Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Вище професійне училище № 7


  • Калуш · вул. Б. Хмельницького, 78, Івано-Франківська обл.
  • (03472) 6-18-32
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Суперовий навчальний заклад!

,

В училищі спеціалістів обмаль. На уроки можна не ходити, оцінки поставлять.

,

Мій син вчився 5 років.Спочатку нарікав що вчителі вимагають знань, майстри заставляють багато працювати "набивати руку". Але зараз мій син самостійно працює і з вдячністю згадує той час, коли його навчали майстерності, тепер він кваліфікований спеціаліст і гарно заробляє. Великий уклін викладачам і особливо майстрам виробничого навчання за їх нелегку працю, за велике терпіння, за турботу про наших дітей і за те що роблять з них професіоналів. Повірте, нарікають ті, хто так і не зрозумів для чого пішов в училище. Прийшов ...відсидів...і пішов з нічим. Таких життя добре потріпає поки не навчаться...

,

Керівництво відмиває гроші кожен рік робить ніби ремонт . Столярна майстерня - жах станки 50-60 рік минулого століття .Сварщики якщьо Вашу дитину хоть покажуть як зварювати це вже Вам повезло .Кухарі бідні діти останні роки ніяк не зроблять ремонт в столовій ....Так можу розказати про кожну професію в училищі забудьте щьо Вашій дитині предложать піти кудись на практику -самі шукайте і обовязково за практику гроші здайте ..Постійно збирають гроші на благочиність - добровільно примусово. Керівництво тільки здає звіти які ми гарні - бо працюють оді родичі.

,

Дно, спочатку подобалось навчатись, та постійні вимагання грошей набридли , задумуюсь піти геть недовчившись через це.

,

Здивований такими негативними коментарями. Навчався в училищі все подобалось, майстер виробничого навчання і класний керівник хороші, дбали про нас як батьки. Працюю за спеціальністю, вдячний за отримані знання і практику.

,

Сучасне училище. Гарна навчальна база. Дитина навчається з задоволенням.

,

Тут приймають на роботу викладачів без досвіду роботи, які схильні до психологічного насильства та до проявів агресії. Ці люди не мають ніякого права працювати у цьому навчальному закладі, та ще й невідомо як туди потрапили.

,

дійсно, училище послідній місяць випускникам вирішили не виплатити стипендію-гадають їм це зійде з рук!!!!!!!!

,

дирекція училища дбає лише для своєї вигоди наживи, а для якості навчання абсолютно байдуже. підручників не дають, гроші на всякі роботи збирають, навіть у судових справах проти них залучають на свій захист учнів насильно (або за пиріжки)смішно(художники навіть лозунги малювали)

,

училище повністю корумповане.жах,що буде дальше

,

училище працює не на якість, а на показники для амбітного директора(який поняття не має в освіті). Книжок дітям не дає, каже що не треба та й грошей немає. Крім того, гроші на благодійність вимагає. На методиста заступника поставив свою жінку, яка абсолютно далека від цієї справи. Жах!!!!!

,

важко не важко діти стараються як можуть вони ще не дорослі може щось не получається а такий варіант мам не проходить бо майстрові можуть наказати- відраїти туалет .ну нічого на це також є закон тоді пишемо заяву суд і статтю в місцеву газету буде гарна репутація для училища я мовчати не буду

,

Так важко на практиці,а хто казав що буде легко.Ми самі обрали цю професію.

,

Використовують учнів впту як дешеву робочу силу працюють на практиці кухарі по 56 годин на тиждень ,хоча по закону стаття 51 про права людини дітям віком від 16-18 років треба 36 годин на тиждень.Як ідуть на зміну о 6 годині ранку ,то приходять о 20.00.Діти замучені ,а всім пофік головне ,щоб грошей за літо на училище заробити,ноги болять попробуйте 14 годин тільки відпочивають коли їдять, а потім дальше вперед ще й з криком майстрової ,а що та дитина після першого курсу ще так дуже вміє робити. Ніхто немає ні стиду, ні совісті тож не їхні діти працюють.

,

училеще просто клас і самоврядування просто умнічкм усе роблять для учнів))))))))))))))

,

Професіоналізм тут високого класу! сам вчусь тут

,

тут класно!!!

,

красиве, сучасне, але напрягають вчителі занадто

,

є хороші спеціальності.як мама ,я можу надіятися,що син не буде без освіти.

,

Прікольне училище... там багато чого можна навчитись .... ))

,

Закончили многие мои знакомые. Отличные специалисты получились !


Залишити відгук

Усі коледжі в Калуші, а також курси в Калуші, робота в Калуші