Виноградівський державний коледж Мукачівського державного університетуСпеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

там є на повар кондитир

,

Рідний коледж, дякую що був на моєму життєвому шляху.

,

1962-1966р.р.,навчався і закінчив Виноградівський політехнікум по спеціальності "Ел.устаткування пром.установок та підприємств".Найкращі спогади.

,

Коледж хороший, викладачі викладають зрозуміло. Вчитись добре, не пожалієте) Атмосфера приємна..

,

фигня

,

хочу поступати в цей заклад но сумніваюсь,порадьте мені чи добре вчитись на" швейному виробництві",чула що дуе погано вчать

,

Коледж дуже хороший. Рекомендую. Степендія 600-650 гривень. Подавайте документи на "Монтаж обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва" скорочено "МО" непожалкуєте.

,

Коледж хороший,провели цього року реформи,змінили керівництво тепер хабарників не буде отже приходьте будем вам раді.

,

я думав поступити сюди але прочитавши коментарі почав сильно сумніватись сподіваюсь що за рік (мені ще рік у школі треба довчитись) щось зроблять з корумпованими викладачами

,

Згідна з тим, що викладачі хороші . Не знаю за інші спеціальності, але на"швейному виробництві" від таких викладачів, як Гелена Володимирівна Матій можна багато чому навчитися. Вступайте, не пожалкуєте.

,

Скоріше подавайте на "швейне виробництво" та на "виготовлення виробів із шкіри" поступите 100%. гарантовано!!! Сама вивчилася тут на даний час вже маю магістра не шкодую, тому, що професія на усі випадки життя, якщо шариш. Викладачі суперові допомагають у всьому.

,

Згідний з тим що проблема хабарниства існує в ВДК МДУ.Але на рахунок того що якщо ти не даш хабаря начальству ти не поступиш у коледж-абсурд.Я навчаюсь тут вже другий рік на бакалавраті на платному відділенні, і здавав сесію без якихось капіталовкладен у кишені викладачів.

,

Я вчився в коледжі 8 років! 4роки на молодшого спеціаліста, і ще 4 на бакалавра! За ці 8 років я не зустрічався з такими студентами які дійсно наполегливо вчилися, мають хист до навчання (як пише Саша), і щоб не здали іспити без хабаря!!! Хто наполегливо вчиться той ВСЕ здає БЕЗ ГРОШЕЙ! А хто не вчиться той платить і той бовдуг (так як і у всюди по Україні)! P.S. 8років навчання у ВДК МДУ мені обійшлися набагато дешевше ніж 1рік у ТДТУ!!!!! Причому і там і там я вчився на держзамовленні!!!

,

Хочу поступати в цей заклад ,але сумніваюся ,порадьте як там?А вчителі хабарники можуть бути звільнені , на відео сніму і постараюсь добитись справедливості і піти в міністерство освіти .Якщо в людини нема грошей а людина має високі розумові здібності а її валять то так залишати неможна !!!Я сам з міста Хуст я Виноградів недуже добре знаю і понятя немаю як там.

,

не давно почав задумуватись про те куди поступити. Ось почув про цей коледж і хотів подавати документи. Але прочитавши коментарц почав сумніватися. Одні пишуть що там жахлива проблема з хабарництвом, а інші , що коледж кращий у світі. І дочого тут "пожар рулить"? І ось така історія не можу вибрати поступати чи ні. Допоможіть вибрати.

,

Коледж взагалі не поганий,але проблема з хабарями є і вона велика.Коли людина яка вчиться і має хист до навчання не може здати іспити тільки зате, що в неї нема грошей,а бовдуги за гроші витягують бал на степендію-це жах а не освіта.Ганьба декану за те що,довела заклад до такого стану.

,

Поддержую усіх тих хто говорить що у коледжі беруть великі взятки... якшо ти не даш взятку то більше 50 % шо не поступиш. Я не розумію то шо як може поступити чоловік у цей коледж якшо він даже добре не знає таблию множення, а за українську мову я вобше уже нічо не кажу...а степендію якимось чином уже 2 роки дістає...І це щераз доказує шо за гроші у нашій країні можна усьо...

,

коледж жахливо корумпований ! вимагають великі взятки у ЄВРО ! звернувся по допомогу до директорки по питанню хабарництва - так вона мене вигнала з кабінету з словами "у кого нема грошей - нехай іде попасувати корови" ось така освіта в нас

,

Бакайчук здоров)) Колеж супер... учителі класні... легко вчитися... Пожар рулить))))) Кузьміна Є.М.-найкращий куратор у світі!!!!!!!!

,

Тут створена відповідна професійна база для всіх, хто бажає отримати професію, яка потрібна нашій країні тепер і ще більшою мірою буде потрібна в майбутньому.

,

Класний коледж, добре і легко вчитися... група ЕП-21 ми найкращі... Пожар рулить))))) Кузьміна Є.М.-найкращий куратор у світі!!!!!!!!

,

Цей коледж-це ганьба української освіти, мав би такі повноваження, ще сьогодні всіх там розігнав, по двом простим причинам: 1) багато викладачів хабарників; 2) більшість студентів за своїми інтелектуальними можливостями, відповідають рівню початкової школи(1-4 класи)... З нетерпіннфям чекаю коли хтось з відділу освіти відкриє очі і хоч якось реформує цей навчальний заклад.

,

багато взяточників

,

Наш коледж самий кращий!!!!!!!!!!Вчителі самі-самі кращі, студенти дуже привітні=-))))

,

я вчився на електромеханіка але вчився не довго просили хабар я не дав от і вигнали

,

Наш коледж найкращий, легко вчитися, наші студенти привітні один до одного, викладачі з відчуттям гуморі... ВДК МДУ ти найкращий!!!!!

,

КОЛЕДЖ СУПЕР!!!Там я получила знания которые мне помогли при поступлении в Академию,здесь этому не учат(наверное считают лишним)но к сожелению студенты этого ВУЗа не знают Марину Петровну Сакалош,и Татьяну Ивановну Ковач.Мои любимые,вы лучшие!!!Я очень скучаю по любимым преподавателям и родному городу.Хочу снова пройтись по темным коридорами и закричать что все КРУТО.!!!!!!! : ) : ) : )

,

Навчальний заклад супер! і Олена Іванівна також!!!

,

Нехай Олена Іванівна залишиться директором ще на 5 років. Вітаю з 65 річчям навчального закладу.

,

отлично

,

дуже класно

,

Дякую Ілона Іванівна за теплі слова.

,

Це училище дуже гарне,тут легко вчитися.І викладачі супер

,

Коледж супер. Викладачі супер. Тут дуже добре вчитися.

,

немає додаткових уроків

,

Цей коледж дуже популярний.Для тих хто хоче стати електромеханіком.

,

Тут створена відповідна професійна база для всіх, хто бажає отримати професію, яка потрібна нашій країні тепер і ще більшою мірою буде потрібна в майбутньому.

,

Тут створена відповідна професійна база для всіх, хто бажає отримати професію, яка потрібна нашій країні тепер і ще більшою мірою буде потрібна в майбутньому.


Залишити відгук

Усі коледжі в Виноградові, а також репетитори в Виноградові