Житомирський агротехнічний коледж
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

59
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Нікому не рекомендую сюди вступати, більш корумпованішого місця годі і шукати. Навчання - жах, гуртожиток - жах, викладачі - жах. Варто зазначити, що всі про це знають, але всім на це начхати. Із плюсів лише завідувач "Електрифікації" Лавріщев Олександр Олександрович, щиро хоче навчити та працевлаштувати студентів. В той час як недоліки можна перераховувати до безкінечності

,

Порада для батьків, які хочуть відправити свою дитину саме в цей коледж! 1. Якщо Ваша дитина гарно навчається, - ймовірно Вам запропонують контракт. На бюджеті будуть навчатися ті, які до вступу вчилися погано, потім якимсь чином здали екзамени на відмінно, а коли їх зарахували, знову вчаться погано; 2. Хтось може сказати, - вони із села. - Ми теж з села. Може вони з багатодітної родини. Ми теж такі. Може в них батькі інваліди війни. - Ні! Діти бітьків інвалідів-війни на контракті. А чому? Висновок зробіть самі; 3. Саме головне, що цей вірус в них давно і ніяк не виліковується. В ОблДержАдміністраціі, в МінОсвіти про це знають, - реагувань нуль. Совість за гроші не купишь. 4. Тому зразу подавайте документи й до інших закладів. Шукайте щастя там. Якщо тут зверху таке, то знизу ще краще.

,

ЖАТК - став другим домом. Ходжу на пари з задоволенням, дуже засмучуюсь коли вводятиь дистанційне навчання. Директор завжди враховує думку студентів щодо прийняття певних рішень. Рівень викладання - 9 з 10. Семенчук Н.І., Оліфір І.А., Додурич Н. М, Дмуховська О.М. - такі класні викладачі, люблю їх. З мінусів коледжу - іноді неадекватна поведінка працівників гуртожитку, та й умови проживання не дуже. Але загалом, хороший коледж, рекомендую абітурієнтам!

,

як що ви хочете навчитись прибирати сапати замітати вам сюди

,

Система навчання савдеп, на 3 курсі вчимо те що в 6 класі (пішов на програміста, а навчають інформатики (ОІТ) на 3 курсі (як відкрити програму) Викладачам не цікаво навчити тебе, їм головне щоб ти все здав всі папери (звіти, конспекти та тому подібне), одна теорія, а з практикою самі розбирайтесь (замість того, щоб показати, як це зробить, дадуть теорії на декілька сторінок і там шукай те, що тобі потрібне, а там 99% старої інформації, але ти її законспектуй, бо так потрібно)  В коледжі є своя газета "Крошенка" яка ні кому не потрібна, але її змушують виписувати обов'язково, а якщо не будеш, то не допускають до екзаменів, жахливі лавки в деяких аудиторіях, на яких потрібно висидіти пару, сидиш і не знаєш куди ноги діти чи то на одногрупника покласти, чи то на плечі закинути, бо вони разом з партою йдуть (як в першому класі).   Благодійні внески які не благодійні, а примусові. Прибирання території знову ж пішов на програміста, а таке відчуття що на прибиральника. 


Залишити відгук

Усі коледжі в Житомирі, а також ЗВО/ВНЗ в Житомирі, курси в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі