Кіровоградський професійний ліцей побутовою обслуговування

Кировоградский профессиональный лицей бытового обслуживания
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

25
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Найкраще училище,закінчивши отримала море знань.Викладачі та майстри виробничого навчання найкращі.Павленко Т Г найкращий викладач технології,доступно і цікаво викладала матеріал .Є що згадати

,

Дуже гарні спогади пов'язані з цим ліцеєм! Гарні вчителі,які дають достойні знання.Велике спасибі Лизогуб Наталі Леонідівні,яка стала нам другою мамою !

,

Мене знам'янсьй професій ліцей дуже подобається Майстер Крилова Надія Іванівна дуже добра завжди підтримає підскаже не дасть в обіду житерадісна милосердна привітна можна по спілкуватися якщо щось не виходе завжди каже ти зможеш не здавайся я в тебе вірю усміхнена вона мене в первий раз сподобалася коли приїхала до нас пристави професію штукатур лицювальника - плиточник я її дуже поважаю усим серцем такий Майстер як в нас ніде не знайдеш таких людей бе побільше дуже прибуткова професія завжди собі можна зробить ремонти іншим людям

,

Закончила лицей в 2013 году.Учатся там много разных детей,которых контролировать очень и очень сложно.НО! Преподаватели добрейшей души люди,я благодарна каждому ,кто проявил ко мне терпение и попытался вложить в меня максимум знаний.Отдельно спасибо директору Таран Анатолию Анатольевичу и заместителю Лень Михаилу Николаевичу ,благодаря которым обо мне и моих способностях напечатали две газеты и пригласили в студию «Ранкова кава» как гостя программы.Мой мастер и наставник Швыдка Наталья Викторовна и руководитель класса Ткаченко Валентина Владимировна - они выкладываются на максимум,работая индивидуально с каждым,и мастера других групп всегда приходят на помощь,все учителя без исключения на столько отзывчивые,насколько это возможно.Преподаватели очень хорошие.В меня вложили максимум знаний,потому что я этого хотела,если вам не нравится профессия,то и преподаватели и стены в заведении булут вас раздражать.Я сейчас работаю в компании AndreTan и научили меня шить в КПЛПО!

,

не идите сюда учится! мастера не образованные... грубят, унижают и ещё там холодно! если вам дороги нервы не идите учится сюда!!!!


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Кропивницькому , ЗВО/ВНЗ в Кропивницькому , курси в Кропивницькому , репетиторів в Кропивницькому , роботу в Кропивницькому .