Бердичівський професійний будівельний ліцей


  • Бердичів · вул. Котовського, 41, Житомирська обл.
  • (04143) 3-05-77
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

В мене забирала стипеднію вчителька я всіх розкажу як била мене в '2019 році і як я здаю їв черствий бо гроші вона собі забирала я не винуватий шо я сирота . Дуже хотів щоб всі знали що це страшна людyина Дякую вахтерам які істи купляли і казали щоб я мовчав і нічого не казав вчительці

,

Хороше училище майстри класні але і гуртожитку жах. Гарні воспомінанія але не з виховательом гуртожитку

,

Учился на каменщика 2006-2007... Остались самые приятные воспоминания.. Училище конечно не высокого уровня ночему нибуть то научат... Общага отличная...Коржан Рогов Пасечник Воха Веталь оч скучаю за вами... Снежка огромный привет...

,

я проучилась з БПБЛ 3 года,самых прекрасных 3 года,учетыля самые добрые всегда подсажут и помогут,мастира также внимательные и дают знания настолько сколько хочет принят отних студент,и еслиб у меня был выбор проучится там ище 3 года тогда я б согласилась,также я и роботаю по своей професии.

,

Так же стипендию забирали но за прогулы, день нету и минус 10 )) мастера понимают, но я хоть и выучился 3 года, боюсь идти по специальности работать, в друг не так делать буду )

,

В училище действительно занимаются поборами. Преподавание на низком уровне. Мастера ничему не учат. Вымагают деньги.

,

Навчався в будвельному ліцеї три роки. Отримав гарні знання та диплом кваліфікованого робітника. Майстри та викладачі дають на високому рівні підготовку (для тих хто справді хоче навчатися). Директор вимогливий, але справедливий, насправді багато робить для закладу і завдяки йому майємо навчальний заклад, який процвітає.

,

Найкращий навчальний заклад в Бердичеві.

,

Сначало все было нормально давали стипендию, а потом мастера начали забирать стипендию, я уже последний год учюсь, если можно было вернуть время назад то я б никогда вжизни сюда не поступал!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Бердичеві, а також репетитори в Бердичеві, робота в Бердичеві