Немирівський коледж будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету


  • Немирів · вул. Луначарського, 29, Вінницька обл.
  • (04331) 2-28-94
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчалась в коледжі, отримала хороші знання, в інституті відпочивала! Якщо хочеш вчитись то ніхто не «дере» з тебе ніякі гроші! Написала сама диплом так як ходила на кожне заняття і хотіла сама зробити! А тим хто пише коментарі за хабарництво можу сказати одне «хто хоче заплатити той заплатить» вчіться любі друзі! За холод: не коледж і не керівництво винне в тому що держава не фінансує коледжі і так не тільки в Немирівсьому!

,

Холод собачий. Коледж взагалі не опалюється, всі школи і коледжі на карантині. Ми вчимось. В групі ходить 4- 5 чоловік з 25, остальні хворі. Управи взагалі не має. Ходили до завучки жалітись на холод, вона сказала університет не дозволяє закрити коледж на карантин. В гуртожитку холодно, ще ходять обігрівачі забирають. Не топиться взагалі, сказали що на дворі плюсова температура

,

Я закінчив цей технікум в 1982 році. Знання одержав дуже якісні, бо сам хотів цього. В інституті відпочивав. Навіть кілька разів постразджав за "довгий язик" від неучів викладачів ВУЗу. Я так думаю, що те що робиться зараз в коледжі - це істинна правда. Добре знаючи кількох викладачів, можу зробити висновки, що грощі все переможуть. Ще з давніх давен, вони та їхні діти не "чисті на руку". Управи на них немає.

,

Не має слів що тут твориться - холод собачий у гуртожитку та у аудиторіях. За оцінки деруть як з овець - три шкури. За дипломну роботу -6000 грн. Та куди засунути за ці гроші цей диплом !!! хабарники !!!

,

Коледж просто жах,дубарь в аудиторіях.в общазі також дубарь. опалення сказали що не будуть включати, доки температура повітря не буде -8 градусів. директору наплювати на студентів.

,

У гуртожитку холодно,а у коледжі ще холодніше , пообіцяли що, опалення включають з 15 жовтня, але не уточнювали якого року, якщо з 15 жовтня не включили опалення, то в цьому році і не чекайте, його вже не буде. Світла в гуртожитку майже немає, нічого страшного купіть свічку ,каже директриса, треба зарядити телефон- заряди в коледжі, але там майже немає розеток. Життя кайфове при температурі +8 градусів, хворіємо дружно по 15-20 раз на рік у гуртожитку, не вже такі жахливі повинні бути студентські роки.

,

в Україні почався опалюваний період, но тільки не в Немирівському коледжі.В коледжі дуже холодно,температура в аудиторіях +10 градусів. Отоплення не включають. на лекціях сидимо в куртках. В гуртожитках теж дуже холодно. отоплення не працює, світла в кімнатах майже не буває. В кімнатах дуже, дуже холодно, температура +10 градусів. всі студенти які проживають в гуртожитках, в кімнатах сидять в куртках.Стипендію не виплачують вже три місяці, а за гуртожиток платимо стабільно, в якому нема ніяких умов для гарного проживання. директор коледжу не реагує на зауваження батьків.

,

Коледж може не поганий, до студентів не рахують за людей. Взимку в коледжі дуже холодно, батареї чуть теплі. а в гутрожитках ще хуже. в кімнатах температура +10 +12 градусів, постійно вибиває світло. Світла більше немає, ніж є.

,

В коледжі взимку дуже холодно,температура в аудиторіях +8 +10 градусів. Отоплення не працює. на лекціях сидят в куртках та рукавицях. В гуртожитках теж дуже холодно. отоплення дуже погане, світла в кімнатах майже не буває. В кімнатах дуже, дуже холодно, температура +10 градусів. всі студенти які проживають в гуртожитках, в кімнатах сидять в куртках.

,

Коледж нормальний.Директор супер живе просто і робе багато і скільки проектів по різних містах він зробив памятників домів і тд.Відносно корупції то хто вчить тому вона не цікава тут є завжди є вибір чи платити чи вчити .І наш коледж по корупції пасе задніх у нас малі розцінки порівняно з другими.Плюси те що матиматику вищу у Бараних знають усі.Технологію головний предмет у навчані Овечку немає рівних з його досвідом.І кожного викладача є що повчитися ну є декілька поганих вчителів це тоже прейдеться пережити.

,

Коледж помер давно .... з нього зробили магазин - грошики давай грошики .... за практику за екзамени ... Ви підійдіть до любого студенту Він усе розкажить ... а висновок його один Тікай звідси !!! ...

,

Випуск 1997року. Дійсно після отриманих в технікумі знань подальше навчання в ОДАБА (Одеська академія будівництва і архітектури) було легкою прогулянкою. Там дуже цінували випускників НБТ. Окреме дякую Сокольваку, Яценку В.М., Драч О.Г.

,

Коледж супер, викладачі класні, здорову вдячність хочу висловити всім викладачам за те що терпіли мене там, а особливо моєму куратору це Кондратюк В.М, Ви Миколаївна були ці роки другою нашою мамою, спасибі Вам за це.... про коледж в мене хороші спомини, і так же Потапову В.А вилика Вам вдячність, і деректор там класний

,

Знання- так! Знаннями "накачували" нас. Дякую викладачам. Так що всім викладачам можу лише поспівчувати під таким керівництвом. А про взятки - то безсоромно вимагати від учнів коштів під видом облаштування кбінету-мене навіть не здивувало. Зазвичай такі безсоромні безпринципні люди і беруть верх в нашій державі. Вдячна покійному Дрімлюзі, покійному директору Насталенко,вдячна Онипенко К, фізруку , що очки носить пардон, фамілію забула, і багатьом іншим. Низький поклін за їх порядочність.

,

Коледж не очень денег нет нищета общага ето отдельная республика где руководство живет за нас счёт ПОЗОР... Парни бегте от сюда !!!!!!!!

,

Закінчив Коледж минулого року . Вважаю найкращим викладачом це Очкань Олексій Давидович

,

Закінчила технікум в 1976 році, в наш час корупції не було. Велике спасибі за фундаментальні знання викладачам: Очкань О.Д, Дремлюзі Г.К, Кущ А.З. Дробович М.П. Маю найкращі спогади про цей навчальний заклад, які назавжди залишаться в моєму серці, він подарував мені найкращі роки, дав чудові знання і роботу і я дуже вдячна всім, з ким була знайома в роки своєї молодості.

,

В наш час де тільки немає корупції , а те що я нижче прочитав може й і є , але я хочу сказати , що саме цими ударами по карману студенту ми дійсно задумувались чи вчитись чи платити і наприклад мені особисто було соромно говорити мамі що дай сто гривень , бо я пропустив пару і отримав 2 за семестр, тоді зробив висновки, в кінці закінчив коледж з червоним дипломом. Вдячний всім викладачам цього коледжу , є багато гарних спогадів закінчив технікум у 2008 році

,

Я навчався ще технікумі, 2009 рік випуску, і це були найкращі роки мого студентського життя, а база яку викладачі дають дійсно сильна і мені 3 курси КНУБА дались без сусиль. Хочу щоб всі зрозуміли все що написане це лише образа викладачів незрозуміло з яких причин. В кожного студента є викладач якого він у свій час неповажав, навіщо ж писати це на стінах закладу який дав тобі знання. Моя думка про цей заклад завжди залишиться в моєму серці, мені він подарував найкращі роки і дав чудові знання і роботу і я дуже вдячний йому. Хочу особливо подякувати своєму керівнику Мороз В.Н. , чудовим викладачам Очкань О.Д., Очкань О.О., Шенк Г.О., а особливо Очкань Галині Олексіївні це найкращі вчителі спасибі Вам за вашу роботу.

,

Вигадуючи різні підстави, одна особа збирає гроші з наших дітей з метою вирішити свої матеріальні потреби!!! Хочемо,щоб ця інформація набула розголосу, і нахабні хабарники залишили наших дітей у спокої і нас також. Незаконно здираються гроші навіть за запізнення та пропуски, наші діти потерпають від принижень та образ!!! Ми вже не можемо цього зносити.

,

С болью и горечью читаю негативные отзывы,комментарии о сегодняшней жизни в стенах техникума. Не верю в то плохое, что пишут студенты либо бывшие студенты. Ведь и я обучался в стенах этого техникума и в моей памяти осталось только хорошее хотя и было это в далёких 1954-1958 г. г Знания получил фундаментальные,позволившие работать в строительстве на протяжении долгих 50 лет. Особо благодарен преподавателям: Дремлюга Г. К., Калиниченко Д. П., Гурский Г. Ф., которые вкладывали в наши головы знания пригодившиеся в дальнейшей трудовой деятельности. С ностальгией вспоминаю студенческие годы, производственные практики, сельхозработы и наш последний совместный выпускной вечер, традиционную встречу восхода солнца в парке после, которого мы все разлетелись по всей, большой тогда стране. Буду очень рад, если кто-нибудь из бывших однокурсников прочитав откликнется Выпуск 11 группа "А" 1954-1958 г. г yaschenko.vladim@yandex.ru

,

Незважаючи ні на що, ставлю коледжу високу оцінку за те, що цей заклад заслуговує на те, щоб бути одним з найкращих у області. Особлива подяка таким викладачам, як Синенко А.Д., Коновалова В.М., Драбовичу М.П., Шекнк Г.О., низький уклін цим людям.

,

Коледж все більше втрачає своє добре ім'я. А винні у всьому самі викладачі. Не всі, деякі. Але, як кажуть, погана вівця все стадо псує, так само. як і ложка дьогтю - діжку меду. Ці люди займаються лише плетенням інтриг і ще деякими речами, про які уже не раз сказано. Я тут провчився але такого не було.

,

Всі хто хоче пережити корупцію, знущання, публічні образи-ласкаво просимо) P/S(Повністю не згодні з попередніми коментарями і образами в сторону Галини Олексіївни Очкань та Валерія Леонідовича Молодих! Це саме ті люди, на яких тримається технікум! Респект і уважуха їм, ми вас любимо=))))****

,

Дуже добре знаю всіх пенсіонерів технікуму а також молодих викладачів. Вони самі задають студентам курсові роботи а потім самі ж їх і виконують але за гроші. Це факт. Директор - хороша людина, але слабохарактерний. Там усим заправляє монстр-жінка Очкань Г.А. Це дуже страшна людина. У мене багато негативних емоцій відносно неї. Все що написано про крупцію - це правда. Я вважаю, що раніше (30-40 років назад) технікум був найкращим в Україні. Хто пройшов через нього, той справжній АС. Звісно, якщо добре вчився. Інститути відпочивали. Майже всі викладачі були професіоналами. Особлива подяка - Коноваловій В.М., Потребенко П.Г., Потребенко Л.Г., Синенко А.Д., Оніпенко К.М.. Молодих В. Логоша Т.І., Скольваку М.І., Очкань О.Д, Островському Б.А., викладачу російської мови - Вєрі Григорівні та іншим

,

норм

,

Повірте, що і серед представників молодої частини колективу є багато талановитих викладачів, але ж вони не мають змоги проявити свої уміння в повному об’ємі через майже два десятки пенсіонерів, які вкорінилися і їх проведуть з коледжу лише в останню путь. А взагалі у коледжі не на належному рівні виконовчо-трудова дисципліна і директор мав би звернути увагу на те, хто і як з викладачів приходить на роботу, хто чим займається. Соромом для педагогів має бути поява у нетверезому стані в стінах коледжу і те, що дехто з викладачів поставив на комерційні рейки весь навчальний процес і усе це виноситься на обговорення в соціальній мережі.

,

Абсолютно не согласен с предыдущим комментарием. Пенсионер пенсионеру рознь, с годами приходит мудрость, пусть не ко всем, некоторых караулит маразм, но я не это хочу сказать. Я сам пенсионер, я был в техникуме, встречался с преподавателями, там работают замечательные люди, пусть и пенсионеры. Шенк Г.О. не только прекрасный математик, её картины завораживают, а книги по истории написанные ею… это, не побоюсь этих слов, святая женщина. Драбович М.П. заслуженный преподаватель Украины, отличный физик. Синенко А.Д. замечательный технолог. А по поводу взяток – в семье не без урода, если это случайность, не беда, если это система – нужна воля руководства к её искоренению. Там отличный директор, хозяйственник и умный человек, он разберётся.

,

Коледж СУПЕР! Закінчив, працюю, згадую з задоволенням. Гнітить одне: засилля пенсіонерів, які досконало знають, як, з кого, і коли зняти мзду, за ними тягнуться молоді викладачі, навіщо старатись, як можна просто продати оцінку. По переду всієї планети сама титулована викладачка коледжу: Очкань Г.О. Її наполегливість в побудові нового власного будинку (за рахунок студентів) не має меж. Відробітки студентів та їх батьків на її будівництві – священний обов’язок, і не дай вам бог сказати «ні», це рівносильно виключенню. Новітні технології тут теж не забуті: збирання на найсучасніші ноутбуки, телевізори, музичні центри… які тихесенько переміщуються до дому, а з нового навчального року все спочатку. Дуже вдячний директору за спортивний майданчик, був, бачив – мрія, шкода, що це не сталось при мені. Загалом - мій коледж найкращий.

,

В 2003 році закінчив навчання факультеті обслуговування газового обладнання. Все забувається з часом, залишаються спогади відносин з одногрупниками і викладачами. Завжди приємні счпогади з найкращою вчителькою Климко О.М. Дякую :)

,

самі добрі та теплі згадування про роки навчання. тут дійсно дають добрі знання. великий привіт кл.керівнику шульзі о.і.

,

Закінчита технікум у 2000р. Після - Київський НУХТ, практично перші три роки інституту я відпочивала. Всі ті знання, підготовку, та інформацію яку надали викладачі технікуму я більше не зустрічала. Усім хто ще вагається, чи вступати йому до технікуму(тепер уже коледж) раджу сміливо----ідіть не пожалкуєте. Всі викладачі класні....особливо Очкань Галина Олексіївна , Очкань Олексій Давидович та Очкань Олена Олексіївна . Велике спасибі всім викладачам за їх роботу.

,

Закінчив технікум в 1967р. Потім - Полтавський ІБІ (ПИСИ). Багато викладачів технікуму в той час були випускниками ПИСИ. В інституті перших три роки здавав семестри наперед і мав досить вільного часу, дякуючи програмі та школі технікуму. Хоч і вчився в технікумі поганенько. В комплексі з навчанням в ПИСИ одержав прекрасну підготовку і знання, чим і горджусь все життя. Пройшов шлях від майстра, прораба, гол. інженера ПМК, нач. ПМК, та ГІПа проектної організації. Я в захваті від своєї професії. І вдячний колективу, який дав мені путівку в життя і навчив любити цю працю. Зараз на пенсії, але продовжую посильно і з задоволенням працювати.

,

Класний коледж я зараз тут вчуся самий кращий викладач - це Остапенко О.В!)

,

класний технікум та чудові викладачі,які дають гарні знання

,

Я окончил этот благословенный техникум в 1961 году, после этого - строительный вуз. Сейчас - на пенсии, но продолжаю заниматься проектной работой, конструктор. Особая благодарность - Кущ А.З. Дети покойного Кобы Д.П. (завуча, строймех.) наверно трудятся и сейчас в этом колледже. Дай бог им здоровья. Техникум мне дал желание и умение работать с литературой. В вузе потом учился без особого напряжения. Вся жизнь - на проектной работе (закончил главным инженером института) - только благодаря той школе, которую дал мне ТЕХНИКУМ.

,

Коледж супер.

,

Педагоги супер. Особливо Климко О.М.

,

Коледж супер!

,

Чудовий коледж!!!!

,

Я студент ) згоден він заслуговує на те місце яке має ! 2-ге в Європі по спеціальності будівельник !

,

чудовий заклад!!!

,

прикольний заклад

,

Погоджуюсь з Кобзар В.А. Стартовий майданчик що треба!

,

Технікум просто ужас,

,

Чудовий коледж!!!!!!!!

,

Кращого немає!!!

,

Чудовий "стартовий майданчик"! Рекомендую!

,

Краще б його не знати...

,

Кращого немає!!!!

,

Кращого не знайти!!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Немирові, а також робота в Немирові

Також в Немирові