Дрогобицьке державне музичне училище ім. В. Барвінського


  • Дрогобич · вул. Музична, 3, Львівська обл., 82100
    s
  • (03244) 2-17-97
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дрогобицьке ДДМУ дає хорошу професійну школу. На високому рівні серед муз училищ по Україні. Мій любимий навчальний заклад (випускник 2000 року.)

,

Викладачі збоченці...Фу...

,

найкраще в світі училище) стільки прекрасних моментів там пережито,які прекрасні,людяні викладачі і неповторна атмосфера))))

,

Училище, дійсно, відмінне. Вчився і закінчив даний заклад при директорі Гітліні Р.А.по 2-м спеціальностям (тромбон -викл.Гетман К.А., акордеон - викл.Кондратьєв В.Н.). Бажаю всім викладачам здоров"я та удачі. Персональний привіт Пагуті Любові Володимирівні.

,

Таких прекрасних педагогів немає більше в жодному закладі. Горда тим, що навчалася саме тут. Творчого ВАМ натхнення та хороших, здібних студентів.

,

Щиро вдячна ридному училищу за мою освиту!! закинчила в 1987 роци ,викладаю 27 рокив в музичний школи по класу скрипки !! дякую всим викладачам и особливо Яворський Галини Евгенивни!!! Витаю з днем народження!!

,

Усилище супер, всім раджу поступати

,

Училище відмінне. Закінчую цього року і дуже задоволена.

,

В загальному училище непогане. Щодо вступу, можна поступити без хабарів, хоч і вимагають. Голови циклових комісій провокують на хабар! Краще уникати розмов з ними і добре підготуватися. За сесію можна не платити (звичайно якщо деколи ходити на пари). Більшість викладачів не корумпована. Є норм. інструменти. Деякі аудиторії в підвальному приміщенні.

,

я люблю рідненьке моє музичне училище.

,

Навчалася у цьому закладі по класу фортепіно у відмінного викладача Козлової Вери Степанівни. Чудовий заклад, талантливі викладачі. Що правда, то правда - краще училище на Україні.

,

музилище просто супер

,

Найкраще училище України

,

Я - дрогобичанин, і горджуся, що у моєму місті є таке училище з талановитими викладачами і 65 - літньою історією закладу. 21 травня 2011 року

,

Вiдмiнний учбовий заклад. Чудовi викладачи -вищого рiвня фахiвники.


Залишити відгук

Усі коледжі в Дрогобичі, а також ЗВО (вузи) в Дрогобичі, курси в Дрогобичі, робота в Дрогобичі