Гайсинський медичний коледж


  • Гайсин · ул. Б. Хмельницького, 46
  • (04334) 2-15-43
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хороший коледж!

,

Чудовий заклад медичної освіти. Раджу всім, хто бажає здобути гарну освіту, мати чудових друзів та провести чудові роки студентського життя! Класним керівником у мене була Радзієвська Ганна Миколаївна - людина та викладач від бога, добра та порядна, любила нас та вчила як своїх дітей!!! Фельдшера - випускники 2002 року.

,

Чудовий заклад освіти! Добрі викладачі,які дають хороші знання. Хотілося б звичайно більше молодих спеціалістів, їхні методи навчання трохи доступніші і цікавіші. А так,плануєте сюди вступати,вступайте без вагань!!

,

Це незабутні роки навчання.

,

чудовий коледж, й класнi викладачi шкода що зрозумiла це в кiнцi учоби, велике дякую Сомичцi, Подоговiй, Ткачу, ви дiйсно класснi

,

Загалом коледж чудоВий, хорошi викладачi, про студентiв дбають й думають, хвилюються за них, як неначе за своiх дiток. А от стосовно хабарiв я скажу що той хто хоче дiйно учитись, той буде вчитись I нiчого не платитиме, а той, хто хоче гуляти й не приходити на пари, той нехай платить якщо нема ума) Особисто менi дуже подобаеться коледж i я усiм раджу вчитись в цьому навчальному закладi, тому що так як тут за вас нiхто не буде думати, нi в якому iншому закладi)

,

Найкращий коледж в Україні !!!

,

Найкращий коледж !!! Всім рекомендую, незабутні роки студентського життя! Дуже мудрі викладачі , завжди підтримають, допоможуть. Для того аби навчатись добре, потрібно тільки бажання!

,

Найгірший коледж хабарі на кожному кроці, нормальних викладачів мало.

,

Я всім моїм викладачам хочу від щирого серця подякувати,так як їхні знання котрі вони дали вже не одне життя врятували.А всім хто зараз навчається раджу вам весь їхній досвід всмоктувати,як губка,він вам ой,як знадобиться.Всім педагогами-лікарям низький уклін.

,

Коледж , мои лучшые воспоминания о студенческой жизни, а это не мало 4 года. Преподаватели супер, умные, образование , профессионалы. Нет, конечно были такие кадры, что на их пары не хотелось ити, но их не много. Понятно как и в каждом провинциальном городке здесь " брат,сват, кум". Директор, жена директора преподает ( не знаю работает она) , племянница директора его первый зам, и т.д.и т.п Поэтому во всем закрывались глаза и на все. Если с кем то преподов говоришь тет а тет долгое время ,так уже задают вопросы что , зачем и куда. Лучшее преподы: Сомик Е.П психология, Ревкач В.Д акушерство и гинекология, Колибаба Л.Л. мой куратор была, Чернець С. П.история, Мельник А.М. микроба и гигиена, Рогачова О.Н. Крижановская Л.В. Было много классных но ушли, система их паламала. Но вообщем ,если на все это не смотреть так все супер....

,

Хабарництво процвітає, за кожен екзамен заносять старості гроші, викладачі вимагають по 2000 грн. з кожної групи. Ганьба!

,

Всi викладачi дуже хорошi. Навчають добре. Багато чого в життi знадобилося. Всiм раджу!

,

Я випускалася у 2012році. Це прикрасний коледж, хто хоче вчитися, той буде вчитися без грошей і хабарів. Я поступала без копійки грошей,хоч бали із ЗНО були не дуже високі!! Вкладачі люди із великої букви. Ні хвилини не шкодую, що там навчалася. Найбільше запям*яталися: Ткач Олександр Маркович, Середа Любов Савівна, Подогова Ольга Василівна.Дякую Вам велике за вашу людяність!!!!

,

Класний коледж!!!! багато залежить від студента особливо його бажання навчатись!!! викладачі дуже мудрі люди. Завжди ідуть на зустріч та входять в положення студентів!!!!!)))))))

,

Класний

,

на той час ,коли я навчалась хабарі брали,але якщо в когось була голова на плечах обходився і без цього.я закінчила наічання в 2004 році і нікому не давала хабарів.і знання отримала на високому рівні.і я пишаюсь що тут навчалась. мої знання дуже допомогли мені в житті і на роботі.

,

В мед. круто.Я помню Лінчуку Ф.Д. здавала хір.6 міс., після того сказала що не буду робити в хір.,але роблю хоч проклинала її.

,

Я навчаюсь у цьому коледжі, можу сказати лише те що викладачі мають досить великий багаж знань і стараються нам ці знання дати по максимуму, але чи брати ці знання чи ні, це вирішуе сам студент. Коли я подавала документи в Гайсин, бали в мене були не високі, але все ж таки мене приняли (без всяких хабарів), но зараз я навчаюсь майже на одні читвірки, і все тому що я хочу вчитись...Теоретичного і практичного матеріалу багато.Але якщо покажеш що хочешь вчитись то вчителі будуть йти на поступки. Цей коледж дуже хороший й привітний))))

,

супер

,

Мед училище супер шукаю своїх одногрупників які вчились зі мною Вихристюк Катерина ,Саблук Сергей ,Діма ,Наташа ,Крістіна, знайдіть мене в ОДНОКЛ...VKонтакте якщо хтось помнить відгукніться Клименко Ирина Ивановна Жду.

,

класний

,

перечитуючи коменти складаеться враження що бiльшiсть випускникiв навчались в найгiршому училищi.Я на даний час навчаюсь там i вважаю що це найкращий варiант з помiж iнших коледжiв.хто хоче знати -буде знати, а хто не хоче то якими б не були викладачi- знань буде нуль.тому дуже не приемно читати такi вiдгуки((((((

,

Гайсинський медичний , Ми тебе любимо!

,

Всі викладачі плідно працюють, намагаються нам, студентам дати хоч якісь знання, які в подальшому у житті неодмінно знадобляться. Багато хто звинувачує викладачів у хабарництві, так ВИ студенти самі винуваті у тому що не вчитесь а шукаєте легший спосіб отримати оцінки. Студентам має бути соромно за обвинувачування викладачів у хабарах адже ви самі винні. Дуже прикро що наше студенство не має власної гідності і плюють у те корито з якого самі ж п*ють!!!

,

Я вчився на контракті,і старостою не був,і маю красний диплом,а викладачі супер,Ткач педагог від бога,Подогова,Грисюки вони добрі педагоги,і вони дають сильні знання,а якщо ви не можете вчитись то платіть гроші.

,

Образцова Тамара Русланівна найкраща хто приходив за останні роки у коледж. Легко знаходить спільну мову зі студентами, викладення матеріалу на 4-5, матеріал викладення найновіший а не з "просрочених" протоколів. Шкода, що плітків про неї більше чим гарних слів, особливо між викладачами. Але ви не хвилюйтесь, МИ З ВАМИ і будемо вас пам'ятати!)

,

Привет выпускникам 1967 года! Отзовитесь! Преподаватели Ревкачи у меня не преподавали, но я их прекрасно знаю по школе №2. Училище в мое время было с прекрасным преподавательским составом и отличной базой знаний, хотя и не было компьютеров и электронных библиотек!

,

Замечательное училище! )))) не знаю про колледж) Я проработала два года на селе после училища фельдшером (повидала всего),потом приехала в Питер.. и я-фельдшер,знала больше чем знакомая интерн отучившаяся шесть лет. Спасибо всем преподавателям.... всем всем всем. к сожалению не помню может быть фамилии:41 группа фельдшеров выпуска 92года. Фёдор Николаевич!!!!! САМЫЙ ЛУЧШИЙ! -классный наш. Ревкачи Вера Даниловна и Николай Иванович: когда мою маму должны были оперировать я просила:хоть бы он.детские болезни: Александр Маркович,инфекционные болезни: Александр Иванович(царство небесное) да и все все все! я очень благодарна всем этим людям ,которые много чего вложили в мою бошку(это я понимаю сейчас с высоты своих лет))как говориться).Низкий поклон Всем кто мучился со мной)))))))))

,

Вообще как,колледж хороший,хотя есть достаточно минусов. Взятки это есть,не все преподы,но единицы только не берут. Знания дает,но тоже как по каким предметам,кто как требует. В мое время мне запомнился Ленчук Ф.Д. и Ткач А.М., Подоговая О.В. хорошая,требует то что надо,и реально с ее пар можно было запомнить многое. Вообщем многое желает иметь лучшего,но это вопрос желания администрации и времени. Будем верить в лучшее. Ах да,где-то писали сколько старосты платят чтобы был красный диплом - нисколько. Иногда даже поблажки были в денежных вопросах,но очень редко. Там делать было что с этими ведомостями и всеми этими прочими бумажками,но это понимают только те,кто попробовал это на себе. В плане воспоминаний то больше хороших,нежели иначе. Было весело,много знакомств и веселых пар. Хотя бывало всякое,это понятно. Но в целом очень даже неплохо.

,

Найгірший коледж який бачив! Поведінка учнів просто немає слів! Ніби тільки з лісу вирвалися!!! Деякі почуті слова від розмови студентів-ДІВЧАТ я досі не можу осмислити! Викладачі ВСІ беруть хабарі!!!

,

Нормальных преподов очень мало,я бы сказала единици,а вот идиотов очень много,очень любили дорогие подарки и взятки особенно Топольнюк Анжела Брониславовна.А вот баба Голя педиатр "хороший человек"- только живёт очень долго!А доярка(даже не помню как звали) это вообще отпад такой тупой свет не видел.

,

Хочу добавити до поста Федора. Приїзджала комісія з питаннями про колледж. По словам колледжа та студентів(за якими пильно дивився директор) у нас є: електронна бібліотека(в справжній нових підручників по 10шт, і сільські невиховані лаборантки, які хамлять дітям), сайт коледжу, де можна дивитись(якщо пропустили пару) лекції, також віддалено дома(якщо захворів) і онлайн здавати практики. Отже зробимо висновок- якщо воно все має бути, то й було фінансування, а куди воно ділось... це питання до Саблука А. Г.

,

Адміністрація застосовує диктатуру, іноді навіть абсурдну. Якщо приїжджає будь-яка комісія (майбутнім викладачам) збираємося на хабар( хочеш не хочеш а гроші зі студентів візьмеш бо сама віддала пів зарплати). А навіть якщо йде розмова про хабарництво з "комісією" то збоку стоїть директор(або адміністрація) і попробуй щось сказати, а навіть якщо і скажеш(бо були і такі) всім на це чхати. Краще закінчуйте 11 клас збирайте грощі та поступайте у вищі навчальні заклади, так як на роботу дуже тяжко влаштуватись.

,

Випустилась у 2012 році. Так спогади приємні: друзі, навчання, пригоди. Але ці позитивні моменти аж ніяк не пов'язані з викладанням та більшістю викладачів. На скільки я знаю всі місця у фельдшерів куплені(2тис. долл. на мій час), щоб потрапити на сестринську справу чесно - потрібні високі бали.(якщо їх немає приєднуйтесь до лікувальників). Навіть не знаю скільки платять старости( адже це 100% красний диплом). Майже всі викладачі беруть хабарі, навіть якщо вони дуже милі і привітні перед кінцем семестра зроблять "збори". На мою думку викладання матеріалу на 3, ніяких практичних навичок, навіть цікавих лекцій немає, "аби час пройшов і дітки щось понаписували". Є звісно викладачі які віддають душу, але их аж 2 :)

,

Мой выпуск 1997 год. Не надо самый лучший классный руководитель это Топольнюк И.В. Он как человек супер, всегда промолчит там где надо, но и совет даст всегда дельный. Медуха самая классная. Знаний она дала много и нужных...А особенно дисциплина была...

,

Мій випуск 1993 рік. Класний керівник Подогова О.В. група 31 м/с. Про навчання у цьому закладі у мене найкращі спогади. Знання дійсно дають на вищому рівні і вони згодилися у роботі.Дякую всім викладачам за це. Наука в ліс не пішла. І дійсно, хотілось би, щоб був сайт училища з фото - та відеогалереєю про життя училища. Треба тримати марку.

,

мой выпуск 1989г. 34 м.с. Училище класное.Класный руководитель Колупаева Н. В. Директор Семенюк . Зав. мед. отд. Стрельцова ее дочь Оля Бабичева училась сомной в одной группе. По специальности не работаю но спасибо преподам ШВАБСКИЙ . РЕВКАЧ. ДОМБРОВСКИЙ. ЛЕВАНДОВСКАЯ. КУЛИКОВОЙ. АНДРУШКОВ. И математичке БОРИСОВНЕ.

,

Бiльшiсть викладачыв порядны, висококвалыфыкованы, але значна частина - нi. Компютер - то для них лише друкарська машинка. Не впевнений, що вони зможуть знайти потрыбну ынформацыю, чи чули про те, що таке Медлайн, або Медларс,? Чи володыють вони ыноземними мовами, чи для них головне -то ныкому не потрыбны методрозробки, часто переписаны з ынших джерел, а не власнi дослыдження, де спывпраця з кафедрами вузыв? Для чого все училище в оббите вогонкою? Це така естетика, чи корисно це для здоров"я студентiв? За останны 10 рокiв директор жодного разу не прийшов на зустрiч з випускниками. Отака повага до людей, якы ъдуть на зустрiч з далеку. Сама зустрiч органызована не найкращим чином. Чому не всы викладачi присутнi? Чому б не зробити фыльм про тих ветеранiв викладачыв, якi ще живы, бо буде запiзно? Чому немае сайта училища?... Iще багато чому?... Але хто з це прочитае?

,

Всім привіт від випуска 2010 41 л.с!Гайсинська медуха респект.Хотя зараз трохи спортилась!!!!!

,

Хотьби ПОСТУПИТИ.

,

Класнючий коледж )))))))))))))

,

Могу сказать, что уровень знаний, полученных мной в этом училище (я окончила фельдшерское отделение в 2003 году) не идет в сравнение с уровнем выпускников других училищ.Заведение стоящее,конкурс в него огромный,но оно того стоит. На редкость прекрасный преподавательский состав (за редкими исключениями).Я благодарна всем своим преподавателям.

,

Веселые были годы :) Самые лучшие преподы: Ревкач Вера Даниловна и Примха Валерий Леонидович. Топольнюк тоже презабавный.А вот мадам Ципа (это кличка, я даже имени и фамилии её не помню) - на редкость тормознутая особа. Влепила мне 4 по зарубежной, при том, что я до 9 класса прочитала порядка 3000 книг. Швабский - прелесть. "Доктор" Чайка прикольный, правда, горе попавшим к нему в немилость. А еще Александр Закирович - татарин, преподающий в украиноязычном колледже на РУССКОМ языке, просто недоразумение какое-то.Взяток я не помню, чтоб брали. Правда мадам по кличке Качка (история) как-то потребовала на экзамен люстру.А потом она ей не понравилась, и она хотела заставить старосту обменять ее магазине.Умора была полная.

,

Отличное учебное заведение.Кто хочет приобрести знания и практические навыки.тот их получит.я выпускница 2005г.-34с.с. если бы пришлось выбирать снова,.я поступала бы именно в него

,

найкращий коледж 33 група с/с вип.2003р.

,

Супер!

,

супер,хоча лише маю поступати але знаю тому що сестра навчалась

,

найкращий коледж.просто супер.особливо наш хірург Шепелєв О.С.ми вас любим.випуск 2010 р.42 л.с.

,

Супер коледж))))очень его люблю)))

,

Коледж просто супер!Але дуже велика напряжонка_ну то нічо я справлюсь!Моя класна просто клас!Велике їй дякую (Чернець Світлані Петрівній))))))

,

Це самий прикольний навчальний заклад в світі. Я вже на 3 курсі і мені нравиця.

,

Наша медуха супер!нiколи незабуду Гайсина.препода Шепу,взагалi ще б поступилаб!

,

Гайсинская еврейская медпрофшкола,(медицинский техникум,медицинское училище, медицинский коледж) марку держат, мне очень приятно.Привет выпускникам 1971 года .

,

Мне там очень нравилось, преподаватели супер, особенно хирург Шепелев О.С. Всем нашим привет випуск 1 июля 2010г 42с/с

,

Найкращі, кваліфікафані викладачі. З 2000 по 2003р. найкращі роки проведені в стінах цього закладу. Зокрема подяка А.Г.Саблуку за розумінняі терплячість.Доброго дня від всіх 33-група с/с випуск 2003року.

,

ненада медуха супер и хабари неберуть принайми в 2000по2003рік

,

Незнала,що тут такий тупий коледж.Тут так взятки беруть,що.....Моя сестра здала екзамени на відмінно,а в "борделі попоросили" 2000 грн.Позоррр!!!!

,

Класний коледж!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

все добре, згадується як найкращі роки (випуск 1994р.)

,

коледж супер. та є свої недоліки.

,

наша медуха найкраща. преподи супер толька адмініністрація та дисципліна у вигляді диктатури.найкращим преподам Ревкач В. Д. Саблук В.Г. Вдовиченко А.І. Сомик О.П Крижанівська Л.В. і Антонович ви супер я вас люблю пише вам той студент від якого у вас боліла голова випуск 2010 акушерська справа 2 березня.

,

Обожаю колледж)))воспоминания о нем намного приятнее чем о школе)

,

Відмінно))

,

Отлично

,

супер!


Залишити відгук

Усі коледжі в Гайсині, а також курси в Гайсині, робота в Гайсині