Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка»


  • Львів · вул. Демнянська, 15, 79054
  • (0322) 95-16-29
    (0322) 62-41-88
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Звісно,як і в кожному навчальному закладі кожен буде чимось не задоволений. Є різні вчителі та студенти,ніколи не буде так щоб всім все подобалось... Корупція є всюди,без винятків!!!! Якщо вчитись мінімально і хоча б слухати на парах,платити не доведеться). Матеріал подають. Я задоволена,нікому за оцінки не платила )

,

Найгірший навчальний заклад який я тільки бачила. Нічому не вчать, все що можуть, це тільки кричати та принижувати. Прямо натякають на те, що б їм гроші платили. Хабарники і тільки! Закінчую коледж, і що хочу сказати... Загублено 4 роки свого життя в нікуди і дуже велику суму грошей за сесії, які неможливо було здавати Девіз цього коледжу - плати або виженуть. Забрали повністю бажання йти по професії. З 3 курсу по 4 курс 2 семестр коледжу було інтересно, так, почались предмети (нарешті) по моїй спеціальності. Але як правило багато хто йде на 4 курсі працювати, тому що за 970 грн степендії які получають тільки 20%(якщо не помиляюсь) з курсу, не прожити. Ті хто на 4 курсі працють - всю зарплату віддають в коледж, там прямо говорять: «плати». Так мало того що ти заплатиш, всеодно скоти не поставлять. В гуртожитку не живу, але були там пари.... не заселяйтесь, зніміть краще квартиру з другом. Викладачі.. хм, не спорю, є дійсно жахливі яким просто в лице хочеться плюнути, але є і нормальні.

,

Не вступайте на перукаря сюди!!! Звідси не вийдете перукарем аж ніяк. Краще залишити гроші на курсах ніж в коледжі чи в кишенях викладачів( та і на сесії будете лишати немалі гроші, враховуючи що це коледж, за залік не 100 гривнів а 500, диплом зараз 5000 тис коштує, враховуючи що ви самі на диплом збираєте образ моделі, курсові по 1000+-). Застріла програма дуже вас тут не навчать сучасних стрижок, фарбувань і тд. Та і викладачі деякі не ведуть пари, а приводять своїх клієнтів і зайняті ними. Краще дійсно йдіть на курси, курси того варті, бо після коледжу все одно підете на курси. На перукаря дійно не варто йти сюди, пожалієте дуже! Коли я поступала сюди, мала велике бажання бути перукарем, але коледж відбив бажання.

,

Привіт абітурієнти! Почну я зразу з того, що я не вчився в школі, тобто багаж знань був на дуже мінімальному рівні, але я поступив, на платне звісно. Я сам по собі лінивий і мені ліньки було щось робити, я за дз, і тому я приходив на пари так би мовити "сирий", але навіть попри це, в мене були достатньо хороші оцінки. Хабарі є, але не в тому сенсі, що студентів топлять якось, це взагалі маячня. Вони є, якщо студент як я, нічого не вчить, або не ходить на пари. Я давав хабар за ф-ру, оск я на неї не ходив, також були проблеми з вищою математикою, я теж давав хабар, щоб просто поставили мінімальну оцінку. Загалом, все дуже класно. Я б хотів ще раз опинитися тут. Викладачі, чесно, супер. На моїй спеціальності це такі викладачі як Тетяна Володимирівна, викл з фізики, дуже добра, чуйна, допоможе із будь-якою проблемою, Ірина Дмитрівна, викл з історії, також класний і добрий викладач, там ще дуже багато хороших викладачів.

,

Будь ласка, не звертайте уваги на відгуки про корупцію. Так, вона є, але тільки для тих, хто просто спить на парах, і тим, кому ліньки щось вчити. Мій одногрупник 3 роки підряд грав бравл старс на задніх партах, нічого не знав, тому і платив. Ті, хто навіть ЩОСЬ вчить, рухати не будуть. Я особисто платив (n) грн. за фізру, бо я не мав бажання туди ходити. Сам коледж класний. Хороші викладачі. Ізі стипендія, при тому, що я не сидів ночами і нічого не вчив. Просто слухав на парах і робив дз по мінімуму. Раджу.

,

Всім кому мій коментар стане в пригоді, хочу сказати, якщо дитина відвідує платні курси, перед вступом, і на дивлячись на їх результат-ви точно поступите, незалежно від середнього балу атестату.В цьому році переконалися.Приємно були здивовані,коли без жодного домовлення ,дитина з низьким балом в атестаті без проблем здала вступні іспити і поступила на факультет Комп’ютерна інженерія!!!Ніколи не могла повірити, що таке можливо!!!)) Як буде навчання? Буде видно.., Поки, що притензій жодних,напевно лише Подяка всім , хто в нас повірив!!! Ми це зробили... до кінця не віриться !!!

,

Закінчив в цьому році коледж на спеціальності "Комп'ютерні науки".Закінчивши цей коледж не надійтесь що ви станете спеціалістом в якійсь ІТ сфері,але я цікавився за навчання в інших університетах і коледжах і можу підвести з цього всього висновок:це зовсім не найгірший державний навчальний заклад))).Коледж хороший лише для того щоб дізнатись які ІТ сфери взагалі існують і почати себе шукати в одній з них а далі..а далі або самому розвиватись або курси.Насильно хабарі ніхто не вимагає і жодного разу за всі роки не чув від викладача який би вимагав хабар, платять тільки ті хто повний 0 у відвідуванні та навчанні.Є ряд викладачів які некомпентентні або достатньо у своєму предметі, є ряд неприємних і дивних викладачів,а є викладачі які допоможуть, підтримають і т д.. Такі як Мар'яна Йосипівна, Ірина Олегівна, Ігор Євгенович і т д..а ще я тут знайшов друзів, отримав хороші навички комунікації з людьми, коледж допоміг сформуватись як особистість.Раджу цей коледж якщо вибираєте з-поміж інших

,

навіть та дитина яка вчиться на державному не скаже нічого хорошого про цей коледж тут вас не навчать нічого нового незалежно від того як ви вчитесь

,

Вчусь на економіці коледж супер))) Відгук 2020 рік

,

Чудовий коледж!

,

Поганий коледж. одні хабарники

,

знань не дають ніяких. лише принижують і здирають гроші. сенсу вступати немає!!!!!!

,

Які хабарі, якби тільки на них закінчувалось!!! Якщо почати зі самої споруди коледжу, то це ад на землі для алергетика на побутові кліщі. Після перебування там 5пар можна зразу під капельниці їхати!!! Зимою дуже холодно в спортивному залі, фізруки заставляють займатися... Рік після закінчення м’язи досі щемить... Якщо про склад викладачів, буду без імен... Є фізрука яка з головою не дружить і вже не раз студенти жаліються із записами на диктофоні директору але її по невідомих причинах не виганяють. В одного фізрука дружина це колишня наша студентка! Горе викладач з літератури який кілька років назад згавтував студентку але він зараз успішно викладає в нашому коледжі попри численні скарги) Незліченна кількість нервово нестабільних викладачів, які супер принижують, фізично і морально виснажують! Степендія, була введена рейтингова система. Це означає, що з групи могли степендію получити лише кілька людей, які один одному чуть глотки не перегризли!!!

,

Рік назад закінчила цей коледж... Навчалась на дизайні, навчальна програма повністю не змінена з СССР. Академ різниця жах, в коледжі забрали багато годин і після його закінчення прийдеться навчатись на рік більше від однолітків. Зараз після випуску потрібно вивчати далі все самостійно аби рухатись і розбиратись в цій сфері. Навчання як якийсь блуд, не вивчають ніяких хороших програм, викладачі не мають уявлення за сучасні проекти, який на ринку попит і що потребує покупець, ніхто не захоче купувати дизайн який пропонує навчати коледж! Ніхто не заглиблюється які є стилі і як їх поєднувати, який декор виграшний і тд... Всі пари кружляють довкола ергономічних вимог яких мало, дуже мале обмеження, вивчаються нюанси ремонту дуже поверхнісно. Потрібно бути зразу готовим, що диплом з хорошою оцінкою має бути зроблений по радянських мірках... Тобто за всі проекти які зроблені по сучасних тенденція будуть занижуватись оцінки оскільки викладач не розуміє... Про корупцію взагалі мовчу!!!

,

я планувала поступати сюди на комп'ютерну інженерію і ходила два місяці на "підготовчі курси" це здирання грошей. ставлення до дітей жахливе, і дискримінація між комп'ютерною інженерією і науками це хочется плакать. принижують в нуль. поспілкувавшись з деякими студентами вони радили не йти в цю БУРСУ(це просто бурсітєт, комп'ютерних класів мало). якщо хочете поступати по ІТ освіті йдіть в інший коледж, не пожалієте! немає інформатики. В 1-2 курси майте совість! з першого курсу студент мусить завдяки коледжу освоювати нові мови програмування! а це просто старєйша програма і одні хабарники!

,

Коледж жахливий, вчуть за старими методичками, хабарників дуже багато особливо беруть це (фіз-ра)(залік 300-500грн.), (історія)(400-500грн залік), (400грн. курсова,500грн. залік), і тд. Практично 70% беруть гроші ,кого спіймали за руку ті бояться але їх мало. Також можна дати хабаря і при поступленні і 100% піти на державне. 3,5-4 роки по суті в мусор, якщо ви поступили на економіста , на туризм, Компютерні технології то ви будете вчити основи здоровя, біологію, правознавство і тд.Якщо ви хочете навчитись чомусь то вже краще залишитьсь до 11 класу і піти в УКУ або аналогічні виші. Не тратьте ваш дорогоцінний час на цю бурсу

,

Жахливий коледж, шкодую за втрачені роки.. була би змога не поступати 4 роки тому- не поступила б. Туризм.. що ви робите з людьми жах! Нормально вважаєте коли викладач п’є собі «в каптьорці» щей зі своїми студентами. Куди дивиться директор..

,

Крутий коледж!!! Особливо класно вчитися на туризмі!!! Купа цікавих поїздок! Хороші викладачі. А платять на сесії тільки тупіци які прогулюють і не вчаться!

,

Жахливий Коледж! Тільки хабарі! Вчилась на туризмі, Іванка 700 грн курсова, Улянка 800 грн )) в універах таких цін немає,ахуєвші )

,

Не коледж а бурса!!! НЕ прступайте в цю бурсу!

,

Хабарники? це легко сказати. Прийшов запитати які документи потрібні, на вході мене зустрічає старий і питає чи треба допомогти з поступленням. Зразу, нагло, нічого не бояться.

,

Видалили результати здачі підсумкових пробних екзаменів ... Рукописи не горять! Скріни всі є! Хабарники одумайтеся, оцінюйте спрведливо дітей які мають знання і добре вчилися в школі! Всі ваші двійочники і трійочники яким ви малюєте по 9-12 балів зафіксовані!

,

Хтось вже писав, що тут жаліютсья тільки ті що нічого не хочуть робити. Хабарі нажаль присутні, але як то кажуть попит народжує пропозицію і якщо хоч трішки стараєшся то цілком можливо спокійно закривати сесію і отримувати стипендію. Так що якщо не плануєте забивати залізо-бетонний болт на навчання, а якщо знадобиться прикласти трішки зусиль, то можете сміливо сюди вступати) Щасти на полі бою;)

,

Вимагають 2к $ за поступлення.

,

Хороший коледж .Знання і освіта на високому рівні .Так, тут дійсно хочуть вас навчити. Навчаюся уже на 4 курсі на юридичному відділені. Ніколи не сумнівалася, що поступила саме сюди . Дякую Марії Степанівни за працю . Юридичне відділення на висоті .

,

Вчусь у коледжі 3 рік на спеціальності 081 "Право" і все подобається. Якщо ти ходиш на пари, маєш бажання вчитися і повагу до викладачів все буде добре. Хто не хоче вчитися і наплював на навчання, звісно,шукає інші "виходи". Грошей ніхто не вимагав за 3 роки. Викладачі спец. дисциплін професіонали, дуже доступно пояснюють і лояльно відносяться. Про викладачів шкільних предметів багато хорошого не скажу( більшість ведуть себе як в школі,тобто як малі ображені на життя діти),але два роки треба перетерпіти. Коледж має два корпуси. Наврядчи ви знайдете з першого разу Демнянську 15 будівля коледжу фактично знаходиться на Хуторівці 5,тому прямуйте за цією адресою. Гуртожиток знаходиться на Кульчицькій 10 поряд із другим корпусом. П'ятиповерхова будівля, душ три рази в тиждень (вт,чт,сб) по запису і не лякайтеся,а повірте мені - до всього звикаєш;чисто,дружня атмосфера. Поступила сама без жодних хабарів ,як і більшість моїх одногрупників. У нас цінують знання, ласкаво просимо!

,

Взятки процвітають Вчителі не міняються

,

за 3 роки протимався без хабарів, але бачу без цього нікому більше не вдалось, дуже велика кількість людей при вступі заплатила, хоть в голові 0. Студенти менше пропускають ніж викладач. А так то, якшо хотіти, можна багато чого навчитись

,

Найкращий коледж, все подобається,навчаюся на 3 кусі ,немає тут курупції ,Юридичне відділенні дає високі знання і виховує тебе як особистість

,

Цього року поступила в цей коледж на державну форму.Поступила без хабара, але насправді корупція в цьому коледжі просто процвітає. Учні ,які закінчили школу з середнім балом 6,6 в рейтингу на державне місце перші. Викладачі спец. предметів дуже хороші, але викладачі , які викладають шкільні предмети прямо натякають на хабарі . Звичайно не всі , але є такі знахабнілі викладачі. .

,

декілька років назад закінчила коледж. можу сказати одне. вступати сюди не варто. Знання на низькому рівні. А хабарництво все процвітає. і не треба казати що платить хто не вчиться чи прогуляє. Дуже часто скидатися мусить вся група. а без хабарів то вдаться вчитись улюбленцям які мають у коледжі знайомих. моя порада НЕ ВСТУПАЙТЕ сюди. не витрачайте час.

,

Навчаюся уже третій , усі семестри маю стипендію, Народ. Дуже Хороший коледж, я ніколи нікому нічого не платила стипендія 1000гр. Приймала участь у фізичних змаганнь за це навіть платтять, Викладачі хороші і тебе справді навчають .Навчаюсь на юридичному відділенні, багато критики саме від тих хто не хоче вчитися.

,

Чудовий коледж. Всі обговорюють поганими словами про корупцію і можна сказати тільки одне -«Не хочеш вчитися - то плати, або вилетиш» І не треба обсирати цей коледж. В більшості обсирабть цей коледж тільки тому, ще не вчаться і прогулюють, а коли приходить сесія вже нічо за семестер не встигнеш вивчити, думають що їм за «будь ласка» хтось поставить залік. А вступити сюди дуже важко, конкурс на комп‘ютерний відділ 10,5 людей на місце, тому проходять тільки хто має «можливість» сюди вступити Так що вступайте тільки за власним бажанням а не батьків, і зразу плануйте або вчитися або платити. В усіх навчальних закладах корупція і в менших сумах, але це один з найкращих коледжів Львова, тому і тут все буде більш цінне.

,

занижують оцінки за екзамени ! і викладачі не привітні .

,

Сесія....Таке зі студетами не можна робити....Щоб її здати треба влаштуватись на добру роботу....І працювати на сесію..замкнуте коло

,

Є жахливий викладач. Просить інших викладачів ставити нормальні оцінки своїй онучці

,

Навчався на комп'ютерній спеціальності. У коледжі здобув великий об'єм як технічних, так і особистісних навиків. Після цього продовжив навчання у НУ ЛП, і з впевненістю можу сказати - у коледжі отримав набагато більше практичних навичок, при тому, що і універі їх було достатньо. Про те, універ більше дав теоретичні знання, а ніж практичні. Хочеться додати і те, що багато хто плутає свої "рожеві" очікування з реаліями: - ніхто не буде бігати за вами і просити вчитись; - ніхто після закінчення коледжу не буде просити Вас "Прийди до мене на роботу, можеш навіть не ходити, гроші прийдуть з кур'єром"; - ніхто не буде вирішувати ваші особисті конфлікти, тому якщо вони таки з'являться (а вони будуть, бо всі ми різні) - вчись, пристосовуйся, імпровізуй. Якщо ти насправді везучий, то попадеш до таких топових викладачів, як: Дерев'янченко, Колосов, Кохалевич, Беца, Бучин, Сявавко, Тимофієв, Драбік, Жарковська. Список насправді великий. Все залежить від відношення студента.

,

Навчалась у цьому закладі на спец. "Перукарське мистецтво та декоративна косметика". Хочу попередити усіх дівчат і хлопців, хто лише збирається вступати. Не робіть цього у жодному разі!!! Ви дуже швидко про це пожалієте! Майстром своєї справи ви явно не вийдете. Після того прийдеться йти на курси та вчитися приватно. Ті, хто поступив на платне, не викидайте грошей за це "навчання"! Краще підіть на курси!. Не витрачайте 3,5 роки на цей "college". Програма для перукарів - явно не 21 століття. Де ви бачили молодих дівчат із зачісками "Бабетта" або "Ракушка" ?. Або ламінування, чи кератинування...омбре, сомбре, балаяж...Цього всього "модного і стильного" тут вас не навчать!!! З моделей - старенькі бабусі та дідусі. Це все, що вам розказують, які вони "круті" - все вже у минулому. І про працевлаштування - все це байки! Довідки випускників заставляють "купляти", аби у мерії показати, "що всі випускники після навчання працевлаштовані!" Це повна брехня! Не ведіться на ці "понти"!!!

,

Я навчаюсь зараз на першому курсі на перукаря І дуже хочу подякувати Надії Євгенівній -викладач від Бога, завжди все зрозуміло і гарно пояснює)Також дуже дякую Олені Юрівній -куратору вона підтримає і зрозуміє

,

Закінчив цей коледж (відділення комп’ютерних технологій). Загалом коледж дає хороші знання хто хоче той навчиться . Потрібно самому "поглиблюватися" (в принципі так всюда в Україні), але закладає і певну основу. Викладачі хороші (більшість ви ше не раз будети згадувати в ВНЗ) - дають знання (хоча деяких треба і вигнати).Загалом не шкодую що провчився 4 роки. PS. ну якщо "не пальці веєром" то все буде добре;)

,

То просто ЖАХ....Вже другий рік вчусь в коледжі на комп'ютерній інженерії. Батьки всунули мене сюди за гроші (я хотів в інший коледж). В школі вчився на 8-10. Тут без грошей мало кому виходить мати вище 7. КОРУПЦІЯ !!! Здам цього року ЗНО і буду тікати звідси

,

Перед тим як вступити в цю "академію" поспілкуйтися з студентами і зробіть висновки .Повний жах:хабарники,пенсіонери із "савковим" поняттям та навіть викладачі які під час сесії можуть "захворіти".Обминайте цей заклад десятою дорогою!!!!!!!!!!!!!А краще подивіться рейтингові списки цьго року і зробіть висновки

,

Навчаюся зараз в цьому коледжі на юридичному відділенні і маю тільки позитивні враження. Викладачі чудові і дійсно є фахівцями своєї справи. Якщо вчитись, то й оцінки можна отримати без хабарів і що тішить, то це відсутність того "завалювання" студентів, аби ті платили гроші. Все у ваших руках і якщо не будете ходити на пари й вчитись, то й відношення викладачів буде відповідним. З особистого досвіду знаю, що за оцінки платять лише ті, хто цілий рік байдики бив.

,

Моя дитина поступала у 2015 році. Рік потратили на репетиторів. Бал атестату був 8.6. Вступні здали на 9. Документи на вступ здавали у 2 коледжі з надією що пройдемо на бюджет. Були приємно здивовані коли своїми силами пройшли на бюджет у два коледжі. Так як було з чого вибирати -дитина вибрала коледж на Демянській. Не поганий вибір. Досі вчимось на стипендію. Приємною несподіванкою було те, коли виплатили премію за активну участь у культмасових заходах. Скажу так: хто хоче вчитись і має знання, то і поступить сам без проблем, і вчитись буде легко. А хто надіється тільки на середній бал атестата-не варто, особливо коли в школі "за вуха" витягнули на хороший бал. Готуйтесь до вступу. Краще потратьте гроші на репетиторів (хороших), тоді не пожалкуєте, і на хабарі заощадите. Вчіться і все буде ОК. Р.S. Пишу з надією що комусь це допоможе зробити правильний вибір в житті. Так як свого часу я теж сиділа ночами і переглядала коментарі в неті.

,

мне тоже посчастливилось быть ученицей гавло ирины михайловны.да это были самые интересные и насыщенные годы молодости вспоминаю с ностальгией львов и учебу.мы все были такие молодые и амбициозные и самое главное -очень любили свою профессию... мы просто фанатели от нее привет всем выпускникам курсов..

,

Навчалась тут на перукаря...це був жах( пари проходять так: приходить викладач, питає що ти робиш, і відходить покурити ( нічого не пояснює (( хоче, може і поїхати взагалі...на пари запізнюється( список робіт не дає, в потім жаліється, чому нічого не робите...Коротше жах

,

Шанс вступити на державне 1/10, велика частина студентів вступили «завдяки» коштам. Відвідування важливіше за знання і прагнення до них. Матеріальна база хороша. Більшість викладачів беруть, але швидше це на поступок студентам (які таким самим чином вступили). Гуртожиток відмиває гроші встановленням дверей за гроші студентів. Душ тричі (вт, чт, сб) на тиждень по запису. Не раджу вступати тим, хто хоче опинитися в колективі, який прагне навчатись і бути фахіцем у своїй справі. Хороше місце для «тусовки»

,

Минулого року подруга постувала в цей коледж. В школі вчилась не дуже, середній бал приблизно 6,5; Вступила на державну форму навчання ( за 500$). Робіть висновки.

,

Закінчила цей коледж і з задоволенням його згадую. Завжди мала стипендію без подарунків для викладачів. Усі викладачі з розумінням ставилися до тих, хто хоч трошки намагався щось робити. Вчитися треба, тоді не прийдеться давати на лапу, а то на пари ходити не хочете, а про оцінки добрі думаєте. Зараз вчуся в НУ "ЛП" і завдячую знанням, що отримала в коледжі. Тим, хто хоче вчитися, раджу поступати, повірте, там навчать, головне - повірте у свої сили !!!!!

,

Привіт. Вчилася у цьому коледжі на факультеті "Перукарське мистецтво і декоративна косметика". Ну що можу сказати...коледж взагалі непоганий.

,

Дуже класний коледж і дуже класні викладачі. Головне вчитися і все буде супер.

,

Одні сплошні хабарники!!! Такса зашкалює!!!

,

Всі коментарі з однією зіркою , це реальна правда про коледж. Викладачі дітей не поважають , обзивають як хочуть і мають їх за ніщо.Про хабарі це також правда. Всім раджу не поступати !!!!!!!

,

Якісна фанера, хороші лобзики, хороші фанерні двері.

,

Тут без хабарів навіть нема чого пхатись.В цьому році моя дитина із балом атестату 10.3 не пройшла на держ бюджет на правознавство.Зате там пройшли діти мажорів із балами 7-6.Тож я вас всіх і вашу родину проклинаю.

,

Окончила курсы модельеров_ парикмахеров 1982 спасибо спасибо всем преподавателям особая благодарность Немановой ГИ . Она говорила: пройдут годы и Вы будите вспоминать учёбу во Львове, как лучшие годы в своей жизни. Так и есть, жаль что невозможно приехать и встретиться с однокурсниками, преподователями и с теми кого помнишь всю жизнь. Всё осталось в прошлой жизни, в прошлом веки...

,

До сих пор снятся сокурсники и преподаватели, Долгих лет вам дорогие мои преподаватели и низкий земной поклон Лидии Федоровне Бойко, Ирине Михайловне Гавло, Ирине Александровне, Ирине Ивановне. Привет огромный Роману Ивановичу и Вере Теодоровне. Всем вам крепкого здоровья и многия лета. Несомненно все лавры вам и для Вас. Вы самые лучшие кого я встречала когда- либо.

,

Хабарі беруть не в маленьких розмірах. Цього року закінчую нарешті цей заклад. Особливо викладачі з перукарства які нічого тебе не вчать, беруть немаленькі суми., після кожної сесії в них появляються нові айфончики останніх моделей.

,

викладачі з фаху не викликають негативного враження, а от викладачі ще шкільних предметів так і натякають на хабарі, занижуючи оцінки вcій групі. але не вcі, що дуже добре

,

цього року ми поступили на юридичний відділ після 9го класу,поступили на державне навчання з балом атестату 8,6 після школи,дитина написала тести на 9.5 балів і ми шоковані і вірим в себе, що не тільки з хабарями поступають,можна поступити власними силами.Не вірьте що всюди хабарі,не спокушайтеся їх давати чи брати. Зараз син навчається,дуже задоволений,головне вчитися і бути впевненим в своїх знаннях, а хабарників потрібно викорінювати і карати!!!

,

Судячи по вступу 2014 року , хабарників у коледжі немало, якщо на бюджет поступило багато з середнім балом атестату за 9 клас- 5 балів, здавши екзамени при цьому на 12. Який швидкий ріст рівня знань!

,

Закінчив цього року Економіку Підприємства.Викладачі тут чуйні лише крім однієї вище сказаної.Дають хорошу базу особливо Бобирєва О.І. якщо ти сам зробиш курсову з її предмету на другому курсі то решта навчальних дисциплін за економічним спрямуванням будуть даватись легко.....вчитися не важко хабарів беруть викладачі 40% викладачів але не вимагають.Якщо ти хитрий і розумний то можна закінчити без проблем .А якщо ти ще і співаєш чи будеш брати участь у різних святах в коледжі то тобі випишуть премію .досить немалу ... Раджу поступати.

,

цього року закінчую, в основному колежд непоганий, викладачі теж нормальні і оцінки переважно за зняння ставлять.. є і хабарники особливо Орловська, в неї нереально здати самостійно, а решта можливо. Знання по спеціальності теж здобула високі, я задоволена.

,

не заклад а жах!

,

коледж повне фуфло, нікому не раджу сюди поступати, любе ПТУ краще, вчителі одні хабарники, ніяких знань, обіцяють одне роблять друге Не поступайте!!!!!!!!

,

Здесь получила все для будущей профессии !!! Ольга Ленидовна Макина-лучший преподовтель по моделированию--спасибо!!! Мой мастер была Голодивська Мария Михайловна. Вот два человека, которые вложили в меня знания.!!!!! Поклон Вам.

,

Училась 1984 по1986гг.Благодарна всем учителям школы! Участие в конкурсах,в повседневной работе с клиентами-всё это знания школы!Я ученица Дарьи Михайловны! г.Москва.

,

Училась в этом колледже, закончила 1996году. Особая благодарность учителю моделирования Ольге Львовне. Это преподаватель от Бога!!! Все что знаю и умею-ее заслуга!!!

,

це один з провідних коледжів львова вчителі тут дуже добрі і багато чого навчать і допоможуть я вже на другому курсі група ПММ-21 на перукаря -косметолога і мені дуже подобається тут вчитися)))

,

1978,армия,1982. Ярчайший период в моей жизни! Всему преподавательскому составу, лично-Галине Ивановне Немановой- низкий Вам поклон за доброту, внимание и высочайший профессионализм, а также светлая память Петру Павловичу! Вы научили мыслить масштабно и конкретно!!! 1-2 группа до... и ...после- спасибо вам, закройщикам что были и что есть в моей памяти! А После МКМ не нужно никаких школ!.

,

Училась на курсах с 1980 по 1982г. Получила урок на всю оставшуюся жизнь. Жаль, что сейчас нет этих курсов. Спасибо большое Вам Дария Михайловна ,Владимира Михайловна, Людмила Ивановна.Всегда буду Вас помнить.Отзовитесь сокурсники В этом году 30 лет со дня окончания.

,

Учился на курсах с1978-1980 г. у Кобыльника Ильи Григорьевича. Был необыкновенный человек и хороший конструктор по одежде. Многому научился на курсах. В те годы курсы были лучшей школой обучения во всем Союзе.Все мастера преподаватели в основном были хорошие специалисты . Кобыльник,Вус, Степанишин лучшие!!!!!!!!!!! Живу в Тбилиси у меня свой Салон по пошиву обежды один из лучших в городе. Если Безверхний прочтет мою заметку сразу меня вспомнит ,он неочень хотел чтобы я поступал туда учиться потму, что в молодости я был очень самоуверенный, и не зря. Всем кто учился не курсах желаю удачи и успехов с Уважением ко всем преподавателям Мартин- Георгина моя супруга она усилась у Вуса.

,

Я училась на курсах модельеров М К М с 1976 по 1978гг..Была секретарем комсомольской организации курсов, а группу нашу вел Степанишин Иван Акимович,который всегда говорил,что мы будем вспоминать годы учебы как самые лучшие в своей жизни!!Так и есть-я всю жизнь вспоминаю и Львов, и учебу,и одногрупников,и преподавателей ! Я живу в Новосибирске, работаю модельером-закройщиком,и мне хочется, чтобы откликнулись мои одногрупники,которые приехали учиться из всех 15-ти советских(тогда еще)республик! У кого ностальгия по Львову и М К М-отзовитесь!!!

,

окончила курсы модельеров в 1982 году .благодарна всем преподавателям особенноНемановой г.и. Львов снится до сих пор .вот бы встретиться с однакурсниками

,

Я дуже рада, що навчалась у цьому закладі. Жаль, що на сьогоднішній день, його уже немає. Існує декілька груп моделювання, а школа стала одним із коледжів інституту ім. В. Чорновола, і зараз тут навчаються юристи, економісти... Щиро вдячна усім викладачам, які мене навчили та показали що пошиття одягу - це високе мистецтво. Випускниця 1998 р. група Івана Якимовича.

,

Я много получила в этой школе.....

,

Училась в 1973-1975 еще когда это были Межреспубликанские Курсы Модельеров высшей квалификации.Получила прекрасное образование,осталась добрая память о педагогах,мастерах,может работает еще Мороз Зоя Яковлевна

,

школа супер-пупер-клас=\\\\\\\\\\\\\\\

,

це дуже гарна школа раджу вам всім сюди поступати

,

Гарна школа та викладачі супер!!! Раджу усім, хто мріє опанувати цей фах!!!!

,

школа суперова))) надіюся що поступлю)))

,

советую


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові