Дніпропетровський коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровского національного університету ім. О. Гончара
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

31
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Любимое учебное заведение из всех в которых я училась, нет никаких вопросов когда у меня были проблемы преподаватели на экономическом факультете всегда шли на встречу , Но на первом курсе был предмет обжд..... Препод занижал оценки Всем у круглых отличников были семёрки у тех у кого были оценки ниже 4 брал взятки, коррупция в колледже есть но случаи единичные знания вам здесь дадут

,

Фу какой прекрасный техникум

,

Рекомендую данный колледж к поступлению! Бюджет (реально), стипендия (есть возможность), общежитие 5мин от корпуса, спортзал. Преподаватели вполне норм. и интересные, но и с перчинкой тоже имеются. Дети под присмотром, поборов нет. На втором курсе спец предметы, много воодушевленных своим предметом преподавателей, которые со студентами на одной волне. Есть возможность поступить после колледжа на 2 курс ХАИ, КПИ, ДГУ. Три ВУЗа реально сражаются за Ваших студентов. Настраивайтесь на: группа-всегда один коллектив, Д/З всегда делаем вовремя, пары не прогуливаем и ДИПЛОМ у Вас в кармане!

,

Современные компьютеры, оборудованные компьютерные классы, программы Cisco.

,

Хочу залишити відгук, маю надію, що він допоможе батькам 9-ти класників, хто ще сумнівається. Минув рік навчання, не шкодую що обрали цей учбовий заклад. Хто хотів вчитися той здав сесію вчасно. Ніхто з викладачів умисно не «валив». За рік навчання ні разу ніяких коштів на фонди і т.д. не здавали. Дитина отримувала стипендію приблизно 1200. Є гарний гуртожиток. Викладачі- по різному, але в межах. Є дуже цікаві, інтелігентні, з широким кругозором, та великим життєвим досвідом люди. Завідуючий Механічного відділення людина на своєму місці, адекватний, розсудливий керівник. Завжди допоможе вирішити здавалося безвихідну ситуацію. Діти приходять на заняття за вчасно, що б поспілкуватись, перезнайомилися з іншими групами, старшокурсники спілкуються з першокурсниками. На поверхах чистота і порядок, пропускна система.


Залишити відгук

Усі коледжі в Дніпрі, а також ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі