Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торгово-економічного університету
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

105
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Чудовий коледж, більшість вчителів прекрасні, підкажуть,допоможуть Викладання на професійному рівні,особливо у таких викладачів як Маліновська,Перішко,Шавурська,Протасов Навчаюся за 072,з куратором Батеньков,не пошкодував що вступив саме до цього коледжу Рекомендую цей коледж

,

Я навчаюсь за спеціальність «Фінанси і кредит», вже випускниця коледжу. Я ніколи не пожалкувала про вступ саме в цей коледж. Якісне проведення фахових предметів, високій рівень знань. Також я задоволена нашими викладачами, вони відповідально відносять до своєї роботи та з повагою до студентів. Рекомендую вам саме цей коледж!

,

Я навчаюсь за спеціальністю "Фінанси і кредит" в цьому коледжі і мені подобається. Викладачі гарно пояснюють дисципліни. Особливо хочу відзначити вчителів з профільних предметів, які допомагають нам здобути знання для майбутньої професії. А саме: Перішко, Маліновська, Шавурська, Протасов та інші. Вчителі також підлаштовуються під сучасне викладання та розуміють тенденції студентів. Рекомендую

,

Випускниця коледжу, навчаюсь на фінансиста. Не пошкодувала що вступила саме в цей коледж, оскільки викладачі чудово виконують свою роботу, дають знання, які точно будуть у нагоді під час роботи. Хочеться відмітити таких викладачів як Перішко Н.П, Протасова В.В, Маліновську К.О. Шавурську Олену В'ячеславівну, оскільки вони дуже відповідально відносяться до своєї роботи та професійно викладають предмети. Найкращий коледж, обов'язково вступайте!!

,

Навчаюсь в цьому коледжі, випускна група, спеціальність 072. Подобається колектив та самі викладачі дуже чудові, а саме найкращі з них Маліновська К.О., Протасов В.В., Перішко Н.П. і Шавурська також хороша людина так і вчитель. Дуже вам вдячна за те що є з нами та викладали в нас професійні предмети. Рекомендую цей коледж.


Залишити відгук

Усі коледжі в Житомирі, а також ЗВО/ВНЗ в Житомирі, курси в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі