Кропивницький коледж механізації сільського господарстваСпеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила коледж у 2020 р., навчалась за спеціалістю "Право". Як людина, яка 2-й рік працює за своєю спеціальністю, можу сказати, що викладачі надали ті теоретичні знання, які і зараз необхідні для працевлаштування та подальшого виконання професійних обов"язків. За період навчання всі оцінки заробила власним розумом, викладачі завжди з розумінням відносились до пропусків з поважних причин та йшли на зустріч з перездачами, дозволяли перекрити -н- на парах, якщо залишався вільний час, або на перервах. Не шкодую про всі 4 роки навчання, оскільки отримала дійсно необхідні знання та життєвий досвід.

,

...Колобишко Віталій Вікторович, як згадується нижче, навчив що таке "злочин " та привив любов до своїх дисциплін; а завдяки Шпильовій Ганні Олександрівні, "Цивільне право" та "Адвокатуру" знаю "на зубок". Кожен із них-професіонал своєї справи, який завжди готовий підтримати та дати корисну пораду. На превеликий жаль, бачу багато коментарів щодо корупції на нашому відділенні та коледжі в цілому. З цього приводу я маю власну думку: щоб навчатися ,не потрібні були гроші , потрібні були знання та старання з боку кожного студента. Особисто я ні разу не пошкодувала, що вступила в коледж, адже після нього залишилися лише приємні спогади, знайомства та багаж знань.

,

Всім доброго дня! В цьому році я закінчила коледж, навчалася на відділенні "Економіки та права ", що раніше йменувалося як відділення "Правознавство". Висловлюю подяку викладачам нашого відділення, адже вони дали величезний багаж знань, навчили практики та робочій дисципліні, поділилися своїм безцінним досвідом з нами, студентами. Хочу відмітити деяких викладачів, котрі внесли особливий вклад в кожного з нас :Кормош Оксану Іванівну, яка навчила нас дисципліні, роботі в команді за межами аудиторії, провела нам судове засідання , завдяки якому кожен зміг примірити роль судді, адвоката , прокурора та інших учасників судового процесу, організовувала екскурсії та поїздки, тим самим, залишила на згадку кожному з нас шалені емоції; Моргун Людмила Борисівна, в свою чергу завжди могла дати слушну пораду, вміла заохочувати навіть ледачого студента до роботи, поділилась своїм досвідом...

,

Училась в этом колледже на юридическом отделении,честно сказать моментами нравилось моментами нет,плохо что практику когда надо было проходить сам в поисках ПУО,некоторые преподаватели просто приходят на пару отчитать материал с листочка, при этом требуя знаний от студентов. Действительно есть преподаватели,у которых ты добровольно принудительно учишь материал,а у некоторых вовсе пары летят как минута и ты слушаешь не отвлекаясь не на секунду,но к сожалению таких мало. Многие пишут на счет того что гребут деньги я б сказала так,что касается прогулов или там каких -то плохих оценок их при большом желание можно закрыть и без денег.Ну что касается зачетов или экзаменов,то будь добр достать купюру,и не важно отличник ты или нет.

,

Шановні вчителі на дворі 21 століття у всіх є інтернет під час карантину можно було б вести і онлайн уроки ,як це роблять багато учбових закладів. Діти не розуміють багато профільних предметів. Одне питання за що ми платимо гроші, якщо діти самі розбирають весь матеріал

,

Чудовий колледж, сам навчався на електрика і не пожалкував ні разу не заплатив за оцінку викладачі чудові дуже добре пояснюють, на роботу запрошували майже кожного дня нашу группу, більшість з групи працюють за спеціальністю і це дуже добре. Головним плюсом є те що можна перевестись на індивідуальне навчання і поєднувати навчання і роботу!!!

,

Таке враження що технікум механізації сільського господарства більш меньш нормально навчає тільки бухгалтерів і правознавців. Можливо його вже треба перейменувати у технікум бізнесменів? Сільськогосподарської техніки в них всерівно вже не залишилось, як вони навчають? Хабарі це серйозно.

,

Учился в этом колледже на механика ! Есть ещё здесь преподы нормальные , ну почти все требуют деньги !!!! Заставляют подмытать , а не практику проходит после требуют что-то , что даже в глаза не видел ! Не советую этот колледж , одно только название , тянуть деньги и нечего больше!

,

Навчалася в технікумі на відділенні "Правознавство",хочу сказати,що знання дають,а точніше ті хто хоче,той отримає хорошу базу.У Кормош Оксани Іванівни на парах знання отримають всі,навіть ті,хто не хоче або не може,в неї таке не проканає,вона навіть сліпого навчить букви очима читати і процесуальні документи складати не виходячи за поля на чистому листку А4, це людина з великої літери, за що я їй безмежно вдячна.Ліщукова - о, це викладач,який знає своє діло і Вас тому навчить, заслуговує на велике ДЯКУЮ.)Моргун - викладач,який має практику та навчить вас всьому тому,що знає сама,велика молодець,дає хорошу базу.Шпильова - знає свій предмет від "А" до "Я", навчить Вас,оцінку за красиві очі ніколи не ставила. Колобишко - практики не дав,зате навчив де шукати теорію, і що таке "злочин".Відмітила тих,хто дійсно заслуговує на подяку від всього серця,це не просто люди,не просто викладачі,це частинка мого життя,які показали як треба. Безмежно ВАМ вдячна, роки в технікумі не пройшли даремно

,

Люди которые учились за деньги, учат учиться за деньги..

,

Навчаюсь в коледжі вже 3 рік, коли вступала, ще був технікум, багато змін відбулось за час мого навчання. Хочу спростувати думку Олексія, який писав про те, що в навчальному закладі є корупція, що за все потрібно платити. Ніхто з викладачів, зокрема на відділенні де навчаюсь я - "Бухгалтерський облік", не вимагають гроші за оцінку чи за "н". Все можна легко перездати, всі викладачі йдуть на зустріч. З думкою про те, що потрібно платити за вступ теж не згодна. Адже можна легко вступити на державне місце, не заплативши жодної копійки (з власного досвіду). Звісно, є свої мінуси, і є, що змінювати, але я гадаю з часом все буде удосконалено. Загалом, я раджу вступати.

,

Учусь в этом колледже на 3 курсе , Бухгалтер ! Сказать , что я довольна что учусь здесь - это ничего не сказать , я оочень рада, что поступила именно сюда ! Конечно сначала было сложно , ведь перестояться со школьной жизни на студенческую удаётся не сразу ! На нашем отделении преподаватели лучшие ( Бух Учёт ). Отношения преподавателей и студентов взаимные , если ты хорошо относишься к преподавателю и к его предмету , то и к тебе будет хорошее отношение с их стороны ! Обьем домашнего задания такой , что успеваем и учится ,и отдыхать ! Если говорить за практики по специально , которые мы проходим в колледже , то они настолько быстро и интересно проходят , что хочется продолжения ! В общем всем советую поступать именно сюда ! Здесь всем рады , Добро Пожаловать !!!!

,

Я навчаюся на 3 курсі, коледж перевершив всі сподівання, на відділенні "Бух. облік" чудові викладачі , які завжди допомагають в будь якій ситуації. Завдяки ним я отримала хорошу базу знаннь, так що після технікума відразу можна виходити на роботу, якщо є тяга до навчання то платити за оцінки не потрібно, так як всі йдуть на відділені на зустріч. Раджу вступати до нас, а якщо у вас буде куратором Кузнєцова Ольга Валентинівна то вам автоматично пощастило)))

,

Сейчас учусь на последнем курсе бух облик, люблю свой техникум и отделения,скажу одно , учителя больше волнуются за тебя , чем ты сам. Знания дают хорошие, на работу берут с руками и ногами , когда узнают что закончили техникум . Конечно дисциплина серьёзная, каждая н это 2, постоянно пересдаешь, но это вырабатывает нашу отвественность. На счёт взяток , бред какой-то !!! Зная ситуации в остальных колледжах , у нас ещё по божески! И ребятки коррупцию мы создаём сами, не снимайте с себя вину !

,

Учусь уже три года в этом учебном заведении ,преподаватели хорошие всегда идут на уступки. Как по мне техникум даёт хорошую базу знаний, рекомендую

,

Учусь в этом колледже на 3 курсе , Бухгалтер

,

Закінчив декілька років тому, в свій час обожнював свій технікум, ще тоді він просто називався Кіровоградський технікум механізації сільського господарства. Честно поклавши руку на сердце, можу сказати, я ні разу не платив за оцінки, хоча були випадки коли вимагали, інші платили і постійно. На сьогодні, за словами знайомих, які своїх дітей віддали на навчання до технікуму. Відповідають, що вступити - треба давати хабар, хочеш не трійку навіть якщо знаєш - плати гроші. Хочешь відпрацювати "н" навіть якщо хворів - плати. Декілька випускників сказали, що всім знайомим будуть казати не вступати на електрика, тому що зараз там викладачі зовсім нічого не знають, "молоді та зелені" та прийшли працювати тільки заради грошей. P.S. На сьогодні навіть лабораторії зостались моїх років, нічого не оновлюється - але це не знаю, чи держава не фінансує, чи крадуть. Мабуть у всіх зараз ВНЗ-ах беруть тільки гроші, а не дають знання.

,

Зараз навчаюся на останньому курсі цього технікума, відділення "Бухгалтерський облік", і можу сказати одне, можливо на відділенні Правознавства щось і траплятися таке, але я б ще раз вступила до цього на даний час коледжу. Викладачі вимагають знання, якщо не навчаєшся, сам винен, 3 роки навчаюсь і ні разу не злетіла з стипендії. Можливо погані речі про коледж пишуть ті, кого вигнали за щось, це вже особиста драма кожного. Гуртожиток мене влаштовує, як дівчина то на своєму етажі чистотою задоволена. До гуртожитку іноді приходить медсестра, щоб перевірити умови проживання студентів. Викладачі йдуть на зустріч, якщо і ти добре відносився до них, це зрозуміло, що ніхто не буде допомагати тобі, якщо ти будеш вести себе як остання ****. Особлива подяка нашому куратору, яка відноситься до нас як до рідних дітей. Якщо ти хочеш навчатись, і мати гарні знання - вступай до цього технікума.

,

Взагалі знаннями задоволений, але деякі викладачі поводились часто не професійно. Крім того, багато хто вимагав гроші за заліки,екзамени та пропущені заняття. Навчався 10 років тому. Про стипендії,за які студенти тільки розписувались і віддавали завідуючим відділенням, підтверджують і зараз багато моїх знайомих. Зараз племеник навчається там і зрозуміло, що там зовсім нездорова атмосфера , в общазі бардак, куратор групи -"дивиться в руки " за що б ще здерти грошей, чи якихось вигод собі. Деякі молоді викладачі зовсім не розуміються на предметах. А самий придуркуватий співробітник - колишній завуч зараз взагалі працює директором. Коротше зараз би мабуть нікому не порадив йти туди на навчання. Відмініть побори і технікум стане колись одним з найкращім в країні.

,

Учусь в техникуме и в шоке. Сбивают деньги за оценки, но не все, еще остались преподаватели-люди. Корупция полная.

,

Всім бажаючим,ласкаво просимо! Найкращий технікум)))

,

В минулому році випустився з технікуму, відділення "Правознавство". Навчають не погано, але це дуже корумповане відділення. Майже всі викладачі не просто беруть гроші, а вимагають. Беруть з усіх, навіть з тих хто навчається добре і сам. Дійшло до того, що викладачі збираються і вирішують скільки буде коштувати залік і екзамени. Якщо у вас є вибір, то краще вступайте до іншого вузу.

,

В техникуме практики по специальности как таковой нет, я вместо неё заставляют подметать и убирать листья.... Но зато потом подавай звит о том чего в глаза и не видели. Такое впечатление что пришёл учиться на дворника. Перечисляют на студентов липовую денежную помощь. А потом заставляют её снимать с карточки и отдавать зав отделения.

,

самый классный техникум! поступайте-не пожалеете!

,

Классный техникум

,

Учился в данном технаре с 91- по 94 потом универ в Харькове. Так вот! Про универ уже ничего не помню почти, а техникум досих пор лиш хорошие воспоминания, причем все. И преподы, и уровень знаний и друзья. Согласен с вышесказанным - это лучшее учебное заведение в городе, и это не только мое мнение. Скоро ребенка учить, вот подумываю начать с КТМСХ

,

Если хочешь знаний - иди в технарь! Нужен диплом - иди в универ.

,

За декабрь 14-го стипендию "замылили" -типа вы не занимались, хотя часы вычитали за 3мес. и сидели по 5 пар для того чтобы в декабре уйти на каникулы ( по инициативе администрации) и сэкономить на отоплении. Все остальные Уч.Зав. г.Кировограда работали как обычно. В общагах холодно. За свои знания вынуждают платить иначе нормальной оценки в зачетке не видать. Научились отмывать деньги.

,

Знания никого не интересуют.Оценки занижают-чтобы платили деньги.В общагах - бардак.

,

Училась в этом техникуме в 1989-1991 году. Техникум самый лутший.

,

Отличный техникум, проучилась там 3 года и никаких проблем не возникало! Согласна с ниже сказаным, это самое лучшее учебное заведение Кировограда!!!

,

учился в нем с1989-93 ок

,

Прекрасный техникум. Лучшие педагоги,умеют найти подход к каждому!

,

Я много слышал о етом технаре хорошо когда все довольны1

,

мне он очень нравится, классный техникум !11!!

,

на мою думку ,це один з найкращіх технікумів Кіровограда, особливо "правознавство" найкращі побажання усім працівникам цього факультету. Особлива подяка Тетяні Олексіевні, Оксані Іванівні, Сметані, Майданіку, Смаліусу та багатьом іншим викладачам. Одне засмучує- пан Маменко але я щіро сподіваюсь що ця людина найде гармонію між свойм єго та іншими викладачами?

,

классный технарь!

,

Класный техникум сам в нем учусь!!!!!!!!!!!!

,

я Проучился там 3 года неинтересна особенна два препода григоренко и его жена.

,

Мне здесь нравиться.

,

Самое лучшее учебное заведение в Кировограде!Только здесь можно получить хорошие знания.

,

клас

,

Учусь в єтом технаре,очень довольна квалификацией учителей,а особенно дисциплина


Залишити відгук

Усі коледжі в Кропивницькому (Кіровограді), а також ЗВО (вузи) в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)