиток це останнє місце де жити! Таргани всюди!дах тиск(а один з робочих сказав що є місце на даху через яке можливо провалитись! Єдине що тут є приємне це те що тут приємна адміністрація! Якщо хочете вчитись то це місце однозначно для цього не підходить. А майже усі коментарі дуже старанно підроблює адміністрація.

,

Закінчив коледж 7 років тому, вступив у ВУЗ на стаціонар і тільки тоді зрозумів що таке ТПК ВНАУ, це якась унікальна атмосфера,особливий дух і відчуття того що ти дома, до цієї пори при можливості захожу, всі памятають цікавляться твоїм життям... таке сьогодні важко знайти. Нормальні люди і щире ставлення. Ось і все...хочу знов туди

,

Навчався на юридичному відділенні з 1994 по 1997 р. Отримав потужні знання. По роботі пересікаюся з випускниками та студентами, рівень знань -високий. Рекомендую!

,

Дівчинка вчиться на 1 курсі ,ніяких проблем; в захваті від коледжа, група супер-дружні,веселі. Викладачі хороші. Дуже повезло з куратором(Наталя Петрівна). Закінчує перший семестр ,ніяких грошей за оцінки не платили,тож вважаю,що допис "випускника",що " Все вирішується за гроші, і сесії і пропуски " -наклеп. Єдине ,що не подобається-це відпрацювання,за дні,коли хворієш,( бо хвора,з температурою, бігала на пари,щоб не було н/б,але це небезпечно для здоров'я)

,

Училась в конце 60-х,когла были только 2 факультета:мясной и молочный. И сам техникум был в лесу между Казатиным и Махаринцами,ездили на поезде. Самые теплые воспоминания! Весело, жили, как одна большая семья. Общежития на было,жили все в казатина на квартирах. Деньги зарабатывались на практиках, Все выпускники выбились в люди:директора,главные инженеры,партийные работники.

,

Один із кращих навчальних закладів! Задоволені!

,

Виклалачі не дотримаються норм поведінки. Все вирішується тіки зі зв‘язками або грошима.

,

Закінчуємо перший семестр першого курсу. Задоволена, навіть дуже! Знання дають на рівні, весь час задіяний у різних заходах, ходе на курси. Головне - йому подобається і відношення, не те, що в школі.

,

Навчанням тут будуть задоволені лише люди, яким не складно постійно здавати гроші на щось сумнівне (до 2-3 тисяч) і те, що має фінансуватись державою. Відношення до учнів, які не хочуть платити за оцінки дуже негативне і упереджене. Хочете отримувати чесні оцінки за свої знання? Вам не сюди. Підвищену стипендію отримують люди, які не можуть справитись з математикою 4 класу. Гроші та зв‘язки вирішують тут все! Якість знань залишає бажати кращого. Навчаюсь 3 курси і ніякого заохочення до навчання не було, лише відбили бажання взагалі щось робити через постійну корупцію. Раджу добре подумати перед вступом сюди!

,

Як мама першокурсника - рекомендую цей навчальний заклад ! Батьківська турбота зі сторони адміністрації коледжу, класних керівників, працівників гуртожитку . Дякую за вашу працю та відношення до своїх студентів.

,

Найкращий навчальний заклад!

,

Дуже рекомендую цей улюблений коледж тим хто не хоче ходити на пари. Все вирішується за гроші, і сесії і пропуски. Якщо дозволяють фінанси, чи подружитися з куратором то можна закінчити з червоним дипломом. Так що поступайте, тут класно!

,

У вівторок отримали диплом! Дякую всім викладачам за гарне відношення до нас. Будемо сумувати! Поступайте без жодних вагань. ТПК найкращий.

,

Закінчила заклад в 2001 році, отримала диплом з відзнакою. Пари відвідували всі без виключення, лекції всі під диктовку в зошит, на семінарі всі активні. Гарні оцінки можна було отримати автоматом залік. Ніяких корупційних моментів. На сайті знйшла своїх улюблених викладачів - Інну Миколаївну та Валерія Степановича.Велике Дякую!!!!

,

Я коли випущусь то напишу всю правду з фаміліями, чесно . Я за учобу плачу 3500 грн. це шо дорого? моя однокласниця за таку саму спеціальність в нухті платить 8000. Я весь час плачу що скоро випуск а комусь (не знаю як їх назвати) все не подобається. Є пару прєподів які на всіх жаліються і сплєтні збирають ще й студєнтам росказують а всі остальні класні. Люблю ТПК-ПОКА!!!!!!

,

Навчаюсь на юридичному, 3 курс. Викладачі самі НЕ РАДЯТЬ купляти літературу, т.к. постійно відбуваються зміни. Скрізь доступний wi-fi, працюємо з електронним варіантом законів, без проблем. Да, на екскурії гроші витрачаю, але я ж за себе платю! Ви б краще контролювали своїх дітей чи спілкувались з куратором - куди витрачає дитина гроші, прикриваючись коледжем .

,

Чудовий коледж! Дуже сумую, що випускаємось....Шановні мої викладачі! Вдячна Вам за знання та відношення до нас! Люблю Вас! РЕКОМЕНДУЮ

,

Хочу залишити коментар-пораду для батьків, чиї діти навчаються платно. До зазначеної у договорі суми приготуйте ще 2 500 грн на рік (це як мінімум, якщо не платити за екзамени і курси): фонд коледжу, фонд групи, свята і дні народження викладачів, навчальна література, заходи і примусові екскурсії, прибирання аудиторій тощо. Тільки не можу зрозуміти, за що офіційна оплата за договором? Можливо, за ксерокопії текстів лекцій, які викладачі дають студентам аби на парах займатися своїми справами?

,

Мій син ходе на холодільщика і я дуже задаволена що він цілий дено в коледжі бо від компютора тепер їх важко відірвати. Потрібно ще якісь курси щоб вони були задіяні всі 4 роки. Дякую.

,

Очень огорчает тот факт, что наших детей принудительно заставляют посещать курсы. Это получается платишь за обучение ребенка, и потом когда заставляют проходить эти курсы, то платишь и за них. В прочем, каждый зарабатывает как может, и на ком может.

,

Я поступила цього року в ТПК ВНАУ і мені дуже сподобалося навчатися тут))) Я вам раджу, про корупцію це брихня!!! Самий класний коледж у м. Вінниця*)))

,

корупція на вищому рівні, особливо на юридичному відділенні. умови в гуртожитку бажають кращого, а їдальня взагалі антисанітарія сплошна. на кожному кроці тільки те і роблять,що здирають гроші сумнівними курсами. а хороші відгуки пишуть за вказівкою адміністрації, то ж не все так гарно як хочуть показати.

,

як випускниця коледжу можу сказати, що навчальний заклад достойний! на разі працюю за професією і знання, отримані в коледжі щодня стають в нагоді.

,

Рекомендую, хороший коледж. Адекватні викладачі, якісні знання.

,

Я проживаю у гортожитку! Гуртожитком задоволена, умови проживання хороші ! Знаю, що дах це тимчасові не поладки, але адмістраці над цим працює! А щодо прибиральниці не згодна, студенти не цінять і виносять мусор прямо на кухні, прибиральниця не справиться з студентами! Гуртожиток рекомкендую!

,

Навчався з 1994 по 1997 рік. Зараз займаю державну посаду. Дякую технікуму за гарний старт та змістовні знання. В 2016 році працевлаштували чотири студентки юридичного відділення, дівчата показали високі професійні знання. Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю. Рекомендую.

,

Дуже сильний навчальний заклад, навчався з 2012 по 2016рр. Рекомендую і по рівню знань, і по відношенню до студентів. За три останні роки позитивні зміни відбуваються "на очах", прикро, що випустився..

,

Навчалась у ТПК ВНАУ два роки тому і хочу сказати, що навчальний заклад чудовий і викладачі висококваліфіковані !!!

,

Коледж дуже хороший, задоволена що поступила сюди. Щодо гуртожитку, це просто жах, до дітей відносяться як до робочої сили, відношення жахливе, працівники гуртожитку тільки й знають що принизити, і обговорювати на вахті студентів. І ще один великий мінус гуртожитку - чергування на поверхах, студенти уже довгий час просять найняти прибиральницю, а адміністрація коледжу це ігнорує. БУДЬ ЛАСКА, найнявши прибиральницю ви збережети нерви студентів і працівників гуртожитку, і ЗНАЧНО полегшите нам життя.

,

Дуже класний коледж, не жалію що навчаюсь в ньому. Викладачі добре надають матеріал. Столова знаходиться дуже близько коло коледжу, є можливість дуже смачно поїсти. Дуже часто проводяться різні та цікаві виховні заходи. Вчителі фізкультури приділяють велику увагу спорту та різними змаганнями. Багато знайомих навчається в цьому коледжі. Всім рекомендую!!!

,

Коледж досить хороший. Навчаюсь вже 3 рік і нічого подібного те що пишуть нічого такого не спостерігала і бути такого не могло. Юридичне відділення на високому рівні і рівень знань які отримую теж відповідає нормам.Дружні групи та хороше ставлення викладачів до студентів. Рекомендую

,

Хороший коледж 5+

,

не вірили коли казали що тут требуют гроші, але коли стали насильно заставляти йти на якісь сумнівні платні курси,бо якшо не підемо то сесії не здамо. отак і заробляють на нас, гроші здирають а потом якусь бумажку може дадуть. то якщо у вас є багато грошей, поступайте в цей коледж, витрясуть все

,

Технік-технолог,поступив в 1985 р.,закінчив у 1990 р.,проживав з 1985 р. в кімнаті з африканцем з Лесото,потім з кампучійцем,якого запросив додому в гості на вихідні в Чернівецьку обл.Умови проживання для іноземців були ідеальні,а так як я був дисциплінованим,то рахувалося великою честю з ними проживати.

,

Думайте хорошо как сюда поступать! Все красиво написано и сказано о условиях учебы,но это неправда. Никаких условий там нет. В кабинетах если сами ремонт не сделаем, то никто его не зделает. О практичной части учебы можно мечтать, потому что никто толком те лабораторные с нами не проводит. Есть конечно преподы что стараются, но некоторые или не хотят,или не знают как оно само делается потому что наверное сами не понимают ничего ибо с книжки все дают переписывать. Это студентов которые хотят получить знания не радует, так как нам наобещали много, а по сути выйдем отсюда как уровень школы. Корупция это вообще больная тема, хочешь оценку повыше и получать стипендию -плати. Хочешь пройти и здать практику и чтоб "администрация" не завалила-плати. Опоздал на пару-плати. Какое-то мероприятие в коледже-плати, а потом иди туда как масовка и улыбайся что тебе нравится. Поступил в коледж-плати благотворительный взнос. в большой степени здесь все решают деньги и связи.

,

Добрый день всем,кто наткнулся на этот отзыв. Если вы когда либо подумаетепоступать в этот коледж,рекомендую вам мгновенно избавиться от этой мысли. Плюсы: -Рядом хорошая столовая -Есть грубо говоря адекватный директор,который может помочь с возникшими трудностями -В средине обучения,приблизтельно,вы хотите быть активным и развиваться,учавствовать в разных кружках и у вас есть эта возможность. Но перед концом обучения вы понимаете,что вы ничего не хотите кроме как тихо сидеть и поскорее убежать от у.заведения. Чтоб вы понимали,я вот сижу и буквально пытаюсь найти плюсы на протяжении 5 минут -Есть хорошие взрослые преподаватели с которыми можно адекватно поговорить МИНУСЫ: -принудительная явка на разные мероприятия -Чрезмерное количество тех же мероприятий -не буду говорить за всех,так как есть или были по причине ухода преподаватели которые хорошо вели свои предметы.НО сейчас происходит следующее - примерно 60% преподавателей не хотят проводить свои пары. Также, те преподаватели, которые не преподают абсолютно материал и ТРЕБУЮТ денег за оценки или же пойти купить водички или "чего-то вкусненького хочу".Таких преподавателей примерно 30-40%.

,

За остані роки нова адміністрація навчилась на нас заробляти. Нараховують ліві стипендії,які потім заставляють нас віддавати заввіділеням або бухгалтерії, вимагають благодійні внески, а також робити подарунок коледжу на останьому курсі. Є деякі викладачі нормальні, але більшість любить гроші, зустрічаються такі що взагалі знань не дають, на парах диктують з листочка або взагалі дають переписувати з книжки.В гуртожитку жахливі умови, в їдальні ще гірші, мало того що антисанітарія, готують як для свиней, то щей обраховують і не дають чек.

,

Даючи оцінку тому чи іншому навчальному закладу, потрібно враховувати загальнодержавні проблеми освіти. І на превеликий жаль ці проблеми не можливо вирішувати на місцях самостійно - українська освіта потребує якісних реформ. Наголошую - якісних, а не паперових!!! Що стосується даного навчального закладу - тут навчається молодша сестричка. Звичайно, проблеми є. Та в цілому коледж гарний і його колектив працює на ентузіазмі, прагне навчати та виховувати молодь.

,

В цьму році моя донька стала студенткою цього закладу,благодійні внески просто вражають,майже на кожному кроці. А гуртожиток-це жах,крики постійні,навчатись неможливо,хоча при вступі всі божились,що такого порядку,як в них немає ніде,що самі все перевіряють,чергують....через стару проводку не дозволяють дітям нічим не користуватись. Дуже жалкую,що має дитина є студенткою

,

Училась в ВТМиМП в 1969-1973 гг...Замечательные были годы,чудесные,образованные и интеллегентные преподаватели....Приводили в порядок общежитие(мы вселились в корпуса сразу после постройки),создавали уют,насадили деревьев,теперь это уже,наверное,большой сквер...Было весело,жили дружно,ни о каких денежных поборах и речи быть не могло..Жаль,что трудно найти всех однокурсниц.....В группах технологов учились они девчата --разъехались,поменяли фамилии....

,

Як кругом є різні вчителі в нас читали нормальні ми всюди їздили і на заводи на практиці було прикольно. Я жалію шо не вчився а вимагали завжди щоб на пари ходили і вчилися. Хто піде дальше вчитися то пожаліє шо в коледжі не вчився.

,

Коли закінчила коледж зрозуміла, що там було круто. А коли навчалась то були певні зауваження до гуртожитка і їдальні. А тепер сумую за всім, там своя атмосфера всі рідні і турбуються за нас. Поступайте нікого не слухайте .

,

коледж хороший, викладачі дають хороші знання, лекції цікаві, осбливо хочу відмітити викладачів технологічного відділення, але адміністрація коледжу створила свій власний бізнес і заробляє на студентах, на їх пропусках і запізненнях.

,

не раджу цей коледж, гроші гребуть лопатами) нова адміністрація набагато гірша попередньої, а гуртожиток антисанітарний, ніякого комфорту) рівень знань не високий, добре готують тільки технологів, правда не перспективно

,

ТПК в первую очередь это колледж промышленников. Юридический факультет слабый. В то же время технологи и технари оттуда выходят знающие. С отличным запасом практики на реальных предприятиях. За всю учебу не заплатила ни одному преподавателю. Если хочешь знать - знания получишь и не просто голую теорию. Технологи-преподаватели - фанаты своего дела. На парах с них можно вытащить многое - главное задавать вопросы и не быть инертным. После колледжа устроится на работу по профилю не составит труда, поскольку технологическое образование ТПК котируется по всей Украине. Сегодня продолжаю обучение в ОНАПТе. Тут поняи, что если есть пробелы в общих дисциплинах биохимии и технической микробиологии, то в углубленных это все сглаживается, поскольку химию сырья знаем и технологические процессы тоже на ура. Технари тпк дали отличную базу по оборудованию и процессам и аппаратам. Так что на технологов можно поступать. Правда администрация (директор и заучи) - дрянь. Были и остаются

,

Советую ТПК ВНАУ для тех, кто не желает учиться и имеет деньги!!

,

Навчалась на юридичному відділенні. Якщо говорити в загальному ,враження негативне. Не раджу вступати у даний заклад, однак говорю лише про напрямок"правознавство", за інші напрями мені невідомо. Більлість викладачів - некомпетентні, неодноразово помічала помилки у лекціях, не слідкують за змінами в законодавстві ,це перше. По-друге, як тут вже зазначалося, високий рівень корупції. По-третє, повна байдужість викладачів до рівня знань студентів.

,

корупція на найвищому рівні

,

це самий лучший навчальний закла б даже нежалію що сюди вступила

,

ТПК кращій тут працюють фонати своєї справи, які люблять дітей і свою роботу.

,

самий чудовий коледж!!! рівень знань високий. закінчила у 2007 році. сесії здавала безкоштовно! працюю по спеціальності і основу знань я здобула саме у коледжі!!!

,

Лучший для тех, кто нигде больше не учился и не знает, что такое на самом деле "грунтові знання". Тут "грунтовні знання" - это деньги. На пары можно не ходить вообще, корочку получите. Я и мои соседи получили такие корочки. Но мы взрослые, нам корочки были нужны. А ребенка я бы не отдала ни за какие деньги. Забудет то,что знал в школе.

,

окончил в1973 техникум отличный

,

окончила в 1982г. тогда еще ВТММП, прошел 31год, но всегда с теплотой и ностальгией вспоминаю годы, проведенные в стенах этого заведения. Желаю всем преподавателям здоровья, успехов, умных студентов.

,

найкраще місце в світі))))) группа 114 сама краща) рівень освіти до речі дуже високий

,

Закінчила технікум у 1998 році(ф-т перероб.м"яса та птахопродуктів) Щиро вдячна викладачам та своїй групі.Найкращі роки проведені в даному закладі та прожиті в нашому гуртожитку. Дякую всім!!!

,

Закінчила технікум у 2001 році. Група 512 (Бухгалтерський облік). Вдячна всім викладачам (Тімрієнко Ірина Юріївна, Клапко Світлана Вікторівна, і т. д.. Дуже гарний заклад. Багато гарних спогадів

,

1999-2002 найкращі студентські роки

,

Закінчила технікум в 1987 році.група 321-Б. Відгуки якнайкращі.Дуже вдячна всім викладачам особливо куратору Дикій Валентині Дмитрівні,Середі Анатолію Петровичу та ін.Всім однокурсникам величезний привіт .Пишіть.

,

Коледж класний , я там навчаюсь, вчителі хороші, знання дають грунтовні) Я не пожаліла , що сюди поступила) Всім раджу )

,

самый-самый) осень хороший!!!

,

класный коледж. закончила в 2010 году .

,

Самый лучший колледж=*

,

Закінчив цей технікум в 1987 році. Дуже приємні спогади. Привіт всім пацанам.

,

Окончила в 1984 г. Воспоминания только хорошие, особенно от моего танцевального коллектива.

,

Училась в этом техникуме в 1994 г. (теперь коледж)!!!!!! Просто класс!!! Привет директору !!!!

,

мени подобаеться.

,

Закончил в 1995г. Техникум супер,лучшие годы в моей жизни.

,

Гарний коледж

,

Я хочу поступать ! ВУЗ Супер :)

,

В Марте 2010 года закончила....ето просто супер..... 2011 поступаю на другую спецыальность....

,

Это лучший ВУЗ, закончила в 2000 году, факультет "правознавство", после чего прошла конкурс в суд, затем заочно закончила высшее.

,

В 1981 году я закончил учебу в этом техникуме .Это было что-то !

,

Лучий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Самий лудший коледж...

,

супер....хочу поступать

,

класный


Залишити відгук

Усі коледжі в Вінниці, а також ЗВО (вузи) в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці