Івано-Франківський фінансово-комерційний кооперативний коледж імені С. Граната

Івано-Франківський фінансово-комерційний кооперативний коледж імені С. Граната

Ивано-Франковский финансово-коммерческий кооперативный колледж имени С. Граната
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

110
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Вчився тут на початку нульових. Вже 20 років минуло. Коледж дуже гідний

,

Гарний заклад. Я тут вчився бо мені було близько додому, а не як у "нафти і газу" туди ходити далеко

,

Коледж приватний, тобто державних місць немає, але є знижки наприклад тим хто сирота, або батько атошник (можна як мінімум третину зекономити). Викладачі хороші, і доступно пояснюють матеріал. Взяток немає, від слова зовсім, але вони і непотрібні, тому що якщо ви хоча би ходите на пари, то вам точно поставлять оцінку, а якщо щось трохи і розумієте, то тоді взагалі топ. З всіх предметів, вам дадуть базові знання, і не сумнівайтеся, а вже якщо хочете чогось більшого досягти, то маєте самі вчити вибрану вами тему самостійно, а якщо щось не зрозуміло, то викладачі будуть раді допомогти вам, і допоможуть знаю по собі. Ще сподобалося те, що викладачі приводять цікавих людей, які розказують про тонкості роботи в тій чи іншій спеціальності, і після виступу, ви можете поспілкуватися з ними, і можливо отримати роботу. І ще одне. Майже кожного місяця проводяться екскурсії, звичайно не безплатно, наприклад музеї Івано - Франківська, і подорожі в Київ, Львів, Камянець- норма. Плюс є автошкола рядом

,

Кто не хочет учиться - вам сюда. Кто хочет - лучше не надо. Две звёзды за ремонт.

,

Тим хто пише про чистоту, ви мені вибачте але це ж не викладачі залишають сміття під столами правда? А як студенти насмітили на парі то ви думаєте дві чи три прибиральниці встигатимуть після кожної пари прибрати за вами?! Ні! Тим більше я тут вчилась і за кожною групою є закріплена аудиторія , щоб прибрати. Далі про "взятки" , я вчилась на відмінно і такого навіть в думках ні в кого небуло, деякі з одногрупників пробували дати грошей і НІХТО не взяв щей догани діставали , заставляли здавати ще раз або писати реферати робити презентації , про гроші нейшлось ніразу!!! Так що незнаю хто такого напридумував! !! Викладачі тут всі чудові без винятку! І я можу сказати що це найкращі роки в моєму житті сповнені веселощами і розвагами які для нас студентів створювали викладачі!!! Я вчилась на ресторанному обслуговуванні і моя викладачка Оксана Григорівна була мені як мама яка все підкаже і розкаже і підтримає, так були викладачі з якими важко , так є всюди але нічого страшного тут немає)


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Івано-Франківську, ЗВО/ВНЗ в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетиторів в Івано-Франківську, роботу в Івано-Франківську.