Радомишльський професійний ліцей

Радомышльский профессиональный лицей
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

16
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Після того як присоєдинились до головино це зробилась така помойка неможуть даже стипендію вовремя видать затримують а про слюсарні практичні роботи взагалі нема що казати матори бачили тільки 1 раз за 3 роки виробничих нема одні пари шкільні уроки

,

Дайте контактні номери,для зв'язку

,

Кажуть, що студентські роки найкращі у житті. Я можу впевнено сказати, що три роки навчання стали найкращими для мене. Викладачі дуже доброзичливі і відкриті до студентів. Директор - прекрасна людина, допоможе в будь-якому питанні. Я не шкодую, що обрала саме цей заклад. Дякую за чудове навчання.

,

Гарний заклад. Вчителі дуже класні, підтримають, підскажуть. Як в школі, так і в ліцеї навчалась добре, а це означає, що вчителі були хороші. Я щаслива, що є такий заклад, як Радомишльський професійний ліцей.

,

Гарний навчальний заклад. В гуртожитку новий ремонт що особливо радує, так як і в корпусі , в цьому році випускаюсь і можу точно сказати що за 3 роки багато чого змінилось і в кращу сторону. Те що було на першому і зараз то велика різниця навіть нехочеться уходить, видно що правники стараються.


Дивіться також усі коледжі в Радомишлі, роботу в Радомишлі.