Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша


  • Львів · вул. Снопківська, 47, 79001
  • (0322) 76-14-84
    (032) 275-06-90
    (0322) 76-14-83
  • денна
  • Статус національний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ви хоч самі думаєте, що пишете? :) Які взятки? Хоч якесь уявлення маєте, як проходить оцінювання в цьому коледжі? Про хабарі плачуть тільки ті, хто не зміг поступити і не визнає своєї поразки. Я особисто поступив своїми силами, на підготовчі курси не ходив. Навчанням задоволений, дуже приємні викладачі та студенти. Тут є своя атмосфера, яку не зустрінеш ні в одному навчальному закладі. Звісно, є й певні недоліки, але переваг набагато більше.

,

Дуже шкода, що у художній коледж, який має вчити обдарованих дітей, потрапляють ті, хто більше заплатив. Чому колись батьки могли подивитись екзаменеційні роботи дітей, був відкритий перегляд, і це правильно! А зараз все за зачиненими дверима, і ще говорять, що можете подати на апеляцію, якщо не згідні з балом. А як я можу бути згідна, чи не знідна, якщо не можу подивитись екзаменеційні роботи, і порівняти з іншими. Диктант з української мови також не показують, щоб подивитись помилки. Хіба так має відбуватись вступ у мистецький коледж?

,

Корупція зашкалює.

,

Хабарництво це перше. Всі пречудово знають. Друге, це затяжний консерватизм, не має навчання що стимулює до майбутнього. Пізніше людина не може довший час себе віднайти. Фактично ви після закінчення закладу не маєте професії. І йдете малювати пряники юрашки, майстерня шоколаду. І шукайте свого шляху великого художника.

,

Всі прекрасно знаєте, що платиться за вступ. Пізніше не платиш ні за екзамени, ні заліки. Відношення до студентів прекрасне! В інших закладах навпаки. В Україні корупція, в кожному закладі навчальному. Головне всі вчать патріотизму, любити Україну. Але хто створює корупції?!

,

На жаль, після коледжу тяжко віднайти себе в житті, працювати по професії не реально! Якщо ви даєте на навчання свою дитину, то майте на увазі що собі на життя вона не заробить.

,

Не заплатили, не поступила!

,

Більшість викладачів просто відбивають бажання вчитись...Вони хочуть, щоб сюди вже прийшли навченими, все вміли, тому нічого не вчать, а тільки хамлять, кричать(особливо на 1 курсі) і постійно придираються! Взагалі не хочу більше тут вчитись, здаю ЗНО і будую своє життя по-іншому!!!

,

Навчаюсь на 3му курсі. Викладачі лояльні, атмосфера чудова. Сюди поступлять лише ті, хто цього дійсно прагнуть, без хабарів і т.д.

,

Боже!!!Чому одні пишуть що це самий жахливий коледж у Львові а інші пишуть що це супер коледж сумую за ним? Кому ВІРИТИ?!!

,

Про навчання ще нічого сказати не можу - дочка тільки цього року вступила. Так, я боялася корупції і переживала за втілення мрії своєї дитини - щоб на перших її кроках в самостійне життя не було розчарувань. І я приємно вражена - без всяких домовленостей, підтримок і т.д. дочка вступила до коледжу після 9 класу. Основне- підготовка дитини. При вступі враховується середній бал зі школи, і додатково пишеться диктант. Якщо дитина має хороші оцінки і грамотна - то вже є по двох позиціях чесно зароблені вступні бали . Щодо творчих іспитів- направду дитина має любити і вміти малювати. До іспитів готувалися під наглядом вчителя, але при коледжі є підготовчі курси, і, маю інформацію, що діти, які їх відвідували, отримали достатньо знань і навичок і вступили на бюджетну форму навчання. Тому не вірте в корупцію, а вірте в талант своєї дитини і тверезо оцінюйте її шкільну підготовку. І серйозно готуйтеся до творчих іспитів. Ще одне - мій відгук не проплачений, а щирий .

,

Корупція фантастична просто не заплатиш не поступиш! І не слухайте що коледж без корпуції.

,

Наскільки сильно дочка хотіла вчитися у даному навчальному закладі настільки ж швидко розчарувалась почавши вступні іспити. Ну по перше якщо діти на іспиті ж обурюються, що мій тато їм все заплатив за вступ а вони мені поставили 7 балів, або прямо заявляють, що я вже поступив просто треба відбути процедури. Так як ми навіть не намагались шукати чорні ходи відповідно вступ не вдалий. Більше туди пробувати поступати бажання відпало. Тому шановні батьки враховуйте цей момент. Дивно що попадаються тут позитивні відгуки швидше за все проплачені так само як і вступ.

,

Не знаю чому так багато поганих коментарів, я навчаюсь на третьому курсі і ніразу ні за що не платила. Погоджуюсь, деякі викладачі справді "олдскульні" , але можуть багато чого навчити. За це і люблю наш коледж, всі різні, але це добре) При поступленні здала іспити непогано (10,10,9,10) середній бал атестату 9. Хочу тільки сказати , що не варто жалітися на систему, адже місць мало і поступають не тільки талановиті , а й ті , що добре вчилися в школі, і це дуже важливо, бо ЗНО здавати ви будете тут)

,

Що хочу сказати я- тільки позитивні слова. Приїхали поступати за 800 км. Якщо дитина має величезне бажання вчитися, запас власних творчих напрацювань, працелюбність, старанність- в неї є всі шанси на вступ. Не повірите? Ми теж не вірили. Але поступили і нікому нічого не платили. Вступна кампанія, на мою думку, чесна і відкрита. Вчитись, звісно, не легко. Але дочка отримує стипендію, має високий рейтинг. Тут їй дуже подобається і цікаво. Щиро вдячна викладачам за їх вміння привити любов дитини до того, чим вона займається!

,

Як там насправді підкажіть

,

До вступу наслухавшись про хабарництво, мали ледве жевріючу надію на навчання в коледжі. Звичайно, не можу казати про інших дітей, бо ситуацією не володію. Скажу лише одне: якщо дитина підготовлена, проблем із вступом не буде. Донька вступила на державну форму навчання, поки що задоволені)))

,

Здається,погані відгуки пишуть тільки ті, хто поступити не зміг, або вчиться погано. Без взятки можливо бути в числі перших в рейтингу, тому не бачу причин скаржитись.

,

Маючи за рисунки 10 б., дитина скотилася по результатах диктанту на непрохідне місце. А дівчинка маючи середній бал атестату 8.90, за рисунки були оцінки 5; 4; 5. Написала диктант на 12 (яким чином, якщо в школі не вчилася, а диктант ідеальний.) І з 20 місця піднялася на 10, відповідно поступила. Звичайно, що більше поступати туди не будемо. Візьміть до уваги. Якщо хочете, щоб ваша дитина поступила, тому що вона малює, має талант, то Труша не місце для неї. Цілий тиждень всі переживали, діти малювали з неділі по четвер, а результати вже були готові.

,

хабарництво на грані фантастики!!! Нахабно "просовують" на іспитах дітей викладачів! А ще виявилось, що ти можеш здати всі творчі іспити на "добре" чи "відмінно", можеш мати достойний середній бал за свідоцтво зі школи, але останній іспит в коледжі - українська мова.....і на ньому "валять" всіх, хто не дав хабаря!!! діти, які не вміли малювати, автоматично отримують високий бал за українську мову, і з останніх місць в рейтингу переходять на перші...Дуже сумно, що саме так все відбувається. Діти розчаровуються....Після останнього творчого іспиту директор так і сказала батькам та дітям, що творчі іспити - це не головне, головне - українська мова. Типу діти готуються стати лінгвістами(((

,

Дуже олдскульні викладачі і система навчання, все дуже консервативне.

,

без взятки ви сюди не поступите

,

Бардак, сплошные взятки... 1жаль такой оценки нет

,

Навчалась в Коледжі за часів директорства п. Коцая. Спогади пречудові!!!

,

заклад розвиває в тобі особистість,майбутнього інтелегента,цілісну композицію краси і художньої майстерності.широкий спектр відділів дає можливість розвитку в тому напрямі який по душі тобі.велике спасибі викладачам за індивідуальний підхід до кожного,за страння у навчанні нас недолугих,,,дякуююююю....я рада,що тут навчаюсь....кераміка-супер!!!!

,

коледж відстій

,

Найкращі спогади про роки навчання....все .що знаю і вмію -всьому навчилась тут!!!Привіт всім викладачам відділу вишивки!!!

,

Це саме шикарне місце де можна навчатись!!!! Найкращі спогади пов"язані з цим закладом! жодного поганого слова про спосіб викладання, про викладачів!!! Шкодую , що не пішла на 5, 6 курс((

,

найкращі спогади....100%суперове навчання)))

,

суперр)*

,

коледж просто супер!!! я туту буду вчитися за рік!!!!

,

вааАааа круто.....хо4у тада. поступати )))!

,

Я хочу сюди!=))))

,

Творчим особистостям там не місце . все тільки за хабарі.

,

Затягує коледж болото хабарництва , нажаль це відбувається дуже швиткими темпами. Якщо так буде далі,то творчій молоді там не місце..

,

супер коледж

,

в цьому коледжі працюють творці ,котрі роблять цей світ красивішим і навчають цьому своїх учнів.тільки слова захоплення,найглибшої шани і вдячності чула я за 4роки від своїх дітей, які цього року закінчують цей заклад.низький материнський уклін

,

Найбільші хабарники у Львові!!!!

,

Я вже закінчила цей навчальний закла і дуже за ним сумую. Він найкращий

,

найкращий, найулюбленіший і найвеселіший коледж!!!!!! вітання всім викладачам!!!!

,

Найкращий коледж на землі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

це най класніший коледж.передаю привіт усім викладачам.ф найвільший юрію петровичу з РАПС від Діани з ІТАЛІЇ


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові