Львівський поліграфічний коледж Української академіїї друкарства
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

104
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Коледж не вартий, щоб навчатись. навчалась на "Облік і оподаткування". З хороших викладачів лише Гораль (англ мова прекрасна, змушували вчитись, все досі пам;ятаю, дякую вам за це), Дмитро Андрійович (ваша історія неймовірна,завжди слухала з захопленням), Маргарита Петрівна (дякую, що допомогли полюбити себе )і остання кого б я відмітила Сторожук Наталія (дякую, за те,що розкрили талант підприємця і за ваші старання навчити, вони не пройшли даремно).

,

Класний коледж з хоромиши викладачами! :) Завжди дякую, що батьки мене підтримали і віддали саме у Поліграфічний!

,

Дуже дякую коледжу за знання та прекрасні студенстькі роки! "Каптьорка" в 28 - зе бест ;)

,

Прекрасні роки. Вже декілька років тому закінчив коледж, а відчуття ніби це було вчора! Прекрасний педагогічний колектив і дуже багато можливостей для студентського самоврядування!

,

Читаю відгуки і не вірю своїм очам. Я цього року закінчила коледж і можу сказати наступне, хочеш вчитися то ти і навчишся! Вчилася на бухгалтера, і успішно завершила. Попри теперішні обставини викладачі старалися знайти підхід до кожного студента. Дуже дякую всі викладачам, за здобуті знання. Поступала у коледж я за рекомендаціями знайомих. Тому не вірте негативним відгукам. Не завжди усі правдиві.


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові