Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти


  • Переяслав · вул. Можайська, 5, Київська обл., 08400
  • (04567) 5-45-68
    (04567) 5-20-40
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я дякую долі за те, що 3 роки навчалася в ЦПТО. В НАЙКРАЩОМУ закладі, з КРАЩИМИ викладачами в Київській області!!!

,

Якщо хочете отримати шкільну освіту й професію, цей заклад саме для вас. Мій син навчався тут п'ять років тому, а зараз закінчує магістратуру. Вечорами займається ремонтом машин, його роботою задоволені! Лише приємні спогади про цей навчальний заклад.

,

Це крутий заклад. Тут класні вчителі. Багато цікавих концертів і спортивних змагань. Мені дуже подобається.

,

Все, що було кращого за мої 17 років, все це відбулося в ЦПТО: перше кохання, перші перемоги на змаганнях, перші кроки на сцені... Класний заклад!!!!

,

Дякую ЦПТО за найкращі роки мого життя!!!

,

Центр професійно-технічної освіти - найкращий заклад! Я дякую долі за те, що подарувала шанс навчатися в ньому. ЦПТО загартував мене, ніякі негаразди не виведуть мене з рівноваги, я знаю як вирішити будь-які проблеми. І всього цього я навчилася в Державному професійно-технічному навчальному закладі "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти"!!!

,

Крім навчання можна чудово провести час, приймаючи участь у позакласних заходах, спробувати себе у різних видах діяльності. Викладачі дають МОЖЛИВОСТІ, які стануть путівкою в життя після випуску з Центру.

,

Як же я люблю своє рідне училище! Пишаюся тим, що тут навчалася!

,

У цьому навчальному закладі - найкращі викладачі і майстри виробничого навчання. Всі йдіть навчатися, буде й загальна середня освіта і професія.

,

Я горжуся тим, що навчалася у цьому навчальному закладі!

,

Тут навчатися набагато краще ніж у школі. Багато концертів і уроки проводять цікаво. Йдіть навчатися! Не пожалкуєте!

,

Прекрасне училище, я навчалася, мої два сини його закінчили. Це дійсно навчальний заклад, який дає путівку у майбутнє - світле і щасливе!

,

Дякую своєму класному керівнику, Палатній О. М., за те, що вона була мені справжнім наставником і, завдяки її урокам (історії), я зараз навчаюся на історичному факультеті ДПУ імені Григорія Сковороди м. Переяслава-Хмельницького!!! А в ЦПТО я навчався на тракториста!!! 2015 рік випуску!!!

,

Я так хочу повернутися до рідного училища!!! Навчання в ПТУ-22 - найкращі роки мого життя!

,

ЦПТО - ваше майбутнє, це дорога у світ професій і перспективної роботи!!

,

Для мене, як і для багатьох інших випускників, ЦПТО став важлмвою сходинкою у моєму житті. Навчаючись у ВУЗі, користувалася конспектами, які давали викладачі ЦПТО.

,

Десять років тому закінчила цей навчальний заклад. Училеще дійсно дало мені путівку в життя. Зараз виховую доньку, яка теж піде навчатися до ЦПТО. Бажаю процвітання та позитивного вирішення питання фінансування ПТО.

,

Сучасний професійно-технічний заклад! Позакласні заходи, які там проводять, цікаві для учнів і не несуть негативного впливу на виховання підлітків. Педагоги - найкращі! Учні - найкращі! ЦПТО - найкраще!!! Вступайте в ЦПТО! Ніколи не пожалкуєте про свій вибір!!!!

,

Ніколи не пошкодуєте, якщо вступите до ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти"! Цей заклад виховав мене справжньою Людиною! У мене зараз перспективна робота, прекрасна родина! Я щиро дякую усьому педагогічному колективу за уроки життя, які я отримала у ЦПТО! Переяслав-Хмельницький ЦПТО - заклад, де збуваються мрії!!!

,

The best vocational establishment in the world!!!

,

Найкращий ПТНЗ у Київській області!

,

Навчаюсь на третьому курсі, жодного дня не пожалкувала про свій вибір

,

Класний навчальний заклад! Рекомендую!!!!

,

Заклад прекрасний!

,

У Переяслав-Хмельницькому ЦПТО, на мій погляд, виховують дітей не так, як належить. Наприклад, мій друг, який там учиться, розказав, що восени вчителька англійської мови Абент І.Л. возила учнів до кінотеатру на фільм "Багряний пік", але ж його заборонено дивитися дітям до 18 років, бо там є еротичні сцени. Оце так виховний захід!.. Це веде тільки до розбещення підлітків...

,

Я зараз навчаюсь тут. Деякі вчителі ведуть уроки не за спеціальністю. Вчителька укр. мови та літератури викладає іноземну мову. Вона сама її не знає... А на рахунок корупції, то з адміністрації училища в усіх рильце в пушку. Я хочу перевестися до другого училища. Мені не шкода, якщо його закриють.

,

щодо корупції не скажу, але стосовно професіоналізму, та ще й на кухарях, то тут плакати хочеться - у молодих майстрів жодних дипломів чи сертифікатів, складається таке враження, що їх з вулиці набрали. і чому вони можуть навчити??? практичні заняття проводять більш-менш здібні учні, а майстер в той час нігті фарбує. не раджу переводити дорогоцінний час - кухарської професії тут не здобудете!!!

,

нема корупції...ха-ха-ха.а чому після практики треба платить 500гр.

,

В минулому році закінчила ПТУ-22 (от тільки називається воно зараз ЦПТО - центр проф-тех освіти), по закінченню отримала червоний диплом та срібну медаль. Дуже рада що там навчалась, жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Надзвичайно вдячна своїм майстрам Оксані Петрівні та Ніні Михайлівні та класному керівнику Валентині Сергіївні, Навчалась я за спеціальностю кравець-вишивальниця. Здобуті знання, та пройдена школа вже не дитячого життя назавжди в моїй пам"яті. Найбільше запам"ятались уроки Лариси Миколаївни Кацалап, Ольги Іванівни Дорофєєвої, Сергія Григоровича Шуткевича, Наталі Миколаївни Олексієнко, Світлани Тимофіївни Зінченко, Світлани Володимирівни Назарової та тренування по волейболу Миколи Олександровича Ткаченка. Можу порадити іти сюди навчатися, ви не пошкодуєте...корупції там немає....це 100%!!!!))))* І це не стане перепоною вступу до ВНЗ. Зараз навчаюсь в НУФВСУ в Києві, на державному, перша професія з другою зовсім не пов"язані.. Було б бажання у вас навчатись!!

,

зараз тут навчаюсь, вважаю що це чудове училище.


Залишити відгук

Усі коледжі в Переяслав, а також ЗВО (вузи) в Переяслав, робота в Переяслав