Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича


  • Броди · вул. Коцюбинського, 4, Львівська обл., 80600
  • (03266) 2-77-01
    (03266) 2-65-16
  • денна, екстернат
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчався в коледжі в 2005 році. Завдяки Покорі Я.С, який передав багато своїх знань з математики, зумів поступити і закінчити фіз-мат в Тернополі! Щиро йому дякую!

,

Чудовий заклад, освітня база на висоті! Викладачі чудові, не всі звісно, але можу висловити вдячність окремим, таким, як: Дичик Л.С., Квак Л.В., Чижевська О.Ю, Кульчицький В.М. Важко, проте з часом усвідомлюєш, що це того варте.

,

Чудовий заклад!

,

Коледж-чудовий! Дуже вдячна викладачам Дутчак І.Є і Степі С.М. Всім раджу вступати.

,

Заклад дає знання та чудову практику. Лагола І.М., Дичик Л.С., Соя А.В. вміють навчити та об'єктивно оцінити студента. На жаль, цього не можна сказати про "логіста" ( знайде певну інформацію в інтернеті і дає на парі не зовсім зрозумілі запитання, попередньо нічого не пояснивши). На рахунок хабарів, бувало різне.

,

Закінчила цей навчальний заклад у 1978 році.Найкращі спогади про своїх викладачів - це класна керівника Бугайко М.Я., Парасюк І.А., Мілешко С.М., Яремчук О.І.,Паламар Р.І., Антонюк Й.М.та інші.Педучилище дало мені прекрасні знання.Я горджуся ,що закінчила цей заклад . Цього року минає 40 років від закінчення навчання в ,wek ньому.

,

Прекрасний коледж. Зараз навчаюся і усім задоволений всім раджу поступати.

,

Я навчаюсь зараз. Чудовий коледж! Багато цікавих заходів. В останні роки коледж дуже змінився в кращу сторону. Вдячна викладачам Лаголі І.М., Багай Б.М., Степі С.М.

,

Про коледж лише прекрасні і теплі спогади! А ті, хто пишуть, що "без грошей ти тут тупа, а з грошима розумна" - повна дурня! Якщо ви хочете вчитись, і будете вчитись, то яке до цього діло будуть мати гроші? не вигадуйте. Викладачі формують хороші знання, і повірте, ніде ви не отримаєте таких міцних знань як тут, у педколеджі. Зараз , навчаюсь в університеті, нічого не роблю, оскільки всі конспекти та зняння збереглись ще від коледжу. Вони завжди допомагають і підтримують студентів. Тому у мене лише хороші спогади про всіх викладачів! Зараз дуже сумую за студентськими роками, за парами і за всіма подіями, що пов'язували мене з ним! У коледжі постійно проводяться заходи, де будь-хто може взяти участь і проявити себе, за вами лише БАЖАННЯ! Дуже подобались настанови та заняття Лаголи І.М., Дичик Л.С., Багай Б.М., Гай В.Р., Квак Л.В., Лисак О.Б., Свиріпи Л.К., та ще багато інших викладачів. Дуже сумую і з нетерпінням чекаю зустрічі!

,

Закінчила педучилище у1982 р.по розподілу доля закинула на схід України. Працюю вчителем уже35 років. Про педучилище тільки прекрасні спогади .,,Взяток не було, вчилися хто як міг. А вчителі всі стали чудові. Після навчання у Бродах я закінчила інститут,але училище дало мені набагато більше. Вдячна всім педагогам цього закладу.

,

Вчився у 1988 - 1992 роках. Спогади про навчання - найкращі. Велике дякую викладачам - Коту Н. В., Гузу И. С., Кишику, Кочубаю, Савчину, викладачам фізики фізики і хімії (на жаль, прізвище точно не памятаю).

,

Закінчила училище в 1982р.Викладачі як батьки Молодці! Дякую!

,

Коледж в Бродах- найкраща кузня педкадрів. Закінчив сам, дружина, дочка. Всі маємо роботу. Найкраші знання, які отримали - неоціненний дар при вступі у ВНЗ ІІІ-ІУ рівнів. Найтепліші спогади про тодішнів викладачів: Парасюка І.А., Степанюка С.Л., Покори Л.В. та Я.С. , Ошурко С.Г., Кочубай Б.М. та багато-багато інших. Всім добра, здоров!Я, миру та благополуччя.

,

Я хочу вчитися і вчуся і ні про які хабарі не знаю.

,

Ніхто в коледжі нічого не вимагає. Коледж - супер!

,

Зараз коледж дуже змінився. Новий директор навів порядок. Усі працюють на совість. Я залюбки тут вчуся. Поступайте у Броди!

,

Викладачі погані просто!! Сплошні хабарі! Тільки чую негатні відгуки в його сторону! Поганий коледж!!!

,

Я не згідна з тими, що пишуть за коледж негативно. Сама закінчила у1983році,Моїм наставником був Ошурко Степан Григорович,не знаю, як тепер його життя,але низько схиляю голову перед ним,скільки нервів треба було потратити з нами...дівчатами.Я вдячна всім,хто допоміг мені здобути мою освіту.Любіть дітей,просто їх любіть і повірте ви - будете найкращі вчителі!

,

Согласен, что педучилище и преподаватели лучшие. Ура. Они с детей (8-классников) делают людей и учителей. Потом получаем дипломы, но знания, основание, база - педучилище. Вспоминаю с добром и низко кланяюсь: Адамив Руфина Федоровна, Парасюк И.А., Сокур Л.Г., Невмывако В.М., Степанюк С.Л., Ошурко С.Г., Яремчук О.И., Гуз И.В., Ковтун В.В., Смирнов А.В., Антонышин В.А., Гребенникова Е.П., Кит Н.В., Кишик А.В., Кочубай Б.М., Дутчак Я.П., Милешко С.М.,Покора Л.В., Савчин Р.М., Безрука Г.М., Антонюк Й.М., Майба Г.Ф., Корольчук В.Ф., Максымив В.Л., Лебидка Я.О. ,(Дана Петровна и Надия Йосыпивна - общежитие) - это не все, а некоторых уже нет среди нас. Поступайте. Окончив, работать педагогами может и не будете, но жалеть об учебе точно не будете. Если платите преподавателям, то не потому что требуют, а за свою лень. Учитесь и не платите, а требовать не будут, уверен. Они лучшие. Благодарите их, что дают шанс закончить прекрасную школу (хоть так). Хулиганистый выпускник 1986года. Педстаж 2 года

,

коледж просто бомба!!!!а хабарі всюди є! Поступайте і не пошкудуєте!!!

,

закончил учёбу в 1978 году.воспоминания самые наилучшие.

,

Заклад просто хабарницький. Час вже змінюватись.

,

закінчила в 1984 , навчання супер!!!

,

Якщо хочеш бути вчителем і знаєш,що будеш мати роботу (а її знайти непросто) обов"язково поступайте! Закінчила у 1997 р. Здобула хороші знання -таких в університеті не отримаєш.Звісно ,як і всюди,є хороші викладачі і "так собі".Програма тяжка,але якщо намагатися вчитися-все буде добре.Головне все поздавати,а на оцінки в дипломі ніхто потім не звертає уваги .

,

коледж просто супер-школа життя! поступайте не пожалієте, головне протриматись перший рік навчання)))) знаю з власного досвіду - закінчила у 2010 р.

,

Люди!!!! Хабарний цей коледж сама вчилась, гроші там і тільки гроші, немаєш грошей ти там тупа, маєш ти там мудра. Кожний викладач має свою ціну.

,

Найкращий коледж в світі!!!!!!!!!!!!закінчую цього року)

,

Закінчила в 2005 році, коледж просто неповторний:)) Поступайте і не пошкодуєте!:)

,

Закінчила училище у 1989р., без проблем вступила до Львівського університету. Не знаю як сьогодні, але на той час викладацький склад був чудовий - прекрасні спеціалісти !!! Завжди із вдячністю згадую цей навчальний заклад.

,

Закінчила у 1982 році. Щиро вдячна всім викладачам. Все, чим користуюсь в своїй роботі - завдяки навчанню в педучилищі.

,

Закінчила у 1989 році, спогади найтепліші.Чудові викладачі, високий рівень навчання. Вищу освіту здобула, але знань ні...

,

Закінчив у 1958 році. Спогади найтепліші. Знання-супер, відношення до студентів-супер, традиції на найвищому рівні.

,

Закінчила в 1993. Після цього здобувала ще вищу освіту. Але переконана, що саме Бродівське педучилище виховує і навчає справжніх вчителів.

,

супер

,

1978 закінчив викладачі супер!

,

класний коледж. дає грунтовні знання.

,

Зараз навчаюсь....маю сумніви...

,

Коледж дійсно хороший і перспективний!!!

,

Коледж вищого рівня, раджу усім, рівень навчання супер, викладачі клас, сам навчався, знаю із власного досвіду

,

найкращий)))

,

najkras4yj koledg

,

найкращий коледж України

,

Сам вчився, високий рівень освіти. Маю вже 10 років вчительського стажу.

,

Заклад високого рівня. Якісна освіта, хороші традиції.


Залишити відгук

Усі коледжі в Бродах, а також робота в Бродах