Радомишльський професійний ліцей



Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дайте контактні номери,для зв'язку

,

Кажуть, що студентські роки найкращі у житті. Я можу впевнено сказати, що три роки навчання стали найкращими для мене. Викладачі дуже доброзичливі і відкриті до студентів. Директор - прекрасна людина, допоможе в будь-якому питанні. Я не шкодую, що обрала саме цей заклад. Дякую за чудове навчання.

,

Гарний заклад. Вчителі дуже класні, підтримають, підскажуть. Як в школі, так і в ліцеї навчалась добре, а це означає, що вчителі були хороші. Я щаслива, що є такий заклад, як Радомишльський професійний ліцей.

,

Гарний навчальний заклад. В гуртожитку новий ремонт що особливо радує, так як і в корпусі , в цьому році випускаюсь і можу точно сказати що за 3 роки багато чого змінилось і в кращу сторону. Те що було на першому і зараз то велика різниця навіть нехочеться уходить, видно що правники стараються.

,

Чудовий заклад, знання надають належним чином маючи у школі 3-4 бали то випускаючись з цього ліцею маю 7-8, вчитилі все розповідають і завжди допомогають.Всім раджу .

,

Адміністрація перетворила професійний ліцей на гидку бурсу! Жах! Викладачі читають предмети, для яких у них немає відповідної освіти; учні не отримують якісних теоретичних знань та взагалі не отримують практичих навичок, виробниче навчання толково проводить лише Бідюк Л.М., як завжди.Перед перевірками або конкурсами "приводять все до ладу суто на поверхнях", цілковита показуха перед іншими людьми.Виховною роботою взагалі не займаються!В маршрутках та в центрі міста учні цієї контори знаходяться в нетверезому стані, зовсім не виховані, на зауваження старших людей реагують агресивно з погрозами. При Соболевському О.В. такого не було!Скільки можуть терпіти люди,що проживають поряд, нахабство під вікнами своїх будинків?

,

Наша 11 група щиро вдячна вчителям ,майстрам ,вихователям які свого часу були на протязі 3 років найближчими для нас людьми. Пам'ятаємо усіх .Гарний багаж знань ви для нас дали ,більшість працює за спеціальністю.Можливо за цей час багато змінилось ми випустились в1992 р,та для нас це найкращі роки проведенні в стінах нашого рідного ліцею.

,

Дуже класний лицей.Друг учиться и не скаржиться

,

Боже мій! Це не навчальний заклад, це просто жах! Директор - божий одуванчик з вигляду, а насправді меркантильна і егоїстична людина. Шановні батьки! Не віддавайте своїх дітей у рабство! Замість того, щоб на виробничому навчанні вчити дітей за їх професією, то 15 (16) -річні діти переносять тяжкі предмети, якісь піддони, колоди.... син директора теж гарно пристосований: діти розвантажують йому вдома меблі. Це бачила особисто своїми очима, коли вивела в минулому році на прогулянку дитину на дитячий майданчик по вул.Незалежності. Сьогодні вони ходять і по всьому Радомишлю розказують, який розпрекрасний їхній "Радомишльський професійний ліцей". Назва гучна, але під нею приховується дуже багато фактів. Дітям дозволяють спиватися, зкурюватися в гуртожитку. Керівництво чудово знає, що Коростенські діти привозять сюди "травку" та інші наркотики, і ніхто нічого їм не каже. Старший син спілкується з деякими учнями цього "ліцею". Просто жах!

,

В общаге холодно, мыши водятся, в столовой мало дают кушать, снимают 180 грн за то что мы питаемся стипуха приходит но маленькая кому может прийти и 100, и 238, и т.д пары норм, особенно информатика)))

,

информация о Роговченко В М получена с сайда училища в интернете. спасибо за понимание и ответ . Божьей помощи вам во всех делах и начинаниях.

,

В Вашем училище работает Роговченко Владимир Михайлович канд с-х наук выпускник агрофака ТСХа 1975 года выпуска ? Передайте его ищут однокурсники летом 2012 года встреча выпускников конт тел 89038070773

,

тут не тільки найкращі викладачі, а й знання на достатньому рівні

,

добрi викладачi

,

тут показують що таке реальне життя


Залишити відгук

Усі коледжі в Радомишлі, а також робота в Радомишлі