Чорнобильське медичне училище
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

39
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила навчання 5років тому. Не жалкую ,що навчалась в цьому коледжі. Як і в більшості є свої нюанси. Дійсно, теорія трішки застаріла(банально не знали,що існують в/в катетери). Але навчання класс. Викладачі чудові, дуже часто їх згадую. Не знаю, як зараз з навчанням, так як практика в корпусах змінилась, але думаю точно не гірше. Не скажу,що випускаються бездарні випускники. Головне бажання та вміння навчатись!!!!! Поступайте!!

,

Коледж дійсно хороший! Можна звісно знайти при бажанні якісь негативні речі але запевняю вони несуттєві. Викладацький колектив, не побоюсь цього слова, крутий(!). Головне це бути людиною і мати повагу. Стосовно хабарів, то ніхто принципово нікого не змушує. Це вже особисте бажання студента, хочеш домовляйся хочеш ні)

,

Щоб не казали, але навчальний заклад чудовий!! Реально рекомендую. Найкращий директор коледжу. Та викладачі, які приділяють кожну хвилину нам, турбуючись про розуміння предмету. Цікаві студентські роки, багато друзів, хороші викладачі - це мій навчальний заклад і я рада, що тут навчалася ці три роки.

,

Найгірший коледж !!! Адміністрація працює жахливо,точніше похабно!!! Навчальний процес і програма в загальному старомодна і безкорисна!! Ставлення до студентів як до худоби без місків. Адміністрація виховує із студентів овочів яким не дозволено думати самостійно і висловлювати свою думку!!! Тож в цьому коледжі все направлено на деградацію,а саме на соціальну та фахову!!! Категорично не рекомендую цей коледж!!! (2020 рік)

,

Закінчила училище в2004 році!!!!Згадую до цього часу кожну лекцію!!!Найуращий коледж!!!Найкращі викладачі!


Залишити відгук

Усі коледжі в Яготині, а також ЗВО/ВНЗ в Яготині, репетитори в Яготині, робота в Яготині