Специальности
Оценка посетителей
(по 37 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Рідний коледж, дякую що був на моєму життєвому шляху.

,

1962-1966р.р.,навчався і закінчив Виноградівський політехнікум по спеціальності "Ел.устаткування пром.установок та підприємств".Найкращі спогади.

,

Коледж хороший, викладачі викладають зрозуміло. Вчитись добре, не пожалієте) Атмосфера приємна..

,

фигня

,

хочу поступати в цей заклад но сумніваюсь,порадьте мені чи добре вчитись на" швейному виробництві",чула що дуе погано вчать

,

Коледж дуже хороший. Рекомендую. Степендія 600-650 гривень. Подавайте документи на "Монтаж обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва" скорочено "МО" непожалкуєте.

,

Коледж хороший,провели цього року реформи,змінили керівництво тепер хабарників не буде отже приходьте будем вам раді.

,

я думав поступити сюди але прочитавши коментарі почав сильно сумніватись сподіваюсь що за рік (мені ще рік у школі треба довчитись) щось зроблять з корумпованими викладачами

,

Згідна з тим, що викладачі хороші . Не знаю за інші спеціальності, але на"швейному виробництві" від таких викладачів, як Гелена Володимирівна Матій можна багато чому навчитися. Вступайте, не пожалкуєте.

,

Скоріше подавайте на "швейне виробництво" та на "виготовлення виробів із шкіри" поступите 100%. гарантовано!!! Сама вивчилася тут на даний час вже маю магістра не шкодую, тому, що професія на усі випадки життя, якщо шариш. Викладачі суперові допомагають у всьому.

,

Згідний з тим що проблема хабарниства існує в ВДК МДУ.Але на рахунок того що якщо ти не даш хабаря начальству ти не поступиш у коледж-абсурд.Я навчаюсь тут вже другий рік на бакалавраті на платному відділенні, і здавав сесію без якихось капіталовкладен у кишені викладачів.

,

Я вчився в коледжі 8 років! 4роки на молодшого спеціаліста, і ще 4 на бакалавра! За ці 8 років я не зустрічався з такими студентами які дійсно наполегливо вчилися, мають хист до навчання (як пише Саша), і щоб не здали іспити без хабаря!!! Хто наполегливо вчиться той ВСЕ здає БЕЗ ГРОШЕЙ! А хто не вчиться той платить і той бовдуг (так як і у всюди по Україні)!
P.S. 8років навчання у ВДК МДУ мені обійшлися набагато дешевше ніж 1рік у ТДТУ!!!!! Причому і там і там я вчився на держзамовленні!!!

,

Хочу поступати в цей заклад ,але сумніваюся ,порадьте як там?А вчителі хабарники можуть бути звільнені , на відео сніму і постараюсь добитись справедливості і піти в міністерство освіти .Якщо в людини нема грошей а людина має високі розумові здібності а її валять то так залишати неможна !!!Я сам з міста Хуст я Виноградів недуже добре знаю і понятя немаю як там.

,

не давно почав задумуватись про те куди поступити. Ось почув про цей коледж і хотів подавати документи. Але прочитавши коментарц почав сумніватися. Одні пишуть що там жахлива проблема з хабарництвом, а інші , що коледж кращий у світі. І дочого тут "пожар рулить"? І ось така історія не можу вибрати поступати чи ні. Допоможіть вибрати.

,

Коледж взагалі не поганий,але проблема з хабарями є і вона велика.Коли людина яка вчиться і має хист до навчання не може здати іспити тільки зате, що в неї нема грошей,а бовдуги за гроші витягують бал на степендію-це жах а не освіта.Ганьба декану за те що,довела заклад до такого стану.

,

Поддержую усіх тих хто говорить що у коледжі беруть великі взятки... якшо ти не даш взятку то більше 50 % шо не поступиш.
Я не розумію то шо як може поступити чоловік у цей коледж якшо він даже добре не знає таблию множення, а за українську мову я вобше уже нічо не кажу...а степендію якимось чином уже 2 роки дістає...І це щераз доказує шо за гроші у нашій країні можна усьо...

,

коледж жахливо корумпований ! вимагають великі взятки у ЄВРО !
звернувся по допомогу до директорки по питанню хабарництва - так вона мене вигнала з кабінету з словами "у кого нема грошей - нехай іде попасувати корови" ось така освіта в нас

,

Бакайчук здоров))
Колеж супер... учителі класні... легко вчитися...
Пожар рулить)))))
Кузьміна Є.М.-найкращий куратор у світі!!!!!!!!

,

Тут створена відповідна професійна база для всіх, хто бажає отримати професію, яка потрібна нашій країні тепер і ще більшою мірою буде потрібна в майбутньому.

,

Класний коледж, добре і легко вчитися...
група ЕП-21 ми найкращі... Пожар рулить)))))
Кузьміна Є.М.-найкращий куратор у світі!!!!!!!!

,

Цей коледж-це ганьба української освіти, мав би такі повноваження, ще сьогодні всіх там розігнав, по двом простим причинам:
1) багато викладачів хабарників;
2) більшість студентів за своїми інтелектуальними можливостями, відповідають рівню початкової школи(1-4 класи)...
З нетерпіннфям чекаю коли хтось з відділу освіти відкриє очі і хоч якось реформує цей навчальний заклад.

,

багато взяточників

,

Наш коледж самий кращий!!!!!!!!!!Вчителі самі-самі кращі, студенти дуже привітні=-))))

,

я вчився на електромеханіка
але вчився не довго
просили хабар я не дав
от і вигнали

,

Наш коледж найкращий, легко вчитися, наші студенти привітні один до одного, викладачі з відчуттям гуморі... ВДК МДУ ти найкращий!!!!!

,

КОЛЕДЖ СУПЕР!!!Там я получила знания которые мне помогли при поступлении в Академию,здесь этому не учат(наверное считают лишним)но к сожелению студенты этого ВУЗа не знают Марину Петровну Сакалош,и Татьяну Ивановну Ковач.Мои любимые,вы лучшие!!!Я очень скучаю по любимым преподавателям и родному городу.Хочу снова пройтись по темным коридорами и закричать что все КРУТО.!!!!!!! : ) : ) : )

,

Навчальний заклад супер! і Олена Іванівна також!!!

,

Нехай Олена Іванівна залишиться директором ще на 5 років. Вітаю з 65 річчям навчального закладу.

,

отлично

,

дуже класно

,

Дякую Ілона Іванівна за теплі слова.

,

Це училище дуже гарне,тут легко вчитися.І викладачі супер

,

Коледж супер. Викладачі супер. Тут дуже добре вчитися.

,

немає додаткових уроків

,

Цей коледж дуже популярний.Для тих хто хоче стати електромеханіком.

,

Тут створена відповідна професійна база для всіх, хто бажає отримати професію, яка потрібна нашій країні тепер і ще більшою мірою буде потрібна в майбутньому.

,

Тут створена відповідна професійна база для всіх, хто бажає отримати професію, яка потрібна нашій країні тепер і ще більшою мірою буде потрібна в майбутньому.

Партнеры сайта
Академия искусства красоты
Академия искусства красоты
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Виноградове, а также колледжи и техникумы в Виноградове, курсы в Виноградове, репетиторы в Виноградове, работа в Виноградове

Обратная связь