Специальности
Оценка посетителей
(по 58 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Закінчила цей коледж 4 роки тому і безмежно вдячна всім викладачам за ті знання , які дали мені. Зараз вже вчуся в медичному університеті і не скажу , що викладачі ЛБМК дають гірші знання.
За 4 роки жодного разу нікому не платила і ніхто ніколи не заставляв це робити, якщо студент вчиться й прагне до знань , то й ставлення до нього відповідне.

,

Сьогодні простояла 25хв, поруч із зачиненими дверима приймальної, для отримання інформації, це у робочий час, слухаючи як там сміються і дзвенять ложками, після цього вийшла якась жінка, яка дожовувала і дуже нахабно і зверхньо зі мною розмовляла, і це тільки праймальна, гарне знайомство з коледжом...

,

Корупція та не компетентне ставлення викладача на вищому рівні. Нікому не раджу відправляти свою дитину навчатись у це місце!!! (Якщо вам важлважливе психічне і фізичне здоров‘я дитини)

,

Гарний коледж перш за все дає гідні знання. Ми ідем вчитись а не дивитись на ремонт аудиторій.

,

Навчаюсь 3 рік і все нормально, хто хоче вчитись тому неважко, є звичайно свої мінуси але їх можна зрозуміти у коледжі не настільки багато грошей щоб робити ідеальні аудиторії, але знання матимете високі , а ті хто каже що викладачі валять і тд в більшості розраховували на халяву, а не на навчання, так тут важко але результат того вартий.Хочете легко ідіть в ПТУ

,

Насправді коледж хороший, і надає студентам потрібні знання. Тут діє правило - головне сподобатись викладачеві на перших парах, і навчання піде як по маслу. Жаль що раніше цього не зрозуміла . Шумська найкраща)

,

Дуже поганий коледж!! Навчання проходить переважно в підвалах, в обласній лікарні погано пахне каналізація над головою( лайном) і вам прийдеться це нюхати, в інших підвалах теж погана ситуація доступу повітря нема, дихаєм пліснявою і грибком!! Викладачі відносяться погано і старається теье принизити переважно! Перездач куча і вчитися дуже важко як на коледж, і тому вам не лишиться вільного часу ні на себе ні на рідних і друзів бо за пропуски вам постійно будуть тріпати мозги і погрожувати доганою і групою аналізу або тим що виключать!! Також через те що малі корпуса вам прийдеться їздити по цілому місту на пари і не тільки а й за місто в Ліпіни, багато грошей піде на дорогу, а як ви не впспіваєте на пару на вас будуть кричати, дивуватися як це так і можуть вигнати з пари! Часу нема щоб нормально поїсти. На день по 5пар буває і 6, навчання з 8 ранку то ви собі уявіть коли вам треба встати щоб привести себе в порядок і поїсти!коледж забере від вас вашу молодість і час.то ще не всееаписан

,

Всі пишуть чіпуху, кажу за 11 клас, поступити легко, якщо ти не глупий, хабарі не пройдуть, готуйтесь до зно.

,

Якщо нормальні бали атестату і ЗНО то платити нічього не треба!!(ну звичайно тільки ту суму яка розрахована на рік)

,

Якщо хочеш поступити то заплати,і не маленьку суму

,

Вчитись важко,у простої людини яка прийшла після 11 класу в коледж може "поїхати криша"...
на рахунок хабарів,то тут їх не беруть,все потрібнг вчити,зубарити...перездач може бути морее...але якщо вчасно здавати то вижити можна. Викладачі напевно як і в в кожному коледжі є різні....одні розуміють як важко і якщо їх предмет не такий важливий то вони вимагають менше. Рік навчання пройшов,надіюсь далі буде легше.

,

Вчитись важко але я знала куди іду мені цікаво. вчити багато потрібно. халяви немає.але вже і рік навчання майже пройшов ще екзамени і практика.

,

Народ ми ото тут навчаємочь почитали відгуки про те що коледж таккий хороший- бла бла бла...і ми офігіли)Насправді все не так як пишуть(деякі люди пишутьь що тут легко навчатись-люди,ви що школу закінчили з золотими медалями закінчили!!!??? ...просто норм людині тут може криша поїхати...вчитися тут нереально важко!(
Навчають половину інформації яка зовсім не пригодиться..!все треба зубрити!валять перездачами!капец(
Викладачі привикли щоб за ними бігали і вимолювали оцінки!
Добре думайте перед тим як сюди поступити+!
І+ вчитиись тут не дешево_

,

Щоб вступити туди - треба заплати кругленьку суму в баксах! Які там знання))))...
Цей комент, звичайно видалять, і напишуть натомість який кльовий директор!!! І всі її люблять)))) ви хоч кальку змініть.
А директорка, насправді - рідкісна дурепа

,

Завершила навчання у січні 2014 року. Зараз навчаюся у ВНЗ за напрямами, суміжними з охороною здоров'я. Знання, що отримала тут, мені пораз приносять користь протягом всього часу після завершення навчання. Викладачі хороші і ледарям тут робити нема чого. Вчити - не складно, коли хочеш; головне - не збирати перездачі :) хабарів ніхто не вимагає, я ні разу не платила за оцінки. Проте є традиції накривати стіл (цукерки, бутерброди, фрукти) на іспити - але цього ніхто не вимагає, особливо якщо комусь сутужно. Я з теплотою згадую Неділька Ігора Михайловича, Патракеєву Любов Ярославівну, Андрійчук Ольгу Ярославівну й Лазько Аллу Миколаїівну. Проте є деякі викладачі, які особисто мене дратували своєю незрілістю і духом комунізму.
Я щаслива, що пройшла цей етап. Тут не лише дають знання, а виховують характер.

,

Дуже полюбила ЛБМК. За один рік навчання він став моєю другою домівкою і завдяки коледжу я почала навіть розвиватись творчо. Дякую всім викладачам за повагу і розуміння до студентів.

,

як хочеться сюди потрапити на навчання... мій дідусь теж закінчив це, на той час, училище... був хорошим фельдшером...

,

рік назад я закінчила назад,я скучаю за кодеджом

,

класний коледж

,

Планую поступати в цей коледж. Скажіть, чи реально важко вчитись і чи беруть хабарі?

,

Мені цікаво, а хто викладає у коледжі українську мову? Повна безграмотність!!!!!!!

,

Дуже класний коледж. Зараз навчаюся тут . На рахунок грошей, то якщо вчити і все вчасно здавати то можна обійтися і без хабарів. Навчання справді важке, але це ж медколедж, і ми знали куди йшли. Повага за строгість і розуміння. І щира подяка куратору Наталії Миколаївні Кормош.

,

Скучила, за студентським життям......коледж супер.....спогади залишуться назавжди і лише як найкращі епізоди мого життя...

,

супер

,

ЛБМК найкращий. Дуже вдячна викладачам,вони дійсно дають хороші знання.

,

Дуже класний заклад,я в ньому навчалась,Супер викладачі

,

все вирішують гроші 3000 доларів це мінімальна ціна за те що поступила

,

коледж класний всіх запрошую щоб ви поступали особливо класні вчителі

,

Тоже маю бажання поступати в цей коледж, хто має досвід підскажіть чи складно здавати екзамени і чи по закінченню можна знайти роботу.

,

медичний коледж найкращий в світі люблю його сильно=)

,

Луцький медичний коледж справді дуже-дуже класний!!!!!

,

Вступала того року але не пройшла(((((
цього року теж біду пробувати !!!!
надіюсь пройду!!!
а так, на мою думку коледж насправді класний ,,діже сподобалось ставлення приймальної комісії!!!

,

рекомендую всім вступати !

,

я хочу сюди поступати що порадите?

,

Крутий коледж

,

ЛБМК- дуже хороший навчальний заклад!!!!!Викладачі дуже хороші, і знання дають прекрасні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

НАШ коледж дає кращі знання ніж вищі медичні заклади. Це я вам з досвіду говорю!Це найкращий заклад!

,

ЛБМК-це навчальний заклад де дійсно навчають, а не просто читають лекції. А хто не хоче вчитись або лінується-дають хабарі. Викладачі завжди праві у тому, що те,що ми не вивчили обов*язково пригодиться нам у житті. Любов Ярославівна-це найкращий, добрий, чуйний, стриманий викладач якого я коли небудь бачила.

,

ЛБМК -хороший навчальний заклад)Людмила Володимирівна thе bеst

,

Коледж класний!Я минулого року поступала...І не поступила!Можу сказати одне, беруть хабарі як і скрізь!!!

,

Вчитися реально важко!!! Вчителька латинської мови просто супер!!!!

,

просто супер .

,

Луцький коледж класний,а Аліса недуже!!!!!Класна Людмила Федорівна!!!!!

,

Закінчила ЛБМК 7 років тому спогади лишилися тільки найкращі , Якщо цікавить медицина вчитись зовсім не важко , відповідно якщо є знання ніяка "матеріальна допомога" не потрібна і ніхто нічого НЕ ВИМАГАЄ. Викладацький колектив хороший і- тут справжні професіонали. Особлива вдячність Хитрик Руслані Степанівні за знання, вимогливість і СПРАВЕДЛИВІСТЬ , педіатрія мені дуже згодилася у роботі і повсякденному житті - конспекти зачитані до дір :)

,

ЛБМК - найкращий!!!!!!!!!!!!!!!!Викладацький колектив супер, адміністрація також, дуже гарно запам"яталася Раїса Іванівна чудовий викладач, людина і керівник, ну і звичайно наш директор, якого ми всі любимо і поважаємо!!!!!!!!!
P. S. на рахунок мітики такого ніколи небуло, якщо людина тупа, то їй і немає ,що робити в стінах нашого коледжу. І зовсім не дорого!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Закінчила у 2010, дуже рада, знання дійсно хороші. Вчитись важко, прогулювати пари не вийде!!!!! Шари не має!!!!

,

Я закінчила навчання у 2009. Насправді коледж хороший.Хороші викладачі, студенти які хочуть знати -будуть знати.А от нарахунок хабарів буває порізному.

,

ДУЖЕ класний

,

я закінчила 2010р. задоволена щотам навчалась.

,

луцький медичний коледж - найкращий, так тримати!

,

найкращий та найдрожчий у плані...

,

я люблю медичний коледж

,

Класний коледж!!!

,

Закінчила ЛБМК у 2002 році. На мою думку, кращого навчального закладу з підготовки середнього медичного персоналу у нашому регіоні не існує. Дякую всьому викладацькому складу за гарні знання.

,

Я закінчив в 2008р.ЛУЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ найкражий, найпристижніший навчальний заклад Волинської області. Тут найкращі викладачі, найрозумніші студенти, і найкращий директор. якого ми всі любим!!!!!!!!!!!!!!!!

,

просто "сказочный" колледж!просто мистический!особенно результаты диктанта!интересно,зачем абитуриенты здавали по 5 грн.на копеечные ручки,которые у них после диктанта и забрали?!а ещё интересно...что львиную долю ошибок составляют.....запятые!!!!!гениальный отсев!браво!

,

я закінчила коледж у 2009 році,навчалася на фельдшера,вже рік працюю фельдшером в селі,НАРОД це справді класний коледж:пари цікаві,викладачі дуже розумні і з розумінням ставляться до студентів,практика проходить тільки в різних лікарнях,,, хабарів не беруть,

,

ЛУЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ найкражий, найпристижніший навчальний заклад Волинської області. Тут найкращі викладачі, найрозумніші студенти, і найкращий директор. якого ми всі любим!!!!!!!!!!!!!!!!

Партнеры сайта
Колледж геологоразведочных технологий Киевского национального университета им. Т. Шевченко
Колледж геологоразведочных технологий Киевского национального университета им. Т. Шевченко
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Луцке, а также колледжи и техникумы в Луцке, курсы в Луцке, репетиторы в Луцке, работа в Луцке

Обратная связь