Житомирський агротехнічний фаховий коледж

Житомирский агротехнический коледж




  • денна, заочна
  • фаховий молодший бакалавр, бакалавр
  • контракт, бюджет
  • Статус державний.

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Спеціальності


Останнє оновлення 13 березня 2026


Відгуки

63
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Мені подобається цей коледж

,

Хороший коледж

,

Саме найгірше відділення Агрономія Викладачі які мають робити свою роботу звалюють її на студентів, а якщо ти ще й не допоможеш то будуть тебе іншим студентам ображати ще довго, ніхто вчитись і вчити не хоче (бо за все можна заплатити) Гуртожиток просто жах - особливо №1 Вахта багато собі дозволяє, постійно кричать і ніколи спокійно не можуть сказати. Запізнився в гуртожиток бо не було маршрутки одразу доповідну на тебе писати, запізнився на 2-5 хвилин вислухаєш стільки, що до кінця життя вистачить Адміністрації жахлива(але є й нормальні) Студенти тут раби, обов’язкове прибирання території хоча в коледжі є працівники(тай навіщо комусь платити , якщо студенти безкоштовно зроблять)

,

Житомирський агротехнічний коледж — це якщо ви хочете витратити час і нерви дарма. Про викладачів можна багато писати поганого і мало чого доброго 📚 Навчання тут — лише формальність. Навчання? А навіщо воно, коли все можна «порішати» — головне знати, кому і скільки. 🏚️ Гуртожиток — просто казка! Якщо ви давно мріяли про життя з грибком на стінах, холодом взимку і унітазами, які пам’ятають ще радянські часи — вам сюди. 🚫 Вахтери - кричать без причини,можуть зіпсувати настрій на весь день,постійно тикають тим, що навчання не цікавить тільки щоб погуляти( при тому що це чужа людина яка немає права тобі говорити що тобі робити і чим займатися в цьому житті) ставляться до студентів, як до ...., не всі звісно ❗ Якщо хочеш нормальне навчання й людські умови — обирай будь-який інший коледж. Тут — виживання, а не освіта. Абсолютно не рекомендую цей заклад нікому, хто хоче адекватного навчання та людського ставлення.

,

Нікому не рекомендую сюди вступати, більш корумпованішого місця годі і шукати. Навчання - жах, гуртожиток - жах, викладачі - жах. Варто зазначити, що всі про це знають, але всім на це начхати. Із плюсів лише завідувач "Електрифікації" Лавріщев Олександр Олександрович, щиро хоче навчити та працевлаштувати студентів. В той час як недоліки можна перераховувати до безкінечності


Дивіться також усі коледжі в Житомирі, ЗВО/ВНЗ в Житомирі, курси в Житомирі, репетитори в Житомирі.

  • вул. Київська, 82, м. Житомир
  • (041) 243-40-10
    (067) 551-69-53
  • Приватний.
  • вул. Перемоги, 26, м. Житомир, 10003
  • (041) 242-49-73
    (068) 058-90-91
    (093) 751-71-11
  • Комунальний.