Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка»
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

82
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчаюсь на спеціальності 081 «Право» Як і в кожному навчальному закладі є свої нюанси, але загалом навчання в цьому коледжі мені подобаються! Ті, хто пишуть за хабарі і тд- мабуть зовсім на пари не ходять. Помітила, зо найбільше невдоволеними є ті, хто абсолютно нічого не робить! За 4 роки не платила ні за один залік! Хто хоче вчитись- в того проблем не буде. Звичайно, є різні викладачі. Є ті, хто дійсно хоче навчити, круті і сучасні (пари Ковалишин Н.Т то ❤️) А є й такі, що викладають застарілий матеріал. Але хочу відмітити, те що якщо ви дійсно хочете чогось навчитись то прийдеться багато читати/вчити поза межами навчальних закладів. Коледж дає класну базу, але далі діло за кожним! Порівняно з іншими Львівськими коледжами, цей має класну,діючу сторінку в інстаграмі (@tfknulp), телеграм-бота, в якому є вся необхідна інформація і для студентів і для вступників. Тому,об’єктивно ставлю оцінку 4/5

,

Звісно,як і в кожному навчальному закладі кожен буде чимось не задоволений. Є різні вчителі та студенти,ніколи не буде так щоб всім все подобалось... Корупція є всюди,без винятків!!!! Якщо вчитись мінімально і хоча б слухати на парах,платити не доведеться). Матеріал подають. Я задоволена,нікому за оцінки не платила )

,

Найгірший навчальний заклад який я тільки бачила. Нічому не вчать, все що можуть, це тільки кричати та принижувати. Прямо натякають на те, що б їм гроші платили. Хабарники і тільки! Закінчую коледж, і що хочу сказати... Загублено 4 роки свого життя в нікуди і дуже велику суму грошей за сесії, які неможливо було здавати Девіз цього коледжу - плати або виженуть. Забрали повністю бажання йти по професії. З 3 курсу по 4 курс 2 семестр коледжу було інтересно, так, почались предмети (нарешті) по моїй спеціальності. Але як правило багато хто йде на 4 курсі працювати, тому що за 970 грн степендії які получають тільки 20%(якщо не помиляюсь) з курсу, не прожити. Ті хто на 4 курсі працють - всю зарплату віддають в коледж, там прямо говорять: «плати». Так мало того що ти заплатиш, всеодно скоти не поставлять. В гуртожитку не живу, але були там пари.... не заселяйтесь, зніміть краще квартиру з другом. Викладачі.. хм, не спорю, є дійсно жахливі яким просто в лице хочеться плюнути, але є і нормальні.

,

Не вступайте на перукаря сюди!!! Звідси не вийдете перукарем аж ніяк. Краще залишити гроші на курсах ніж в коледжі чи в кишенях викладачів( та і на сесії будете лишати немалі гроші, враховуючи що це коледж, за залік не 100 гривнів а 500, диплом зараз 5000 тис коштує, враховуючи що ви самі на диплом збираєте образ моделі, курсові по 1000+-). Застріла програма дуже вас тут не навчать сучасних стрижок, фарбувань і тд. Та і викладачі деякі не ведуть пари, а приводять своїх клієнтів і зайняті ними. Краще дійсно йдіть на курси, курси того варті, бо після коледжу все одно підете на курси. На перукаря дійно не варто йти сюди, пожалієте дуже! Коли я поступала сюди, мала велике бажання бути перукарем, але коледж відбив бажання.

,

Привіт абітурієнти! Почну я зразу з того, що я не вчився в школі, тобто багаж знань був на дуже мінімальному рівні, але я поступив, на платне звісно. Я сам по собі лінивий і мені ліньки було щось робити, я за дз, і тому я приходив на пари так би мовити "сирий", але навіть попри це, в мене були достатньо хороші оцінки. Хабарі є, але не в тому сенсі, що студентів топлять якось, це взагалі маячня. Вони є, якщо студент як я, нічого не вчить, або не ходить на пари. Я давав хабар за ф-ру, оск я на неї не ходив, також були проблеми з вищою математикою, я теж давав хабар, щоб просто поставили мінімальну оцінку. Загалом, все дуже класно. Я б хотів ще раз опинитися тут. Викладачі, чесно, супер. На моїй спеціальності це такі викладачі як Тетяна Володимирівна, викл з фізики, дуже добра, чуйна, допоможе із будь-якою проблемою, Ірина Дмитрівна, викл з історії, також класний і добрий викладач, там ще дуже багато хороших викладачів.


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові