Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету

Ладыжинский колледж Винницкого национального аграрного университета
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

31
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Коледж пропонує спеціальності, які є зараз найбільш затребуваними. Я обрав спеціальність «Агрономія», яка є провідною і допоможе мені знайти хорошу роботу і гарно влаштуватися у житті. В коледжі створені всі умови для успішного навчання та комфортного проживання.

,

Дуже радий, що обрав саме цей навчальний заклад. Зараз навчаюсь на четвертому курсі відділення «Електрифікація та автоматизація сільського господарства», незабаром випускний. Роки навчання були цікавими та приємно запам’ятаються на все життя. Сподобались можливості дуальної освіти, коли отримані знання відразу закріплюються на практиці. Також, гарною нагодою побувати за кордоном стало проходження практики в Польщі. Всім раджу обирати саме цей коледж!

,

Хочу сказать огромное спасибо!!! Сын закончил колледж, отделение механизации. Большое спасибо педагогам ,комендантам и воспитателям общежития за их труд!!!!

,

Краще, ніж у школі!

,

що можу сказати, спочатку не хотіла вступати в цей коледж, але коли провчилась 3 роки на бух.обл. то зрозуміла що базу дають дуже хорошу, якщо вчитись звичайно. Сама професія мені не пеодобається, але знання вчителі дали хороші! Приємно те, що більшість вчителів - практики, все пояснювали на прикладах підприємств і.тд. Ті, хто говорять що велика корупція - так вона зараз всюди, я за 3 роки навчання нікому не давала взяток, і випустилась з відзнакою, тому все залежить від вас. Гуртожитки реально хороші, та ще й за таку плату. Але не дуже хороші коменданти(особливо в гуртожитку №2) Тому раджу після школи йти навчатись в коледж, тому що по собі знаю, що в університетах знань хороших не дають!!! Навчаючись в універі, сумую за коледжом(тому що вчителі були праві, що в коледжі з студентами нянчаться як з дітьми, а в універі все не так!!!


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Ладижині, курси в Ладижині, репетиторів в Ладижині.