Дніпровський фаховий коледж будівельно-монтажних технологій та архітектури
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

144
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я випускниця коледжу спеціальності Архітектура. Хоча далі навчаюся за фахом, але саме коледж дав мені можливість плідно працювати в архітектурі саме зараз. Важливі професійні навички та знання отримала саме тут, тому велика дяка всім викладачам!

,

Закінчив навчання в 2022 році, велика подяка викладачам за набуті знання, навчався на спеціальності 076, особливо хочу висловити величезну подяку дуже мудрій жінці та моєму куратору Шуміловій Н.А. за набуті знання профільних предметів та за життєві поради, які допомагають навіть зараз, усім рекомендую йти до цього навчального закладу, особливо на спеціальність 076

,

Закінчила навчання у цьому коледжі за спеціальністю 076 у 2022 році. Хочу відмітити, що знання, які я отримала у коледжі мені дуже допомогли у подальшому навчанні. Тут мені дали усю необхідну базу знань, зараз усі екзамени на сесії складаю на одному подиху. Щодо самого навчання у коледжі, то всі без винятку викладачі робили усе можливе для того, щоб у головах студентів залишились знання, йшли на поступки у разі якихось напорозумінь. Відношення до студентів наче до своїх дітей. На кафедрі комерційної діяльності навчання було одним задоволенням. Викладачі давали матеріал таким чином, щоб було зрозуміло кожному, пояснювали простими словами, наводили приклади. Для тих, хто прагне роширювати свої знання та навички є купа заходів від коледжу (написання наукових досліджень, участь у економічних дебатах). Після закінчення навчання тут, у мене залишились тільки позитивні емоції і я дуже вдячна викладачам за їх роботу. Для тих, хто дійсно прагне здобути знання - це чудовий навчальний заклад.

,

Закончил техникум в 1992 году ( группа ХКМ 88 2/8 ). Спасибо огромное всему педагогическому коллективу, которые сделали из нас хороших специалистов, а самое главное - ЛЮДЬМИ !!!!! Особую благодарность хочу выразить Гаркуше Наталье Алексеевне, Павловичеву Виктору Алексеевичу, Иванишину Вячеславу Александровичу, Пайковой Лине Иосифовне, Глуху Григорию Моисеевичу ( царство ему небесное ). Они смогли достучаться до каждого из нас и заинтересовать в обучении своих предметов!!! Спасибо Вам огромное и низкий поклон!!!

,

Учился в этом учебном заведении на специальности Коммерческая деятельность. Абсолютно не жалею сил и времени потраченого на обучение, так как по выпуску получил бесценный опыт и знания. Что бы кто не говорил о коррупционной составляющей, на своём примере хочу отметить, что ни разу ни за что не платил. Учебная програма хоть и насыщенная, но не могу сказать что очень тяжёлая. Особо хотелось бы выразить благодарность преподавателям профильных предметов и лично Шумиловой Н.А. Это были мои лучшие годы, спасибо колледжу за всё!


Залишити відгук

Усі коледжі в Дніпрі, а також ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі