Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

120
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила коледж у 2019 році з червоним дипломом. Окрім надзвичайно гарних знань з фаху, коледж виховав мене як особистість! За 4 роки ми спробували себе у всіх можливих ролях: вчителі, вожаті, волонтери, актори... Широкий вибір занять у позаурочний час - це гарна база у майбутньому! Навчатися прийдеться і справді багато, по 4 пари на день, як мінімум. Якщо пропустив заняття з поважної або неповажної причини - маєш "здати" тему. Оцінок за "гарні очі" або "купюри" ніхто не ставить!Курсову роботу теж пишеш самостійно. До речі, дехто писав, що беруть студентів, що мають низькі бали. Так ось: в нас теж в групі були такі студенти, котрі пройшли на контрактну форму навчання на останній хвилі. Проте, з тим рівнем освіти, що має коледж, це не принципово. Бо все, що учень не знав в школі, те його навчать на першому курсі, адже там опрацьовується програма за 10-11 класи і здобувається шкільний атестат. Зараз я працюю в приватній школі та кращих таборах, навчаюся у двох ЗВО. Все завдяки коледжу!

,

Закінчила коледж у 2017 році, після чого вступила до Університету в Умані на ту ж спеціальність. Хочу подякувати викладачам коледжу за знання, які я тут отримала, велику кількість практики, тому що в університеті я отримала лише нервовий зрив та небажання навчатися. Усі викладачі коледжу дуже чуйні, розуміючі, професіонали своєї справи. За 4 роки навчання не мала жодного талону, тому що потрібно вчитися, тим більше, якщо тобі дають знання, якими ти можеш скористатися у майбутньому. Всі, хто пишуть про корупцію, не знаю звідки ви то взяли, можливо самі пропонували, тому що я за 4 роки її не побачила. Це, можливо, чи не єдиний заклад, де її немає, за що величезний плюс. Загалом це найкращий коледж, директор і викладачі. Згадую тільки теплими словами.

,

Найкращий навчальний заклад міста Володимира-Волинського! Найкращі викладачі, креативні студенти. Тільки у цьому навчальному закладі Ви зможете проявити свої творчі вміння на 100000%. Якщо Ви любите читати книги, хочете працювати з документами і людьми, тоді запрошуємо вступати на спеціальність "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа". Тільки на цій спеціальності Ви зможете проявити себе по-новому і в майбутньому здобути хорошу професію і працювати в бібліотеках, музеях і архівах України. Запрошуємо Вас до нашого навчального закладу!

,

Гарний коледж. Навчатися важко, але для тих, хто хоче стати вчителем, всі труднощі варто здолати, тому що у цьому коледжі навчають, виховують високо кваліфікованих вчителів. Гарні вчителі, особливо філологи, які підготували студентів до ЗНО дуже якісно, а результатом цьому є високі бали. Прекрасний директор. Він робить багато для цього коледжу. Можу сказати,що коледж дійсно гарний для тих, хто хоче вчитися і бути дійсно професійналом у своїй справі.

,

Коледж дійсно непоганий і, попри всі недоліки, після закінчення навчання я з теплом згадую роки, проведені тут. Проте не варто ганьбитися, намагаюсь набити собі ціну, це виглядає недолуго. Визнайте свої недоліки та почніть працювати над їх усуненням, забезпечте нормальну якість навчання онлайн/офлайн, не дезінформуйте абітурієнтів та навчіться нарешті ставитися з повагою до студентів та їх особистої думки (так-так, навіть якщо ви з нею не згодні).


Залишити відгук

Усі коледжі в Володимир-Волинському, а також репетитори в Володимир-Волинському, робота в Володимир-Волинському