Специальности
Оценка посетителей
(по 15 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Дрогобицьке ДДМУ дає хорошу професійну школу. На високому рівні серед муз училищ по Україні. Мій любимий навчальний заклад (випускник 2000 року.)

,

Викладачі збоченці...Фу...

,

найкраще в світі училище) стільки прекрасних моментів там пережито,які прекрасні,людяні викладачі і неповторна атмосфера))))

,

Училище, дійсно, відмінне. Вчився і закінчив даний заклад при директорі Гітліні Р.А.по 2-м спеціальностям (тромбон -викл.Гетман К.А., акордеон - викл.Кондратьєв В.Н.). Бажаю всім викладачам здоров"я та удачі. Персональний привіт Пагуті Любові Володимирівні.

,

Таких прекрасних педагогів немає більше в жодному закладі. Горда тим, що навчалася саме тут. Творчого ВАМ натхнення та хороших, здібних студентів.

,

Щиро вдячна ридному училищу за мою освиту!! закинчила в 1987 роци ,викладаю 27 рокив в музичний школи по класу скрипки !! дякую всим викладачам и особливо Яворський Галини Евгенивни!!! Витаю з днем народження!!

,

Усилище супер, всім раджу поступати

,

Училище відмінне. Закінчую цього року і дуже задоволена.

,

В загальному училище непогане. Щодо вступу, можна поступити без хабарів, хоч і вимагають. Голови циклових комісій провокують на хабар! Краще уникати розмов з ними і добре підготуватися. За сесію можна не платити (звичайно якщо деколи ходити на пари). Більшість викладачів не корумпована. Є норм. інструменти. Деякі аудиторії в підвальному приміщенні.

,

я люблю рідненьке моє музичне училище.

,

Навчалася у цьому закладі по класу фортепіно у відмінного викладача Козлової Вери Степанівни. Чудовий заклад, талантливі викладачі. Що правда, то правда - краще училище на Україні.

,

музилище просто супер

,

Найкраще училище України

,

Я - дрогобичанин, і горджуся, що у моєму місті є таке училище з талановитими викладачами і 65 - літньою історією закладу.
21 травня 2011 року

,

Вiдмiнний учбовий заклад. Чудовi викладачи -вищого рiвня фахiвники.

Партнеры сайта
Тернопольский профессиональный колледж с усиленной военной и физической подготовкой
Тернопольский профессиональный колледж с усиленной военной и физической подготовкой
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Дрогобыче, а также колледжи и техникумы в Дрогобыче, курсы в Дрогобыче, репетиторы в Дрогобыче, работа в Дрогобыче

Обратная связь