Направления обучения
Оценка посетителей
(по 72 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Один із кращих навчальних закладів! Задоволені!

,

Виклалачі не дотримаються норм поведінки. Все вирішується тіки зі зв‘язками або грошима.

,

Закінчуємо перший семестр першого курсу. Задоволена, навіть дуже! Знання дають на рівні, весь час задіяний у різних заходах, ходе на курси. Головне - йому подобається і відношення, не те, що в школі.

,

Навчанням тут будуть задоволені лише люди, яким не складно постійно здавати гроші на щось сумнівне (до 2-3 тисяч) і те, що має фінансуватись державою. Відношення до учнів, які не хочуть платити за оцінки дуже негативне і упереджене. Хочете отримувати чесні оцінки за свої знання? Вам не сюди. Підвищену стипендію отримують люди, які не можуть справитись з математикою 4 класу. Гроші та зв‘язки вирішують тут все!
Якість знань залишає бажати кращого. Навчаюсь 3 курси і ніякого заохочення до навчання не було, лише відбили бажання взагалі щось робити через постійну корупцію.
Раджу добре подумати перед вступом сюди!

,

Як мама першокурсника - рекомендую цей навчальний заклад ! Батьківська турбота зі сторони адміністрації коледжу, класних керівників, працівників гуртожитку . Дякую за вашу працю та відношення до своїх студентів.

,

Найкращий навчальний заклад!

,

Дуже рекомендую цей улюблений коледж тим хто не хоче ходити на пари. Все вирішується за гроші, і сесії і пропуски. Якщо дозволяють фінанси, чи подружитися з куратором то можна закінчити з червоним дипломом. Так що поступайте, тут класно!

,

У вівторок отримали диплом! Дякую всім викладачам за гарне відношення до нас. Будемо сумувати! Поступайте без жодних вагань. ТПК найкращий.

,

Закінчила заклад в 2001 році, отримала диплом з відзнакою. Пари відвідували всі без виключення, лекції всі під диктовку в зошит, на семінарі всі активні. Гарні оцінки можна було отримати автоматом залік. Ніяких корупційних моментів. На сайті знйшла своїх улюблених викладачів - Інну Миколаївну та Валерія Степановича.Велике Дякую!!!!

,

Я коли випущусь то напишу всю правду з фаміліями, чесно . Я за учобу плачу 3500 грн. це шо дорого? моя однокласниця за таку саму спеціальність в нухті платить 8000. Я весь час плачу що скоро випуск а комусь (не знаю як їх назвати) все не подобається. Є пару прєподів які на всіх жаліються і сплєтні збирають ще й студєнтам росказують а всі остальні класні. Люблю ТПК-ПОКА!!!!!!

,

Навчаюсь на юридичному, 3 курс. Викладачі самі НЕ РАДЯТЬ купляти літературу, т.к. постійно відбуваються зміни. Скрізь доступний wi-fi, працюємо з електронним варіантом законів, без проблем. Да, на екскурії гроші витрачаю, але я ж за себе платю! Ви б краще контролювали своїх дітей чи спілкувались з куратором - куди витрачає дитина гроші, прикриваючись коледжем .

,

Чудовий коледж! Дуже сумую, що випускаємось....Шановні мої викладачі! Вдячна Вам за знання та відношення до нас! Люблю Вас! РЕКОМЕНДУЮ

,

Хочу залишити коментар-пораду для батьків, чиї діти навчаються платно. До зазначеної у договорі суми приготуйте ще 2 500 грн на рік (це як мінімум, якщо не платити за екзамени і курси): фонд коледжу, фонд групи, свята і дні народження викладачів, навчальна література, заходи і примусові екскурсії, прибирання аудиторій тощо. Тільки не можу зрозуміти, за що офіційна оплата за договором? Можливо, за ксерокопії текстів лекцій, які викладачі дають студентам аби на парах займатися своїми справами?

,

Мій син ходе на холодільщика і я дуже задаволена що він цілий дено в коледжі бо від компютора тепер їх важко відірвати. Потрібно ще якісь курси щоб вони були задіяні всі 4 роки. Дякую.

,

Очень огорчает тот факт, что наших детей принудительно заставляют посещать курсы. Это получается платишь за обучение ребенка, и потом когда заставляют проходить эти курсы, то платишь и за них. В прочем, каждый зарабатывает как может, и на ком может.

,

Я поступила цього року в ТПК ВНАУ і мені дуже сподобалося навчатися тут))) Я вам раджу, про корупцію це брихня!!! Самий класний коледж у м. Вінниця*)))

,

корупція на вищому рівні, особливо на юридичному відділенні. умови в гуртожитку бажають кращого, а їдальня взагалі антисанітарія сплошна. на кожному кроці тільки те і роблять,що здирають гроші сумнівними курсами. а хороші відгуки пишуть за вказівкою адміністрації, то ж не все так гарно як хочуть показати.

,

як випускниця коледжу можу сказати, що навчальний заклад достойний!
на разі працюю за професією і знання, отримані в коледжі щодня стають в нагоді.

,

Рекомендую, хороший коледж. Адекватні викладачі, якісні знання.

,

Я проживаю у гортожитку! Гуртожитком задоволена, умови проживання хороші ! Знаю, що дах це тимчасові не поладки, але адмістраці над цим працює! А щодо прибиральниці не згодна, студенти не цінять і виносять мусор прямо на кухні, прибиральниця не справиться з студентами! Гуртожиток рекомкендую!

,

Навчався з 1994 по 1997 рік. Зараз займаю державну посаду. Дякую технікуму за гарний старт та змістовні знання. В 2016 році працевлаштували чотири студентки юридичного відділення, дівчата показали високі професійні знання. Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю. Рекомендую.

,

Дуже сильний навчальний заклад, навчався з 2012 по 2016рр. Рекомендую і по рівню знань, і по відношенню до студентів. За три останні роки позитивні зміни відбуваються "на очах", прикро, що випустився..

,

Навчалась у ТПК ВНАУ два роки тому і хочу сказати, що навчальний заклад чудовий і викладачі висококваліфіковані !!!

,

Коледж дуже хороший, задоволена що поступила сюди. Щодо гуртожитку, це просто жах, до дітей відносяться як до робочої сили, відношення жахливе, працівники гуртожитку тільки й знають що принизити, і обговорювати на вахті студентів. І ще один великий мінус гуртожитку - чергування на поверхах, студенти уже довгий час просять найняти прибиральницю, а адміністрація коледжу це ігнорує. БУДЬ ЛАСКА, найнявши прибиральницю ви збережети нерви студентів і працівників гуртожитку, і ЗНАЧНО полегшите нам життя.

,

Дуже класний коледж, не жалію що навчаюсь в ньому.
Викладачі добре надають матеріал. Столова знаходиться дуже близько коло коледжу, є можливість дуже смачно поїсти.
Дуже часто проводяться різні та цікаві виховні заходи.
Вчителі фізкультури приділяють велику увагу спорту та різними змаганнями.
Багато знайомих навчається в цьому коледжі. Всім рекомендую!!!

,

Коледж досить хороший. Навчаюсь вже 3 рік і нічого подібного те що пишуть нічого такого не спостерігала і бути такого не могло. Юридичне відділення на високому рівні і рівень знань які отримую теж відповідає нормам.Дружні групи та хороше ставлення викладачів до студентів. Рекомендую

,

Хороший коледж 5+

,

не вірили коли казали що тут требуют гроші, але коли стали насильно заставляти йти на якісь сумнівні платні курси,бо якшо не підемо то сесії не здамо. отак і заробляють на нас, гроші здирають а потом якусь бумажку може дадуть. то якщо у вас є багато грошей, поступайте в цей коледж, витрясуть все

,

Технік-технолог,поступив в 1985 р.,закінчив у 1990 р.,проживав з 1985 р. в кімнаті з африканцем з Лесото,потім з кампучійцем,якого запросив додому в гості на вихідні в Чернівецьку обл.Умови проживання для іноземців були ідеальні,а так як я був дисциплінованим,то рахувалося великою честю з ними проживати.

,

Думайте хорошо как сюда поступать!
Все красиво написано и сказано о условиях учебы,но это неправда. Никаких условий там нет. В кабинетах если сами ремонт не сделаем, то никто его не зделает. О практичной части учебы можно мечтать, потому что никто толком те лабораторные с нами не проводит. Есть конечно преподы что стараются, но некоторые или не хотят,или не знают как оно само делается потому что наверное сами не понимают ничего ибо с книжки все дают переписывать. Это студентов которые хотят получить знания не радует, так как нам наобещали много, а по сути выйдем отсюда как уровень школы. Корупция это вообще больная тема, хочешь оценку повыше и получать стипендию -плати. Хочешь пройти и здать практику и чтоб "администрация" не завалила-плати. Опоздал на пару-плати. Какое-то мероприятие в коледже-плати, а потом иди туда как масовка и улыбайся что тебе нравится. Поступил в коледж-плати благотворительный взнос. в большой степени здесь все решают деньги и связи.

,

Добрый день всем,кто наткнулся на этот отзыв. Если вы когда либо подумаетепоступать в этот коледж,рекомендую вам мгновенно избавиться от этой мысли. Плюсы: -Рядом хорошая столовая -Есть грубо говоря адекватный директор,который может помочь с возникшими трудностями -В средине обучения,приблизтельно,вы хотите быть активным и развиваться,учавствовать в разных кружках и у вас есть эта возможность. Но перед концом обучения вы понимаете,что вы ничего не хотите кроме как тихо сидеть и поскорее убежать от у.заведения. Чтоб вы понимали,я вот сижу и буквально пытаюсь найти плюсы на протяжении 5 минут -Есть хорошие взрослые преподаватели с которыми можно адекватно поговорить МИНУСЫ: -принудительная явка на разные мероприятия -Чрезмерное количество тех же мероприятий -не буду говорить за всех,так как есть или были по причине ухода преподаватели которые хорошо вели свои предметы.НО сейчас происходит следующее - примерно 60% преподавателей не хотят проводить свои пары. Также, те преподаватели, которые не преподают абсолютно материал и ТРЕБУЮТ денег за оценки или же пойти купить водички или "чего-то вкусненького хочу".Таких преподавателей примерно 30-40%.

,

За остані роки нова адміністрація навчилась на нас заробляти. Нараховують ліві стипендії,які потім заставляють нас віддавати заввіділеням або бухгалтерії, вимагають благодійні внески, а також робити подарунок коледжу на останьому курсі. Є деякі викладачі нормальні, але більшість любить гроші, зустрічаються такі що взагалі знань не дають, на парах диктують з листочка або взагалі дають переписувати з книжки.В гуртожитку жахливі умови, в їдальні ще гірші, мало того що антисанітарія, готують як для свиней, то щей обраховують і не дають чек.

,

Даючи оцінку тому чи іншому навчальному закладу, потрібно враховувати загальнодержавні проблеми освіти. І на превеликий жаль ці проблеми не можливо вирішувати на місцях самостійно - українська освіта потребує якісних реформ. Наголошую - якісних, а не паперових!!!
Що стосується даного навчального закладу - тут навчається молодша сестричка. Звичайно, проблеми є. Та в цілому коледж гарний і його колектив працює на ентузіазмі, прагне навчати та виховувати молодь.

,

В цьму році моя донька стала студенткою цього закладу,благодійні внески просто вражають,майже на кожному кроці. А гуртожиток-це жах,крики постійні,навчатись неможливо,хоча при вступі всі божились,що такого порядку,як в них немає ніде,що самі все перевіряють,чергують....через стару проводку не дозволяють дітям нічим не користуватись. Дуже жалкую,що має дитина є студенткою

,

Училась в ВТМиМП в 1969-1973 гг...Замечательные были годы,чудесные,образованные и интеллегентные преподаватели....Приводили в порядок общежитие(мы вселились в корпуса сразу после постройки),создавали уют,насадили деревьев,теперь это уже,наверное,большой сквер...Было весело,жили дружно,ни о каких денежных поборах и речи быть не могло..Жаль,что трудно найти всех однокурсниц.....В группах технологов учились они девчата --разъехались,поменяли фамилии....

,

Як кругом є різні вчителі в нас читали нормальні ми всюди їздили і на заводи на практиці було прикольно. Я жалію шо не вчився а вимагали завжди щоб на пари ходили і вчилися. Хто піде дальше вчитися то пожаліє шо в коледжі не вчився.

,

Коли закінчила коледж зрозуміла, що там було круто. А коли навчалась то були певні зауваження до гуртожитка і їдальні. А тепер сумую за всім, там своя атмосфера всі рідні і турбуються за нас. Поступайте нікого не слухайте .

,

коледж хороший, викладачі дають хороші знання, лекції цікаві, осбливо хочу відмітити викладачів технологічного відділення, але адміністрація коледжу створила свій власний бізнес і заробляє на студентах, на їх пропусках і запізненнях.

,

не раджу цей коледж, гроші гребуть лопатами)
нова адміністрація набагато гірша попередньої, а гуртожиток антисанітарний, ніякого комфорту)
рівень знань не високий, добре готують тільки технологів, правда не перспективно

,

ТПК в первую очередь это колледж промышленников. Юридический факультет слабый.
В то же время технологи и технари оттуда выходят знающие. С отличным запасом практики на реальных предприятиях.
За всю учебу не заплатила ни одному преподавателю.
Если хочешь знать - знания получишь и не просто голую теорию. Технологи-преподаватели - фанаты своего дела. На парах с них можно вытащить многое - главное задавать вопросы и не быть инертным.
После колледжа устроится на работу по профилю не составит труда, поскольку технологическое образование ТПК котируется по всей Украине.
Сегодня продолжаю обучение в ОНАПТе. Тут поняи, что если есть пробелы в общих дисциплинах биохимии и технической микробиологии, то в углубленных это все сглаживается, поскольку химию сырья знаем и технологические процессы тоже на ура. Технари тпк дали отличную базу по оборудованию и процессам и аппаратам.
Так что на технологов можно поступать.
Правда администрация (директор и заучи) - дрянь. Были и остаются

,

Советую ТПК ВНАУ для тех, кто не желает учиться и имеет деньги!!

,

Навчалась на юридичному відділенні. Якщо говорити в загальному ,враження негативне. Не раджу вступати у даний заклад, однак говорю лише про напрямок"правознавство", за інші напрями мені невідомо. Більлість викладачів - некомпетентні, неодноразово помічала помилки у лекціях, не слідкують за змінами в законодавстві ,це перше. По-друге, як тут вже зазначалося, високий рівень корупції. По-третє, повна байдужість викладачів до рівня знань студентів.

,

корупція на найвищому рівні

,

це самий лучший навчальний закла б даже нежалію що сюди вступила

,

ТПК кращій тут працюють фонати своєї справи, які люблять дітей і свою роботу.

,

самий чудовий коледж!!! рівень знань високий. закінчила у 2007 році. сесії здавала безкоштовно! працюю по спеціальності і основу знань я здобула саме у коледжі!!!

,

Лучший для тех, кто нигде больше не учился и не знает, что такое на самом деле "грунтові знання". Тут "грунтовні знання" - это деньги. На пары можно не ходить вообще, корочку получите. Я и мои соседи получили такие корочки. Но мы взрослые, нам корочки были нужны. А ребенка я бы не отдала ни за какие деньги. Забудет то,что знал в школе.

,

окончил в1973 техникум отличный

,

окончила в 1982г. тогда еще ВТММП, прошел 31год, но всегда с теплотой и ностальгией вспоминаю годы, проведенные в стенах этого заведения. Желаю всем преподавателям здоровья, успехов, умных студентов.

,

найкраще місце в світі))))) группа 114 сама краща) рівень освіти до речі дуже високий

,

Закінчила технікум у 1998 році(ф-т перероб.м"яса та птахопродуктів) Щиро вдячна викладачам та своїй групі.Найкращі роки проведені в даному закладі та прожиті в нашому гуртожитку. Дякую всім!!!

,

Закінчила технікум у 2001 році. Група 512 (Бухгалтерський облік). Вдячна всім викладачам (Тімрієнко Ірина Юріївна, Клапко Світлана Вікторівна, і т. д.. Дуже гарний заклад. Багато гарних спогадів

,

1999-2002 найкращі студентські роки

,

Закінчила технікум в 1987 році.група 321-Б. Відгуки якнайкращі.Дуже вдячна всім викладачам особливо куратору Дикій Валентині Дмитрівні,Середі Анатолію Петровичу та ін.Всім однокурсникам величезний привіт .Пишіть.

,

Коледж класний , я там навчаюсь, вчителі хороші, знання дають грунтовні)
Я не пожаліла , що сюди поступила)
Всім раджу )

,

самый-самый)
осень хороший!!!

,

класный коледж. закончила в 2010 году .

,

Самый лучший колледж=*

,

Закінчив цей технікум в 1987 році. Дуже приємні спогади. Привіт всім пацанам.

,

Окончила в 1984 г. Воспоминания только хорошие, особенно от моего танцевального коллектива.

,

Училась в этом техникуме в 1994 г. (теперь коледж)!!!!!! Просто класс!!! Привет директору !!!!

,

мени подобаеться.

,

Закончил в 1995г. Техникум супер,лучшие годы в моей жизни.

,

Гарний коледж

,

Я хочу поступать ! ВУЗ Супер :)

,

В Марте 2010 года закончила....ето просто супер.....
2011 поступаю на другую спецыальность....

,

Это лучший ВУЗ, закончила в 2000 году, факультет "правознавство", после чего прошла конкурс в суд, затем заочно закончила высшее.

,

В 1981 году я закончил учебу в этом техникуме .Это было что-то !

,

Лучий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Самий лудший коледж...

,

супер....хочу поступать

,

класный

Все вузы в Виннице, а также колледжи и техникумы в Виннице, курсы в Виннице, репетиторы в Виннице, работа в Виннице

Обратная связь