Олександрійський педагогічний коледж ім. В. О. Сухомлинського


  • Олександрія · просп. Будівельників, 39-а, Кіровоградська обл.
  • (097) 906-60-37
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я училась в Александрийском училище в 1979 году. Благодарна всем преподавателям, которые нас учили. К сожалению, не осталось никаких фотографий преподавателей, которые работали в то время. Нашла только фото директора Малоок А.А. Помогите мне пожалуйста, ведь в училище должен быть архив. Мой электронный адрес kas.5959@mail.ru Заранее благодарю всех неравнодушных людей.

,

Я теж щиро дякую вчителям ,але дуже жалію про те що не закінчила своє навчання !!!

,

Самое лучшее училище(тогда еще училище,закончила в 1990 году)Самые тёплые воспоминания .Лучшие годы жизни.Уровень образования на высшем уровне

,

Чудовий коледж, зараз на 4 курсі, і ще ні разу не пошкодувала що навчаюсь саме тут! Викладачі переймаються за кожного студента, допоможуть якщо потрібна допомога, і взагалі викладають свій предмет вкладаючи в нього душу. За час навчання не заплатила ні копійки за оцінки. Хочу подякувати Халявко В.О., Тімофеєвій І.В., Литвину А.В., Мендіковській Л.І., Ліннік Н.І., Солоп Л.І., Новіковій О.В. та багатьом іншим викладачам - ви дали мені квиток у життя. Всім раджу, вступайте ??? просто the best ❤️

,

Закінчив Олександрійське педагогічне училище у 1989 році, група 46))) Найкращі роки життя! Алла Леонідівна - класний керівник, була, як мама. Косогоренко Віктор Андрійович - тато!))))) Два роки у старому корпусі, два роки - у новому на "Побєді"))). Всім вдячний педагогам!!!!!! 8 червня цього року (2019) група 46 (Олена Телюпа, Олена Жмур, Олег Тютенко, Паша Заплічко, я, Володимир Ткач... збираємось через 30 років. Хто кого знає, передавайте.

,

Найкращий. Завжди згадую. А всі ці проблеми,які були тоді так важливі ,перетворилися в теплі і приємні спогади. Дякую Тарасенко,Міндіковській і звичайно Ю.Ю. з вами я була не на парах,а на тренінгах по розвитку свого характеру. Ваші поради були ціними, правда.

,

Щиро вдячний за все що робили викладачі для мене , а тепер і для моїх дітей!

,

супер-супер

,

Навчалася тут два роки. Деяким викладачам, таким як: Косенко В. А., Романова Н. П. та Бикова О. О. хочу сказати велике спасибі!) Вони дуже класні викладачі!!! З деякими викладачами було багато проблем. Вимагали хабарі. На держ. екзамені завалили ( невчасно заплатила). В 2015 року диплома чекала майже 2 місяці, і в дипломі допустили помилку. Взагалі, я б не рекомендувала цей заклад!

,

Вчителі дуже добрі і хороші. Кожному студенту приділяють увагу, і ніколи не відмовлять в допомозі. Я навчалась 4 роки, і ні одного разу не пошкодувала про це. Дякую вам за ваші теплі серця.

,

В 2015р. студенти не отримали дипломів про закінчення коледжу, та в деяких студентів зовсім немає дипломів, але щоб їх отримати директор вимагає хабар!!!!!!

,

Це найкращий коледж! Особисто я віддала б своїх дітей на навчання саме сюди! Всім рекомендую!!!

,

Цей коледж найкращий у світі, бо тут працюють найкращі викладачі, здобувають освіту найкращі студенти.... Коледж - вперед*)))

,

Я закінчила Олександрійський коледж ім. В.О. Сухомлинського у 2000 році. Зараз працюю заступником директора школи з навчально-виховної роботи і щиро вдячна вчителям за набуті знання. Низький уклін Кучеренко Н.В., Скорик Л.М., Ткаченко О.Е., Чалапко В.А., які завжди приходили на допомогу студентам. Велике вам спасибі, здоров"я вам і вашим родинам.

,

Закончили пед училище в 1988году.Большое спасибо преподавателям за практику и знания.Успехов всем .

,

Я навчалася в цьому коледжі, це найкращий коледж в Україні!!!

,

У 1995 році закінчила педучилище. З глибокою повагою згадую усіх викладачів і товаришів. Особливі слова вдячності вимогливому керівнику групи Чалапко Вірі Архипівній та іншим вчителям. Хай доля дарує Вам довгі та щасливі літа, хороших Вам студентів та злагоди у колективі.

,

Закончила педучилище в1995 году. Часто вспоминаю наших преподавателей. Низкий Вам поклон за те знания, которые нам дали. В Университете преподаватели всегда восхищались тем багажом знаний, с которым мы пришли после училища. Сейчас работаю в школе учителем начальных классов, и ниразу не пожалела о том, что выбрала именно эту профессию. Спасибо всем за лучшие студенческие годы!!!

,

Окончила педучилище в 1984-м году. Дошкольное отделение. Очень хорошие давали знания. Прошли очень хорошую школу. Отдельное спасибо куратору Базавлук Нине Дмитриевне, была для нас как вторая мама.

,

Если выпускники педучилища пишут в отзывах лудший или лутший, то этим все сказанно!!!!! Комментарии не уместны!!!!!! Кто учит наших детей!!!!

,

Дуже приємно читати про заклад, в якому мала нагоду розпочати свій педагогічний шлях. Приємно читати гарні слова про заклад. З висоти сьогоднішнього дня: шкода, що не залишилась. Класний колектив був. Хотілося б, щоб хтось відгукнувся з педагогів. Я працювала головою профспілки учнів у 1985 році, викладала російську мову та літературу.

,

Коледж чудовий, викладачі прекрасні, а особливо: Кучеренко Н.В., Столяр Г.І., Косенко В.А., Кострубань Р.В., Тарасенко О.В., Лінник Н.І., Косенко А.Л., Міндіковська Л.І., Абравітова Н.І., Гречана Л.І.,Солоп Л.І., Макаревич Т.М., Помагаєв О.А., Степанова Л.В., Бикова О.О., Саутіна І.В. та цих людях список не закінчується!!! Всім велике дякую за ті чотири роки навчання - чарівних, міцного здоровья, довголіття та натхнення))))))))))

,

самый лучший колледж!!! спасибо за это пед коллективу!!! Отдельное спасибо Косенку В., Чернобылю Л.Ф, Мендиковской Л.И, Бургаз С.Ю - клевые!!!)))

,

Це найкращий коледж в Україні!!!

,

Спасибо за лучшие года)*

,

Я закінчила навчальний заклад в 1990 році. Довелося повчитися і в старому приміщенні і всі гуртом будували нову будівлю. Хочеться сказати велике людське спасибі за знання, які нам дали викладачі даного закладу. Це була перша велика путівка в життя. Здоров*я Вам, миру у ваших сім*ях, достатку. довгих років життя.

,

Закінчила педагогічний коледж у 2000 році. Дуже приємні спогади. Прекрасний педагогічний колектив. Здоров'я всім викладачам!

,

Мы с сестрой-близняшкой Лидой закончили училище в 1965г. Директором был Малоок, куратором группы- Галина Емельяновна, преподаватели: Сергей Григорьевич, Надежда Андреевна, Василий Петрович. Добрейшие люди! Сейчас на пенсии, живу в приморском городке Геленджик Краснодарского края. С благодарностью вспоминаю педучилище,а Александрия часто снится. Возможно, кто-то вспомнит нас с сестрой и откликнется? Муштенко(Ковальчук) Вера,Геленджик и Туз (Ковальчук) Лидия, Симферополь. Ждём "ВКонтакте".

,

Закінчила педучилище в 1997році.Класний керівник Мендіковська.Всі соціологи СУПЕР, БОМБА.Відгукніться!

,

Привіт всім із Рівненської обл. ,закінчила коледж в 2002 р сп." Початкове навчання". Ті знання, які ви дали мені, вони допомагають зараз у моїй педагогічній діяльності. Всі дуже гарні педагоги, здоров 'я вам, уклін за Вашу працю .

,

Это самые класные годы !!!!!! Большое спасибо куратору групы Макаревичу В.Н.!!!!!!!!!!!! Спасибо за доброту и понимание!!!!!!!!!!!

,

Очень приличное заведение.Преподавательский состав профессионален.Преподаватели относятся к студентам по людски.Грош цена тем студентикам которые не заслужили нормального отношения к себе.

,

Закінчила в 1973році Олексанрійське педагогічне училище... Низький уклін всім педагогам. подяка за хороші знання! Дуже шкода що не готуєте дошкільників, нам не вистачає спеціалістів-дошкільників! завідувач ДНЗ №21 м.Кіровограда З повагою Надія

,

Огромное спасибо нашим любимым учителям!!!училась с незабываемым удовольствием.Лучшей "Мамой"в колледже есть для меня Слывюк Ольга Владимировна!я Вас очень сильно люблю.Вы всегда направляли нас на верный путь.Низкий Вам поклон

,

Наш коледж найкращий! Гарні та чуйні педоги, які прикладають всі зусилля для того, щоб випустити гарних спеціалістів. Особлива подяка Узловій О.В., Косенку В.А., Столяр Г.І., Гречаній Л.І. Дуже шкода буде прощатись з коледжем, адже за чотири роки він нам став рідною домівкою. Бажаю всім успіхів, особливо 44 групі.

,

Закінчила це педучилище у 1992 році на факультеті початкове навчання.Вважаю,що знання,отримані тут,стали основою моєї подальшої праці. Низький уклін всьому викладацькому складу.У 2012 році виповниться 20 років з дня закінчення нами училища.Пропоную влаштувати зустріч випускників і згадати як це було!!!

,

Дуже дякую викладачам за знання, які вони нам дали. Навчаюся останній місяць, а мені хочеться, щоб він тривав як можна довше. Дякую Вам, дорогі викладачі.

,

Лише найкращі спогади про роки навчання в цьому закладі! Закінчила в 1995 році шкільний відділ, супер керівник групи Чалапко Віра Архипівна. Найкращі побажання Мендиковській Л.І., Скорик Л.М., Олені Едмундівні, Столяр Г.І. , Красноголовому А. Здоров"я Вам, благополуччя, добра, вдячних студентів і многая літа!!!!!

,

Навчаюсь перший рік, дуже задоволена! Гарні педагоги, добре підібраний педагогічний колектив, вдало налогоджений навчальний процес! Дякую всім викладачам за любов та витримку до студентів!

,

закончила коледж в 1995 году ,факультет дошкольное воспитание.Очень благодарна всему пед коллективу за работу!Группа 13-43 ,1991-1995год.Руководитель Бойко Ольга Семеновна!Всех помню,люблю,мы были счастливыми и дружны!Желаю всем студентам иметь такойже багаж знаний и приятных воспоминаний о студенчестве!

,

Роки, які пройшли в коледжі - найкращі!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Закончила училище в 1991году 49 группа . Хочу поблагодарить всех преподавателей за их самоотверженный труд в борьбе за наш ум и перевоспитание. Спасибо,что дали отличную подготовку в жизни . Особая благодарность Мирошниченко Нине Ивановне, которая, в своё время, заменила нам мать .

,

я закінчила цей заклад у 2003 році. Дуже вдячна усім педагогам за набуті знання. Особлива подяка Косенко В.А., Борищук Т.В. і нашому куратору Сімочкіну С.О. від всієї групи. Студентські роки - це супер!!!!!! І це розумієш з досвідом. Велике спасибі Ткаченко О.Е. за вчасно надані поради.

,

Закінчила училище у 1990 році . педагогічному колективу низький уклін та щира подяка . задунаєвій н .п .класному керівнику найкращі побажання .

,

the best

,

Найкращий коледж в Україні, навчатись в ньому одне задоволення! Педагоги дають великі знання.

,

Я зак1нчив 1997 року за спец соц1альний педагог.Не забуду н1коли.Це кращ1 роки життя.Менд1ковська,Дуб1вка,Солоп,Ткаченко-це ел1та педагог1чно1 ниви.

,

Я Люблю это место))) И преподаватели очень хорошие))

,

Я закончила этот вуз еще в 1988 году,тогда это было пед училище , факультет дошкольного воспитания. Очень люблю свою профессию. Мой классный руководитель Гречана (по мужу Будникова) Любовь Ивановна преподавала психологию очень хороший преподаватель и золотой души человек. хотелось бы узнать что ни будь о ней работает ли она в коледже, если кто ответит буду очень благодарна.мой эмеил elena52342@mail.ru ВУЗ всегда был на высоте процветания ему!!!!!!

,

Это лучшие мои годы :) Я рад что сюда поступил :)

,

просто супер

,

Здесь я получила знания не только по общеобразовательным предметам - я научилась жить и выживать, разбираться в людях, осуществлять переоценку собственных приоритетов, формулировку личных принципов, понятий и правил. Период перехода с детства во взрослую жизнь я провела в это учебном заведении, что положительно повлияло на окончательный процесс формирования меня, как личности. Я выражаю благодарность всем тем преподавателям, которые приходили к нам на пары с искренним радушием, тем самым создавая благоприятную атмосферу, которая лечила наши подростковые чрезмерно чувствительные и раненые души. Раненые равнодушием и отсутствием внимания родных, предательством "лучших" друзей, не решением внутренних проблем (комплексов), или семейных. Преподаватели тоже люди, а значит у них неизбежно тоже есть свои проблемы, но Они забывая обо всём, приходили к нам с искренней теплотой и любовью, что и было для нас идеальным примером настоящей любви к детям. И ВСЕГДА БУДЕТ! Я благодарна Вам за это))

,

Спасибо всем преподавателям, вы внесли неоценимый вклад в моё развитие. Особенно Халявке В., Ягоденко Р..

,

Олександрійський педагогічний коледж найкращий. Отриманні знання в коледжі допомагають мені навчатися без прблем в університеті. Найкращий викладач - СОЛОП ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА. Вона була нам не лише класним керівником, а й другою мамою. Якщо ви знаєте Людмилу Іванівну - передавайте їй привіт і велике дякую за ті знання, які вона дала не лише з предмету, а й за те, що вона вчила нас як правильно жити в світі, щоб потім ні прощо не жалкувати. Випускниця 41 групи 2006 року Ткаченко Лілія.

,

наш самый-самый!!)))

,

Дякую за допомогу у точному визначенні майбутньої професії. Наші викладачі - Найкращі!!!Дуже вдячна!

,

Я навчалась в цьому коледжі і вдячна всім учителям, які дали мені міцні і добрі знання. Було всього під час навчання, але зараз згадується тільки добре. Дякую Вам вчителі!!!

,

Заметно какой это колледж, если выпускники не умеют грамотно писать!

,

спасибо всем педагогам

,

Я закончила это училище в 1984 году,благодарна всем педагогам за обучение и за понимание,я была заочница,и те знания которые я получила мне очень пригодились в настоящей жизни,Спасибо ВАМ педагоги

,

викладачі дають чудові знання.Дякую їм.

,

Привіт усім! Завітайте до нас і ви не пожалкуєте!

,

Привет мой коледж! Ти самий лудший!

,

олександрийский пед коледж самый лутшый

,

Спасибо дорогому училищу, преподавателям и лично Георгию Алексеевичу Дубивке за то,. что начали делать из нас настоящих людей.


Залишити відгук

Усі коледжі в Олександрії, а також курси в Олександрії, репетитори в Олександрії, робота в Олександрії