Специальности
Оценка посетителей
(по 34 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Всім привіт.Хочу теж долучитись до спогадів.Я навчалась на народному відділі по класу бандури.Чудові фахівці своєї справи: Ольшевська І.В; Боковий Ю.І; Ткач Т.П; Вислоцька М.С.Згадую дуже з позитивної сторони.Всім вдячна за науку.Час навчання 1984-1988рр.Всіх памятаю та люблю.

,

Чудовий заклад, приємні спогади і найкращі 4 роки навчання.
Рекомендую!

,

це найкращий коледж я навчалася на народному відділі по класу бандури в Ткач Т.П.та Дмитрук І.І я дякую капелі це були чудові уроки наші конкурси це було щось нереальне

,

Це прекрасний заклад! Закінчила в 1973 р. Хоровий відділ.

,

Дуже класний заклад! Прекрасні вчителі, які знють свою справу, дружня атмосфера між студентами. Найкраща капела бандуристів, яка стала для мене сім'єю протягом 2013-2016рр =)** Привіт народному відділу! дякую за незабутні вечори з піснями під гітару...

,

Училище як училище; після об"єднання музичного з культпросвітнім музична освіта втратила; а взагалі, дітки, якщо маєте здібності - їдьте у Київ поступайте, або у Львів на крайній випадок.

,

Дуже класне музичне училище, збираюся туди поступати. Хороші викладачі, особливо Чорний М.Б.

,

1991-1995 навчальні роки, духовий відділ!!!
Найкращі спогади мого життя повязані з навчанням у цьому закладі! Нехай не все у житті склалось так,як хотілось,але я ні разу не шкодував про час ,проведений в цих стінах.Велике спасибі та уклін моїм викладачам - Левчуку Петру Васильовичу( особливо-за привиту любов до джазу );Трофимовичу Андрію Анатолієвичу,Клімасу Миколі Миколаєвичу(на жаль цих людей уже не має поряд з нами);Клімасу Володимиру Миколаєвичу,Вороб'ю Миколі Миколаєвичу,Хмілевській Ірині Михайлівній та всім викладачам ,хто працював в 1991-1995р.- велике спасибі за все!!

,

Я навчалась на "дир. - хорі" з 2004 по2008р. Так, це був особливий час: час радостей, дружби, самостановлення і просто - час безтурботної і незабутньої юності! Дякую всім викладачам, а особливо Щурук Н. А., Бабачик Л. В., Латишевій Т. Д., Жевніровій О. М., Кожемякіній О. І., Антонюку А. П., викладачам режисерського відділу.

,

згідна з Інною, чудове училище , прекрасні викладачі, Софія Олегівна завжди молода красуня, соромно було називати її мамою хоча і класною))))
І вічна пам'ять Володимиру Миколаевичу....дякуемо вам за ті роки)))
випуск 1998 року ДУМ)))

,

вчусь перший рік, задоволення куча))
Дуже класне училище)

,

Учился с 1996-2001 на струнном отделе класс контрабаса у проф.Шолохова. Заведение супер много хороших воспоминаний.

,

дуже прикрасне училище збираюся туди поступати дуже привітні та розуміючі викладачі та дирекція мені дуже подобається училище найкраще

,

наше училище найкраще.

,

Студенти хореографічного відділу ніколи не відчували приниження,а тим більше - прикладення фізичної сили з боку жодного з викладачів!!! Ми любимо своїх викладачів (в тому числі О.Д.Козачука)! Вони в нас найкращі)))!!

,

В училищі працює викладач Козачук О.Д. який понівичів не одне дитяче життя,він принижує,ображає ,і є випадки коли протягує руки до наших дітей.Я прошу звернути увагу директора на цю особу і прийняти відповідні міри.Козачук довів мою дитину,щоб вона забрала документи не давши їй довчитись три місяці.Мені соромно написать що йому захотілось від молодої дівчини .До інших викладачів я притензій не маю.

,

Прекрасний навчальний заклад закінчив хореоргафічний відділ з відзнакою у 1972 році.
відгукніться однокурсники sdfywww2@ukr.net sdfywww1@bigmir.net

,

Это самое обманчивое училище в Киеве.Особенно с эстрадного отдела, где вас обманут,таланты проверять не будут.а только деньги сшибать станут.Как это делает постоянно и сейчас Красницкий Николай Михайлович. А педагоги вокалисты в этом училище никакие,среди них это Кравченко и Бэрест. А у тебя дорогой Красницкий я хочу спросить:тебе уже 70 с чем то лет,а ты до сиг пор требуешь со студентов деньги деньги деньги.Тебе не стыдно Николай,а ???

,

Я училась на народном отделении в 1973-76гг.Это были самые прекрасные студенческие годы в жизни.

,

навчалася на декоративно -прикладному (ДПМ).1997р.випуску.приємно згадувати ті часи..(чудові викладачі:Лобанов,(шрифт),Ірина Станіславівна(культурологія),чудова педагог з КДД.На привеликий жаль помер наш класний керівник Возняк Володимир Миколайович,чудава була людина і педагог.це був професіонал своєї справи.зувжди про ньго памятаємо. . .

,

Я закінчила училище у 1976 р. Навчалась на народному відділлі. Найкращі спогади про ці студенські роки, тому що поряд з навчанням займалась спортом, їздила на різні змагання.З найкращими спогадами згадую директора В.М. Чебліна, кл.керівника І.М. Рожка. Все своє трудове життя працюю в культурі. Найкращі слова вдячності хочу сказати і про теперішніх викладачів училища, директора В.Г. Панасюка, за те що готують хороші кадри для культури.
Я створила групу " Луцьке училище культури" в Однокласниках і прошу всіх випускників цього чудового закладу спілкуватись, знаходити своїх одногрупників.Також шукаю своїх одногрупників-відгукніться. Всім найкращі вітання

,

Я навчався в училищі 1999-2003рр. на духовому відділі, по класу- Саксофон у Шевчука В.. Приємно згадати ті роки навчання в рідному училищі. Особливу подяку хотів би висловити: Шевчук В., Котко, Чорному, Демінській, Вороб'ю, Володимировичу. Поступайте в ВДУКіМ не пошкодуєте!

,

Я навчалась у 2006р. на диригентсько-хоровому відділі. Мене звати Емма. Ніколи не забуду це життя, яке було не просто студентське, воно було особливим.....Ці виступи , конкурси, вчителі.....

,

супер

,

Привіт всім викладачам і випускникам 1995-1997 н.р. відділ бібліотечна справа. Ви найкращі. Дякую за хороші знання, бажаю всім творчих успіхів! Працюю в НТБ Львівського Політехнічного Університету.

,

Привіт всім студентам і викладачам!Навчалася у період з 1996-2000рік відділ"хорове диригування". Тут були о дні з найкращих років мого життя. Викладачі найкращі в світі. Аж досі зустрічаемося з одногрупниками. Дякую велике Бабачик Л.В, Гаврилюк В.Є, Шурдак Л.Й,Жевніровой О.В та іншим викладачам.

,

Також вчився! На змаганнях по спорту завжди займали призові місця! 2003-2006 рр.

,

Навчався на духовому відділі 1979-1982рр. Завжди згадую НАШОГО директора Чебліна.В.М. викладачів Новосад М.О. Кот Т.Ф. Цикун В.М. Трофимович А.А Дацюк М.Г. а також нашого керівника групи Корчені В.М. Вони майстри свого діла. Велике дякуєм. Шукаю однокурсників panasovichH2O@yandex.ru

,

все супер найкращий навчальний заклад україни Ні світу !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Всім, хто навчав і навчався привіт. 1972-75р.-хореографічне відділення, Дякую за студенське життя, Танець приніс радість,здоров"я, друзів

,

Навчалася на Бібліотечній справі 1999-2001р.р. Пропрацювала в двох університетських бібліотеках. Найкраще училище в Луцьку. Дуже любила вчитися там, а особливо коли закінчила, то дуже сумувала. Дякую всім педагогам за те, що гарно вчили нас.

,

Училась на библиотечном 1971-1973,проработала по специальности до пенсии,имею звание "Ветеран труда",
С благодарностью и любовью вспоминаю студенческие годы,
Спасибо Космач М.И., Бекеше Т.И., Лукину О.Я, Голиброде А.М.
Ищу однокурсников! Отзовитесь!

,

Полностью согласен с Анной, даже больше !!! Чеблин Виктор Михайлович(БАТЯ) так мы его называли, был настоящим отцом для нас, кто выступал по спорту за училище, меня поймут и вспомнят, когда в 1975-76 годах мы совершили невероятные успехи, по тем временам, дошли до чемпионов СССР(по мин.культуры) - это заслуги, в первую очередь Виктора Михайловича и всей спортивной кафедры -Хвесик, Воробей !!! Продолжатели культурного наследия ДЕРЗАЙТЕ !!! И не забывайте, ЛКПУ - это ПЕСНЯ !!!

,

Я окончила училище в 1984 году -хореографическое отделение! Такие прекрасные педагоги,как Шендельман Н.А.,Михайловская З.Н.,Лущаков Я.П.,Бондарук Ф.С..Прокопович В.Л.-давали нам путевку в жизнь и я посвятила свою жизнь танцу! Я работала в Иркутском музыкальном театре артисткой балета,В Владивостокском детском балетном театре(Артисткой балета), артисткой балета в ансамбле песни и пляски! В те годы директором училища был Чеблин В.М. При том,что он был строгим,но в то же время был прекрасным человеком! Я с любовью и благодарностью вспоминаю годы учебы в училище! И Желаю нынещним и будущим учащимся любить и уважать своих педагогов и выбранную ими профессию!!!

Партнеры сайта
Академия искусства красоты
Академия искусства красоты
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Луцке, а также колледжи и техникумы в Луцке, курсы в Луцке, репетиторы в Луцке, работа в Луцке

Обратная связь