Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

54
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я закінчив ЛБТ в 1976, ПЦБ, група С41. Згадую роки навчання з неабиякою теплотою. І викладачів, яких не забути: Базилевич Р.Е., Гуль В.П., Кантор Ю.Й., Бахуринський В.І., Пригода О.І. і багато інших. А мій батько закінчив наш технікум наприкінці п'ятдесятих років.

,

Вчитись важко, валять страшно. Розумію, що одна вчителька перший рік викладає, тому поясніть їй, будь ласка, хтось, що викладач - не та професія, у якій ти маєш залишатись повною егоїсткою:)

,

Жесть а не коледж,навчання ніякого не має навіть в помині .Страшна корупція !!!!Викладачі нічого не навчають,але нормальну оцінку від них не матимеш.Гуртожиток це навіть приміщенням назвати неможна .Ремонти відсутні повністю ,душ жахливий повна антинісатарія ,кухня теж саме,з вікон дує .Якщо попав в кімнату з пластиковими вікнами це вже щастя ,можна зробити ремонт в кімнаті ,але тільки ти проживеш рік два тебе звітам виселять і переселять в іншу кімнату і не важливо скільки ти туди грошей потратив ,а щоб залишитись в своїй кімнаті на наступні роки треба дати на лапу коменданту .!!!В гуртожитку просто жах а не головна (вона ходить і про віряє чистоту ) і якщо в тебе все чисто але стоїть одна чашка з якої ти щойно випив чай або ще навіть не допив то буде скандал ,і головне вона знає і всі знають що у гуртожитку проживають наркомани які потрапили через взятку комендантові.Ужас

,

Приємно згадувати роки навчання,великий респект.

,

Приємно згадувати роки навчання,великий респект,випуск 1989р


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові