Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг

Кировоградский профессиональный лицей сферы услуг
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

32
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Самый ужасный лицей и лицемерные все!!!! Советую не поступать в этот галимый лицей!

,

Училище просто ужас... Ничего не могу сказать хорошего, мне просто жалко тех девочек и мальчиков, которые там учатся. Пошла на практику, в договоре чётко написано "деньги с зарплаты МОГУТ быть начислены на училище". Прошло недели две после того как мы вышли на учёбу в само училище после практики, так сразу с нас начали в жестокой форме требовать деньги за практику, так званые "перерахунки". На счёт учителей, есть хорошие (мне очень жалко что они работают в таком месте), есть и такие что даже не хотят учить детей и просто сидят на парах и говорят по телефону с родственниками. НЕ советую никому и ни за каких обстоятельств поступать в это училище.

,

Чесно кажучи, вступаючи до цього ліцею, я не очікувала, що тут такий чудовий педагогічний колектив. Майже всі вчителі з розумінням і терпінням ставляться до студентів. По ним видно, що вони люблять і розуміють свою роботу. Особливо хочеться подякувати Вікторіі Саввічні. Залишайтеся такою надихаючою і харизматичною завжди.

,

Я навчаюсь на продавця. Мені дуже подобається. Виробничу практику ми проходимо в магазинах "Сільпо" та "Копілка". Вчителі сучасні, доброзичливі

,

Зараз на другому курсі,навчаюсь на продавця продовольчих товарів та не продовольчих,вчителі та майстри дуже добрі та відповідальні,відносятся до учнів з розумінням та повагою,якщо деякі думають що якщо ти поступив до "пту" то ви глибоко помиляєтесь,тому що деяка молодь не може вступити до вищіх навчальних закладів та платиті великі кошти для навчання.


Дивіться також усі коледжі в Кропивницькому , ЗВО/ВНЗ в Кропивницькому , курси в Кропивницькому , репетиторів в Кропивницькому , роботу в Кропивницькому .