Кропивницький коледж ПВНЗ «Університет сучасних знань»Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Что бы там не говорили,но преподователи там очень хорошие,понимающие,умные,квалиф.,Дають возможность всем учиться,а те кто не хочет тех заставляют,Правда жаль,что с лицензиею так...а в целом неплохо.

,

Шановні батьки дітей, що навчаються у Первомайській філії КІРУЕ! Забирайте дітей з цієї бурси. Проводять набір на правознавство, а немають ліцензії. Дотримали документи до кінця приймальної комісії, а тепер хочуть заповнити пусті місця на бухгалтерський облік. Відгукніться, хто опинився в такій ситуації, як ми. Залишати таке неможливо. Для них це не освіта, а бізнес. Ми будемо звертатись до МОН України.

,

нормаль здесь, преподователи хорошие!

,

Сдесь думают только о ваших деньгах!!!!А с теми дипломами Вы будите сидеть дома!!!!СЛАБЕНЬКО!!!!

,

Институт даёт действительно хорошее образование. Его дипломы не требуют подтверждения в Европе и Канаде. Так-что думайте сами. Получать знания можно где угодно, а вот научиться чему-то именно здесь.

,

Замечательный институт! Кто не верет просто зайдите в средину...

,

чудовий інститут!!!! раджу.....!

,

разводняк типа бурса-інститут

,

мені не подобається тут навчатися


Залишити відгук

Усі коледжі в Кропивницькому (Кіровограді), а також ЗВО (вузи) в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)