Технологічний коледж Національного лісотехнічного університету України


  • Львів · вул. Івана Пулюя, 20, 79071
  • (0322) 63-82-96
    (0322) 266-63-22
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Комісія на вступ 2021року у технологічний коледж національного лісотехнічного університету України потопає в корупції. Діти-сироти, діти-пільговики не мають змоги поступити на пільгове навчання в даний заклад. Тариф прийомної комісії становить 600₴ на бюджетне місце.

,

Коледж жахливий! Всі хто працює там просто хами,навіть немає що з ними говорити!

,

Коледж класс , можливо все закрити самому , є декілька поганих вчителів які просто читають з листочка А4 . Є хабарництво ( зразу для 1-ших курсів Хімічка не бере) . Проте вцілому коледж класний , досить дружний , ніхто вас грузити не буде .

,

Згадую коледж з теплотою і навіть після закінчення навчання часто навідую класного керівника, викладачів. Почуваюсь у ньому як у дома. Коледж супер!!!

,

Суперовий коледж я вважаю що найкращий з усіх, і універ теж, легко після закінчення поступити в університет без усяких ЗНО, лише співбесіда

,

Сказати жах це не зказати нічого, за останній рік перебування в цьому "чудовому закладі" нічого окрім знищеної нервової системи не отримала, суть полягає у тому що оцінювання проводиться в дивний спосіб на скільки я зрозуміла по зв'язках, більшість викладачів обирають для себе "улюбленців", а ти хоч землю гризи на тебе закриватимуть очі, на даному етапі цікаво куди з такими знаннями можна піти працювати дизайнером адже коли ти весь час як це називається працюєш з " матеріалами" на які йде безліч коштів, замість того щоб хоч трохи вивчати комп'ютерні програми, і те що дійсно знадобиться в житті , тобто в обраній професії, на дні відкритих дверей так гарно розповідають, шкода що не видно одразу всього жаху так званого навчання. Є декілька хороший викладачів, але на фоні інших картина залишається незмінною.

,

коледж гарний мені сподобався, сама атмосфера супер)))))

,

Коледж класний

,

Коледж нормальний. Але є викладачі - жуть. Як не дома ремонти ім роби, продукти привози, город сади тп й ще гроші носи... Не знаємо куди начальство дивиться... Просто жах. Казали що були супер викладачі, але ця гопкомпанія ( сімейка) вижила всіх і далі цим займається.... Таке враження що адміністрація очі закриває і іх покриває бо щось із того має.....

,

Викладачі, де-які, фізкультури і їй подібні! Майте совість. Чому вимагаєте взяток?. Хіба вам шкода державних грошей - стипендії дітям. Ви ж знаєте, що держава нас обкрадає в десятки разів більше і Ви нагло вимагаєте взяток. Та дякуйте, що маєте студентів, а це значить , що маєте роботу. Пильнуйтеся! Тому, що не знаєте хто стоїть за яким студентом. А взагалі жалкую, що дали дитину до Вашого коледжу. В ньому навчалася вся наша сім'я і такого раніше не було. Викладачі були совісніші, не продавалися.

,

коледж суперовий,викладачі також переважно всі нормальні, а директор класний дядя,спокійний і йде на зустріч студентам....

,

Знання слабенькі, крім як на роботу нікуди не підеш. В інститут важко поступити і вчитись. Доводиться все самому наздоганяти.

,

Хабарники беруть більше ніж у заочників, Деякі викладачі дибіли 100%

,

Точно підмічено за хабарників.І ще та страшненька інформатичка з завищеною саммооцінкою.Але є справді хороші викладачі, які роблять із нас людей і дають знання. Я всеодно буду сумувати коли завершу навчання.

,

Класний коледж))))))

,

Коледж суперовий!!!...ностальгія за роками навчання в ньому)))

,

суперовий коледж

,

Навчався в цьому коледжі. Нормальний заклад для отримання знань. Директор досить нормальний, не мудак. Звісно є хабарники, особливо Ірина Степанівна та деякі інші , але де таких нема?

,

Я навчався в цьому коледжі і я дуже радий,тому що мене багато чого навчили і по спеціальності і дорослого самостійного життя.Так що подавайте документи і навчайтесь у цьому коледжі!!!!!! нащот викладачів-просто чудові і знають свою справу.А директор насправді є досить працелюбний,кмітливий,добрий, життєрадісний та завжди іде на зустріч студентам!!!!!!!

,

коледж супер)))

,

Я навчалась у цьому коледжі, задоволена, закінчила з відзнакою

,

коледж супер, директор супер

,

Директор-слабенький дуже ,дуже.

,

примітив та й по всьому

,

Коледж - досить нормальний для навчання і отримання знань.

,

Директор корумпований

,

Супер, я там навчаюсь =)


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові