Специальности
Оценка посетителей
(по 43 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Одна зірка, тому що мені не сподобалося як викладач який викладає фіз. виховання поводить себе, дозволяє собі при студентах виражатися брудною лайкою, буває з перегаром на роботі, та розпускає руки до молодих студенток (про ці випадки особисто чув як дівчину мацав за зад в присутності других студентів, їй до цих пір незручно коли згадує про той випадок), а студентки нікуди не будуть жалітися, адже ця людина головна на кафедрі фіз. виховання після його слова ставляться оцінки.

,

Всім добрий день! Напишу декілька слів про цей коледж. Коледж дуже класний, педагоги тоже класні, до сих пір пам'ятаю Ступакова, Плахотнюк Інну Михайлівна. Взагалі мені більше сподобалось в Ступакова. Він дуже класна людина, навчає всьому, він був для мене як тренер по футболу.
А взагалі весь коледж і педагоги дуже класні. Я хочу подякувати всім за те, що вони мене всьому навчили, як би не вони я б не була іншою, а завдяки їм я геть інша людина. Хочу подякувати Плахотнюк Інні Михайлівні за те, що підтримувала не тільки мене а й мою всю групу весь час.

,

Я вдячна директору Губарєву Г.Л. за хороше і кваліфіковане відношення до студентів і вирішення всіх питань і також Мосієнко О.В.класному курівнику і педагогу групи ТСМ-10 першого курсу і всім педагогам. Мені подобається торговельно-економічний коледж. Відповідальний директор і всі педагоги на своєму місці. Я дуже рада,що моя внучка навчається в цьому коледжі.

,

В коледжі дивна система щодо стипендіального забезпечення.В положенні йдеться про рейтинги, які мають оприлюднюватися на сайті коледжу. Проте нічого такого на сайті немає. Все що стосується стипендіїї є таємницею. За перший семестр нічого не оприлюднювали ( для 1го курсу) і за другий поки теж. Якщо все прозоро, то чому не викласти ці оцінки, як всі інші коледжі міста роблять. Нехай би батьки бачили справедливо чи ні їх дітей позбавили стипендії.

,

Задоволений що є такий навчальний заклад в м.Житомир. Навчається онук, дитина змінилася в кращу сторону, став серйозний, уважний розуміти життя, краще навчається чим в школі.Адміністрація закладу старається дати знання, вимагає бути порядним,дуже вдячний директору та педагогічному складу. Хто нехоче навчатися уникає занять, порушує встановлені правила поведінки тому звичайно неодобається цей заклад. На моє переконання, якщо прийшов навчатися то повинен вчитися .

,

Все найкраще і найкорисніше для життя я отримую у своєму коледжі.Директор Губарєв Г.Л. старається, щоб ми брали участь в різних конкурсах. Завжди перемагаємо. Дякую викладачам.

,

Я вступила до коледжу після 9 класу. Обрала коледж, тому, що знайомі тут навчалися і розповідали про нього.Навчаюся на спеціальності Право вже другий рік. І моє враження, що ЖТЕК найкращий коледж. Найкращі викладачі - це Губарєв Г.Л., Бібік А.М., Кондратюк С.В.. Дійсно, цей вуз вартий того,щоб тут вчитися.Є бажання вчитися. Рекомендую вступати.

,

Навчаючись на другому курсі на спеціальності "Правознавство" можу виділити лише позитивні сторони ЖТЕКу. З 2018/19 навчального року до коледжу прийшло дуже багато нових, молодих викладачів, це лише означає, що коледж розвивається. З мінусів можна виділити лише деякі моменти неорганізованості, проте навчальному процесу вони не заважають.
Викладачі намагаються не просто доносити матеріал, а й виховувати студентів, привчати їх до самостійницької діяльності. В коледжі завжди проводяться якісь конкурси, концерти, свята і флеш-моби.
Загалом можу лише порекомендувати вступати до ЖТЕКу. У навчанні головне бажання самого студента, а під будь-якого викладача, систему і колектив можна підлаштуватись :)

,

Навчався в коледжі 3 роки і хочу сказати, що під час навчання були лише позитивні моменти. Те що нижче пишуть про хабарі, я не повірю,у нас в групі такого не було. На рахунок знань, то якщо сам не захочеш вчитись то жодний вчитель не допоможе. Адміністрація нормальна, вчителі компетентні,деякі принципові, але це нормально.Особлива подяка Ольшевській Л.Г., Кареліній Л.С.,Хитрич Н.А., Кравчуку І.А. та іншим. А тим кому не подобається ЖТЕК забирайте документи і переходьте в інший коледж.

,

дуже шкодую, що послухав батьків і навчаюсь в ЖТЕК. Вчителі знань не дають, тільки і займаються своїми разборками, збором грошей на всілякі потреби та залякують студентів, що виженуть. Адміністрація коледжу - одні пенсіонери, що ледве рухаються. Нічого нового і цікавого не відбувається. А про коменданта гуртожитку правильно написали. Краще за такі гроші вчитись в універе.

,

коледж может и хороший,но преподы как люди в большинстве ужасны.поощряют стукачество,на первом плане личностные отношения(раз не согласишься с мнением препода,все,ты в не милости),деньги берут и не стесняясь(знаешь на 4,поставим 3 или плоти).комендант в общаге полный барыга,на зоне таким работать.

,

Нічого хорошого! викладачі -минуле століття, особлив! Керівництво-хами!

,

Нічого цей коледж не дає, ані знань, ані професійної підготовки. Така вища освіта-туфта. Не варто витрачати роки та величезні кошти на навчання у коледжі.

,

Доброго дня))))Я навчаюся в цьому коледжі і хочу казати, що мені теж казали що в цей коледж краще не поступати тому що багато хто з викладачів вимагає гроші за екзамени. Ні це неправда,я навчаюся на відділення ресторанного- обслуговування і мені подобається,Наші викладачі на парах викладають всю свою душу під час розказування лекції,на екзаменах навіть допомагають направити в проавельне русло.В нас в коледжі не скучно є спортивні секції,художіня самодіяльність,мастер класи по кулінарії. Я рекомендую всім цей коледж , і будь ласка неслухайте тих людей які самі незнають про історію цього коледжу. Студентка 3 курсу ЖТЕК КНТУ. Ресторанне - обслуговування))))

,

Вчилися бабуся, тато, був чудовий коледж, нормальні люди пішли. Керують аферисти!!! Бережись!

,

Закінчила технікум у 2004 році. Після технікуму продовжила навчання у Львівській фінансовій академії, але ті знання що отримала у цьому ВУЗІ не зрівняти ні з чим. Зараз син готується поступати сюди на наступний рік. Дуже добрий навчальний заклад І дуже хороші вчителі. Особливо Троценко Л. В., Кареліна Л. С.і багато інших. З теплом і любов'ю згадую роки навчання. Дякую пед. колективу.

,

Якщо студент прийшов отримати знання - він їх отримає, причому дуже непогані. Диплом коледжу приймають даже за кордоном. Це про щось говорить! А той, хто не хоче вчитись, тягне гроші у батьків і каже, що платить викладачам. Закінчила коледж і жодного разу у мене не вимагали плати за заліки і екзамени.

,

Сьогодні був тестовий екзамен з математики... абітуріти списували, які, очевидно, проплатили. А викладачі ходили поміж рядами і вдавали, що не бачать. Далі кожен висновки кожен зробить сам. Теж мені, "хороший" коледж.

,

Закінчив цей коледж 2015 році. Знання дають дуже добрі, але все залежить від людини як вона їх хоче засвоїти. А по темі корупції, тут грошей ніхто і ніколи не вимагав за оцінку, якщо ти знаєш, то ти безпроблем здаєш.

,

Тут навчався мій син .Закінчив у 2015р.Мами не здавайте документи дітей на сппеціальність-товарознавство в митній справі !!!!!!Щоб дитина мала 4 потрібно було платити 1000грн і це правда

,

не знаю или правда говорят что хороший коледж...думаю посьупать...

,

Вважаю що це дуже хороший коледж планую поступати туди)))

,

коледж нормальний- захочеш вчитись- будеш мати нормальні оцінки. викладачі-є класні і класно розказують, а є хворі на манію величі.
директор не спи!!!!!!! - бо повтікають нормальні люди

,

зараз торговельно-економічний коледж , професійні викладачі: Філенко В.М, Шумовська І.О., Троценко Л.В., та багато інших !!!

,

коледж супер!!! не шкодую, що вступив до такого чудового навчального закладу! тут доброзичливі, людяні, професійні, натхненні викладачі, особлива подяка: Прушковській П.А., Троценко Л.В., Трухан В.В.,та інш.

,

все чудово! особливо викладачі Троценко, Харитонова, Перішко. ДЯКУЮ!!!

,

Мені дуже подобається тут навчатися.Дуже дружний колектив.Дякую вам за все!!!Я кожного ранку йду на навчання з великим бажанням.Я буду вас пам'ятати завжди!

,

Самий самий самий найкращий.Все просто , цікаво і весело.Він найкращий , я пам'ятатиму його завжди)))

,

Технарь норм, но платить надо как в большенстве ВУЗах.

,

чудовий технікум...зараз його перейменували ..."житомирський коледж ресторанно- туристичного бізнесу і торгівлі"...мені подобається тут вчитись...викладачі найкращі...навіть не можу сказати , що хтось "злюка"...я вас всіх люблю і поважаюм !!!!!!!

,

очень классный техникум,вот в этом году буду туда поступать.и вам тоже советую,не пожалеете)))))))

,

Самий самий самий найкращий.Все просто , цікаво і весело.Ніякого пафосу від студентів , ніякої агресії та неприязності від викладачів)))
Він найкращий , я пам'ятатиму його завжди)))

,

я думаю що він класний .
і хочу вступати.

,

Найкращий технікум!Викладачі суперові!

,

Напевно це нормальний коледж, тому що я хочу туди поступити.

,

Люблю свой техникум))))))))

,

найкращий технікум у світі)

,

Всім раджу цінувати такий навчальний заклад, де дають справжні знання!!! А чого варті поради викладачів - професіоналів своєї справи!!! Я вдячна Ніні Францевні, Наталіії Леонідівні, Вері Василівні та іншім. ЖКТ- найкращий в Житомирі.

,

Дуже цікаво навчатись!!!!!Кращий технікум Житомира!!!!!
Тут весело=)

,

Навчання в цьому закладі дало мені хороший старт у житті.Я дуже рада,що навчалася саме тут.
Викладачі просто супер.Особливо Троценко Лідія Володимирівна і Кареліна Ліліана Станіславівна.

,

ЖКТ-найкращий.Дякую вам викладачи!!!!!!!

,

ЖКТ- це найкращий навчальний заклад міста Житомир, з найрозумнішими, найчарівнішими, найдобрішими викладачами :-))))))))))! Дякую Вам за знання!!! (випуск 2008)

,

Мені дужe подобаєтся тут навчатись

Партнеры сайта
Колледж геологоразведочных технологий Киевского национального университета им. Т. Шевченко
Колледж геологоразведочных технологий Киевского национального университета им. Т. Шевченко
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Житомире, а также колледжи и техникумы в Житомире, курсы в Житомире, репетиторы в Житомире, работа в Житомире

Обратная связь