Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Львівське вище професійне училище харчових технологій


  • Львів · пл. Д. Галицького, 8, 79008
  • (032) 235-56-13
    (032) 235-53-30
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Біжіть подалі звідти. Там більше гроші клянчать ніж навчають. Цього року в нас навчання не було через карантин. За 2 роки навчання хотіли 20 тисяч грн (за практику суммарно і бенкет, по закінченню навчання) + за "чудові відмітки за навчання ще 5 тис. Не ведіться.

,

Хочу йти сюди вчитись підкажіть будь ласка які є напрямки по кулінаріі Перевірочний код*: 5 англійських букв: Не введені літери на малюнку

,

Навчалась тут з 1997 по 2000 рік.на спеціальності продавець,касир-контролер,бухгалтер.(можливо вже тепер тут немає такої спеціальності).Враження класні.Хабарів не було , здавала все сама.Стипендію мала найвищу.Вчителі також були дуже хороші (по бухгалтерії особливо).От з психології не повезло мала в дипломі єдину (на той час) 4.Після здобутих тут знань навіть вдалось поступити в Універ Франка на 3 курс правда на заочне навчання (по тестах).З цим дипломом у 2000 році взяли навіть працювати в комерційний банк.База знань здобутих тут не поступалась 3-ьому курсу універу,а навіть я знала більше (стосується предметів по економіці та бухгалтерії).Я просто перевірила на собі,що якщо хочеш здобути бажану професію потрібно вчитися і не тільки те що викладають на факультеті а й додатково самому цікавитися (тепер в інтернеті а колись в бібліотеках).Тому якщо не вчишся ,то будь-який вуз буде поганий...........

,

вчитись легко, весело, гарно, майстри талановиті!!!

,

добра школа!!!

,

Супер!!! Дуже класне училище в центрі Львова!

,

єто ні очінь колідж

,

Навчалася у ліцеї,цей ліцей найкращий у Львові

,

два роки тому я навчалась у цьому чудовому закладі, і дуже задоволена знаннями які надали мені викладачі та найбільше вдячна своїй майстрині Модла Марії Ільківній за її безмежну турботу та любов, за вмілі руки,терпіння та працю! Низький Вам уклін!!!

,

Я навчалась у цьому ліцеї і можу сказати що це - був мій старт у доросле життя!Зараз я чудово розумію,що мати робітничу кваліфікацію- супер!А тим хто говорить,що беруть взятки-не вірте.Я без взяток закінчила і отримала диплом з відзнакою-і цим горда...Вчіться і будьте гордими,що ви-Людина!Успіхів Вам!!!

,

В ліцеї продовжують брати хабарі як і колисью. Хабарників за ґрати. Ганьба!!!

,

МАСЯ)))) хто рагуліха то тільки ти, ти тупа овца, пишеш з помилками, тобі тільки місце в бурсі......

,

мм кльовий ліцей..я тільки на першому курсі а так багато навчилась... ліцей супер*)

,

Я в гркпi КВ-3 Саша Рудюк вчуся на першому курсi на пекара , кондитера. Я толстий бик но тут я як враю!!!

,

Бурса взагалі бомба!!!!!!!!!!!!!!!А ця Таня, сама рагулІха з забитого сила!!!!!!!!!!!!!!А ще хотіла по дякувати Розумові Н.І.,Батині О.М., ТА ЛЮБИМОМУ МАЙСТРУ БУРА Ірина Михайлівна!!!!!!!!!!!

,

жах один самі взяточники

,

бред,а не училище...самое плохое в городе,одни быки учатся,одним словом бордель!!!!!!!!!!!!

,

класний ліцей!! :)))) дуже скучила за своїми одногрупниками :((( і за нашою керівничкою Разумовою Н.І :(

,

дуже класний ліцей я навчалась тут і рекомендую всім

,

Ліцей цей упер,ліцей це клас це вищий пілотаж.

,

Я навчалась у ЛПЛХТ, маю лише хороші спогади про навчання. Жоден ВНЗ не зрівняється з навчанням у ліцеї. здобула хорошу професію, яка повсякденно допомагає мені у житті. Досвідчені педагоги і майстри, якіпрацюють у ліцеї наставляють ліцеїстів на правильний шлях у житті. подяка і шана Вам найкращі педагоги!!!

,

Ліцей супер майстри просто клас!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Я вчилась вцьому ліцеї можу сказати одне тут дуже хороші викладачі і майстри!


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові