Брошнівський професійний лісопромисловий ліцей

Брошневский профессиональный лесопромышленный лицей
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

23
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Вчуся на електро-зварника на 2 курсі, мені здається, що майстри відповідають всім нормам, адже зварювати навчили, а що до викладачів, подобається викладач світової літератури Надія Василівна, Антоніна Михайлівна, ну вчителі теж в цілому нормальні, просто деякі занадто високо себе ставлять (ну але таких не багато) Скажу навчанням задоволений. Запрошую всіх до Брошнівсього ПЛПЛ.

,

Заклад нормальний,але майстри не письменні!Ласкаво Просимо у бурсу

,

Вчителі дуже тупі але в цілому є дуже розумні викладачі такі як: Антоніна Михайлівна, Любов Петрівна... а майстри виробничого навчання зварників некваліфіковані взагалі цілими днями сидиш в майтерні протираєш штани тому що не має що робити там

,

Я вже 3 роки як закінчила ліцей і думки своєї не міняю..дуже гарний заклад,хороші викладачі,майстри.Єдине,що важко після навчання знайти за обраною професією роботу,а так все супер,скучаю дуже за випуском 2010р.((ви найкращі!

,

наш ліцей найкращий я у ньому навчаюся і зовсім не жалію що пішла вчитись. вчитилі супер а майстри ще кращі тож раджу поступати в брошнів не пожалієте я вам гарантую.


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в смт Брошнів-Осаді.