Маслівський аграрний технікум імені П. Х. Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

39
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

на рахунок оплати гуртожитку. Тебе не впустять поки ти не заплатиш за пів року, але через карантини ти живеш там від сили місяць... Я розумію чому так, бо зарплата людей залежить від цього. Але було б по чеснішому зробити оплату за день і для того щоб відбити таку ж ціну за пів року трошечки підняти. Але знову ж таки це не зупинить мене назвати це місце власним раєм. Навчання без книжок, але в сучасному світі як на мене це не достатньо сильний мінус, бо є інтрнет + деякі книжки все таки час від часу видавали, тому це без проблем. Обожнюю Почтар. Н.І, Олену Олександрівну, Юлію Сергіївну, Юлію Андріївну, Некрасову Наталію, Титорчук Людмилу, Панченка Анатолія і багатьох інших ви такі сонечка!!!

,

Закінчую навчання на менеджера. Нажаль дистанційна версія цього навчання мені не довподоби, бо система кульгає(по всій Україні так не тільки тут). Але якщо говорити за традиційцне навчання, то я його обожнюю. В основному вчителі прекрасні, набагато краще ніж в школі. Я дуже люблю особовий склад всіх вчителів які в мене були. На рахунок гуртожитку, то все не настільки погано, навіть якщо зрівняти канівський. Тарганів немає, стоять євро вікна, є сповіщуюча система на випадок повітряних тривог. Але звісно ж є і мінуси. Наприклад душ без кабінок(хоча б шторки повісили) навіть коли робили новий душ хлопчачий, то в проект прегородки не входили. З туалетом система ідентична, без дверей але дякую хоч за перегородки. Будівля стара з дивними коридорами. Але ці всі мінуси не завадять мені сказати, що я обожнюю цей гуртожиток і дуже дуже жалкую, що через постійні карантини не змогла в ньому нормально пожити. (продовження в наступному коментарі)

,

Ви знущаетесь , студенти тут як Раби , практика зовсим не по провесиях . Моя донька вчилася тут потом перевелася у Богуслав ! А гуртожиток взагали пробив дно , це жах душ тильки на 1 поверси и так дали ! Ремонту в аудиториях немае , не поступайте сюди на 3 Роки каторги !

,

Самое лутшое заведения в мире , много хороших преподавателей которые действительно дают отличние знание ! Советую !

,

Колледж класние , раджу всим , ти хто не хоче вчитися тильки можуть погани видгуки писать повирте мени , тут классно особливо специальность "Финанси" #Люблю!)


Залишити відгук

Усі коледжі в с. Маслівці