Фінансово-правовий коледж

Фінансово-правовий коледж
  • денна, заочна
  • Статус приватний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

106
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Відмінний навчальний заклад

,

Рівень навчання достойний, викладачі у більшості практики, лекції цікаві, до семінарських - на шару не проходить. Як вчимося протягом семестрів, так і на іспитах отримуємо, залежить від кожного особисто.

,

По рівню навчання пту, але просять за це 20тис. грн. Сподіваюсь що мій коментар врятує абітурієнтам їх майбутнє

,

Цього року я випускник цього коледжу!!! Не маю жодних нарікань стосовно навчання, дозвілля та й взагалі студентські роки пролетіли якось дуже швидко. На 4-му курсі поєднував навчання і трішки набував професійного досвіду - працював. Це давало мені більш глибоко поєднувати теорію з практикою. В коледжі завжди йшли назустріч. В мене підростає брат, тож обов‘язково піде вчитися на економічний, бо має нахил до точних наук. Я обрав юридичний і не жалкую!

,

Цього року у нашій сім‘ї син випускник ФПКоледжу. Да, військові події в Україні внесли свої правила навчального процесу коледжу. Але я, з особливою увагою протягом 2-х років намагалась вникати, як у дітей проходять дистанційні навчання. Хочу зазначити, контроль за проходженням самих занять має належний рівень, а результати знань чудові. З яких би-то питань зверталась до адм., методистів - завжди зустрічала розуміння до певних питань, які виникали в процесі. Дійсно вуз заслуговує авторитет як серед студентів так і абітурієнтів щодо вибору професії.Молодці, так тримати!


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві