Львівське вище професійне художнє училище
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

17
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хто хоче іти вчитися туди,небажано!Отже,поступилая я тамтого року на навчання флориста рік провчилась там все поздавала,а диплом не хочуть давати і от я їм говорю щоб відали а вони вдають,ніби нічо незнають і що ніби нічо небуло.Нікому не раджу туди поступати!!!???

,

Судячи зі слів моєї дитини - цей заклад хороший. Його наповнюють хороші люди, як серед учнів, так і серед самих викладачів та іншого персоналу загалом. Мені, як і кожній іншій матері приємно знати, що моє чадо комфортно почувається серед однолітків і має людей зі схожими інтересами, з якими запросто може поспілкуватися та скоротити свій час. Єдине, що мене хвилює, так це те - що діти під час пандемії ходять без масок. Хотілося б, щоб діти і викладачі хоча б якось перестраховували себе та дотримувались елементарних засобів безпеки. Я чудово знаю про те, що даний заклад уже закривався цього року на карантин і не один раз, але, все ж таки...Мені страшно і неприємно від розуміння того, що моя дитина може захворіти в любий момент.

,

ЛВПХУ очень хороший учеба без ЗНО красава, рекомендует приходи молодий!

,

Навчалась у цьому закладі за спеціальністю жиаописець-вітражник.Перше враження приємне:гарний ремонт і цікава професія.Проте з часом помічаєш ,що рівень знань по шкільній програмі набагато нижчий,з художніх спеціальностей більшість викладачів прекрасні .Навчання після 9 класу триває 4 роки,ось це і найбільший мінус.Після усіх цих років студент змушений здавати ЗНО і поступати в університет на перший курс.Або навчаєшся в училищі ще +2 роки і закінчуєш молодшого спеціаліста.Лише після цього є змога поступити на 2 курс в універ.

,

Навчався у даному вузі закінчив на відмінно. Директор вузу на момент мого навчання була викладачем викладала матерялознавство чудовий спеціаліст тому і займає на даний момент посаду директора. Окреме вітання викладачу спецтехнологіі). Памятаю забирала моі конспекти до дому показувати дітям.


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові