Львівський поліграфічний коледж Української академіїї друкарства


  • Львів · пл. Митна, 1, 79008
  • (0322) 75-34-44
    (0322) 75-34-36
    (032) 242-74-91
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ставлення до студентів жахливе. Одна викладачка під час пар переходить на любовні й сексуальні теми. Викладачі принижують студентів,стереотипно мислять. Якщо Ви просто хочете протерти штани і отримати диплом - Вам сюди,якщо Ви серйозна персона і плануєте отримати знання,справедливі оцінки,і розвиток - оминайте цей "коледж" десятою дорогою.

,

Повний відстій. Хабарі,як і при вступі,так і до завершення навчання. Хто має блат - їм дають потурання. До всіх ставляться не однаково. Оцінювання знань студентів також несправедливе. І крім того,постійне пліткарство - викладачі пліткують про студентів,так що аж гай шумить,і при тому,що вони "педагоги",педагогіки - нуль.

,

Що ж можна сказати абітурієнтам,про даний навчальний заклад? Скажімо об'єктивно та без фальші. Якщо маєте хоть би мінімальну базу знань,і хоть якесь розуміння від того що ви дійсно готові пахати то коледж для вас. Якщо ви хочете ,вступити сюди заради того аби отримати папірчик про освіту? Вам точно не по дорозі сюди. Тут потрібно вчитися, і вивчитися без хабарів реально. Так,присутнє не справедливе оцінювання студентів (але де такого зараз немає?),іноді приниження. Викладачі тут хороші,без перебільшень. Можливо і не всі,але навчити вони вас можуть,і отримати знання ви можете,якщо матимете бажання та хист навчатися! Дякуємо, за чудовий досвід навчання в коледжі,будемо згадувати його з позитивними емоціями. Знімаємо бал,за іноді не справедливе оцінювання студентів.

,

Щиро не розумію тих людей які пишуть що це "ідеальне місце для навчання, і високого рівня знань" що там панує затишок і комфорт. Чиста брехня. Я навчаююсь на першому курсі вже декілька місяців, і з впевненістю можу сказати що гірше не може бути. (думаю забирати документи) Викладачі можуть собі дозволити все що захочуть, керуючи і маніпулюючи студентами як ляльками, заради гарної відмітки на заліку. Приниження(не від всіх викладачів) і також халатне ставлення до предмету у викладача теж не рідкість. Також замітила що викладачі часто занижують оцінки студентами, щоб ті давали хабарі. Жахшивле місце, не рекомендую навіть думати про вступ до цього закладу, з якого якщо ви вийдете, то вийдете з зомбованими мозгами, і пригніченою самооцінкою.

,

Привіт усім. Я є випускником коледжу і зараз продовжую навчання в іншому вузі...роки проведені в ЛКП є незабутніми, бо після нього я потрапив у справжнє пекло. Не хочу називати вуз у якому зараз вчуся, бо ж треба вже довчитися. Цінуйте коледж у якому викладачі вас розуміють і навчають бо так далеко не всюди є. Я вже маю з чим порівняти.

,

Довго думала чи варто писати коментар, але коли прочитала маячню, яка напевно не здатна була завершити навчання у коледжі, то не можу стриматися...Бо це МІЙ коледж, який дав мені фахові знання, тут працюють люди, які цінують дисципліну і ставлення до навчання. Так, мені було складно звикнути до навчання, до вимог, але я змогла! Завдяки диплому коледжу я зараз працюю у рекламному агентстві редактором)))

,

Я закінчила навчання у ЛПК і вже три роки працюю журналістом-фрілансером. З упевненістю можу сказати, що в коледжі навчають вчитися і роблять це фахово та цікаво. Мені дивно читати про якісь приниження, бо такого НІКОЛИ не було і зараз немає, бо тепер мій молодший брат там навчається. Впевнена, що негативні коменти пишуть ті, хто не зрозумів, що означає вчитися і бути відповідальним студентом.

,

Доброго дня, шановні абітурієнти та студенти. Коледж чудовий, для тих, хто любить коли його принижують. Се я про окремих викладачів, і яйщо ти їм не сподобаєшся, то готуйся слухати про те, що ти невдаха і що вам би з аудиторії на Митну вийти. Окреме дякую нашій зірковій четвірці, яка довела мене ледь не до сліз. Окремих випадків висловлювати не бажаю, задля збереження анонімності. Проте, є мегахороші викладачі, яким я хочу дуже подякувати за підтримку та хороші слова! Це Бура Надія Богданівна та Гривняк Оксана Ігорівна. Дякую вам за професійне ставлення та чудові пари! Раджу вступати, але не на редактуру, і не мати справ з директоркою ні-ко-ли.

,

Всім привіт) я являюсь випускницею в коледжі цього року і можу з впевненістю заявити про величезну компетентність усіх викладачів на спеціальності «Дизайн друкованої продукції». Жодного разу за чотири роки я не розчарувалась в жодному викладачі з поофесійних дисциплін. Молоді чи старші викладачі - усі вкладали і вкладають в нас свою душу! Кожен старається підказати, навчити як краще, порадити! Повірте це цінно, бо не у кожному навчальному закладі вам будуть так якісно розжовувати всю інформацію! Захоплююсь тим, що викладачі не стоять на місці, постійно придумують нові креативні завдання, які зацікавлюють і стимулюють краще працювати! Просто скажу одне, тут працюють реально круті, креативні люди! Вам буде чого повчитись, чим надихнутись! Кожна пара, кожен перегляд - це нові знання, новий чудовий досвід, за який я вам безмежно вдячна! Ну і на останок скажу те, що за 4 роки навчання я сумнівалась лише до того, як вступила! Після вступу не було жодних сумнівів чи нарікань!

,

Неповторні роки навчання! Дивно читати тут про хабарі, я б сказала, що якщо вони і є, то не більше ніж будь-де в іншому місці. Кожен вирішує питання оцінок в силу своїх знань і вмінь. Зі свого досвіду скажу, що провчившись тут чотири роки, я не заплатила жодної копійки та не несла "подарунків" викладачам за те, щоб вони вийшли на перегляд, прийняли мою роботу, здану із запізненням, тощо. Можливо технічне забезпечення коледжу дещо застаріло, але педагогічний колектив спеціальності Дизайн просто надзвичайний. Мудрі, креативні люди, з практичним досвідом, яким вони залюбки діляться із студентами. Навчальні програми постійно оновлюються, розвиваються відповідно до вимог сучасного світу. Це місце, де твоє бажання навчатися та ініціативність цінують понад усе, педагоги чуйні, завжди готові допомогти та піти на зустріч.

,

Не знаю, жодного разу не було хабарів, для того, шоб викладачі прийшли на перегляд, це в їх інтересах, щоб поставити оцінки і здати відомості. Кожен як вчився, те і мав, ніхто нікого не валив спеціально, звісно як і всюди, якщо треба вищу оцінку можна було домовитись, але спеціально для цього ніхто не занижував оцінок. І на комп‘ютери жодного разу ніхто гроші не збирав, мене це взагалі дивує звідки така інформація. Загалом коледж хороший, провела там кращі роки і ні про що не шкодую, хоча були і різні ситуації.

,

Взятки за те, щоб викладачі просто вийшли на перегляд робіт) Не соромились прямо посилати в Реберню під Арсеналом і в алкомаркет за вином) Це стосувалось навіть відмінників) а якщо треба було 'порішати за оцінку, то це вже інша історія) Рівень викладання ніякий) викладачка могла прийти двічі за семестр на пари) Але 'найкраще' - це любов до грошей керівництва) Пам'ятаю, як брали на поруки крадійку і живодерку, хоча нормальний заклад просто вигнав би її. Це просто дно і посміховисько) Скільки це коштувало? 500$? Стільки коштує ваша репутація? Дивуюсь тим, хто пише про комп.класи) Вас піратські програми взагалі не напрягають? А те, що на ці комп'ютери кожного семестру збирали по 100 грн з людини і нічого не оновлювали? Були, звісно, і хороші викладачі, але їх, на жаль, дуже мало. Надіюсь згодом вони знайдуть краще місце роботи.

,

Потужний навчальний заклад де дійсно можна отримати хороші знання! Рекомендую!

,

Потужний навчальний заклад. Тут здобув фундаментальну інтелектуальну базу, що повсякденно допомагає у житті. Ту завжди отримає знання той, хто хоче вчитися. Це місце не для "халявщиків" :)

,

Цей коледж,це є совок і виправна колонія. Це місце,де викладачі дозволяють собі відкрито зневажати,принижувати і порушувати особисті кордони студентів,клянучись і волаючи на кожному кроці,що вони "педагоги",а студенти нагло обманюють,що вони перечитали тисячі книг,при цьому не знаючи,що таке фата-моргана та "закінчують з дипломами з відзнакою" за гроші батьків.

,

Цьогоріч завершила навчання у цьому чудовому навчальному закладі. Вчилася на товарознавця - комерсанта, і успішно завершила. Єдине про що я зараз жалію, що не зможу ще раз там навчатись? адже більше ніде я не зустрічала такого доброзичливого, щирого, веселого, мудрого, ерудованого колективу як там! До кожного студента стараються знайти підхід, і максимально передати свої знання майбутнім фахівцям. Окреме величезне дякую хочеться сказати в першу чергу моєму куратору і просто хорошій людині, яка хвилювалась за мене і підтримувала в будь - якій ситуації - Вушко Олександрі Петрівній, ви найкраща!!! А також наступним викладачам: Репеті Богдана Миколайовичу, Гораль Ользі Григорівні, Яриш Оксані Степанівній, Лозинській Оксані Теодорівній, ❤️☺️? Я буду завжди вас пам'ятати і тільки з посмішкою та повагою згадувати, адже в нас з вами було дуже багато теплих моментів❤️❤️❤️ Моя рекомендація для майбутніх абітурієнтів: Вступайте у коледж, не пожалієте!!!

,

Я також вчився в цьому коледжі,хороших речей було дуже мало,було дуже багато несвідомих "студентів", які прийшли сюди,щоб вбити час,в яких IQ максимум 50 балів,багато викладачів,які робили несумісні з педагогікою речі. Одним словом , - через такі аспекти відбувається генофонд нації на психогенному рівні. Цей відгук я хочу спрямувати до працівників і студентів коледжу. Завжди пам'ятайте : перш ЗА ВСЕ,ми люди,і поводьмося як люди !

,

Левицька Оксана Степанівна—найкраща !

,

Недавно закінчила і тепер навчаюсь в Українській академії друкарства, і знаєте, саме вищий навчальний заклад і виявився тою ж «шарагою». Цей коледж це мої найкращі проведені роки. Так, це ніби коледж але навідміну від вищого навчального закладу там тепло, там багато комп‘терних класів, чудові викладачі, з якими ти можеш поспілкуватись не лише про іхню дисципліну в якій вони професіонали, але і про життя. Усе дисциліновано, і ця дисципліна розвивається у самому тобі,викладачі ходять на пари, в аудиторіях ремонти. За роки навчання, не було жодних натяків на корупцію і в одногрупників теж. Як вчився те і мав, хоча викладачі навпаки давали завжди можливість тобі підтягнути оцінку своїми знаннями. ЛПК - це осередок сучасності, креативу, крутої атмосфери та розуміння. Дуже шкода, що немає бакалавра як у коледжі ім.Труша.

,

Закінчивши цей коледж і маючи тепер з чим порівняти, можу сказати, що це найкращий навчальний заклад! Хороше ставлення викладачів, творчий підхід, якісне викладання матеріалу, викладачі компетентні в своїх дисциплінах. Сама будівля знаходиться в чудовому районі, з ремонтом, хорошою технікою та теплом. За весь період навчання в групі ні від кого хабаря не вимагали. В кожного оцінки відповідали рівню його знань. Хто рідко появлявся на парах, або байдуже ставився до навчання, той і отримував по заслугах. Від навчальногозакладу лише теплі спогади!

,

Закінчив у 2006 , ремонт та обслуговування обладнання.нічого поганого сказати не можу.Згадую частенько з ностальгією. Найкращі роки та школа життя. Викладачі всі прекрасні, намагаються дійсно навчити, хоч і ресурси обмежені.Нікого не принижують, якщо не провокуєш(всі ми люди). Мене (і навіть прізвище) згадали навіть через 10 років!!! Це точно не свідчить про те, що всім начхати на студентів.На рахунок хабарництва-не більше , ніж всюди в Укр. Лінь вчити- можна в принципі домовитися про оцінку, але не зі всіма. Такого як тут пишуть - немає, ніхто з тебе гроші не вимагає. А от в академії-все інакше.Відкрито кажуть що і скільки коштує( в 2006-2009 так було).Хто вчився в ПТ УАД в період 2000-2009 знає, що там все було супер і на рівні. Сумую за друзями та знайомими. Велика шана викладачам Ковалишину, Яриш, Репеті . Надіюсь ще буде можливість зустрітись!...Доброго Вам здоров'я та успіхів !

,

Гіршого не бачила. Викладачі гроші то беруть а бали не ставлять, викладачі дуже погані (мало є хороших) Не рекомендую

,

Такого поганого коледжу як у Вас,більше ніде немає

,

Крутезний коледж, в якому порйшли найкращі студентські роки! Навчалася на дизайні. Отримала багато-багато корисних порад та навичок, це якщо про знання :) А окрім цього - було дуже-дуже насичене студентське життя (конкурси, змагання, зустрічі та конференції!) Усім рекомендую та з ностальгією згадую час навчання :) P.S. - Цікаво, чи багато коледжів в Україні мають гімн?)

,

Ходила на практику минулого року, але вирішила написати саме сьогодні) насправді на практиці "тонко" натякали заплатили, та називали це не хабарем, а грошовою компенсацією( більше негативного не побачила

,

Креативний та інтелектально потужний коледж. Звичайно, що є старші викладачі, яким дещо складно в сучасних умовах інформаційного простору, але вони хоч пробують робити вигляд, що шарять.) ЛПК то є дуже хороша база і школа життя! Халяву тут не люблять і то є дуже добре! Репета Б. М. - дуже добрий та приємний викладач! :)

,

Як для коледжу, то рівень, мабуть, найкращий в Україні! Усім, хто хоче дійсно вчитися і щось мати в голові - це саме те місце. Роки навчання пригадую з приємною ностальгією. :)

,

Чудовий начальний заклад, де справді можна багато навчитися, якщо того хотіти!

,

У коледжі можна отримати величезний багаж знань, незабутню домашню атмосферу та можливість розвиватися як особистість! Головне прагнути цього. Окрім практичних і теоретичних знань ще й чудова школа життя та можливість повчитися життєвої мудрості у викладачів та адміністрації. Циклова комісія "Видавнича справа та редагування" одна з найкращих в Україні! Але здобути знання може тільки той, хто вчиться. Поліграфічний коледж не місце для ледарів та халявщиків. Сміливо припускаю, що більшість негативних відгуків залишають стаденти з низькою успішністю у зв'язку з небажанням навчатися та ймовірно великою кількістю пропущених годин. До коментаря нижще від ще одного ображеного "аноніма" хочу тільки додати, що це "забите ПТУ" має домовленості про міжнародну співпрацю, куди регулярно їздять студенти, зв'язки зі США, зокрема з програмою Адміністрування коледжів, а також студенти "забитого ПТУ" виграють міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика.

,

Я б не радив сюди вступати, "коледж" -- тільки назва. Це забите ПТУ ,а не коледж ,викладачі стьобають студентів і відкрито знущаються з них+ в коледжі "вчиться" дуже багато неблагополучних елементів

,

Роки навчання у цьому ВНЗ згадую з особливим трепетом. Сюди хочеться повертатися знову і знову. Саме тут мені прищепили любов до своєї професії. Викладачі вимогливі, але справедливі. Вчитися було важко, але вже зараз розумію, що там, де схалявила у навчанні, зараз доводиться наздоганяти в робочому процесі. І як би хотілося зараз поради від своїх педагогів. Хабарів тут не вимагали ніколи (!). За кожним двієчником куратор (Шимечко Н. П.) стояла горою, коли йшла мова про відрахування, хоча самих студентів по голівці за це не гладила. Різниці між студентами не було. Хто на що заслуговував, той те і отримував. І відмінницям двійки ставили, і двійочникам п'ятірки. А тим, хто пише негативні відгуки, хочеться побажати об'єктивності. Можливо, вина зовсім не у викладачах, а у вашій неспроможності чи небажанні опанувати навчальний матеріал. І не розказуйте казок своїм батькам. P.S. Дякую Вам, Надіє Павлівно та Маріє Володимирівно.

,

Як на мене ,це хороший коледж,викладачі багато вимагають,хоч він був 1-го рівня акредитації( на тепершній час 2-го рівня) ,але коледж дуже сильний ,викладачі хороші ,але неідеальні,є неадекватні студенти,але все одно враження від коледжу - незабутні !

,

Коледж поганий ...не раджу вступати туди ; викладачі ділять студентів на "білих" і "чорних"

,

Коледж - ЧУДОВИЙ... Вчилася на спеціальності "Комп'ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації". За чотири роки ніхто і ніразу не вимагав хабаря, вимагали тільки знань. Викладачі завжди допомагали та йшли на зустріч (за всіх не кажу, але ті що в мене викладали 100%). А ті студенти що пишуть що викладачі зверхні, лицемірні і ображають - напевне ніколи не ходили на пари, не вчили взагалі нічого і самі хамили викладачам, за що ті їм не поставили залік, ось вони і ображаються! А сама я не пожалкувала ні на хвилинку що там вчилася)

,

Навчаюся зараз в коледжі і от що можу сказати: ніяких хабарів ніхто ніколи не вимагав. Більшість викладачів хороші, знають добре свій предмет і намагаються передати знання студентам. Спеціальність "Видавнича справа та редагування" — на дуже високому рівні, викладачі цієї спеціальності прагнуть не лише навчити студентів, а й зробити з них справжніх патріотів, високоосвічених громадян. Дуже хороші викладачі — Шимечко Н.П., Бабченко С.Г., Левицька О.С., Голубник У.Г. В коледжі вчитися важко, але тим і цікаво!

,

У 2015 році захистив диплом в ЛПК УАД .Дуже хороший та професійний коледж(колектив) , проблем з корупцією чи хабарництвом ніколи не було, вивчення навчального матеріалу було на високому професійному рівні та з сучасним матерялом, викладачі ставились з повагою та розумінням, завжди була відчутна з боку викладачів ініціативність, лояльність та справедливість , намагались зацікавити вивчати щось нове, . Фактів морального, словесного чи фізичного приниження студентів не було і бути не могло. Не можу сказати чи згадати чогось поганого або негативного про коледж , тому що там завжди панувала доброзичлива я б сказав сімейна атмосфера,залишились тільки позитивні, теплі спогади та багато хороших друзів , зокрема викладачів.Всіх хто задумується над вступом в коледж. рекомендую поговорити з тим хто дійсно навчався в даному закладі, а не чув там десь чи від когось про нього.Всього доброго, хороших та розумних студентів тобі мій рідний коледж!

,

За два роки навчання в цьому коледжі, єдине, що можу порадити - ні в якому разі не вступайте сюди, викладачі лицеміри (не всі, але більшість), до студентів ставляться як до нижчого класу, ніби вони їм повинні ноги цілувати, стипендії затримують (за січень взагалі ще не було, а вже лютий дякувати Богу), ввели рейтингові списки як в університетах і підлаштовують їх під себе. Планую здавати ЗНО і тікати з цього жаху. Всі позитивні коментарі пише адміністрація, щоб не відлякувати потенційних абітурієнтів від вступу в коледж! Тому будьте обачні, коли будете обирати майбутній навчальний заклад для своїх дітей.

,

Читаю коменти і... шановні, Ви точно мій коледж закінчили? По-перше: "застарілий матеріал"?! ГОСТи радянські старі? Чи може розвиток поліграфії в країні? По-друге: хтось там писав, що викладачі руку піднімають і лаються. Ви серйозно? Хоч одного назвіть. У мене в групі були проблемні студенти. Їх за вуха тягнули, людей з них зробити намагалися.

,

Закінчив коледж у 2015 році. Зараз навчаюся в академії на інженерній механіці. Викладачі в коледжі дуже лояльні до студентів. На більшість недоліків закривають очі. Відносяться дуже людяно і побожно (в академії деякі "гріхи" не пробачають). База в коледжі хороша для продовження навчання. Щиро дякую викладачам за їх наполегливість і терпеливість!

,

Дорогі студенти коледжу та випускники! Не можна міряти усіх під один аршин. Педагогічний колектив навчального закладу - це понад 70 осіб, багато із яких є порядними людьми. А, Ви, сьогодні, закінчивши навчання, обливаєте брудом у соціальних мережах усіх підряд. Дуже шкодую, що за чотири роки, які Ви провели у коледжі, ми не навчили Вас говорити правду у вічі, а не поза спиною, прикриваючись чужими іменами. Тож, знайдіть у собі мужність, прийдіть у коледж і скажіть у вічі, зокрема мені, у кого я вимагала хабарі, кого принижувала чи ображала.

,

Найкращий коледж! Недоліки бувають завжди, але згадуючи студенські роки, у мене виникають найкращі спогади про викладачів, одногрупників, атмосферу , яка панувала в стінах цього навчального закладу. Усвідомлюю, що коледж багато в чому визначив мої подальші кроки в житті.

,

Доброго дня я батько одного з студентів цього коледжу і те що мені розказав мій син мене це жахнуло , що викладачі вимагають взятки, ну не всі , але більшість , що ставлення до студентів жахливе ,що вчитель може собі дозволити принижувати студентів , переходити на особистість , навчання проходить на дуже низькому рівні , навчають по матеріалу який як років вже 50 застарів і ці знання буде дуже важко використати в майбутньому ( з цим я цілком згоден з своїм сином)Моя порада як люблячого батька ,якому не все одно на освіту свого сина і вам думаю також не все одно, на освіту ваших дітей ,тому краще сім раз подумати чим туди поступати.

,

Добрі, чуйні і викокваліфіковані викладачі у цьому закладі. Бажаю їм щастя та добра, а коледжу процвітання!

,

Коледж просто жахливий , люди на головних посадах колишні одногрупники та друзі , ці люди створили хабарницьку схему , стягують гроші з студентів. В коледжі є хороші вчителі але їх не багато і вчать вони шкільні предмети на першому курсі . Всі високі посади займають хабарники , які будуть вас принижувати і вимагати гроші

,

Коледж не вартий того, щоб у ньому навчатись . Викладачі дозволяють собі лаятись на студентів , не рідко піднімати руку. Халатно ставляться до викладання свого предмету . Навмисне занижують оцінки , щоб таким чином змусити студентів платити за заліки. Адміністрація на це все закриває очі і не приймає потрібних заходів .Під час подання документів та перші дні навчання розповідають казки про престиж вибраного профілю і "ідеальний" навчальний процес і практику на передових підприємствах поліграфії. Насправді ж ,зокрема технікам, не професійно викладають матеріал по старому і не діючому в наш час обладнанні і практику проводять в старих брудних підвалах з несправними машинами! Під час мого навчання з коледжу, з причин хабарництва і низького рівня викладання, забрала документи майже половина групи на 2 і 3 курсі включно зі мною. Навчання у цьому закладі - марна трата часу і нервів.

,

Нещодавно завершила навчання у коледжі. Дуже задоволена отриманими знаннями щодо комп'ютерної оброби текстової, графічної інформації. Назавжди запамятаю привітний колектив викладачів та їх щире відношення до студентів.

,

Коледж просто жахливий. До студентів ставлятся як то скота. Матеріал який там викладають дуже старий і від нього немає толку. Взагалі не вчать того що потрібно. Беруть взятки всі вчителі дозволяютб собі матюкатися в присутності цілої групи і навіть деколи дозволяють собі підняти руку, обговорють студентів за їхньою спиною і мягко кажучи поливають брудом. Якшо ви бажаєте кращого для своїх дітей або для себе то не йдіть в цей "Коледж"

,

Жахливий навчальний заклад, який повністю прогнив. Якщо ви хочете, щоб ваших дітей принижували і гнобили , а також не виключено, били по лиці то вам підходить саме цей заклад! Після смерті директора коледжу, в адміністрації панує анархія, студентам говорять одне, а батькам зовсім інше . Категорично не рекомендую цей навчальний заклад, в якому процвітає хабарництво!

,

Не знаю, чого всі так задоволені коледжем, може тому, що багато людей не розуміють, що життя може бути кращим. Мене дуже засмучує ситуація з туалетами - 3и кабінки на всіх дівчат коледжу - це мазохізм. Щодо вчителів, більшість відносяться до своєї роботи, як до примусу, помітно, що зарплата їх дуже турбує - поширена всюду ситуація, але нащо виливати це на інших? Нормальних викладачей, в яких є хоч трохи поваги, нажаль, замало... Як на мене, коледж із себе корчить забагато, як для рівня, на якому він знаходиться, але це, звісно ж, моя субєктивна думка. Вийшов дуже негативний відгук, але будемо дивитися павді в обличчя. Вважаю за потрібне додати: в плані відвідуваннь з вас будуть видавлювати останнє - канікули тут якісь неповні, останній тиждень перед новим роком ще треба ходити на заліки... Лпк уад - для тих, хто хоче зекономити на освіті і халявно вступити - ваш вибір.

,

Я навчалась у ЛПК 3 роки, спеціальність "Видавнича справа та редагування", закінчила у 2015 році. Незнаю як інші викладачі, але наші, здається, найкращі))). Так, бували й суворими до студентів, але погодьтеся, що й студенти різні бувають))). Спогади тільки приємні, як згадаю Бабченко С. Г., одразу весело стає, позитивна, максимально-зрозумілі лекції...Скучаю за Шимечко Н. П., як мама)))), надзвичайно розумна і чуйна людина. Ой, багато писати, тому всі викладачі нашої спеціальності хороші по своєму)))). Жодних хабарів, принижень і т.д. не було.

,

Добрий Вечір. Хочу насамперед наголосити, що цей коледж не вартий ні граму часу нормальної, адекватної, Розумної, Високо-Моральної Людини. Вчителі дійсно жахливі, Навіть цю жалюгідну 4 не в змозі поставити. Студенти як ті зомбі, які не розуміють, що роблять і йдуть на повідку в коледжа, який тільки те і змушує що вчитися і слухатися як рабів. Послухайте мою пораду, я вже практично 2 роки вчуся тут і з кожним днем мене все більше і більше бісить цей коледж.

,

Закінчила цей коледж у 1986 році.Спеціалізація "Бухгалтерський облік". Була розподілена на роботу у Сумську область. Згадую викладачів з теплотою і повагою. Особливо викладачів, що читали економіку та бухгалтерський облік. Завдяки їм , я здобула вищу освіту і добилися високих результатів в житті.

,

Читаю коментарі і дивуюсь, як комусь могло бути погано в нашому коледжі, а ще більше дивують коментарі від редакторів, які пишуть, що коледж жахливий, а самі навіть правильно писати не навчились, не треба було штани просиджувати на парах). Здивувало, що комп'ютерників тут немає. Тож, напишу за них. Коледж супер. Більшість викладачів молоді і дають чудові знання. Я прийшла зі школи знаючи тільки англ. мову, а у коледжі підтягнула все до 10. На парах весело та цікаво, з усіма викладачами можна пожартувати). Особливо класними були Дмитрів П. А., Микитюк І. М., Луцко С. І., Брікс М. Р., Щербань А. Л. (який вміє дати жару та виховати в тобі солдата) та звісно Цвик Н. П., в якої сумно ніколи не було (хто вчився, той зрозуміє))) Коледж не корупційний, ніхто гроші не вимагає і оцінки піднімають, якщо ти ходив на пари і дійсно старався, все можна перездати, ніхто тебе не "валить". На стипендію витягнути дуже легко, достатньо ходити на пари і мати конспекти. Загалом, вступайте і не пожалкуєте)

,

Поки що їжджу на підготовчі курси) Вчителі привітні,дають хороші знання

,

Марта Орестівна -супер . А взагалі всі викладачі -супер.

,

Навчальний заклад хороший. "Видавнича справа та редагування" без жодних хабарів. Шимечко дуже хороший викладач. Так, дисципліна як у армії, з прогулами суворо. Вчитися не легко, багато вимагають... але воно того варте, бо саме цим і навчають. Після закінчення розумієш це і цінуєш. Гуртожиток нагадує притон на чолі із комендантом!!! Умови проживання не описати... хто хоч пробував там мешкати зрозуміє.

,

Класний коледж))) Лишились приємні незабутні спогади........

,

самий афігенний коледж у Львові. Викладачі просто супер, особливо Гораль, Щесюк, Микитюк і Гермак. Поступайте і не пожалієте)))))))

,

Навчалась у цьому технікумі з 2000 по 2003 роки за спеціальністю " Видавнича справа та редагування" . Правда редактор з мене нікудишній, зрозуміла аж після академії, не моє це)))). Скажу так в технікумі потрібно вчитись і ще раз вчитись, посидіти в таких незвичних місцях як бібліотека і не одну годину))). Викладачі класні !!!! особливо Вушко, Ільницька, Слоцяк, Кулинич, Старовойт, Захарчин. Згадуючи їх на обличі з"являється посмішка,спливають приємні спогади.Дякую ви супер!!!!!! А хто пише тут про хабарі, то вони є для лінивих, і тих хто має зайві гроші.

,

Дуже гарний коледж. Споаведливі і добродушні викладачі. Присутня ніби родинна атмосфера. Степендія хороша. Тільки черги у буфет довгі, але це не біда— він є в гарному райончику, де навколо нього є безліч продуктових магазинів і фаст-фудів в яких можна добре поїсти.

,

гарний коледж...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Спочатку не хотіла поступати у цей коледж.Проте лише після 2 місяців навчання зрозуміла що це самий найкращий коледж у світі.Навіть не думайте сумніватись, вчителі просто супер :з ними можна пожартувати, вони класно навчають, оцінки хороші нижче 8 нема.Весь матеріал викладають дуже зрозуміло.Мої однокласники які залишились до 10 класу дуже жалкують.А я ні.Поліграфічний-найкращий коледж.

,

поступила в коледж — це просто жах,факультет ви.ю................................ — це найгірше що в мене було в житті. Вчителі відкрито принижують і взагалі нічого не вчать! там такий дурдом,що це навіть в голову не вкладається! Тепер жалію,що втратила рік і гроші!ужас!!

,

СУПЕР ,,,,,,,, СУПЕР

,

класний технікум особливо РЕПЕТА і КОВАЛИШИН

,

Дуже класний коледж викладачі також особливо Яриш О.С., Павлова О.Ю. Є і не дуже викладачі наприклад Калитка М.І.

,

Неоднозначний навчальний заклад. Прірва між спеціальностями вражає склад викладачів спеціальності Видавнича справа та редагування на високому рівні про інші напрями просто мовчу аби не образити. Вимоги до студентів вищі у ЛПКУАД ніж у УАД (навчаюсь у УАД) . У коледжі справді дають знання якщо вони тобі потрібні. За три роки які я провів у ЛПКУАД натяків на корупцію не було. Ставлення викладачів до студентів справедливе але присутнє поняття "добровільно - примусово".

,

справді коледж супре!!!!......вимагають там дійсно багато, не спорю!!!!!.....але за те знання відповідні!!))).......і на рахунок корубції це далеко не правда, навчаюсь уже 2 роки, стипендію отримую без всіляких там подачок!!!)))...просто вчиттись треба!!!

,

Ну напевне Ваш чоловік просто вчитися не хоче (якщо він звичайно не заочник, якому потрібен папірець про освіту). Я от нікому ні копійки не заніс... Та й ніхто ніколи не вимагав... А відносно вашого "так просто"... оцінку так просто ніхто не ставить... потрібні знання!!! а на "4" у цьому закладі треба ой як багато знати... зрештою може він гроші "з хати" (як ви висловились) не викладачам а коханкам носить... а вас дурить просто... попитайте його при нагоді (перед черговим іспитом чи заліком) чого він навчився із якими знаннями йде отримувати оцінку. І будете мати відповідь!!!

,

жах....жах...жах....у мене там чоловік вчиться,гроші всі з хати забирає-викладачам носить....бо так просто вони навіть 4 не ставлять!!!!

,

Коледж супер

,

Вчився в цьому коледжі з 1969 по 1972 роки. В той час це був технікум з високим рівнем навчання. Дуже вдячний керівникові групи Назаренко В. Ф., викладачам Машталер І. А., Череднику М. М. та іншим.

,

Про краще місце для навчання годі й мріяти))))))) Знання з видавничої справи і редагування, здобуті тут, заслуговують найвищо оцінки, як і викладачі))))))) А хто твердить, що це жах, - просто не розуміє ким хоче бути і навіщо.

,

вчилася в цьому коледжі 1992-1994 шукаю випускників керівнико була Бохонко МІ гарні студенські роки

,

ЛПК УАД - це дійсно найкращий навчальний заклад і про нього негативно відгукуються ті, кому було слабо завершити тут навчання!!!

,

Хороший коледж, в ньому я отримала багато знань!!!

,

Больше знаний, чем в Львовском полиграфическом колледже, вы не получите больше нигде. И преподаватели отличные. Спасибо Вам огромное!

,

тємський коледж.

,

прекрасний коледж!!!!!!!!....навчаюсь в ньому тільки рік але дуже подобається, вичкаладачі хоч і вимагають багато проте дуже хороші!!!!!))))

,

Заклад просто прекрасний.Видавнича справа та редагування це найкращий фаультет.І знання цікаво получати,і люди там чудові.Викладачі строгі але справедливі.Навчаюся там рік і ніяких зауважень.Просто перкрасно.

,

поступила в коледж — це просто жах,факультет видавничої справи та редагування — це найгірше що в мене було в житті. Вчителі відкрито принижують і взагалі нічого не вчать! там такий дурдом,що це навіть в голову не вкладається! Тепер жалію,що втратила рік і гроші!

,

Коледж,супер,дуже гарне відношення до студентів і належна база знань.Я дуже задоволена закладом,і планую тут навчання своєї дитини,яка у цьому році закінчує 9клас.

,

Гарний рівень знань я мала змогу тут отримати.

,

При союзе это было единственное и самое мощное полиграфическое учебное заведение. Мы с супругом учились, когда еще был техникум. (выпуск 1988 г.) Огромное спасибо преподавателям за полученные знания, а так же за заботу и внимание. Такой уровень подготовки не давали даже ВУЗы. И практику мы проходили в лучших типография страны. Мы и многие наши сокурсники до сих пор с теплом вспоминаем студентческие годы учебы в Львовском полиграфическом техникуме.

,

Прекрасне місце для навчання. Я не заперечую, що там у навчанні є прогалини, але все ж таки це хороший навчальний заклад. Викладачі приязні, завжди готові допомогти (наприклад, Павлова, Ярка, Чухілевич...Навіть Цвик із своїми причудами).

,

коледж супер!!! закінчив цього року - хороша база знань + викладачі супер!!!

,

Це найкращий коледж у м. Львові. Тут дійсно, дуже хоророші викладачі, з якими студентам легко знаходити спільну мову!!!!

,

Коледж Супер !!

,

Я закінчувала ще поліграфічний технікум у 2006.Таких знань як тут я не здобула навіть в УАД. Викладачі просто супер. Особлива подяка Вушко О.П. та Яриш О.С.Роки навчання проведені в ПТУАД залишаться в пам'яті на все життя.Окрім цього тут я знайшла свого чоловіка, з яким виховуємо 3-річну донечку. ДЯКУЄМО ТОБІ НАШ ПТУАД!!!!

,

корупція жахлива!

,

я до вас скоро завiтаю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

коледж сильний, навчають прекрасно!!

,

учебное заведение слабовато


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові