Ставропігійський професійний ліцей

Ставропигийский профессиональный лицей
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

25
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Училище нормальне, навчають нормально, якщо хочеш чогось навчитися то можна все самому здати, за весь період навчання нікому не платив, спогади залишилися хороші про заклад.

,

Ліцей нормальний! закінчувала професію оператора комп’ютерного набору у 2008р.Теорію подають добре якщо ходити на пари то все доступно. На виробничому навчанні вчать взагалі супер! Ми вивчали багато програм навіть майстрова показувала як орієнтуватись в програмах які не включені в навчання! Працюю в офісі у невеликій компанії. Дуже допомогли уроки виробничого навч. орієнтуюся і вмію працювати з багатьма програмами. Вступайте не пошкодуєте! Привіт величезний майстровій Людмилі Михайлівні!!!!!!!!!!!!! Наш випуск завжди Вас тепло згадує!!!!!!!

,

Ліцей просто бомба:-) У ньому класно, особливо практика — дуже сподобалась... Велике дякую Дарії Василівні — вона просто суперовий майстер і друг... Випуск 2010.

,

Ніяких взяток не беруть! Треба відвідувати заняття, а не гуляти цілий семестр. Якраз про змарнований час напевне написали ті, що кожен день ходили на пари. Не знаю нам було класно. Особливо на В\Н. Великий привіт майстру Людмилі Михайлівні!!!! Ми Вас не забуваємо!!!! Па-Па.

,

Хороше училище, дуже хороші викладачі!Закінчував навчання в 2010р. ,а зараз навчаюсь в Політехніці)Володимир Миронович Парахоняк дуже хороший майстер виробничого навчання і викладач!!!


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі у Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетиторів у Львові, тренінги у Львові, роботу у Львові.