Луцький базовий медичний коледж

Луцкий базовый медицинский колледж
  • денна, вечірня
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

72
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Донечка навчається на 1 курсі. Як мама, навчальним закладом задоволена. Батьківські збори проводили змістовні, цікаві. Оцінювання достойне і справедливе, корупції не має. Постійно організовують культурні заходи - походи до театру, кінотеатру, музею і т.д. Їдальня, укриття є.

,

Перед тим як вступати у ВМІ я чула лише негативні відгуки про цей коледж, але провчившись 3 роки на лікувальній справі можу з упевненістю сказати, що база, як для фельдшера справді на високому рівні! З корупцією не стикалася, хочеш мати стипендію- працюй наполегливо і відчайдушно. Першокурсникам раджу здружитися зі своїми однокурсниками(так так, щоб потім між собою групи не ворогували), все, до речі, ще залежить від групи в котру ви попадете, мені пощастило у нас справді, неймовірна група, всі студенти дружні та готові допомогти тобі, якщо десь маєш труднощі в навчанні. Викладачі в основному всі хороші, особливо на 3 курсі під час вивчення клінічних дисциплін, ви закохаєтеся у пари і вони будуть проходити з легкістю, але якщо врахувати ще те, що на психіатрії ви добряче пахатимете. Перші два курси, особливо перший, це справді морально важко, доводеться навчитися ВЧИТИСЯ. Раджу вступати тим, хто дійсно витривалий, стресостійкий та готовий вчитися не покладаючи рук!

,

Навчалася в цьому закладі 4 роки,і дуже задоволена результатом.Всі матеріали підносили дуже зрозуміло.Викладачі найкращі,і особливо куратор,завжди ішов на зустріч нам і допомагав у всьому.

,

Я закінчив цей навчальний заклад багато років тому, так бували і негаразди, бувало важко. Однак там пройшли мої найкращі роки. Викладачі були прекрасні (звичайно не всі) мені дали прекрасну базу знань яка мені допомагає в роботі. Ніколи не жалів що там вчився

,

4 роки на спеціальності лікувальна справа, пройшли досить швидко і яскраво. Від коледжу залишились лише приємні враження.


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Луцьку, ЗВО/ВНЗ в Луцьку, курси в Луцьку, репетиторів в Луцьку, роботу в Луцьку.