Луцький базовий медичний коледж


  • Луцьк · вул. Лесі Українки, 2, Волинська обл.
  • (0332) 72-36-55
    (0332) 72-37-87
  • денна, вечірня
  • Статус національний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Скажіть будь ласка, які цього року вступні іспити після 9 класу?

,

От мені просто цікаво, тут реально ніхто з викладачів не знає, як їхні колеги виконують свою роботу? Весь рік чекаю червня, щоб забрати документи. Хтось з вчителів приходить собі посеред пари, хтось взагалі їх не веде і ставить оцінки на рандом і це я про очне. Чесно кажучи, я б вже давно закрив цей коледж. Як же я жалію, що не почитала відгуки про цей інститут перед вступум

,

Чесно кажучи це треш!! Якщо хочеш бути на степендії треба просто списувати по-чорному. В 90% про якийсь ріст в студраді вам заливають, підвищених степендій вкрай мало і для "особливих". От хто реально круті- це викладачі (хоча теж не всі). На першому курсі у вас буде емоційне вигорання і бажання забрати документи. На 2 курсі вас будуть валити якимись непотрібними предметами і все для того, щоб ви не здали зно добре. Ну 3 вже краще, але теж не казка.

,

Навчаюсь на 2 курсі і всі ці негативні відгуки-брехня.З корупцією ні разу не стикалась і навчання дуже хороше та викладачі чудові.Всім рекомендую сюди вступати

,

Не рекомендую цю шарагу. З всіх вчителів лише кілька спеціалістів які чітко знають свою справу. За гуртожиткок взагалі мовчу:абітурієнтові показують один поверх який є самий кращий і кажуть що все так. Насправді в гуртожитку все розвалюється.

,

Закінчила цей коледж 4 роки тому і безмежно вдячна всім викладачам за ті знання , які дали мені. Зараз вже вчуся в медичному університеті і не скажу , що викладачі ЛБМК дають гірші знання. За 4 роки жодного разу нікому не платила і ніхто ніколи не заставляв це робити, якщо студент вчиться й прагне до знань , то й ставлення до нього відповідне.

,

Сьогодні простояла 25хв, поруч із зачиненими дверима приймальної, для отримання інформації, це у робочий час, слухаючи як там сміються і дзвенять ложками, після цього вийшла якась жінка, яка дожовувала і дуже нахабно і зверхньо зі мною розмовляла, і це тільки праймальна, гарне знайомство з коледжом...

,

Корупція та не компетентне ставлення викладача на вищому рівні. Нікому не раджу відправляти свою дитину навчатись у це місце!!! (Якщо вам важлважливе психічне і фізичне здоров‘я дитини)

,

Гарний коледж перш за все дає гідні знання. Ми ідем вчитись а не дивитись на ремонт аудиторій.

,

Навчаюсь 3 рік і все нормально, хто хоче вчитись тому неважко, є звичайно свої мінуси але їх можна зрозуміти у коледжі не настільки багато грошей щоб робити ідеальні аудиторії, але знання матимете високі , а ті хто каже що викладачі валять і тд в більшості розраховували на халяву, а не на навчання, так тут важко але результат того вартий.Хочете легко ідіть в ПТУ

,

Насправді коледж хороший, і надає студентам потрібні знання. Тут діє правило - головне сподобатись викладачеві на перших парах, і навчання піде як по маслу. Жаль що раніше цього не зрозуміла . Шумська найкраща)

,

Дуже поганий коледж!! Навчання проходить переважно в підвалах, в обласній лікарні погано пахне каналізація над головою( лайном) і вам прийдеться це нюхати, в інших підвалах теж погана ситуація доступу повітря нема, дихаєм пліснявою і грибком!! Викладачі відносяться погано і старається теье принизити переважно! Перездач куча і вчитися дуже важко як на коледж, і тому вам не лишиться вільного часу ні на себе ні на рідних і друзів бо за пропуски вам постійно будуть тріпати мозги і погрожувати доганою і групою аналізу або тим що виключать!! Також через те що малі корпуса вам прийдеться їздити по цілому місту на пари і не тільки а й за місто в Ліпіни, багато грошей піде на дорогу, а як ви не впспіваєте на пару на вас будуть кричати, дивуватися як це так і можуть вигнати з пари! Часу нема щоб нормально поїсти. На день по 5пар буває і 6, навчання з 8 ранку то ви собі уявіть коли вам треба встати щоб привести себе в порядок і поїсти!коледж забере від вас вашу молодість і час.то ще не всееаписан

,

Всі пишуть чіпуху, кажу за 11 клас, поступити легко, якщо ти не глупий, хабарі не пройдуть, готуйтесь до зно.

,

Якщо нормальні бали атестату і ЗНО то платити нічього не треба!!(ну звичайно тільки ту суму яка розрахована на рік)

,

Якщо хочеш поступити то заплати,і не маленьку суму

,

Вчитись важко,у простої людини яка прийшла після 11 класу в коледж може "поїхати криша"... на рахунок хабарів,то тут їх не беруть,все потрібнг вчити,зубарити...перездач може бути морее...але якщо вчасно здавати то вижити можна. Викладачі напевно як і в в кожному коледжі є різні....одні розуміють як важко і якщо їх предмет не такий важливий то вони вимагають менше. Рік навчання пройшов,надіюсь далі буде легше.

,

Вчитись важко але я знала куди іду мені цікаво. вчити багато потрібно. халяви немає.але вже і рік навчання майже пройшов ще екзамени і практика.

,

Народ ми ото тут навчаємочь почитали відгуки про те що коледж таккий хороший- бла бла бла...і ми офігіли)Насправді все не так як пишуть(деякі люди пишутьь що тут легко навчатись-люди,ви що школу закінчили з золотими медалями закінчили!!!??? ...просто норм людині тут може криша поїхати...вчитися тут нереально важко!( Навчають половину інформації яка зовсім не пригодиться..!все треба зубрити!валять перездачами!капец( Викладачі привикли щоб за ними бігали і вимолювали оцінки! Добре думайте перед тим як сюди поступити+! І+ вчитиись тут не дешево_

,

Щоб вступити туди - треба заплати кругленьку суму в баксах! Які там знання))))... Цей комент, звичайно видалять, і напишуть натомість який кльовий директор!!! І всі її люблять)))) ви хоч кальку змініть. А директорка, насправді - рідкісна дурепа

,

Завершила навчання у січні 2014 року. Зараз навчаюся у ВНЗ за напрямами, суміжними з охороною здоров'я. Знання, що отримала тут, мені пораз приносять користь протягом всього часу після завершення навчання. Викладачі хороші і ледарям тут робити нема чого. Вчити - не складно, коли хочеш; головне - не збирати перездачі :) хабарів ніхто не вимагає, я ні разу не платила за оцінки. Проте є традиції накривати стіл (цукерки, бутерброди, фрукти) на іспити - але цього ніхто не вимагає, особливо якщо комусь сутужно. Я з теплотою згадую Неділька Ігора Михайловича, Патракеєву Любов Ярославівну, Андрійчук Ольгу Ярославівну й Лазько Аллу Миколаїівну. Проте є деякі викладачі, які особисто мене дратували своєю незрілістю і духом комунізму. Я щаслива, що пройшла цей етап. Тут не лише дають знання, а виховують характер.

,

Дуже полюбила ЛБМК. За один рік навчання він став моєю другою домівкою і завдяки коледжу я почала навіть розвиватись творчо. Дякую всім викладачам за повагу і розуміння до студентів.

,

як хочеться сюди потрапити на навчання... мій дідусь теж закінчив це, на той час, училище... був хорошим фельдшером...

,

рік назад я закінчила назад,я скучаю за кодеджом

,

класний коледж

,

Планую поступати в цей коледж. Скажіть, чи реально важко вчитись і чи беруть хабарі?

,

Мені цікаво, а хто викладає у коледжі українську мову? Повна безграмотність!!!!!!!

,

Дуже класний коледж. Зараз навчаюся тут . На рахунок грошей, то якщо вчити і все вчасно здавати то можна обійтися і без хабарів. Навчання справді важке, але це ж медколедж, і ми знали куди йшли. Повага за строгість і розуміння. І щира подяка куратору Наталії Миколаївні Кормош.

,

Скучила, за студентським життям......коледж супер.....спогади залишуться назавжди і лише як найкращі епізоди мого життя...

,

супер

,

ЛБМК найкращий. Дуже вдячна викладачам,вони дійсно дають хороші знання.

,

Дуже класний заклад,я в ньому навчалась,Супер викладачі

,

все вирішують гроші 3000 доларів це мінімальна ціна за те що поступила

,

коледж класний всіх запрошую щоб ви поступали особливо класні вчителі

,

Тоже маю бажання поступати в цей коледж, хто має досвід підскажіть чи складно здавати екзамени і чи по закінченню можна знайти роботу.

,

медичний коледж найкращий в світі люблю його сильно=)

,

Луцький медичний коледж справді дуже-дуже класний!!!!!

,

Вступала того року але не пройшла((((( цього року теж біду пробувати !!!! надіюсь пройду!!! а так, на мою думку коледж насправді класний ,,діже сподобалось ставлення приймальної комісії!!!

,

рекомендую всім вступати !

,

я хочу сюди поступати що порадите?

,

Крутий коледж

,

ЛБМК- дуже хороший навчальний заклад!!!!!Викладачі дуже хороші, і знання дають прекрасні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

НАШ коледж дає кращі знання ніж вищі медичні заклади. Це я вам з досвіду говорю!Це найкращий заклад!

,

ЛБМК-це навчальний заклад де дійсно навчають, а не просто читають лекції. А хто не хоче вчитись або лінується-дають хабарі. Викладачі завжди праві у тому, що те,що ми не вивчили обов*язково пригодиться нам у житті. Любов Ярославівна-це найкращий, добрий, чуйний, стриманий викладач якого я коли небудь бачила.

,

ЛБМК -хороший навчальний заклад)Людмила Володимирівна thе bеst

,

Коледж класний!Я минулого року поступала...І не поступила!Можу сказати одне, беруть хабарі як і скрізь!!!

,

Вчитися реально важко!!! Вчителька латинської мови просто супер!!!!

,

просто супер .

,

Луцький коледж класний,а Аліса недуже!!!!!Класна Людмила Федорівна!!!!!

,

Закінчила ЛБМК 7 років тому спогади лишилися тільки найкращі , Якщо цікавить медицина вчитись зовсім не важко , відповідно якщо є знання ніяка "матеріальна допомога" не потрібна і ніхто нічого НЕ ВИМАГАЄ. Викладацький колектив хороший і- тут справжні професіонали. Особлива вдячність Хитрик Руслані Степанівні за знання, вимогливість і СПРАВЕДЛИВІСТЬ , педіатрія мені дуже згодилася у роботі і повсякденному житті - конспекти зачитані до дір :)

,

ЛБМК - найкращий!!!!!!!!!!!!!!!!Викладацький колектив супер, адміністрація також, дуже гарно запам"яталася Раїса Іванівна чудовий викладач, людина і керівник, ну і звичайно наш директор, якого ми всі любимо і поважаємо!!!!!!!!! P. S. на рахунок мітики такого ніколи небуло, якщо людина тупа, то їй і немає ,що робити в стінах нашого коледжу. І зовсім не дорого!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Закінчила у 2010, дуже рада, знання дійсно хороші. Вчитись важко, прогулювати пари не вийде!!!!! Шари не має!!!!

,

Я закінчила навчання у 2009. Насправді коледж хороший.Хороші викладачі, студенти які хочуть знати -будуть знати.А от нарахунок хабарів буває порізному.

,

ДУЖЕ класний

,

я закінчила 2010р. задоволена щотам навчалась.

,

луцький медичний коледж - найкращий, так тримати!

,

найкращий та найдрожчий у плані...

,

я люблю медичний коледж

,

Класний коледж!!!

,

Закінчила ЛБМК у 2002 році. На мою думку, кращого навчального закладу з підготовки середнього медичного персоналу у нашому регіоні не існує. Дякую всьому викладацькому складу за гарні знання.

,

Я закінчив в 2008р.ЛУЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ найкражий, найпристижніший навчальний заклад Волинської області. Тут найкращі викладачі, найрозумніші студенти, і найкращий директор. якого ми всі любим!!!!!!!!!!!!!!!!

,

просто "сказочный" колледж!просто мистический!особенно результаты диктанта!интересно,зачем абитуриенты здавали по 5 грн.на копеечные ручки,которые у них после диктанта и забрали?!а ещё интересно...что львиную долю ошибок составляют.....запятые!!!!!гениальный отсев!браво!

,

я закінчила коледж у 2009 році,навчалася на фельдшера,вже рік працюю фельдшером в селі,НАРОД це справді класний коледж:пари цікаві,викладачі дуже розумні і з розумінням ставляться до студентів,практика проходить тільки в різних лікарнях,,, хабарів не беруть,

,

ЛУЦЬКИЙ БАЗОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ найкражий, найпристижніший навчальний заклад Волинської області. Тут найкращі викладачі, найрозумніші студенти, і найкращий директор. якого ми всі любим!!!!!!!!!!!!!!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Луцьку, а також ЗВО (вузи) в Луцьку, курси в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку