Львівський техніко-економічний коледж Національного університету «Львівська політехніка»


  • Львів · вул. Пасічна, 87, 79032
  • (032) 275-02-85
    (032) 251-04-97
  • денна, заочна
  • Статус національний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчив в 1996р.за спеціальністю сантехніка та вентиляція. Навчання проходило на вищому рівні,викладачі були високо кваліфіковані та вимогливі.Хто хотів вчитися получив тут немалі знання. Завжди згадую з теплом в душі цей технікум,гуртожиток за крок з буфетом,басейн,секцію волейболу,карате,кожного року козацькі ігри на природі. Тай взагалі дружили напевно всім гуртожитком.

,

Коледж 50/50, на 2 курсі дуже сильно грузять: ЗНО, практика, курсова... викладачі бага дають семінарів Сидіть дома!

,

Закінчила коледж у 2019 році з дипломом бакалавра за спеціальністю "Облік і оподаткування". Викладачі пояснюють доступно, і допомагають тим, хто виявляє бажання вчитись. Недостатньо були розкриті питання з автоматизацією бухгалтерського обліку на підприємстві, але в загальному база хороша. Окрема подяка Антонійчук М.М. та Бондарук О.М.

,

Навчався там на бухгалтерській спеціальності в першій половині 2000-их років. Знання, які давали студентам в більшості своїй не мали відношення до майбутньої професії. Викладачі предметів, які стосувались бухгалтерії не могли та і не хотіли толком пояснити свій предмет, оскільки ніхто з них ніколи не працював бухгалтером. Думаю на сьогоднішній день там нічого не змінилось, оскільки і далі на все що здатні сучасні викладачі це читати і абияк переказати з підручника. Керівництво коледжу думало тільки як набити карман грошима, зокрема взятки за вступи, здавали в оренду басейн коледжу приватним клієнтам, в той момент як студенти коледжу не мали права безкоштовно користуватись ним і т д. Тобто студенти, викладачі і керівництво жило кожне в своєму всесвіті і ставило собі свої цілі - студенти чим швидше свалити додому з нудних і непотрібних в житті предметів, викладачі - чим швидше протараторити предмет і закінчити нудний робочий день, керівництво заробити побільше кешу. І всі типу довольні.

,

Навчався в ЛДТЕК з 2000 по 2003 рр. На "Економіка підприємства". Хто хоче вчитись , вчиться. Хто ні, той ні. В коледжі висококваліфіковані викладачі. Знавці своєї справи. За всі роки навчання ніхто і не натякнув на взятку.Хороший навчальний заклад.

,

Навчався в цьому коледжі з 2002 по 2006 рік на спеціальності Облік і Аудит. Після того як я поступив, заявили що кожен студент перед першим навчальним роком обовязково місяць мусить попрацювати над благоустроєм території коледжу ( підстригати кущі, прибирання територї) . Під час першого курсу студентів зобовязували по графіку мити посуду в їдальні. Короче в ті часи в коледжі ще був унилий совок. По навчанню можу сказати що цей коледж це реальне дно. Мало того що 95 % предметів під навчання не стосувалось професії, так ті 5 % предметів ( на останньому курсі навчання) , які стосувались бухгалтерії викладались бездарно. Вчитель які мав вчити як користуватись компютерними програмами для бухгалтерії приходив на початок лекції, казав включати компи і кидав на стіл книжку і казав самостійно вчитися, а сам ішов з аудиторії, і так завжди. По теорії бухгалтерії аналогічно виклалали як не будь, не даючи жодних практичних знань і вмінь. Одним словом найгірший коледж у Львові на той час

,

Вчуся тут вже рік.Звичайно хороших знань вам ніхто не дасть.За все потрібно платити.Починаючи з самого вступу.Не заплатиш - не потрапиш на державне і байдуже з якими ти оцінками і знаннями.Викладачі не можуть навіть пояснити нормально матеріал.До студентів які не заплатили ставляться без поваги,можуть принижувати.Іноземна мова тут на найнижчому рівні!!Що стосується курсових/заліків/дипломних робіт..ну нікуди тут без грошей.Гуртожиток тут далеко з не найкращими умовами.Готуйтеся робити ремонт за свій рахунок. Не раджу цей коледж!Моя порада-добре подумайте чи готові віддати багато грошей за нізащо!P.S.на Право без грошей навіть на платне не приймуть.

,

Ну такоє. Вчителі нібі щось і пробують навчити, але їм щось ніяк не виходить. Хороших викладачів буквально 2-3 на спеціальність

,

Коледж хороший ,хто реально прийшов за знаннями той навчиться ,викладачі високваліфіковані .

,

Я задоволений навчанням. Закінчую "Водопостачання". В коледжі високопрофесійна освіта. Кваліфікований викладацький склад (11 кандидатів наук, викладачі вищої категорії). Після коледжу вступ до ВНЗ за скороченою програмою (я не втрачають навчальний рік).

,

Випускники нашого коледжу не залишаться без роботи. Коледж дуже престижний, тому роботодавці із задоволенням приймають до себе наших випускників.

,

Гарний сучасний коледж

,

Я викладач коледжу. В цьому році ми відібрали найкращих студентів із Львова та області. Завдяки цьому рейтинг нашого коледжу значно зріс. Якщо хочете навчатися в престижному навчальному закладі - завітайте до нас на день відкритих дверей.

,

Закінчила у 2004році облік і аудит, викладачі були чудові, гарно і доступно вчили, ні про які взятки за оцінки мови не було. Закінчила коледж з червоним дипломом.

,

ЖАХ ЖАХ ЖАХ !!!!! Поступала на 2 відділення, завалили на екзаменах так як в мене немає знайомих в цій БУРСІ! Я математику знаю добре з ДПА було 11 ,а в тут 4.Але самий жах був коли я подавала документи, в нас була папка з документами жінка яка сиділа в комісії подивилася на нас так ніби ми щось таке жахливе зробили що не достойні цієї бурси, але добре жінка була зла нічого в кожного таке може бути але, яка різниця як роздруковані документи ? В нас було так на одній стороні було роздруковано дві сторони табеля з оцінками, дивиться на ті документи жінка -Що це?! Я кажу ну документи що не бачите? Вона каже ми таке не приймаємо передрукуй! А тут "випадково" в тій ж кімнаті стоїть ксерокс. Зробили ті копії звісно не безкоштовно і я пішла. Потім ми увійшли в актовий зал де нічого не було чути. Так як це моя помилка що я не почула на яку годину екзамие я приїхала на 9:00 мені сказали прийди в 11:00 будеш писати. Це жах потім вони загубили мої документи. Це не Бурса а жах не поступайте туда.

,

Закінчила навчання в 1996році, облік і аудит, до сих пір згадую студентські роки. Вже 20 років працюю бухгалтером , такі знання, які нам дали викладачі технікуму , ні один ВНЗ не зрівняється. Особлива подяка Яремко Ігору Йосиповичу!!!

,

Поступайте в цей коледж. не пошкодуєте.

,

Коледж мені сподобався, багато привітних облич, чудове діти і дуже розуміюча директорка. Однак, я напишу про негативні моменти. Економічний факультет - то зло. Якшо ви адекватний, то ліпше туди не поступайте. Заввіділення Антонійчук М.М. - прекрасна людина. Але деякі викладачі зовсім несправедливі до студентів і ставляться до них з неповагою і нерозумінням. Також високий рівень хабарництва. Є викладачі, до яких ти не вписався в "любімчики" і вони принципово не хочуть ставити тобі хорошу оцінку (без взятки!!). В мене багато знайомих вчаться на праві. З їхньої сторони я завжди чую лише позитивні відгуки і признають чесно, я ім завжди заздрила. В них просто неперевершені викладачі. Пари проходять цікаво і весело. Це факт. А поступлення на державне без грошей дійсно напевно неможливе. Але загалом, якщо закривати очі на недоліки, то тут дуже добре. Я найшла класних друзів і багато чому навчилася:)))

,

Моя донечка закінчила коледж минулого року. Поступила в політехніку на заочне і вже знайшла роботу. Коледж направив на практику і її взяли на роботу на постійній основі. Дякую педагогам і дирекції

,

Поступайте сюди.

,

super

,

Рекомендую!

,

В коледжі навчався в 1990 році А зараз навчається син. Можу сказати, що навчання дуже результативне. Викладачі стараються навчати і подають багато інформації я задоволений !!!

,

Хочу висловити подяку викладачам на спеціальності Бухгалтерський облік: Антонійчук М.М, Децик О.І., Зачківська М.І., Канцір І.А., Старко І.Є. І багатьом іншим. В Львівському техніко - економічному коледжі дають ВЕЛИЧЕЗНІ знання. За умови , якщо студент хоче вчитись))))

,

Я закінчив коледж в 2014 році. ще на практиці знайшов роботу там куди мене направив коледж. Робота цікава і дуже вдячний друзям які порадили мені його.

,

Респект коледжу і викладачам. Особливо класні на спеціальності Будівнийцтво і всі технічні. І адміністрація коледжу дуже хороші. Супер директор Іванець Людмила Володимирівна. Поступайте сюди.

,

Коледж супер. Всім задоволена

,

Поступайте на спеціальність "Водопостачання" там класні викладачі

,

Крута спеціальність ПРАВОЗНАВСТВО!!!

,

Cool

,

!!!Рекомендую!!!

,

про коледж можу тільки написати хороші речі. гуртожиток нормальний, в їдальні смачно готують. бібліотека оснащена всім. Є електронна бібліотека. Якщо є бажання вчитись, вам у цьому всі допоможуть!!!!!

,

Навчалася в коледжу і зараз в КНУБА. Дуже гарне навчання.

,

Навчалася в коледжі в 2007 році. Все там добре. Викладачі добре відносяться готові допомогти у всьому

,

Класний коледж. Можна поступити в Полтехніку і КНУБА

,

навчання цікаве і всім забезпечують

,

Найкращий коледж Львова.

,

Все супер

,

Гуртожиток є, стипендію платять, якщо не повний ідіот - вчитися можно!

,

Закінчила навчання, у 2009 році, все пройшло на вищому рівні, хочу зауважити ,хабарів там не беруть !!!! тому всім раджу туди потупати =) викладачі вимогливі, але всі позитивні, різні мотивації проходять там заохотчення студентів до навчання, ну типу, театер, міс коледжу, квн )) насправді було там класно вчитись , інколи коли їду по вул, Пасічні то сумую за тими часами. А столова , яка там. всі смачні обіди )) І ще там є санаторій при технікумі !!

,

вчусь на спеціальності "Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції" - це моя мрія!

,

навчання класне все супер всі відносяться з повагою

,

tut vse kruto

,

Хорошый коледж.

,

super

,

Навчаюся зараз в цьому коледжі. дуже все круто. комп'ютерні класи оснащені, бібліотека забезпечена підручниками і в електронному варіанті і паперовому, гуртожиток супер. все влаштовує. Поступайте сюди. Дуже класно вчитись на технічній спеціальності.

,

реломендую цей навчальний заклад

,

коледж супер ltek info вся інформація є

,

вчився на сантехніці і газі. Задоволений

,

Навчався в коледжі на спеціальності бух облік. Навчання доступне, література вся є. Комп`ютерне забезпечення гарне. Є інтернет і нове забезпечення. Викладачі Економічного відділення відносяться до студентів з розуміння і повагою. Директор коледжу дужє добра і чуйна людина. Я радий що навчався в цьому коледжі. Зараз тут вчаться мої друзі. Рекомендую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Якщо ви хочете здобути якісну освіту тоді Вам дорога в цей коледж. Все на вищому рівні.

,

Навчалася в коледжі на двох спеціальностях. Навчання гарне, гуртожиток хороший, їдальня також - все дуже смачно. Викладачі відносяться з повагою до студентів.

,

Поступайте на спеціальність - "Монтаж та обслуговування санітарно-технічних систем та вентиляції", не пожалкуєте!

,

найкраща комп`ютерна база серед коледжів Львова

,

Закінчила цей технікум в 1998 році за спеціальністю "Облік та аудит" з дипломом з відзнакою. Дякую всім викладачам нашого технікуму. Особлива подяка Ігорю Йосифовичу Яремку за грунтовні знання з бухгалтерського обліку, це справді- ПРОФЕСІОНАЛ своєї справи!

,

Хабарництво на вищому рівні!!!!!!!

,

я навчалася у цьому закладі як ще був житлово-комунальний зараз прцацюю по спеціальності уже 20 років у БТі , завдячую усім викладачам які мені дали знання без взяток і корупції ,також жила у гуртожитку у нас була чистота і порядок на вищому рівні.

,

Нормальний коледж поступила на державне без жодних грошей.

,

Навчаюсь 2рік на платному, а учні з набагато нищим середнім балом атестата про освіту навчаються на державному. Дехто із студентів в групі сам казав що батьки заплатили 4-5 тисяч щоб приняли на державне навчання.

,

написав іспити добре а вони не зарахували казали шоб платив 15 тисяч короше люди навіть не пробуйте як немаєти грошей корупція на вищому рівні!!!!

,

Коледж супер

,

закінчила коледж 2001року спеціальність газопостачання. в школі відміницею не була а технікум закінчила з червоним дипломом. працюю по спеціальності, старшим майстром . коледж супер, викладачі теж, Цебенко Л.І., Матвієв Б.І., Дубленич М.Б., Тишко Н.-прікольна викладачка креслення. В школу не хочеться повертатись, а от коледж згадую завжди з теплом. ЛДТЕК- ви супер

,

хабарники там- це однозначно,ми переконались . Моя дитина вступала в цей коледж і написавши тести ми попросили подивитись результати написаного,так моя дитина побачила правильні відповіді свої,а їх не зарахували,ми обурились звичайно,то п.директорка дуже вибачалась і всі вибачались за свою грубу помилку.Ми шоковані були просто.Але це вони нібито помилилися, та це було зроблено спеціально, щоб потім пройшли проплачені вступники. Тому порада-якщо ти впевнений в своїх знаннях ,то йдіть перевіряйте написане і відвойовуйте свої бали і права,тільки таким чином ми зможем викорінити корупцію. Нам зателефонували з цього коледжу що ми поступили на платне навчання, але ми своїми силами і знаннями вступили до іншого коледжу на державне навчання. А в школах теж бали купляють,тому Не давайте і не беріть хабарів ніколи!!!! Слава Україні!!!!

,

А може в школі самі хабарники?На екзаменах одним дають списувати а іншим під руки заглядають.Знаєм ми ті шкільні 10.

,

присутня корупція в коледжі!!! на вступній кампанії поступали тільки за гроші,діти -відмінники не могли поступити!!! одні хабарники- це точно!

,

в коледжі самі хабарники...якщо не заплатиш не поставлять оцінку..нереально щоб в школі все було ввідмінно і щоб ти правельно написала завдання а тобі поставили 4...

,

Дивує.як можна поступити дітям у яких атест з балом 5.3 на державне навчання,а діти відмінники бал 10-11 не проходять,пишуть вступні іспити на 1-3 бали. Це абсурд і явна корупція.Люди який майдан ,небесна сотня-схаменіться перестаньте давати хабарі і відповідно брати їх!!!! пані Директор ,цього коледжу, подивіться статистику і порівняйте- які учні поступили (двійочники) .а які не поступили (відмінники) у ваш заклад! Шкода дітей які дійсно вчаться і не можуть поступити!!! Люди викорінюйте корупцію!!!!

,

зараз навчаюсь на 3курсі Економіка підприємства.а три роки навчання ніякого хабаря не платила.взагалі.і на платне поступила власними силами.якщо ти впевнений в своїх знаннях то ніхто не заставляє тебе платити

,

закончила учебу 2001г очень хорошие преподаватели хотя учеба била заочно хотелаб найти своих одногрупниц бух обл 33г

,

Закінчила коледж давно. Бухгалтерський облік у нас викладав Яремко І.Й - це професіонал своєї справи. Надзвичайно вдячна за отриманні знання. Вже багато років працюю головним бухгалтером. Із радістю згадую про роки навчання. Дуже хочеться повернутися на його пари.

,

Я планую поступати в цей коледж.Розкажіть як тут. Що треба для того щоб поступити сюди?Є вступні екзамени/тести? Що треба зробити щоб вчитись на державному? Скільки стипендія?Чи беруть вчителі хабарі і т.д.

,

Я закінчила технікум ще у 1994 році за спеціальністю Бухгалтерський облік . Працюю головним бухгалтероом в сільській раді. В ті часи викладачі були прекрасні велике їм спасибі , а гуртожиток просто супер - дисципліна ,чистота і порядок.

,

як там вчитися скажіть будь ласка планую поступати цего року....як виклдадачі???7як вчитися???і як гуртожиток????і чи тяжко поступити???

,

мені не було цікаво

,

Я вчилася , коли це був житлово-комунальний технікум, спеціальність газове господарство. Більше 30 років працюю по спеціальності. В ті часи знання тут давали прекрасні

,

І я навчалася в цьому коледжі! Є деякі "викладачі - козли" ))) Зараз згадую з усмішкою. Бережіться "Зінки" - це викладач фізичної культури, ця жінка ну зовсім не справедлива, вибирає пару "любімчиків", а всі інші несуть за оцінку хабарі. Ще є один з ОБЖД, він полюбляє виганяти студентів з пар, а потім теж беж хабара оцінку не поставе. Але є і позитивні моменти :))

,

Закінчила навчання у 2003 році ("Облік і аудит"), викладачі прекрасні, високий рівень знань. Супер!

,

Закінчила технікум в 1995 році за спеціальністю " Будівництво та експлуатація будівель і споруд" , працюю за спеціальністю- 16 років . Висококваліфіковані викладачі і хорошо технічна база. Всім спасибі.

,

я тильки туди поступаю але впевнений що все пройде на вищому ривни

,

Закінчила навчання, у 2009 році, все пройшло на вищому рівні, хочу зауважити ,хабарів там не беруть !!!! тому всім раджу туди потупати =) викладачі вимогливі, але всі позитивні, різні мотивації проходять там заохотчення студентів до навчання, ну типу, театер, міс коледжу, квн )) насправді було там класно вчитись , інколи коли їду по вул, Пасічні то сумую за тими часами. А столова , яка там. всі смачні обіди )) І ще там є санаторій при технікумі !!

,

Коледж поганий сильно багато хочуть хабарів!

,

закінчив в 1983 році викладачі супер знань надано багато

,

Це не коледж - це звичайний технікум (бурса)! за 3,5 роки навчання вони дають диплом молодшого спеціаліста, що взагалі навить незакінченою вищою освітою не рахується, а гроші деруть як в університеті...!!! Тому краще обминайте його десятою дорогою - ідіть відразу в універ, дешевше буде і хоч знатимете за що платите - за справжній диплом про вищу освіту, а не за цей папірець, яким можна хібащо підтертися

,

закінчила цей коледж /бух.облік/ давно, ще технікумом був. знання суперові, ніякий вищий навчальний заклад не зрівняється... як нам там викладачі все розжовували. а у вищих - потік - викладач прийшов-відчитав-пішов... зі знаннями з коледжу без проблем вчилася далі. працюю по спеціальності

,

коледж просто клас

,

Закінчила коледж в 2007 році. Супер викладачі, викладання матеріалу дуже доступне. Завдяки цьому я займаю високу посаду в Пенсійному фонді.

,

Класний коледж! Я рада , що навчалася саме тут!

,

В 2004 р закінчила бух. облік працюю по спеціальності вже 6 років... коледж супер

,

коледж суперський, післяньго в політех без проблем))

,

самий класний коледж у м.Львові

,

закінчила цей коледж давно у 1989р . коледж супер.

,

все супер

,

ШОСЬ ТАМ ЗЛЕ

,

Зікінчив коледж в 2000році , зараз працюю по спеціальності. Не знаю ,як тепер , але тоді було все класно.

,

Нуц коледж нормальний, але рівень викладання не той...

,

Навчаюся у цьому колледжі дуже мені подобаеться

,

гарний коледж багато навчилася працюю по спеціальності


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові