Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловостіСпеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Жахливе місце!!! На практиці дітей просто вбивають фізично та морально!

,

Місце де з учнів тягнуть гроші усіма можливими способами,ви будете віддавати їм усе,а якшо захочете піти то вас змусят заплатити щоб забрати документи

,

Все супер. Я за півроку навчилася класно і смачно готувати. А як поступала, то вміла тільки яєшню смажити, тай та часто підгорала. Дякую вчителям і майстру. Ви найкращі.

,

А мені вкайф тут навчатися. Вчителі суперові, з розумінням ставляться до учнів. Різні конкурси, свята, круті дискотеки. В гуртожитку також норм, от тільки, якби меньше перевіряли. Зараз на дистагційному також все круто. З кожним вчителем є зв'язок - допоможуть, проконсультують. Різноманітні конкурси також не дають нудьгувати. Ех, пишу це і розумію, що СКУЧИЛА. Хочу на навчання...

,

Навчаюся вже на 3 курсі, все подобається, хороші викладачі та майстри. Але малий вибір у їдальні, але дуже смачно. Рекомендую

,

Атмосфера в Центрі дуже позитивна і весела, постійно відбуваються якісь свята, конкурси та виховні заходи. Мені дуже подобається навчатися

,

Я навчаюсь на третьому курсі в ДНЗ "Вінницький ЦПТОПП" Всі викладачі дуже досвідчені, майстри своєї справи, вони завжди допоможуть і постараються поділитися своїм досвідом. Я можу сміливо сказати, що якщо ви не знаєте куди вступати, то я раджу вступати в наш навчальний заклад, тут вас навчать навичкам, які в подальшому вам знадобляться щоб влаштуватися на роботу.

,

Навчаюся в Центрі за професією "Кухар; офіціан; бамен". Мені дуже подобається, все на вищому рівні, чудові викладачі і майстри виробничого навчання, гарна навчально-матеріальна база. Всім рекомендую поступати в наш навчальний заклад!

,

Мені подобається тут навчатись, найкращі викладачі та майстри виробничого навчання! Навчаюсь за професією "Кухар; офіціант бармен".Раджу всім вступати до цього закладу.

,

Я навчаюся і дуже задоволена.

,

Гарний заклад приємні вчителі завжди допоможуть та справедливо відреагують. Дякуємо за здобуту професію кондитер. Поступайте не пожшкодуєте.

,

Жахлививий заклад,ворогу не побажаєш сюди вступати.Пед колектив хороший, але не кожен вчитель має потрібний вплив на учнів. Деякі вчителі ставлять дітям оцінки ні за що. Шоколадки та цукерки вирішують все. Також деяким вчителям потрібні леше хабарі, і вони не навчають учнів а просто заставляють переписувати усі книжки які є. Свою думку довести вчителям не можливо,зразу підвищують голос на дітей і завалюють на заліках всіма можливими способами, показуючи цим свою профнепридатність !!!!!

,

Подобалося там навчатись. Дали гарні професійні знання. З нетерпінням чекаю на зустріч випускників 2015 р.!!!!

,

Навчання в ДНЗ "ВЦПТОПП" закінчила, але згадую ті роки як найкращі. Привітні викладачі, гарна база, цікаве дозвілля. Дякую!!!

,

Навчання безкоштовне, класні бази практики, навіть гроші за практику платили! В гуртожитку чисто і завжди порядок, дисципліна

,

Тут класно! Гуртожиток безкоштовний, стипендія і багато цікавих заходів.А ще я знайшла багато друзів

,

Провчившись рік в навчальному закладі, можу зробити висновки, що тут я отримую хороші знання і якісну підготовку. Прийшовши сюди, я одразу відчула потенціал цього Центру адже підготовлені викладачі якісно викладають матеріал і зацікавлені аби ми стали майбутнім нашої країни. Також можу додати , що лабораторії Центру мають хорошу матеріальну базу, бо використовується обладнання останнього покоління. В нашому Центрі кожної неділі проходять цікаві заходи для відпочинку учнів. Я можу з впевненістю сказати, що з нашим Центром ми рухаємося у майбутнє.

,

Наш Центр найкращий!

,

як на мене заклад більш менш

,

Навчальний заклад високого рівня. Навчання і гуртожиток безкоштовне.

,

Я закінчувала ліцей у 2008 році. Що хочу сказати, тоді коли я вчилася база знань була дуже бідненька. Зараз дивлюсь нові вчителі новий директор, це класно. Молодці, що змінили директора. Але я дуже рада за цей заклад, якщо він дійсно так змінився.Всім Вам благ....

,

Це найкраще місце для навчання! Безкоштовний гуртожиток, стипендія для всіх учнів, а щодо "бабла" то ніхто з мене нічого не дер! Це не правда, все чесно і прозоро!

,

Я закінчила це училище у 2008 році.Моя професія- "перукар-модельер".Я вдячна усім майстрам,а особливо Кулуняк Світлані Анатоліївні за дані неймовірні знання та практику.З того ж року я і працюю в перукарні.Я хочу сказати одне,хто бажає вчитися,той однозначно навчиться,а хто полюбляє сачканути,той такі знання і одержує.Ліцей просто супер,не дорогий,ще й стипендію виплачують щомісячно.

,

хочу учиться здесь :)

,

не советую сюда поступать. только бабло дерут а знаний никаких (((

,

Хочу предостеречь всех кто хочет сюда поступить.....непоступайте в это училище.У них там такой контракт!!!что вы будете в полной жопе как и Я в конце учебы.

,

хочу сюда поступить

,

закончила училище в 1983 году. Очень хорошие воспоминания. Спасибо всем!

,

очень хороший лицей!преподаватили супер!

,

Да училась когда-то! Воспоминания супер! Спасибо вам!

,

Отличные преподаватели, спасибо!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Вінниці, а також ЗВО (вузи) в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці