Дніпровський фаховий коледж будівельно-монтажних технологій та архітектури
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

148
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Вдячна викладачам архітектури! Дійсно, дуже цікаво, але вимагає постійної зосередженості. А викладачі створили дуже прикольну та комфортну атмосферу. Особлива подяка Крикуновій Н.В.❤️, Дудіній Г.В., Лакаєвій Н.П., ну і Рябоконю В.О 🤗😘Після коледжу успішно поєдную подальше навчання та роботу. Навіть коли прийшлося тимчасово виїхати в іншу країну, зберігалася можливість працювати на фрілансі. Бо знання, які я отримала саме в коледжі - то серйозна база!

,

Впечатление желает лучшего, но Увы! Коррупция принудительная. Есть преподаватели, которые сами себе Директор, к таким Министерство образования до одного места и Директор колледжа точно также, они возомнили себя выше всех! Посещение студентов нет, но студентами они остаются, и сессии сдают ВОЛШЕБНО, более того есть преподаватель у студентов которые желают учиться, прикладывают максимум усилий но преподаватель своими действиями отберет желание, психически заставит забрать документы. Так, что прежде чем поступать сюда нужно подумать, готовы ли Вы к таким качелям!

,

Підкажіть будь ласка, де знаходиться гуртожиток.

,

Навчаюся на спеціальності архітектура. Приємні враження від коледжу. Зовсім не жалкую, що поступила саме на архітектуру! Дистанційне навчання вимагає наполегливої праці, в школі я так плідно не навчалася). Важко дистанційно з малюнком. Дякую викладачам нашої кафедри, які консультують і в день, і вночі...бо серед сирен, тривог та обстрілів стараєшся знайти той час на сон.

,

Я випускниця коледжу спеціальності Архітектура. Хоча далі навчаюся за фахом, але саме коледж дав мені можливість плідно працювати в архітектурі саме зараз. Важливі професійні навички та знання отримала саме тут, тому велика дяка всім викладачам!


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Дніпрі, ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетиторів в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, роботу в Дніпрі.