Специальности
Оценка посетителей
(по 21 комментарию)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

В училищі спеціалістів обмаль. На уроки можна не ходити, оцінки поставлять.

,

Мій син вчився 5 років.Спочатку нарікав що вчителі вимагають знань, майстри заставляють багато працювати "набивати руку". Але зараз мій син самостійно працює і з вдячністю згадує той час, коли його навчали майстерності, тепер він кваліфікований спеціаліст і гарно заробляє. Великий уклін викладачам і особливо майстрам виробничого навчання за їх нелегку працю, за велике терпіння, за турботу про наших дітей і за те що роблять з них професіоналів. Повірте, нарікають ті, хто так і не зрозумів для чого пішов в училище. Прийшов ...відсидів...і пішов з нічим. Таких життя добре потріпає поки не навчаться...

,

Керівництво відмиває гроші кожен рік робить ніби ремонт . Столярна майстерня - жах станки 50-60 рік минулого століття .Сварщики якщьо Вашу дитину хоть покажуть як зварювати це вже Вам повезло .Кухарі бідні діти останні роки ніяк не зроблять ремонт в столовій ....Так можу розказати про кожну професію в училищі забудьте щьо Вашій дитині предложать піти кудись на практику -самі шукайте і обовязково за практику гроші здайте ..Постійно збирають гроші на благочиність - добровільно примусово. Керівництво тільки здає звіти які ми гарні - бо працюють оді родичі.

,

Дно, спочатку подобалось навчатись, та постійні вимагання грошей набридли , задумуюсь піти геть недовчившись через це.

,

Здивований такими негативними коментарями. Навчався в училищі все подобалось, майстер виробничого навчання і класний керівник хороші, дбали про нас як батьки. Працюю за спеціальністю, вдячний за отримані знання і практику.

,

Сучасне училище. Гарна навчальна база. Дитина навчається з задоволенням.

,

Тут приймають на роботу викладачів без досвіду роботи, які схильні до психологічного насильства та до проявів агресії. Ці люди не мають ніякого права працювати у цьому навчальному закладі, та ще й невідомо як туди потрапили.

,

дійсно, училище послідній місяць випускникам вирішили не виплатити стипендію-гадають їм це зійде з рук!!!!!!!!

,

дирекція училища дбає лише для своєї вигоди наживи, а для якості навчання абсолютно байдуже. підручників не дають, гроші на всякі роботи збирають, навіть у судових справах проти них залучають на свій захист учнів насильно (або за пиріжки)смішно(художники навіть лозунги малювали)

,

училище повністю корумповане.жах,що буде дальше

,

училище працює не на якість, а на показники для амбітного директора(який поняття не має в освіті). Книжок дітям не дає, каже що не треба та й грошей немає. Крім того, гроші на благодійність вимагає. На методиста заступника поставив свою жінку, яка абсолютно далека від цієї справи. Жах!!!!!

,

важко не важко діти стараються як можуть вони ще не дорослі може щось не получається а такий варіант мам не проходить бо майстрові можуть наказати- відраїти туалет .ну нічого на це також є закон тоді пишемо заяву суд і статтю в місцеву газету буде гарна репутація для училища я мовчати не буду

,

Так важко на практиці,а хто казав що буде легко.Ми самі обрали цю професію.

,

Використовують учнів впту як дешеву робочу силу працюють на практиці кухарі по 56 годин на тиждень ,хоча по закону стаття 51 про права людини дітям віком від 16-18 років треба 36 годин на тиждень.Як ідуть на зміну о 6 годині ранку ,то приходять о 20.00.Діти замучені ,а всім пофік головне ,щоб грошей за літо на училище заробити,ноги болять попробуйте 14 годин тільки відпочивають коли їдять, а потім дальше вперед ще й з криком майстрової ,а що та дитина після першого курсу ще так дуже вміє робити. Ніхто немає ні стиду, ні совісті тож не їхні діти працюють.

,

училеще просто клас і самоврядування просто умнічкм усе роблять для учнів))))))))))))))

,

Професіоналізм тут високого класу! сам вчусь тут

,

тут класно!!!

,

красиве, сучасне, але напрягають вчителі занадто

,

є хороші спеціальності.як мама ,я можу надіятися,що син не буде без освіти.

,

Прікольне училище... там багато чого можна навчитись .... ))

,

Закончили многие мои знакомые. Отличные специалисты получились !

Партнеры сайта
Академия искусства красоты
Академия искусства красоты
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Калуше, а также колледжи и техникумы в Калуше, курсы в Калуше, репетиторы в Калуше, работа в Калуше

Обратная связь