Фінансово-правовий коледж

Фінансово-правовий коледж


 • Київ · вул. Пітерська, 5-а, 03087
 • (044) 243-42-93
  (044) 503-09-85
  (098) 777-67-17
  (050) 777-09-67
 • info@fpk.in.ua
 • денна, заочна
 • Статус приватний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки101

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Нормальний навчальний заклад. Я можу порівняти ставлення вчителів до школяриків = мінус, а в коледжі до студентів великий плюс. Я можу сказати за себе і своїх одногрупників , що адміністрація створює всі умови для щоб ми добре вчились, а все інше залежить від нас.

,

Мені особисто навчання у ФПК подобається. З перших днів відчувається приємна атмосфера. Взаємна повага між викладачами і студентами.Якщо розумієш заради чого прийшов сюди, то тут все для цього є. Викладачі супер!

,

Дякую тобі «ФПК». Дякую за те, що через п‘ять років навчання я отримую не лише диплом, а й справжні знання. Дякую за друзів, яких я зустрів прийшовши сюди. Дякую за те, що в твоїх стінах я зустрів справжнє кохання. Дякую за емоції які ти дарував мені протягом п‘яти років. Дякую за спогади, за всі пригоди про які я буду розповідати своїм дітям з посмішкою на обличчі. Якби міг - повернув би час назад і пройшов цей шлях ще раз.

,

Чому мій вибір зупинився саме на ФПК? Навчаючись у школі я переглянув багато сайтів, щоб отримати інформацію про коледжі. У мене було 3 варіанти вибору.Коли з батьками прийшов у ФПК і отримали повну інфу, побачили, що більшість викладачів із університету Шевченка, + інші кандидати наук, а це вже супер. Закінчую навчання на мол.спеціаліста і далі продовжуватиму вчитись, щоб мати диплом бакалавра. Тут все доволі достойно.

,

Хочеться поділитись власним досвідом. Не має сенсу 9 класникам вчитись у школі і даремно протирати штани. Так вийшло, що моя сім’я раніше знала про ФПК, там вчились і закінчили діти наших знайомих, ми мали уявлення про коледж. Навчання у коледжі і школі - ніякого порівняння. Це однозначно. Я особисто задоволений , а навчаюсь вже на 3 курсі молодшого спец. Наближаюсь до бакалавра.

,

Навчаюся тут вже третій рік,задоволений навчанням,чудові викладачі і дуже насичена освітня програма.Постійно відбуваються зустрічі з справжніми професіоналами своєї справи і відомими людьми.Задоволений навчанням цілком,рекомендую до вступу!До речі є науково товариство студентів,що задовольняє потреби студентів у науковій діяльності на творчих засадах.

,

Викладачі в цьому закладі освіти знають свою справу, кожен викладач компетентний за своїм напрямком та за загальним правовим. Навіть в умовах карантину коледж прекрасно пристосований до дистанційної роботи. До кожного студента особливо ставляться. Все супер.

,

Найкращий коледж ,дуже цікаво навчатися ,уважні викладачі ,які завжди йдуть на зустріч ,дуже рада ,що навчаюся саме тут .

,

Как студентка 4 курса специальности 082 Право, с уверенностью могу рекомендовать абитуриентам поступать именно в Финансово-правовой колледж. Лучшие преподаватели и условия для получения образования. Здесь Вам точно понравится.

,

Закінчив ФПК заочно за фахом право. Вуз сподобався індивідуальним підходом до кожного студента, професійністю викладачів, більшість яких з університету Шевченка, що, на мою думку, є перевагою.

,

Нещодавно побачила в Інтернеті інформацію про те, що Фінансово-правовий коледж є лідером серед коледжів , рекомендованих для вступу учнів 9 класів.Випускники 11 класів також не пожалкують. 7 років тому я закінчила ФПК. Отримала два дипломи: економічного фікультету (стаціонар) та право (заочно). Потім була магістратура КНУ імені Тараса Шевченка. Зараз працюю за фахом. Якщо ви любите планувати свое життя, тоді вам до Фінансово- правового коледжу!

,

Завжди виникає питання, а чому випав вибір саме на Фінансово-правовий коледж. Хочеться поділитися своїми першими враженнями про коледж. Перед вибором вузу я моніторив сайти НЗ. На сайті коледжу я побачив все, що мене цікавило, але Я з батьками три роки тому прийшли на день відкритих дверей, щоб ближче познайомитись з цим закладом і нас вразило те, що більшість викладачів мають вчені звання і практики в юриспруденції, а це просто СУПЕР! + приємна атмосфера. Зараз я студент третього курсу, майбутній правознавець. Чесно кажу, тут мені все подобається. Звісно не без труднощів, але викладачі ставляться з розумінням і завжди йдуть назустріч.Дякую викладачів, що вміли зацікавити своїм предметом і полюбити майбутню професію. Щиро кажу - не жалкую про свій вибір ФПК !!!

,

Як студентка Фінансово-правового коледжу скажу, що цей навчальний заклад - це шлях в майбутнє. Викладачі сумлінно виконують свою роботу та діляться своїми знаннями, не відмовляють в допомозі. Не шкодую, що вступила саме в цей вуз. Рекомендую!!!

,

Моя донька закінчила коледж, з легкістю вступила до магістратури економічного факультету університету Шевченка! В цьому році плануємо з молодшим сином також вступати у коледж. Чудовий заклад, знаю зі свого досвіду.

,

зараз шукаємо коледж для вступу за спеціальністю Фінанси, банківська справа та страхування. скажу вам так, що обходили і обдзвонили всі бюджетні коледжі - відчуття, що студенти їм не потрібні і даром, багато хто навіть не відповідав, а казали просто приходити влітку. А у Фінансово-правовому нас зустріли наче найближчих родичів, гостинно, інформативно, атмосфера приємно вражає. Свій вибір однозначно зробили.

,

Я с сестрой учился в этом колледже на юридическом и экономическом факультетах. Успешно закончили. Рекомендую Финансово-правовой колледж школярам-выпускникам .

,

Я закінчила цей коледж вже 3 роки тому, але скучаю за тією аурою, за викладачами і методистами - це дійсно були найкращі роки навчання і тому частенько продивляюсь рідний сайт, спостерігаю як і чим коледж живе, що нового. Зараз тут навчається моя племінниця. Я рада, що вона вибрала саме цей коледж, та й вона не жалкує за свій вибір. Бачу,як цього року для абітурієнтів креативно зробили коротенькі відео і тут студенти головні учасники. Ви просто супер!!!!

,

учимся на первом курсе. знаете, никогда в жизни не делали настолько правильный выбор: ребенку нравится все - от одногруппников до преподавателей, формата учебы и расписания. казалось бы, задача двойной сложности - построить учебный процесс в такие времена. и мы приятно удивлены тем, как колледж с этим справляется. через два года поступать второму сыну, и выбор для нас очевиден! всем рекомендую!

,

Цього року мій син став першокурсником коледжу. Не жалкую, що обрав саме ФПК. З перших днів навчання відчули ту увагу, якої ніколи не було в школі. Під час Ковіду все організовано для іх безпеки. Заняття проходили у скверику коледжа. Зараз навчання дистанційне, але все йде нормально діти спілкуються з викладачами, якщо щось незрозуміли - викладач пояснює. Хочеться вірити, що і надалі буде таке ставлення до наших дітей.Всім здоров’я!

,

такого сервиса, не побоюсь этого слова, нет нигде, честно вам скажу. лучшие люди, внимательные, учтивые, всё с улыбкой и добротой. чувствовал себя здесь очень комфортно! рекомендую, уверен, что и к уровню обучения они относятся также.

,

Коледж дійсно вартий того, щоб тут отримати вищу освіту. Все інше залежить від нашого бажання отримати знання, за нас ніхто не буде вчитися.Колектив привітний, нормальна атмосфера.Я цього року закінчила коледж, рік був важкий через пандемію, але вдячна всьому колективу за їх бажання зробити все так, щоб бути кращими. Оригінально продумали вручати дипломи під відкритим небом, створюючи всі заходи безпеки.Все було незвичним.Не побоюсь сказати від усієї групи випускників:"Дякуємо за все і процвітання нашому Коледжу та креативних студентів".

,

Від мене та мого сина, вдячні усій адміністрації коледжу, за організацію , як і прийому документів, як і за дистанційну організацію підготовчих курсів, а також за відмінне проведення екзаменаційного першого дня, фактично першого екзамену та тесту мого сина. Відмінні організаційні міри, так тримати.

,

Отличный коледж!!! Наверное лучший в Киеве! В Колледже я встретил много друзей. Учиться в Колледже интересно! Особенно понравились курсы по ІПДЗК, ТДП, ІПУ. Всем советую ФПК)))

,

Я - випускниця курсу молодшого спеціаліста за спеціальністю "Право" Фінансово-правового коледжу. Кожен день для мене тут був наповнений емоціями, які повинен відчути кожен студент. Починаючи від переживання на іспиті і закінчуючи цікавими концертами та майстер-класами від кращих бізнесменів, стартаперів та діячів української влади. Хотіла б висловити подяку нашому директору - Губановій Тамарі Олексіївні. Дуже рідко вдається зустріти такого керівника, який так само професійно підходить до своєї справи і дуже сильно любить своїх студентів, так як нас любить наша Тамара Олексіївна. А ще, у нас в коледжі прекрасні, висококваліфіковані та розуміючі викладачі (без перебільшень) і відмінний колектив співробітників ФПК. Прийшовши сьогодні перший раз в коледж після карантину, я зрозуміла одне, що ці стіни стали зовсім рідними для мене за ці 3 роки. Я ні краплі не шкодую про свій вибір і саме тому я захотіла з вами поділиться своїми емоціями від навчання в цьому коледжі.

,

Ніколи не пишу, але рівень Коледжу мене просто вразив. Доглянуте подвір'я, сучасно оснащені аудиторії, мультимедійні дошки, доступ до інтеренету і т.д. Не кожен заклад освіти має такий сайт! Студентське життя насичене екскурсіями, подорожами, обміном досвідом з експертами. Однозначно сучасний підхід до усього! Плюс висококваліфіковані викладачі.Наш племінник закінчив ФПК, здобув магістра в університеті.

,

Отличный колледж. Учителя делают все чтобы каждый получил знания. Отличное обращение к ученикам, мастерское проведение лекций и приятная атмосфера.

,

Хороший колледж за свои деньги . Преподаватели топовые , хорошо проводят лекции. В общем всё нравится кроме препода ТДП. Всем советую колледж ))

,

В колледже учится старший сын, учебу любит. Отличные образовательные программы (мы на юридической), интересная студенческая жизнь. Постоянно проводятся различные мастер-классы, приезжают интересные люди, в том числе известные выпускники, можно принимать участие в научной деятельности. Отличный колледж.

,

дочь заканчивает подготовительные курсы, мало того что бесплатные, так еще и карантин совершенно не помеха. к каждому поступающему столько внимания, чувствуем себя очень уверенно, владеем полной картиной. на сайте информации о колледже на месяц чтения, все доступно, для простых людей. посмотрим, как дастся учеба, уже нет терпения ждать аж до сентября! буду рекомендовать.

,

В этом году поступает младшая сестра на юриста. Во времена моей учебы был лучший профессорско-преподавательский состав, который со всей внимательностью подходит к обучению молодого поколения юристов, преподавание - на высочайшем уровне. Студпарламент всегда организовывает весёлые и интересные мероприятия, предлагают поездки и праздники. Каждый сможет проявить себя в интересующей сфере. Поступайте и не пожалеете!!!

,

Знаю про учёбу в ФПК очень много (старшая дочь была старостой группы). И ничего плохого язык не поворачивается сказать, только слова благодарности! Преподаватели внимательнейшие, составляют учебную программу очень структурировано, буквально на европейском уровне! Очень радует, что в Украине есть такие учебные заведения! Младшая дочь в 8 классе, но уже интересуемся поступлением в следующем году. Спокоен за подрастающее поколение!

,

Мені подобається цей коледж,бо я тут бував і раніше- навчались мої друзі,а зараз я після 9-го хочу також сюди,добре,що тут є безкоштовні підготовчі курси для вступу. Маю надію стати студентом ФПК, бо в школі нема бажання вчитись далі, а тут все по-іншому і цікаво...

,

Я учусь на 2 курсе этого колледжа. За 2 года плохого мнения не было , преподаватели приезжают с Университета , и дают те же знания. Как и в любом университете за студентами бегать не будут, но всё равно , преподаватели и методисты стараются помогать , напоминать про хвосты и тд)) Кто хочет знаний - тот должен сам понимать головой , что - это нужно ему , а не куратору или методисту. Взяток никто никогда не требовал - это бред. Мы делали подарки от всей группы , и это никак не влияло!!! Большая часть группы пошли на пересдачу - но в этом виноваты мы сами. Я после 9 класса очень долго думала куда идти , и был выбор между двумя колледжами , я выбрала ФПК и ни разу не пожалела. Практически не бывает такого , что бы преподаватели не проводили лекцию или семинар , если и бывает , то по очень весомым причинам.

,

Учусь в этом колледже уже несколько лет, преподаватели просто супер, хорошо преподают и уделяют внимание каждому студенту. Вообще не жалею о том, что поступила в этот колледж. Всем советую.

,

Ходим на консультации, судя по количеству слушателей - конкурс будет приличный. Преподаватели, которые их ведут, уже четкий показатель качества - личный подход к каждому. Переживаем, но работаем! Очень хотим поступить! Информационная поддержка отличная - и группа в вайбере, и девочки показали расписание для студентов в телеграмме. Все инновационное, на мой взгляд..

,

Закінчив юридичний факультет Коледжу у 2010 році. Бомбе-е-зний заклад. Прекрасні фахівці, чудова атмосфера, глибокі знання. Рекомедую!!!

,

подій із попереднього коментаря за три роки не спостерігали! дружня атмосфера, донька залюбки навчається, плануємо після 4 курсу в університет.

,

Ужасный колледж! Никто студентами не занимается! Половина преподавателей не проводят занятия, в лучшем случае приходят на зачет и требуют взятки! Поступить после этого колледжа не реально!!! Предлагают два факультета, но знаний ноль!!!!!

,

в этом году поступаем, спасибо за консультации, очень помогает не бояться экзаменов и хорошо готовиться! ребёнок готов, уверены в силах)) ждем 1 июля подавать))

,

Решила забрать ребенка после 9 класса, но никак не могли определиться с учебным заведением. Но после Дня открытых дверей все стало на свои места. Я была в восторге. Однозначно будем поступать в этот колледж.

,

Повірте,ми перед вибором навчального закладу для сина, моніторили багато коледжів. спостерігали за тим, коли відбуваються Дні відкритих дверей, зустрічались з адміністрацією, спілкувались зі студентами, які вчаться у ФПК, на сайтах вивчали інформацію щодо процесу навчання, про викладачів і т.п. Не жалкуємо з сином, що обрали саме цей н.заклад.Бажаємо успіхів і рекомендуємо цей коледж, він того вартий!!!

,

Я прийшов до ФПК СВІДОМО.Почав після 9 класу, я зрозумів,що школа не дає ті знання, які потрібні для вступу у ВИШі, а протирати костюм і наймати репетиторів - не хотілося. Обрав коледж, тому, що знайомі хлопці тут навчалися і розповідали про нього..Навчаючись в школі, придивлявся до коледжів,і моє рішення - до ФПК. Тут викладачі того варті, щоб тут вчитися, бо в університептській магістратурі набагато легше продовжити навчання. Методисти знають кожного студента по імені, одним словом для наших батьків це супер, бо знають про наше відвідування і навчання. Дійсно, цей вуз вартий того,щоб тут вчитися.Є бажання вчитися.

,

В прошлом году сын поступил в колледж после 9 класса. Ни грамма мы не пожалели, что не оставили его в школе. Стал более взрослым и ответственным. Замечаю, что серьезно начал готовится к занятиям. А если сын счастлив, то и родители счастливы.

,

Дочь учится в колледже третий год. Колледжем очень довольны! Предметы преподают доступно и на высоком профессиональном уровне! Созданы все условия для учебы. Рекомендую колледж всем, желающим получить качественное высшее юридическое образование!

,

Мы из Донецкой обл.. Мой сын сейчас учится на первом курсе юридического. Нам посоветовали этот вуз, т.к.учился наших знакомых сын. Вначале переживала, как сойдется в коллективе, как с учебой будет. Но мои переживания пока напрасны. С однокурсниками все нормально, с преподавателями и методистами не бывает неясностей- все расскажут и помогут, если что-то не получается с учебой. Такие отношения далеки от школьных учителей. Преподаватели - чувстуется уровень. Дай Бог, чтобы и дальше сыну было интересно учиться. Условия для учебы нормальные, от самих детей многое зависит- лишь бы желание.

,

Закінчила Коледж в минулому році, потім вступила до КНУ ім. Т. Шевченка на економічний факультет за програмою подвійного дипломування. Отримаю одразу 2 дипломи: економічного факультету університету та диплом університету Норд (Норвегія). Хотіла, своїм відгуком, подякувати Коледжу за надані знання та за таку можливість. І звичайно дуже сумую за колежанською родиною та затишком))).

,

Безумно счастлива, что на смену бестолковой школьной жизни у моей дочери началась счастливая студенческая пора! За это огромное спасибо Финансово правовому колледжу! Ребенок всерьез сел за уроки, мы узнали дорогу в библиотеку. Наконец -то получаем конкретные задания и с интересом идем на учебу. Рада, что нашла достойное учебное заведение для своего ребенка. Рекомендую!

,

Закінчивши ФПК, я часто згадую про нього.Після школи... у коледжі настала кльова пора.Мені дуже сподобалося вчитися Завдячуючи викладачам і їх ставленням до студентів,тим знанням, які одержав там,в мене не пропало бажання, щоб продовжити вчитися в магістратурі на ЕФ Універа. В коледжі нормальна атмосфера, толкові викладачі, залишається тільки від нас бажання гризти граніт науки.Хто не хоче вчитися і кому все по барабану - вони собі "лєкарі" Життя все розставляє на свої місця.

,

Чудовий заклад! Запрошую випускників на навчання на 3-й курс факультету економіки та управління Тернопільського національного економічного університету за спеціальністю економіка та управління підприємством.

,

Прочитавши відгук про коледж так званої мамы несостоявшегося студента і даюсь диву, як можна таке писати. Бажаю їй і далі ходити "по окрестностям". У цьому коледжі навчалися мої донька і син. Одержали юридичну та економічну освіту і продовжили навчання в магістратурі КНУ Т.Шевченка.Коледж нормальний навчальний заклад, дає необхідні знання,а хто не хоче вчитися, то куди б він не вступив - йому скрізь буде все не так. Батькам бажаю займатись вихованням своїх дітей і результати будуть.

,

Хочу поделиться своими впечатлениями. Я в свое время, решив познакомиться с этим учебным заведениям, посетила его, посмотрела помещение, территорию, познакомилась с преподавателями. А затем не поленилась и обошла окрестности. То, что я увидела и услышала от местных жителей привело меня в шок. Всего в пяти метрах от забора колледжа валяется немыслимое количество использованных шприцов. Местные жители рассказывают, что наркоманы делают закладки прямо под окна ближайшего дома, затем ширяются тут же под забором колледжа и идут отходить в парк Ушинского. Жители заявляют в милицию, но у меня вопрос, а колледжу все равно? Они отвечают за детей только на своей территории, а пять метров в строну их уже не волнует? А меня волнует и даже очень и я отговорила свою дочь от поступления. Мне нужен не только умный, но и здоровый ребенок.

,

Мені подобається коледж- тут все під контролем, кожен студент на виду і батьки знають чи прогулюють пари і як навчаються іх діти, а також важливо і те, що більшість викладачів університетські.

,

Перший рік навчаюсь в коледжі. Хвилююсь, бо починається сесія, - для мене перша!!! Всім студентам, і втому числі, моїм однокурсникам і моїм друзям, а я їх знайшов в коледжі, бажаю успішно скласти всі заліки та іспити! Навчатися тут цікаво, хоч і складнувато )))

,

Коледж на вищому рівні: гарні вчителі, цікаві способи викладання. Усім раджу. Навчаюся в коледжі і не жалкую про те, що поступила. Люди тут привітні і завжди допоможуть якщо виникають якісь проблеми. Можна виявляти себе в різних сферах. Цей коледж дійсно навчає!

,

Неплохой колледж, все занятия проводятся согласно расписанию, порядок четкий. Если вы хотите ленится и не учится, вам надо искать другие ВУЗы, а не Финансово-правовой колледж! Здесь учатся те, кто хочет в дальнейшем хочет получить образование в магистратуре экономичекого и юридического КНУ им. Тараса Шевченка.

,

очень хороший колледж,атмосфера приятная. поступили в этом году, долго думали с сыном, куда подавать, но в итоге решили только сюда. очень хорошие люди. будем советовать знакомым.

,

поступили без проблем і грошей, вчитися нормально. радив би тим, хто не хоче складати зно.

,

Хочу поставить положительную оценку колледжу, не просто за полученные знание и хорошие отношение, а за возможность одновременно получать сразу две специальности: экономическую и юридическую, что гораздо экономит время.

,

Пишу это сообщение не потому, что хочу поставить оценку Финансово-правовому колледжу, в котором я проучился уже почти целый год, а только лишь потому, чтобы предать привет всем, кто не советовал мне поступать именно в это учебное заведение: ребята, вы не правы! Я очень доволен всем, что я приобрел за этот год. У меня есть неплохие знания, а главное - отличные преподаватели, компетентные методисты и кураторы, а кроме того, у меня появились новые друзья, с которыми мне по-настоящему интересно!

,

Приємні спогади про дні та години, проведені під час навчання на заочному відділенні Коледжу... Через роки хочу подякувати шановним викладачам , адміністрації за здобуті правові знання, що їх застосовую в своїй ІТ - діяльності, і які стали в нагоді мені в дисертаційному дослідженні. P.S. Клас-с-сний заклад! Раджу!!!

,

В цьому році закінчила перший курс цього коледжу і я задоволена, як ніколи). Методисти та куратори допомагають, якщо є проблеми. Якість освіти на високому рівні, до студентів ставляться з повагою та розумінням, в приміщенні коледжу завжди чисто. Також вирує справжнє студентське життя, безліч різних конкурсів та цікавих концертів. Також, для самореалізації запрошують брати участь в наукових конференціях та різних наукових заходах)

,

Ребята, сентябре 2015 года, я пришёл в колледж на 2 -ой курс по рекомендации своего друга, который тоже здесь учится уже второй год. Вы знаете, а здесь и правда интересно! Очень классные преподаватели,не поверите, есть даже такие, которые учили моего старшего брата и его друзей на юридическом факультете КНУ им. Тараса Шевчека! Есть возможность проявить себя и в спорте, есть военная кафедра! Учимся в Военном институте КНУ им. Тараса Шевченка. В общем, не плохо, даже не ожидал!!!

,

Я поступила в Финансово- правовой колледж в 2015 году. Для поступления на юридический факультет КНУ им. Тараса Шевченко не хватило баллов ЗНО, сначала очень расстроилась: всё же колледж не университет!!! Но потом, с каждым днем учебы, все больше успокаивалась. К нам на лекции приходят очень профессиональные преподаватели, как из колледжа, так и из университета. Лекции очень интересные, да и семинары тоже. Курс дружный, ребята с разных городов Украины. Многие живут в общежитии. У нас очень внимательный куратор и методист. Мы ездим на экскурсии, проводим много времени после занятий вместе всей группой. В колледже работает студия песни и творчества. Мы познакомились со многими талантливыми ребятами, которые учатся в колледже уже не первый год. Нам здесь интересно, а главное, нам все здесь рады!!!

,

В колледже учится мой сын.Скажу откровенно,я просто счастлива,что поступил именно сюда.После мучений в школе остались очень нехорошие\ воспоминания.Преподавательский состав подобран таким образом,чтобы студенты хотели учиться,а не просто посещать занятия.Отношение к ребятам корректное,всегда можно обратиться по любому вопросу и знаешь,что тебя не пошлют и не нахамят.Знаю даже случаи,когда из КНЕУ возвращались учиться на бакалавра.Если хотите ,чтобы у детей не отбил и желание учиться-рекомендую, не пожалеете,колледж замечательный.

,

Я випускник Финансово-правового колледжа 2014 года: т.е. поступал я в Финансово-правовой колледж Киевского национального университета имени Тараса Шевченка, а окончил частный ВУЗ. Скажу честно, не смотря на изменение в названии ВУЗа, мы студенты, никакой разницы не ощутили ни в учебном процессе, ни в отношении к нам, ни в обещаной нам перспективе. Я и мои однокурсники, согласно действующим правилам приема, поступили в магистратуру КНУ им.Т.Шевченко. Ну если быть совсем честным, то следует отметить, что в колледже ужесточили контроль за учебой, выросли требования, усилилась дисциплина! Но, надо же учиться! А так, ребята, все в полном порядке! Еще спешу заметить, что в колледже можно действительно не только получить прекрасную перспективу для дальнейшей учебы в университете, но и обучаться в Военном институте КНУ им. Т. Шевченко за программой офицера запаса. Да! Еще в колледже оплата не менялась более 5 лет и действительно действуют скидки по оплате за обучение!

,

Навчаюсь у коледжі з 2010 року. Почала з молодшого спеціаліста після 9 класу. Cьогодні я випускниця бакалаврату. Хочу зауважити, що навчатися в цьому навчальному закладі цікаво, хоч і не легко. Викладачі- високопрофесійні, досвідчені, вимогливі. За роки навчання слухала лекції викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка економічного, юридичного, філософського факультетів, факультету соціології, психології, інституту філології. Методисти та куратори уважні, чуйні. Перспектива отримати диплом магістра Київського національного університету досить реальна, лише при одній умові-потрібно навчатись. Так що друзі- вибір за вами!

,

Закончил в 2010. Банковское дело. Ни рази никто денег не потребовал. Даже не намекал. Никто не валил. А преподы и администрация всячески поддерживала и помогала. Богдан Кострицкий.

,

Мне и моим одногруппникам- юристам нравится учится в ФПК. О'кей

,

Цей коледж закінчила моя донька і я, як ніхто можу відкрито сказати: той, хто хоче вчитися, то йому нічого і ніхто не мішає.Багато однокурсників дочки разом навчаються в магістратурі університету Шевченка Обіжені - менше прогулюйте і не бийте байдиків, А писати таке - багато розуму та інтелекту не треба. Побійтеся бога за таку писанину. Коледж достатньо нормальний навчальний заклад.

,

Ребята, что это за бред???!!! Какие взятки в размере от 300 до 1000? вы о чем вообще? Проучилась в колледже 6 лет, выпустилась в 2011 году...потом без проблем поступила в магистратуру в университет Шевченка...просто надо учится, а не понятно чем заниматься...я так понимаю, что про взятки пишут обозленные студенты, только не понятно на что...преподаватели хорошие, здесь они тебе уделяют больше времени, поверьте мне!!! атмосфера здесь всегда была позитивной и дружелюбной.. кураторы оооочччень помогают…в некоторых университетах, ты можешь даже и не знать своего куратора, а здесь они всегда рядом и всегда помогают…в сокор будущем планирую поступить сюда на юридический…всегда можно беспроблемен учится на стационаре и параллельно на заочке, на другой специальности… В первую очередь, перед тем, как нагонять клевету поищи проблему в себе! А потом подумай, самое главное головой, и сделай выводы! Очень бы хотелось посмотреть в ваши глаза.

,

Я учусь на еконо мическом факультете и могу сказать, что за четыре года учебы видела только положительные моменты! Нормальное,доброжелательное отношение преподователей,домашняя обстановка, знания-ничуть не хуже чем на економическом факультете КНУ. Я не на минуту не пожалела ,что поступила в колледж !!!

,

Коррупция,взятки..если видят, что вы не из простой семьи и хотите хорошей отметки в зачетке, учите-не учите,а вам предстоит несколько платных пересдач, + преподавателю "подарок" (в размере от 300, у меня было до 1000грн.за предмет.это твердая троечка), при чем не всегда с первого раза прокатит..а не хочешь по-хорошему, так мы тебя завалим по теме и без. это касается конечно же не всех преподавателей, но таких достаточно. на первых курсах это казалось реально сказкой, но когда ты наконец таки получаешь свой "заслуженный" диплом, задумываешься...ну и какой с меня специалист и что я знаю?а ничего и это никого не волнует...хочешь что то знать?это же хорошо! кто хочет, тот сам выучит. половина студентов-дети мажоры которым нужна корочка, вторая половина- обычные старательные студенты самоучки с периферии которым важно получить образование и знание.Ребята, это не нормально! Вот я человек с двумя дипломами..и что?серьезно, дешевле было сразу их купить.Результат тот же, а экономия глобальная!

,

хорошее учебное заведение, высокий уровень преподавания, демократичный и не слышала, что бы был взяточным. закончила год назад и ни разу никому не платила, даже конфеты не заносила. предполагаю, что предыдущие коментарии каких то недоброжилателей. после окончания поступила на магистратуру в КНУ им. Т.Г. Шевченко, не заплатив ни копейки денег. Так что удивлена этим отзывам.

,

Не ведитесь на приставку "Шевченко", это часный колледж, и его связывает с университетом только то что преподаватели(некоторые) из университета, и всее!

,

Ребята, у меня возникла такая проблема: Мой отец, за экзамены заплатил 1.000$ методисту, но как показалось этих денег хватило только на 1 экзамен, и только на 8! Это просто ужас, мало того что хапуги, да и наглые. Я подошла к методисту назвала свою фамилию, и мне сказали, что ваш папа заплатил только за потупление, а экзамены, это разные вещи!!!!!! Я там чуть не упала, и к этому говорит она: принесешь завтра к 12.00 еще 2.000$, экзамены сдашь на отлично, а нет? Валить буду. Прямым текстом!

,

деньги берут, и неплохо берут, но если у тебя есть мозги, то тебе это не страшно! Нет мозгов плати деньги, нет ни денег, ни мозгов, не поступай!

,

Как я понимаю, гневные комментарии исходят от бездарей, которых отчислили за неуспеваемость. Как поступить в колледж, не скажу, но те, кто там нормально учился, продолжали свое обучение в лучших ВУЗах страны на бюджете (знаком с ними лично). Так что уровень образования оправдывает вложения, если приложить усилия к освоению преподаваемых предметов. Часть преподавателей тоже знаю лично, уровень их достаточно высок. Отношение к студентам намного лояльней, чем в иных учебных заведениях данного уровня (колледжи и лицеи). Если у кого-то есть сомнения, пусть проведут пару дней в ПКМК, КРОКе, или любом другом заведении подобного типа.

,

З огляду на коментаріїї і про те якою я володію інформацією ФПК до 2001 року був дійсно престижним і мало відомим вузом а наразі відомим своїми поборами та пустими обіцянками (на юридичний факультет без хабарика не суйся на відміну від ХНЮА імені Ярослава Мудрого!!!!! там тільки знання а не гаманець). Вартість коли я навчався становила 100 баксів і тоді планку становили мінімум у 30 відсотків для різних перездач (залік 5 екзамен 10 баксів це із першого разу) та й викладання тоді було одним із найкращих на юридичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченко.

,

У меня лучше бак мусорный возле дома чем эта БУРСА...какое может быть образование в этом убогом месте, преподы берут взятки как шлюхи на рот....!!!!

,

с какого класса колледж?

,

Ті, хто питали, інформую: навчання станом на 2013/2014рр, спалата за навчаня коштує 18.000тис/рік, тобто по 1.500 за місяць.

,

ОТЛИЧНЕЙШИЙ КОЛЕДЖ, СПАСИБО РЕКТОРУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

суто згодна з Мариною, краще поступити, і мати гідні знання, а не поступити в якись приват, і на 1 курсі його закриють! Достойний рівень акредитації. Дуже багато мудрих і добрих викладачів, я випустилась з коледжу в 2010р. з бакалавра, і зразу направили роботу, зараз я працюю директором ОЩАДБАНКУ, зарплатня становить 4.200, і я ціную батьків що завчасно віддали мене в цей коледж, тому що коли беруть на роботу і роззявляють рота що ти випустилась з коледжу Шевченка, зразу кажуть ви взяті на роботу без проблем)

,

Всюди корупція, я згодна, але в цьому коледжі за місяць платиш 1500грн. і все, з тебе нічого не потребують.Високий рівень викладацького складу. Я вчуся на 2 курсі, мені дуже подабається, і вважаю що цей коледж гідний рахуватися кращим. Вступайте сюди! не пожалкуєте

,

жахливий навчальний заклад. в цьому році закінчую його. скрізь бардак і вимагання грошей. рівень освіти низький. жалкую, що навчалася тут. раджу йти тим, хто хоче навчатися "без напрягу" і просто платити гроші. тим, хто хоче нормальну освіту - не сюди!!!

,

Учусь на первом курсе экономического факультета. Все просто отлично, но к отдельным преподавателям есть претензии. Оплата(на 2011-2012 год) 1100грн/мес. В колледже полная демократия, т.е. нет такого тотального контроля как в школах, что тоже огромный плюс. В конце каждого месяца выдают ведомость с оценками, в которой должны расписаться родители. Работает кафе "Пузата хата".

,

Такая же схема лохотронства как и во всех учебн.заведениях ТАБАКИ

,

Сам по себе колледж не плохой, но то что говорят что это прямая дорога в университет не правда! Я училась и на экономическом и на юр.факе. В университет ты можешь попасть с него но на общих основаниях это понятно стоить не дешево. На эконом есть приемущество то что там понимающий методист Марина Георгиивна она правда поможет всем, а вот на юр факе с этим похуже . Если пропустить контрольную или не сдашь модуль или баллов не хватает просят по 100 грн в кассу что бы допустили тебя до пересдачи и так пока не сдашь. За одну сессию у некоторых по 2-3 тисячи уходит. Короче если у вас есть лишнее деньги то можете поступать) Еще один минус что диплом котируемому только по Украине.

,

Колледж просто супер )))

,

Навчаюся в цьому коледжі вже декілька років, викладачі супер всі з університету, добре навчають і приділяють увагу кожному студенту!Дуже хороші куратори груп, особливо Марина Георгіївна - завжди допоможе!!! Великий плюс коледжу це те що коли проводиться практика, вони (ФПК) направляють в дуже гідні місця. Навчатися важко(якщо своїми силами), але працюючи можна все подолати!!!))))З цього навчального року багато чого змінилося в кращу сторону , зробили нормальне кафе із нормальною їжею. Коледж повністю турбується про студентів,проте навчання недешеве.

,

поступила без проблем!ничего не платила! учиться тут стоит 13 200 в год!

,

Учусь на экономическом и могу сказать одно-колледж просто класс!

,

самый високий уровень для каждого))))))))))))))0

,

коледж просто аффигительный))))))))

,

Хотябы ктото спасибо сказал тем людям которые стояли у истоков заведения.Один человек мог организовать работу за десятерых.А по накатоному оно намного проще.Плохо что у нас не помнят лутших.

,

Когда я поступала в 2006 году, на заочное отделение , было вообще без проблем. На тот момент и на стационар было легко, правда платить надо было за год около 12 тыс. грн.

,

Лутший варриант для всех))

,

да, в прошлом году было 13 тыс. грн.

,

но денег наверное очень много надо потратить что бы поступить , даже при хороших знаниях..

,

Очень высокий уровень. Коллдеж занял 1е место в 2009году,среди учебних заведений,таких как школа,училище,техникум,колледж.

,

Високий рівень навчання для еліти держави.


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві